Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Faktycznie, przepraszam. Dostaje nick ksiedza a nie deta.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

I dziwnym trafem o 21 na forum bylem ja mateos i vini
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo zrób dokladną analizę, bo bardzo się mylisz, stalkerze.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Mi tu jeszcze glosowanie skurwibonka nie pasuje. Caly czas praktycznie szedl w kley, a czul, ze miasto idzie w zenka i juz o ranq pisal, ze zmienia glos.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Ojciec Chrzestny - przy jego sprawdzeniu Detektyw dostaje informację, że jest on niewinny. Dostaje nick Księdza, jeśli ten się za niego pomodli
:?

minusek mafia.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

vini639 pisze: wt maja 16, 2023 8:24 pm @kleyo zrób dokladną analizę, bo bardzo się mylisz, stalkerze.
Skąd te nerwy? Mamy tak świetną sytuację, że nawet ja przestałem o modlitwy za mnie, ogólnie nudno itp. a Ty tu jakieś przytyczki?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

@kleyo Chciałbym zakończyć to jutro w linczu, i na spokojnie obejrzeć mecz. dzień linczowania mnie, będzie dniem straconym.

@Goldschmidt jak tam? Czyżby morale spadły po zostaniu ostatnim na placu boju? 8-)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Chyba was pojebało że ja bym tracił czas na kontynuację gdybym był teraz samotnym OC.

Gramy dalej :D

O decie zapomnijcie. Od jakiegoś czasu jestem przekonany że był nim KarBar xD
minusek pisze: wt maja 16, 2023 7:59 pm Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)

Ale miałem trop :loool:
Ale to jeszcze się może sprawdzić tylko nie w taki sposób jak sądziłeś 8-)
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Czy mafia dostaje info minimalnie wcześniej o zablokowaniu modlitwy? Czy wszyscy dostajemy tę informację jednocześnie?
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Jednocześnie.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Dzięki @kleyo. W takim razie fakt, że kondi 3 minuty przed zablokowaniem mordu przez księdza, wrzuca przekonanie, że rokoko nie był ksiedzem, nie ma żadnego znaczenia.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Może na fali entuzjazmu niedługo zaczniemy nową rozgrywkę? W sumie mógłbym nawet poprowadzić, bo zawsze chciałem, no i wtedy nikt mnie nie ubije :) Może nie od razu, ale np. początek czerwca? Akurat po Bożym Ciele mam mieć urlop i w Chorwacji chyba jest internet to może bym to ogarnął wieczorami. Przemyślcie temat, a teraz grajmy dalej :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

vini639 pisze: wt maja 16, 2023 9:01 pm W takim razie fakt, że kondi 3 minuty przed zablokowaniem mordu przez księdza, wrzuca przekonanie, że rokoko nie był ksiedzem, nie ma żadnego znaczenia.
A może, jednak ma? :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Jakie? Jeśli to byłoby przyznanie się do bycia księdzem, to oczekiwałbym trochę więcej informacji.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Ktoś zauważył, że liso7 nie oddał głosu? I tak, wiem, Cypr.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

@minusek, @kondi, co Wy za zamieszanie wprowadzacie z rolami? Przed następną rozgrywką optuję za egzaminem z zasad, bo widzę że tu kilka (damn you kleyo, przez Ciebie za każdym razem jak napiszę "dużo" muszę się poprawiać. I jak ja mam tak dalej żyć?!) osób jest z nimi na bakier.

Jakiekolwiek sprawdzenia detektywa są teraz funta kłaków warte. Jedyną możliwie przydatną wiedzę posiada teraz ksiądz, który wie, kogo mafia chciała ukatrupić i w razie gdyby miasto zaczęło się niebezpiecznie zbliżać do linczu tej osoby, może nas od tego odwieść. Skoro się nie ujawnił to znaczy, że nie chronił teraz siebie, więc dalej mamy pięknie przewidującego ruchy mafii duchownego, który o wiele więcej nam daje siedząc na przyczajce.

Przy takim składzie i grze mafii podejrzewam, że OC dostał ktoś, kto zadeklarował, że będzie się udzielał, ale pewnie niekoniecznie bardzo doświadczony. Na ten moment @vini639 bardzo mocno chce, żebyśmy wszyscy wiedzieli, że on gra pierwszy raz i nie wszystko jeszcze dobrze rozumie. Plus śmiesznie by było, gdyby ksiądz jednak tym razem pomodlił się za kleya, bo vini kleyowi obiecał wolną środę:
vini639 pisze: pn maja 15, 2023 10:30 pm Jutro mord, w środę na spokojnie testament przed meczem i masz luźne oglądanie Realu z City. Czy to nie jest dobre?
Z drugiej strony to @kondi najbardziej się obrusza, kiedy mówi się, że mafia jest niedoświadczona czy że nie ogarnia i że na pewno są w niej doświadczone osoby, no i bardzo, bardzo chciał poznać już teraz zaraz tożsamości detektywa i księdza.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

vini639 pisze: pn maja 15, 2023 1:54 pm Lista graczy od najmniej podejrzanego do najbardziej:

kleyo
damikor
Gold
kondi
Marcins
Gehu
minusek
liso7
-----------------------
Skurwibak
Asika
-----------------------
naimad
Bury Zenek

Czy Bury Zenek kolejny dzień zniknie w gąszczu postów ze swoim nic nie wnoszącym komentarzem, stwierdzając w nim, że w sumie to może jutro jakieś konkrety? Tak mi się wydaje. Czy zapewne jest dużo bardziej aktywny na mafijnym discordzie? Tak mi się wydaje. Daję tutaj 90/10 na bycie w mafii.

Celowo nie umieściłem nigdzie siebie, ale jeśli mnie zlinczujecie, zaświecę się na zielono.
@Asika i naprawdę uważasz, że stworzyłbym taką listę, będąc OC? Może bym i stworzył, ale i tak nie jestem. A kilka zasad było dla mnie niejasnych, albo nie były ujęte w regulaminie (np. to że rola OC jest ujawniana przy linczu, a role miastowych - nie). A nie będę z każdym pytaniem biegał do Crawlera, i tak ma dużo roboty wieczorami.

Możecie mnie zlinczować. A lista zostanie dziś zaktualizowana, mam pewne typy chociaż OC gra naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Właśnie po tym jak zobaczyłem tą listę to zacząłem Cię bardziej podejrzewać :) Na zasadzie, zobaczcie, wskazałem dwóch mafiozów, na pewno jestem niewinny (szczegół, że na obu zagłosowało łącznie 17 osób).
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Skurwibak »

Jak przetrwam do końca gry to coś wygram? :ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Głos na minuska
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Asika pisze: śr maja 17, 2023 5:45 am

Z drugiej strony to @kondi najbardziej się obrusza, kiedy mówi się, że mafia jest niedoświadczona czy że nie ogarnia i że na pewno są w niej doświadczone osoby, no i bardzo, bardzo chciał poznać już teraz zaraz tożsamości detektywa i księdza.
Jesli mnie pamiec nie myli to napisalem o tym raz, kilka dni temu. Mylilem sie i wypadaloby Crawlera przeprosisc. Przepraszam Crawler ze watpilem w twoja uczciwosc :)
kondi pisze: pn maja 15, 2023 7:26 pm Nice. Jutro Zenek a potem ktos z dwojki minusek/vini ze wskazaniem na viniego. Asike odpuszcze bo pojedynczo i tak nic nie ugram.
Glos poszedl na viniego. Jesli sie ksiadz albo detektyw ujawni, to zawsze moge zmienic, ale skoro tego wczoraj nie zrobili to zakladam ze dzis tez nie zrobia.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Czy wy tez macie odczucie, ze detektyw to ciota i zamiast się przyznać abyśmy mieli pewność co do 1 niewinnego, to egoistycznie chce sobie jeszcze pograć?

Ksiądz to samo, wiedzielibyśmy kim jest i za kogo się pomodlił. Plus moglby sobie pograć z ojcem chrzestnym 1 na 1 i kolejny wymodlony brak mordu byłby prawdopodobny.

2-3 pewne niewinne osoby na 11, plus kazdy z nas, czyli zostaje wybór 1 na 7 i wiadomo ze dane osoby nie mącą w swoich postach, No ale ok, zostawmy wybór 1 na 10, bo po co sobie tak ułatwiać grę. Czekajcie jeszcze kilka dni z ujawnieniem, wtedy na pewno nie będzie wątpliwości.

:brawo:
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Zgadzam sie.
2 Pusiaki.
Nie wiem po co to ciagnac.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Kompletnie nie przemawia do mnie teoria Asiki o tym, że w mafii z pewnością nie ma "dużego nazwiska". Może być. Dlatego jest OC. Dlatego jeszcze gra. I dlatego nie mamy żadnego logicznego tropu.

@liso7 mimo wszystko, mając jeszcze sporo zapasu, sprawdziłbym go. Wiem o nim najmniej, od wczoraj praktycznie nieobecny, więc dużo od niego już się nie wyciągnie. A bijąc się między sobą, możemy przypadkowo przepchnąć go do finałowej rozgrywki. Materiału nie ma za dużo, lecz... Od początku uwziął się na Anturę i na nią głosował, potem głos na Skurwibaka, tylko raz głosował na winnego, ale naimad9 był już wtedy praktycznie stracony (ewentualnie poleciałby Bury Zenek, również członek mafii). Takie wtedy były nastroje. Jest do sprawdzenia jako pierwszy, nawet jeśli nie jest moim faworytem (nie mam w sumie takiego).

@Goldschmidt mówi, że miałby wyjebane na grę, gdyby został samotnym OC. I w sumie, obserwując od wczoraj, zdecydowanie "ma wyjebane". Ale może jeszcze popróbować, dopóki nie jest na świeczniku, a do tej pory zdecydowanie nikt go nie podejrzewał. Asika powie nie wystawialiby się tak, gdyby czuwał nad tym Gold. a ja powiem, że Gold widząc taki skład mafii, mogł obrać taką taktykę. dobra, trójka nowicjuszy, zobaczymy jak daleko zajdą, nie będę tutaj za bardzo przepychał, będę naturalny i na luzie, pewnie zostanę na końcu sam lub z Burym na kilku graczy, może się ich uda jakoś zbajerować. Na razie ładnie się udaje, a od wczoraj zdecydowanie przemyka. ALE. Jest jedno ale. W sumie ciężko od wczoraj mieć jakieś ciekawe tropy, więc być może po prostu dlatego mniej go. Mimo wszystko taka gra nam tutaj za wiele nie pomoże, słowne przepychanki z minuskiem, czyli puste posty, również. I jeszcze jedno - zadaję sobie pytanie - jak grałby Gold będąc w mafii. I przypuszczam, że byłby w stanie grać dokładnie to samo, co obecnie.

Gdzieś z tyłu głowy jeszcze @kondi, ale nie na teraz jak dla mnie. I bardzo naturalny.
Ostatnio zmieniony śr maja 17, 2023 1:54 pm przez vini639, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Jestem detem.

kondi i minusek są niewinni
:ptak:
ODPOWIEDZ