Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo , dlaczego twoja aktywność jest ukryta? kilka razy widziałem, jak czepiałeś się tutaj o przebywanie na forum + brak aktywności w postaci postów. dlaczego twoja jest ukryta?
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Kalkulujesz prawdopodobieństwo w stylu mojej żony. Czyli np. dałbym Ci dwa koszyki, w jednym jest mnóstwo słodyczy, ale może trafić się też tam gorzka czekolada. W drugim jest gówno, ale być może pod tą kupą jest 1 fajny cukierek. Więc Ty wybierasz kosz z gównem.

Już wczoraj to pisałem, a jeszcze kilka innych osób również. Trzeba być debilem, żeby w tym właśnie linczu (i tylko w tym, nie dotyczy to już następnego, bo wtedy będą inne okoliczności i będzie kolejny materiał do analizy) głosować na kogoś z tej piątki. Dlatego też, na Ciebie nie głosuję.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

vini639 pisze: pt maja 12, 2023 9:56 pm @kleyo , dlaczego twoja aktywność jest ukryta?
No, bo odkąd założyłem tu konto to od razu ją zrobiłem na ukrytą. Nie chce mi się teraz tłumaczyć dlaczego, ale na wszystkich forach wolę być ukryty, bo kurde jeszcze ktoś będzie coś odemnie chciał jak mnie zobaczy.

W sumie bardzo to pomocne przy grze, bo dzięki temu mogę sobie tu siedzieć i obserwować kto ile tu siedzi.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Prawda, ale gdyby wszyscy tak zrobili, to przynajmniej w dwóch przypadkach byś się nie miał do czego doczepić :D
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1740
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

kleyo pisze: pt maja 12, 2023 9:53 pm Minusek, Twoja teoria jest chyba najgłupszą, jaką w tej edycji widziałem. Albo jesteś w mafii albo jesteś głupi.
Obrazek
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

Będzie jakieś ostrzeżenie, panie moderatorze?
minusek
Posty: 1394
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

rokoko pisze: pt maja 12, 2023 9:55 pm @minusek Gwoli ścisłości, bo nie chciałbym mieć żadnych wątpliwości co do twojej teorii – Mateos był pewniakiem, bo? Czy jako zadeklarowanie głosu na Mateosa traktujesz wymienienie go w swoim TOP2 tak jak zrobił to kleyo, czy wymienienie go wśród dwójki najmocniej podejrzanych w swoim rozkminniczym poście, co zrobił damikor, nie stwierdzając jednocześnie jasno, że zagłosuje akurat na Mateosa? Wydaje mi się, że w swoim poście przed linczem też wyraźnie nie syganlizowałem na kogo z dwójki naimad9/Mateos oddałem głos. Jedynym, który z mojej pamięci i szybkiego przeglądnięcia postów teraz, który jasno się zadeklarował na Mateosa był Gehu, który napisał, że powtórzy swój głos z wcześniejszego linczu. Ty w sumie nie wiem, dużo piszesz, ale nie będę ci wciskał żadnych słów w usta, powiedzmy na poczet twojej teorii, że się deklarowałeś. To są dwa pewne głosy. Mateos był pewniakiem, bo? To jest według mnie rewizjonizm.

I serio, w czym były zaskakujące głosy na Anturę? To już według mnie kompletnie mylne odczytywanie nastrojów w mieście jest.
W noc po linczu:
Marcins pisze: śr maja 10, 2023 7:46 pm Dobra czyli moj pierwszy strzal okazal sie pudlem, ktos z trojki głosujących na gondole bankowo mafia.
minusek pisze: śr maja 10, 2023 7:57 pm Aczkolwiek bycie cichym graczem i dwukrotne głosowanie na niewinnego na takim etapie tez powinno mieć swoją konsekwencję.
Gehu pisze: śr maja 10, 2023 8:04 pm Mateos. x2? Czekamy na Hattricka w wykonaniu tego Pana?
damikor pisze: śr maja 10, 2023 9:23 pm Po pierwsze, mój imiennik i Mateos. nie mają prawa przetrwać najbliższych linczów. Chyba, że po drodze wydarzy się coś nieoczekiwanego. Ale na ten moment głosowanie na kogoś innego to dla mnie jakaś aberracja.
Mało, żeby spisać chłopa na stratę? Taa, w mafii jest sranie jak ktoś cię wskaże i czekasz na dalsze reakcje, a tutaj coś takiego widzę ma być niewystarczające? Nie liczę tu postów z kolejnego dnia, np. w którym został on wskazany do wyebania w testamencie niewinnego Gondoli.

@kleyo tak jak myślałem, nie napisałeś nic.
Ostatnio zmieniony pt maja 12, 2023 10:12 pm przez minusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1740
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

@rokoko
Nie teraz. Jak się okaże że minusek jest w mafii to sam go nazwę fałszywą gnidą ;*
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

@minusek nie chce teraz pisać jakiś elaboratów, bo nie wiem kiedy wjedzie lincz i mord, a nie chciałbym przez pechowy zbieg okoliczności stracić szansy na testament.

Już wczoraj jasno zostało wyjaśnione, dlaczego należy w tym właśnie linczu odpuścić te osoby, no ale nie dociera.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

@minusek We wskazanym przez ciebie poście damikora nie jest wyraźnie napisane na kogo z dwójki Mateos/naimad9 odda swój głos w tym konkretnym linczu, o czym właśnie pisałem. Geha ci przyznałem, minuska też, MarcinS wskazuje w swoim poście również na Asikę, jeśli się nie mylę i ostatecznie iirc nie oddaje swojego głosu na Mateosa. Podciągasz teraz to wszystko na swoją modłę, bo Mateos ostatecznie padł, ale podtrzymuję swoją opinię, że mafia nie spisała go kompletnie na straty.

Co do testamentu Gondoli – ok, słuszna uwaga, ale to wciąż nie działa jako +1 w liczeniu głosów przez mafię.

I czemu zaskoczyła cię Antura? Czy ja jestem jakiś odklejony, czy swoim niedbalstwem i nieogarem, sama nie wytypowała się jako jeden z głównych kandydatów do linczu? Wydaje mi się, że ludzie w swoich postach zwracali na to uwagę.
minusek
Posty: 1394
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Ok, każdy niech sobie interpretuje po swojemu Panie @rokoko .
kleyo pisze: pt maja 12, 2023 10:14 pm Już wczoraj jasno zostało wyjaśnione, dlaczego należy w tym właśnie linczu odpuścić te osoby, no ale nie dociera.
:D :D :D
kleyo pisze: czw maja 11, 2023 8:00 pm Wiem, że ja też jestem w tym gronie, ale uważam że totalną głupotą byłoby w kolejnym (i tylko w kolejnym, pozostałych to nie dotyczy)
kleyo pisze: czw maja 11, 2023 8:37 pm Ciekawe jest też to, że Gehu posta napisał ok. 17:30 i podejrzewam, że właśnie wtedy wysłał głos. Więc prawdopodobnie nikt nie głosował na winnego później, może faktycznie nikt się nie podpiął?
kleyo pisze: pt maja 12, 2023 2:46 pm Teraz argument, że głos Gehu był decydujący, co moim zdaniem nie jest prawdą, bo wysłał go o 17:30, zdecydowanie zbyt wcześnie żeby mafia zdążyła dokładnie sobie policzyć. Więc chyba dzisiaj na Ciebie poleci mój głos. W sumie jeśli Scratch okaże się winny to śmiem twierdzić, że wczoraj na Mateosa zagłosowali sami niewinni.
kleyo pisze: pt maja 12, 2023 3:43 pm Ok, kondiego sam chętnie bym sprawdził, choć ostatnio trochę się ogarnął, więc dzisiaj jak pisałem wyżej. Ale, powiedziało to już wiele osób, w tym ja, ubijanie w tym linczu kogokolwiek, kto
trafił w Mateosa to mega głupota.
Jasno wyjaśnione.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

No i którego fragmentu nie rozumiesz?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

minusek pisze: pt maja 12, 2023 10:26 pm Ok, każdy niech sobie interpretuje po swojemu Panie @rokoko .
Tylko Pan to robi źle, Panie minusku. Panu się wszystko pomyliło. Życzę spokojnej nocy, udanego linczu, jak i również mordu!
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

We are the Cutie Mark Crusaders
On a quest to find out who we are
And we will never stop the journey
Not until we have our cutie marks


cmc – (*) - niewinny

cmc – 4 (Bury Zenek, kondi, Antura, vini639)

Antura – 4 (liso7, Marcins, cmc, minusek)

naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)

Scratch – 2 (kleyo, Gehu)

kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
Marcins – 1 (Scratch)
minusek – 1 (naimad9)

==========================================

cmc ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Zaczynamy głosowanie piąte. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g5, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
RevolPL – 7,5 – zdyskwalifikowany.
Gehu – 3
Antura – 1,5
Skurwibak – 1,5
cmc – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord – strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
2. mord – strona 6.
3. lincz – strona 11.
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

Obrazek

Mord powstrzymany przez modlitwę księdza.

====================================

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek
8. Asika
9. Scratch
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Trwa głosowanie piąte. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g5, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
RevolPL – 7,5 – zdyskwalifikowany.
Gehu – 3
Antura – 1,5
Skurwibak – 1,5
cmc – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord - strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
3. lincz – strona 11.
4. lincz – strona 17.
minusek
Posty: 1394
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

OMG!!!!
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

Kurwa mać!
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Haha. Chociaż tutaj kościół się na coś przydał.

Dziękuję za miłe słowa Anturo/Anturażu. Do widzenia.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

I teraz jest kurwa czas na serduszko <3 Tylko szkoda, że mam pewne podejrzenia, że cmc był detektywem.
Ostatnio zmieniony pt maja 12, 2023 10:40 pm przez kleyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

https://youtu.be/WndTIkEVwBw?t=11
Ja nic z tego nie rozumiem, ja chcę tylko poczytać jakim top-tier graczem jestem. Wracaj z chlania i kończ tę listę!
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1740
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

:loool:
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Uła, pomyłka :roll: ale mi cmc pasował na mafioso, w takim razie jutro kondi/Antura na ten moment. Podejrzenia mam również co do Geha i Scratcha.
Ostatnio zmieniony pt maja 12, 2023 10:44 pm przez vini639, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Mogę już siebie zaznaczyć na zielono na kolorowance? :D Za chwilę będzie, tylko wygram mistrzostwo Urugwaju.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
minusek
Posty: 1394
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Kontynuując wcześniejszy wątek, to jest kolejna część układanki dot. wczorajszego linczu. Cmc niewinny, a we wcześniejszym linczu miał zdeklarowane 2 głosy. Dlaczego mafia się nie podpięła, aby ratować Mateosa? Dlaczego sam Mateos tego nie zrobił, tylko zagłosował na Asikę?

Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)

Dzisiaj te 4 osoby (poza mną) 2 po 2:
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)

Zafiksowałem się za bardzo po reakcjach 3 panów?
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

damikor pisze: pt maja 12, 2023 6:58 pm Obrazek
Ja idę spać, ale you do you, minus.
ODPOWIEDZ