Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

Mateos był na świeczniku, zabezpieczenie. Na łatce "ale przecież ja głosowałem na Mateosa!" można sobie łatwo śmigać.

Jak na razie najkonkretniejszy trop. Tak samo jak głosowanie na Anture, co marcins zręcznie pominął. :> No, choć oczywiście nie ma mu się co dziwić, nie traktowałbym tego susowato. Jeden tu, jeden tu IMO bardzo prawdopodobne.

E: kleyo, pełna zgoda, że nie ma co głosować na tę grupę.
A cmc... Ja go kojarzę głównie z tego, że ma już czterech pewniaków w mafii xD
Ostatnio zmieniony czw maja 11, 2023 8:07 pm przez Bury Zenek, łącznie zmieniany 1 raz.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Będzie dzisiaj kolorowanka? :D
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)
Antura – 4 (liso7, Scratch, Marcins, cmc)
cmc – 2 (kondi, vini639)
naimad9 – 2 (Goldschmidt, Asika)
Asika – 1 (Mateos.)
kleyo – 1 (Skurwibak)
Marcins – 1 (Bury Zenek)
minusek – 1 (naimad9)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Dzięki, dobrze też zobaczyć całe zestawienie w jednym poście.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Czyli jutro mam wejść na pełnej tak? Hmm, w trakcie pracy, czemu nie. Jakiś priorytet czytania konkretnych graczy czy anything will come in handy?
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

IMO kleyo jest czysty i warto go słuchać
minusek
Posty: 1387
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Czyli nie spodziewali się, ze Gondola padnie i przypadkiem Mateos przyczynił się do uwalenia dwoch niewinnych. Próbowali ratować sytuację mordując Lisiora. Nikt nie podchwycił tematu, ze zmniejszają nam wybór i byłoby to za proste głosowanie na kogoś z pozostałej dwójki. W dodatku Mateos bardzo dzielnie nie odnosił się do żadnych postów licząc, ze ludzie podłapią inny trop i nie będzie się wystawiał na świecznik. I było blisko, bo dużo nicków padło w temacie. Niektorzy się obudzili.
Marcins pisze: czw maja 11, 2023 7:29 pm Biore po 200zl z konta kazdego miastowego i pytam, który mafiozo zaglosowal na kolege z mafii i slucham panstwa
Serio, takie pytanie na teraz? Matematycznie nie ma to sensu, chyba ze zakładasz ze Mateos był przegranym ogniwem w tej sytuacji i więcej niż 1 mafiozo na niego zagłosował. A Gehu który nie ma czasu podchwycił temat, to jest jeszcze ciekawsze. Gość się prześlizguje podobnie jak Liso, a nikt słowem o nich nie wspomniał.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

chodzi ci o liso7? 3 głosy na Anture pod rząd, imo zdecydowanie czysty. Gehu to co innego, mało się wychyla, zdawkowe posty, dziś mafia mogła spisać na straty Mateosa, Gehu się podpiął pod głosy a zaraz po linczu post, że wśród głosujących na Mateosa na bank jest jeden mafioso. Czyżby on?
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

cmc pisze:Na przyszłość będę wysyłał głos wcześniej i najwyżej później zmieniał.
Już od wczoraj podejrzewałeś Anturę, a głos wysłałeś jako ostatni, badałeś sobie ostatnio cukier, bo takie nagłe zasypianie to objawy cukrzycy i mogą być bardzo groźne.

Co ciekawe, wczorajsza kolorowanka od cmc, która była mega nieczytelna itp. pokazywała też przy głosowaniach na niewinnych świecącego na biało Mateosa i prawdę jak to wczoraj zobaczyłem, to stwierdziłem, że Mateos jest pewniejszym typem niż kondi. Więc dzięki cmc, ale teraz Ty już jesteś na moim podium :)
Bury_Zenek pisze: IMO kleyo jest czysty i warto go słuchać
I warto się za mnie pomodlić, bo jutro mafia już nie przepuści tej okazji.

A i właśnie, brawa dla Makareny, bo w testamencie wskazał mafioze, nieźle jak na debiutanta, który ginie w pierwszym linczu. Może ten trop na Skurwibaka to też jakiś pomysł?

Ciekawe jest też to, że Gehu posta napisał ok. 17:30 i podejrzewam, że właśnie wtedy wysłał głos. Więc prawdopodobnie nikt nie głosował na winnego później, może faktycznie nikt się nie podpiął?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Czasami trzeba poświęcić rękę, żeby ocalić organizm. Sukces wymaga poświęceń.

Moim zdaniem decydujący głos Gehu nie jest przypadkowy... pytanie czy poświęcili Mateosa czy uratowali Anture 🤔
minusek
Posty: 1387
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

vini639 pisze: czw maja 11, 2023 8:28 pm chodzi ci o liso7? 3 głosy na Anture pod rząd, imo zdecydowanie czysty. Gehu to co innego, mało się wychyla, zdawkowe posty, dziś mafia mogła spisać na straty Mateosa, Gehu się podpiął pod głosy a zaraz po linczu post, że wśród głosujących na Mateosa na bank jest jeden mafioso. Czyżby on?
Ah, nie widziałem ze sam zagłosował na Mateosa. No nie wiem, zaraz przed linczem nie pisało się tak wiele o Mateosie. A jeśli przyjmując tę mała szansę, ze KarBar był w mafii, to zostałoby ich tylko 3. IMO nie ma co zawracać sobie głowy na ten moment.
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

vini639 pisze: czw maja 11, 2023 7:57 pm Trochę nie rozumiem, jeśli jeden siedzi w głosach na Mateosa, to w jaki sposób chcieli niby go uratować? Wróżenie z fusów.
Może pokrętne ale - Mafia nie do końca znała rozkład głosów i mogła liczyć (w przypadku niewinności Antury), że uda się uratować Mateosa jej kosztem. Niemniej aby nie było za łatwo jednego oddelegowali do ubicia swojego kumpla, żeby był czyściutki jak łza. Tak to sobie rozkminiłem - może błędnie.

Minusek mordo jak mogłem podchwycić temat, skoro głosowałem na Mateosa już wcześniej w poprzednim glosowaniu i cisnąłem po niego, bo nie uwierzyłem w tak głupią wystawkę naimad9. Więc jaka podpinka? 17:30 - to chyba dosyć wcześnie, szczerze ciekawe, że byłem ostatnim głosem na Mateosa.
minusek
Posty: 1387
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Chyba nie zrozumiałeś lub nie widziałeś mojego ostatniego posta. Nie zauważyłem ze zagłosowałeś na Mateosa i mysle ze nie zrobiłbyś tego na koniec jako mafia, bo popołudniu nie za dużo Mateosa padało w kontekście linczu.
Gehu
Posty: 375
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Ok - teraz doczytałem drugi post.

Ja na ten moment skupiam się na obserwacji adoratorów Antury. Może coś ciekawego się trafi. Może jednak liczyli, że podpięcie jednego może nawet 2 pozwoli uratować Mateosa. Zonkiem byłoby gdyby Antura też była w mafii :loool:
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Dobra, to hajpujemy na jutro Panowie!

Obrazek

LET"S GO

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Żeby dobrze wyznaczyć naturalność graczy, ich niewinność i poziom sus... trzeba być w to zajebiście dobrym.

Ja dobra nie jestem.

Dlatego muszę przeczytać wszystkich, o wszystkich pomyśleć i wszystkich uszeregować na podstawie myśli przeróżnych, bo nawet błędne uszeregowanie (z uwzględnieniem wszystkich) powinno wam dać jakikolwiek materiał. Jednak większość Miasta to Niewinni Miastowi i znalezienie ich to mocny krok do przodu <3 Jeżeli jednak nie zdążę z wszystkimi, to miejcie do moich postów dystans bo to wtedy argumenty pod tezę z braku laku... (bo może człowiek akurat przeczytał wszystkich, oprócz mafiozów, i na podstawie tego mafiozów wybiera, a bywało tak, bywało).
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Antura, czemu nie głosowałaś ?
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Bo nie musiałam.
Bo gram absolutnie z przyczajki na kompletnym minimum.
Bo nawet nie wiem co tutaj się dzieje, a gdy spytałam - to nie dostałam imho konkretów, by posłać na kogoś swój głos.
Bo nic nie wnoszę do miasta, a nie chciałam aż tak pusto głosować.
Bo wolałam, by stali gracze decydowali.
No i generalnie miastowi mają wszystko w nosie i mało się przejmują swoim życiem z reguły... to właśnie też to chciałam pokazać. Z drugiej strony jest coś takiego jak mafijna buta i nie przejmowanie się losami miasta czy Upadkiem Morali, ale jak widzicie, jestem na krawędzi, to odpalam machinę postową!
Ale jak mnie zabijecie, it's cool, it's fine, byleby moja śmierć pomogła wam w następnych dniach :D
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Jeszcze 4. Mam nadzieje ze po jutrze 3, jak juz odpalimy cmc.

Kto jak z kim u gory w topce glosowan widze rozlozone na czynniki pierwsze, ciekawi mnie dolna tabelka. Ilu glosuje na siebie i tymi pojedynczymi znikaja z radarow. W edycji w ktorej bylem w mafii, tak wlasnie chyba zaczelismy. Mateos raczej sie nie spodziewal ze dzis poleci, moze dzis byl strzal w Asike, zeby potem bylo jakies alibi?

kleyo pisze: czw maja 11, 2023 8:37 pm
Bury_Zenek pisze: IMO kleyo jest czysty i warto go słuchać
I warto się za mnie pomodlić, bo jutro mafia już nie przepuści tej okazji.
Zachecam ksiedza by tego jednak nie robil :D
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Jako że nie potrafię znaleźć listy mordów/linczów w żadnym zbiorczym wątku (może jestem ślepa) to tutaj:
1 mord - viewtopic.php?f=16&t=524&p=13966#p13966
1 lincz - viewtopic.php?f=16&t=524&p=14034#p14034
2 lincz - viewtopic.php?f=16&t=524&p=14141#p14141
2 mord - viewtopic.php?f=16&t=524&p=14142#p14142
3 lincz - viewtopic.php?f=16&t=524&p=14259#p14259
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

kondi pisze: czw maja 11, 2023 9:35 pm Zachecam ksiedza by tego jednak nie robil :D
To pójdźmy na kompromis, ksiądz się za mnie nie modli, a mafia mnie nie zabija, co Ty na to? ;)

Aaa i pojutrze :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

W kazdym ostatnim poscie FM masz liste w spoilerze ;)
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

kleyo pisze: czw maja 11, 2023 9:39 pm
kondi pisze: czw maja 11, 2023 9:35 pm Zachecam ksiedza by tego jednak nie robil :D
To pójdźmy na kompromis, ksiądz się za mnie nie modli, a mafia mnie nie zabija, co Ty na to? ;)

Aaa i pojutrze :)
A to nie do mnie, to musicie z cmc ustalic :tak:
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

17 graczy, 2 rolnych, 4 mafie, auch, a lot:

numerycznie z listy:

CMC
- Nie widze specjalnych interakcji,
- Podpinka pod Kleyo na Kondzia o 17;00
- A mimo to zasnął i nie zagłosował... niby dobrze, niby niedobrze. Wygodnie.
- Zrobił listę podejrzanych, z argumentami na mnie, i do wcześniejszego Kondzia dołożył sobie jeszcze Minuska i Asikę, ale już bez żadnego słowotwórstwa - Asika, minusek, kondi, Antura
- Strasznie to marna i low effort lista
- Potem trochę mnie pogrillował i ciut listę

Generalnie znam cmc z dwóch edycji mafii i patrząc jak tutaj gra, to dla mnie to jest pozorowanie gry.
Na cofce. Na wyjebaniu. Na obojętności. Na jakiś niezbyt głębokich założeniach. Oczywiście może być miastowym-rolnym... ale wiem, że jako miastowy-zwykły pokazuje o wiele więcej charakteru. Tutaj? Jako stały członek społeczności? Jestem zawiedziona. Jeżeli dobry gracz nic sobą nie pokazuje, to jest to zastanawiające. Dlatego koloruję na czerwono. I to relatywnie mocno, ale liczę na zmianę charakteru, nawet jako mafiozo, i więcej odwagi, i więcej działania... o otwartość umysłu :)
Ostatnio zmieniony czw maja 11, 2023 10:00 pm przez Antura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Kleyo
- Cieszy się z przeżycia jakby był Starą Gwardią co umierać mógłby w 1 mordzie, ktoś potwierdzi czy tak jest? Inaczej to szczęście trochę na wyrost.
- Grilluje i robi interakcję z Kondim. +++
- Zależy mu na aktywizacji graczy, na nie łapaniu przez nich punktów karnych, poucza, robi swoisty guidance... może jednak mu zależy na mieście? A zarazem punktuje wszystko co tylko może, nawet kwestie harmonogramowo-czasowe. To się chwali.
- Pomaga z czasem
- Pomaga z objaśnianiem kim jest Macarena i Naimad
- Chce żyć i chce modlitwy księdza
- Piszę duże effortowe posty
- Szczere meta-analizy emotikon i innych pierdół
- Wydaje się (!) że bije z niego szczerość, prostoduszność, otwartość... a to ważne cechy dla porządkowania gry w mieście. Nawet jeżeli jest parszywym mafiozą, to taki mafiozo to skarb, bo daje dużo kontentu, a powinno się o nich decydować blisko meczówki na podstawie całości gry.
- Nie no, gdyby we wszystkich mafiach, które mistrzuje, gracze tak grali, to byłaby gra czysta i elegancka
- Dodatkowo nie płaszczy się, specjalnie mocno się nie tłumaczy (chociaż trochę się tłumaczy, ale może ma tak z natury? ta transparentność, ktoś mi musi zweryfikować)

No generalnie kolorujemy na zielono, na pewno kilka poziomów wyżej od CMC, a od Pana Lewkonia takich właśnie jak powyżej rzeczy bym się spodziewała. Interakcji z samym Lewkoniem za bardzo nie widzę, więc się nie odnoszę. No i zabił mafiozę, a poświęcanie swojego, gdy nie wiadomo nawet jak się rozstawiają głosy... uszanowanie.


kleyo pisze: wt maja 09, 2023 9:47 pm
Antura pisze: wt maja 09, 2023 9:40 pm wysłałam... sama do siebie :(
:szok: to Ty jesteś dziewczyną?
:////
naughty
:nie:

Lista
od najbardziej niewinnego do winnego, z uwzględnieniem naturalności w pisaniu, chociaż jestem mało empatyczna więc bierzcie na to poprawkę:
Kleyo - [wysoka naturalność]
//
cmc - [taka sobie naturalność]
ODPOWIEDZ