Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

vini639 pisze: wt maja 16, 2023 6:17 am
kondi pisze: pn maja 15, 2023 7:26 pm Nice. Jutro Zenek a potem ktos z dwojki minusek/vini ze wskazaniem na viniego. Asike odpuszcze bo pojedynczo i tak nic nie ugram.
Dlaczego jedyne co robisz to podpinasz się pod innych z głosowaniami? Asika to również nie był twój pomysł, bo ja o niej pierwszy napisałem, albo może nie pierwszy ale w pewien sposób zasugerowałem, że prawdopodobnie oddam na nią głos. Teraz masz zamiar podpiąć się pod Zenka, a potem pod tego z nas, który będzie miał więcej zadeklarowanych głosów? A jakieś swoje przypuszczenia, analizy, wnioski?

@kleyo jak myślisz masz już jeden gwarantowany głos, czy @Skurwibak zapomniał wejść na forum? :D
Ke? Podpinam pod innych? Nie pisze swoich analiz,wnioskow i przypuszczen? Serio? Przeczytaj chocby testament rokoko.

Ok panowie i panie, oto co sie stanie. Wyslalem juz wczoraj glos na Zenka, ale skoro nie wolno mi sie podpinac, to anuluje swoj glos i nie wysylam juz do konca edycji nic. Lece za punkty. Jak mam brac dalej udzial w grze, skoro wedlug viniego na kogo bym nie zaglosowal to i tak bedzie podpinka bo przecie juz kazdy nick zostal wymieniony.

Szkoda.
minusek pisze: wt maja 16, 2023 7:10 am Oby tylko ksiadz, jeśli jeszcze go mamy, nie zafiksował się na swoim punkcie, tylko próbował wyłowić i chronić detektywa.

Kondi się uaktywnił w ostatnich dniach, Hmm.

Patrzac na głosowanie nr 1, Skurwibak jest niewinny.
W ostatnich dniach. Oprocz 1 dnia gdzie sie spoznilem bylem caly czas aktywny.

Napisalem o tej dwojce i patrzcie jaki nagly atak.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Ok, czyli nie jesteś w mafii. Dzięki za szybkie info. + Nie mam nic do twoich głosów. W zasadzie mnie nie dziwią.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

kondi pisze: wt maja 16, 2023 9:36 am [...]
Ok panowie i panie, oto co sie stanie. Wyslalem juz wczoraj glos na Zenka, ale skoro nie wolno mi sie podpinac, to anuluje swoj glos i nie wysylam juz do konca edycji nic. Lece za punkty. Jak mam brac dalej udzial w grze, skoro wedlug viniego na kogo bym nie zaglosowal to i tak bedzie podpinka bo przecie juz kazdy nick zostal wymieniony.
Obrazek


Dajże spokój Kondi z takimi tekstami, rozegrajmy chociaż jedną edycję bez afer i obrażania się.
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Taa ponioslo mnie. Rozwalilem sobie rano kolano i chodzic nie moge, nerwy i mnie nosi :x

Zenek wyslalem jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

damikor w mafii z minuskiem, nagabują resztę na Zenka, potwierdzone info.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Zgadzam się.

ale tylko połowicznie.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Ja się zgadzam z tą drugą połową.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Czyli ze jest to potwierdzone? :)
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Mamy 3z5 głosów pokolorowanych na czerwono. Pytanie czy:
- mafia podwoiła swój głos w pierwszym linczu
- przynajmniej jeden poszedł na swojego
- każdy zagłosował na kogoś innego

W przypadku pierwszym mamy: bury+ja i gold+asika.
W przypadku drugim: kondi+kleyo (kleyo+kondi) i damikor+gehu i vini+scratch
W przypadku trzecim wszyscy podejrzani poza Skurwibakiem, bo przyjmuję, że nie poszliby w pierwszym głosowaniu we 3 na niewinną osobę

Damikor<=>Gehu, hmmm?
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

A w drugim głosowaniu ja i Gehu razem poszliśmy w Mateosa. :ptak:
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

minusek pisze: pn maja 15, 2023 9:08 pm Trzech ciechociemnych do bólu, w tym Scratch sam się wystawia. Nie kupuje tego, ze ta mafia taka jest. Zostaje 2 na 5.
Po tym poście naimada wnoszę, że jednak tak jest:
naimad9 pisze: pn maja 15, 2023 2:14 pm
liso7 pisze: pn maja 15, 2023 1:20 pm Najman dziś widzę taktyka na przeczekanie, elagancko :loool:
Hahahaha żebym ja miał jakąś taktykę. Przeczytanie zasad gry w dniu rozpoczęcia było trochę błędne. Później jak dziecko we mgle wytypowałem dwóch niewinnych, co spowodowało wycofanie się, bo bez sensu tak szkodzić miastu. Później próg wejścia stawał się coraz wyższy przez ogromną ilość postów, próbowałem coś kminić, ale huy cały czas na świeczniku i się pali, ale ostatecznie to zrozumiałe.
To, że nie miał żadnej taktyki (tak jak i Scratch), "jak dziecko we mgle" typował kogo popadnie i nie było nikogo, kto na bieżąco czytałby co się dzieje w grze i jakoś próbował rozkładać głosy/ratować swoich/cokolwiek. Możliwe, że w mafii są osoby, które już ileśtam razy grały, ale bardziej obstawiałabym, że to ludzie, którzy nie mają czasu ogarniać i szybko reagować na zmiany nastrojów w mieście. Co to byłaby za przyjemność dla kogokolwiek zaangażowanego w rozgrywkę dawać mafijnym współbraciom tak szybko i często strasznie bezsensownie (patrz: mord lisiorka) odpadać?
liso7 pisze: pn maja 15, 2023 5:48 pm Nie lubię się powtarzać, ale to zrobię. Grałem w mafie 3 razy, raz jako mafiozo, 2 razy jako miasto i za każdym razem pisałem tyle samo. Szanuje ludzi piszących analizy na biliony znaków i wklejających 20 cytatów na post, ale to nie moja bajka.
O, dobrze wiedzieć, że jak jesteś w mafii to piszesz tyle samo co jak jesteś miastowym. Dobre info :ptak:
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Podziwiam spryt @damikor .

To też jest ciekawe, bo jeśli Zenek jest niewinny, to następne takie powiązanie z linczu nr 2, to Damikor/Gehu z Mateosem i Kleyo z Kondim. Czyli dalej ci sami.

A jeśli Zenek winny, to Gold lub ja. Znów ci sami.

Czy w przeciągu 2 głosowań ani jeden nie poszedłby w swojego? Tak jak pisałem, trudno mi uwierzyć w taką mafię.

Kleyo z Kondim jest powiązany od samego początku, zresztą chyba przed pierwszym linczem o tym pisałem, ale jakoś mam wrażenie, że to jeszcze nie jest na teraz.

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

E: @Asika a od kiedy to wierzymy w testamenty czy tam posty mafiozów?
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

To nie był testament, tylko próba obrony siebie, mafioza, przed linczem, pisana pod presją nadchodzącej wielkimi krokami śmierci, ale spoko, jeśli chcesz wierzyć, że to był misternie utkany i przemyślany dogłębnie post, który miał na celu zmylić wszystkie tropy i odwieść nas od konkretnego celu, to w sumie czemu nie.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Ja dzisiaj ide z jednym uzytkownikiem, mam swoja teorie i zobaczymy czy sie sprawdzi.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Policzyłem sobie ile razy dany graczy ubijał winnych lub niewinnych:

Gehu - 3 mordy winnych, 0 niewinnych
damikor - 3 mordy winnych, 1 niewinny
rokoko, kleyo, minusek - 2 mordy winnych, 1 niewinny
Goldschmidt - 1 mord winnego
Marcins, liso7 - 1 mord winnego, 1 mord niewinnego
Asika - 1 mord winnego, 2 mordy niewinnych
Skurwibak, Gondola, naimad9, lisior, Antura - 1 mord niewinnego
Mateos, Bury Zenek, kondi, vini639 - 2 mordy niewinnych
Scratch, cmc - 0 mordów

Nie brałem pod uwagę Macareny, Karbara, Revola. Dla lepszego wyglądu pokolorowałem.

Moje wnioski na podstawie tego:
Gehu i damikor na 99% są niewinni.
minusek na 90% niewinny (kleyo 100%, no ale to dlatego, że ja to wiem, normalnie też byłoby 90%)
Żaden z obecnie znanych mafiozów nie ubił swojego kolegi, ba ŻADEN z nich nawet nie zagłosował na swojego kolegę (choć tu trochę błąd poznawczy, bo mogli głosować na swoich wtedy gdy było bezpiecznie i oni jeszcze żyją).

Wszyscy głosujący na Mateosa (rokoko, kleyo, damikor, minusek, Gehu), tak samo ubili Scratcha (+ dodatkowo Goldschmidt i Marcins), z kolei na naimada prócz damikora i Gehu głosowali Asika i liso7. Z obecnie żyjących na żadnego z tych 3 nigdy (czyli nawet w 1 linczu) nie głosowali: kondi, vini639, Bury Zenek, Skurwibak. Jest to zabawne o tyle, że zarówno vini639 i Bury Zenek wcześniej mi pasowali do czwórki wraz z Marcinem i Scratchem, a tu się okazuje że żaden z nich nie głosował na obecnie znanych winnych. Nie chciałbym znowu za bardzo uwierzyć w swoją teorię, bo potem wychodzi jak bardzo się myliłem.

Trzymając się wersji, że w tej edycji mafiozi nie głosują na siebie (może im zapomnieliśmy powiedzieć, że tak można, bo w regulaminie jest, że nie można na siebie głosować, a może to opacznie zrozumieli, że mafia to jedność?) to można szukać wśród kondiego, viniego i Zenka. Choć dość ciekawy jest też pojedynczy mord Golda, co prawda winnego, ale dopiero w linczu 6.
Ostatnio zmieniony wt maja 16, 2023 5:11 pm przez kleyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Up i co? Najlepiej się ubija mafię bo wiadomo kto w niej jest :loool:
Nic, dzisiaj idę za tłumem, bo jestem ciekaw wyniku - on powinien wiele rozjaśnić.

E: kurwa jaki mord? xD
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Będzie ciekawie jak Zenek okaże się niewinny, z biegiem czasu coraz nowsze teorie pojawiają się w głowie, a Bury chyba niespecjalnie boi się śmierci.
Ostatnio zmieniony wt maja 16, 2023 5:18 pm przez vini639, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Gehu pisze: wt maja 16, 2023 4:59 pm Up i co?
To, że dla mnie jesteś niewinny i chyba wyjątkowo polecę księdzu, żeby jednak za Ciebie się pomodlił, a nie za mnie. Już trochę pograłem, nie pamiętam kiedy tak daleko doszedłem, nie mam roli, to może niech mnie dziś uwalą. Więc proszę księdza dziś modlitwa za Gehu (albo lepiej dziś za damikora, ale nie mów mafii, więc oni odpuszczą Gehu, bo się będą bać utraty mordu, a wtedy za 2 dni Ty się modlisz, za niego. Albo nie, bo wtedy będą musieć ubić tego, którego obronisz dzisiaj, więc wtedy za kogoś innego (albo za nikogo, jest w ogóle możliwość, że ksiądz odpuszcza modlitwę?) i dopiero wtedy Gehu).
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

kleyo pisze: wt maja 16, 2023 4:55 pm. Choć dość ciekawy jest też pojedynczy mord Golda, co prawda winnego, ale dopiero w linczu 6.
No na swoją obronę mam to że nad naimadem zastanawiałem się bardzo długo i tłumaczyłem czemu zmieniałem zdanie (E: jeśli można tak to nazwać) w remisowym linczu. A wczoraj zjebalem bo zapomniałem wysłać głos. Tak było, nie zmyślam.

Także przepraszam że moje statystyki wyglądają miernie i zamiast 2-0 mamy mecz na styku. Ot w hołdzie dla mojego ukochanego klubu.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

@kleyo odnosnie Geha to pisalem wczoraj i uwazam tak samo, ze jest niewinny. Z reszta wydaje mi sie, ze wprost napisal to scratch, ktorego posty przesledzilem w dzien jego linczu . Ja Tak jak pisalem ide z typem jegno z użytkowników, bo ma swoja teorie, ale podziele sie, nawet jak bedzie bledna, tylko nie wiem czy po dzisiejszym mordzie. Dzisiaj mord mafi wydaje mi się oczywisty i mam nadzieje, ze nie tylko mi. Z fartem ziomeczki moje z miasta!
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Kurczaki, ten Zenek na totalnej, wiecie sami. Żadnej obrony, jakiegoś kombinowania z, no wiecie z czym mógł wylecieć. Raczej niewinny? Chyba ze czekają z tym na ostatniego.
naimad9
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 8:48 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: naimad9 »

Żegnam was, już wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw.

Dzięki za gierkę. Szkoda, że nie mogłem poświęcić więcej czasu, ale niefortunnie się wszystko złożyło. Także pierwsze koty za płoty i do następnego. Elo
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

rokoko pisze: pt maja 12, 2023 10:36 pmKurwa mać!
Reakcja rokoko na powstrzymanie mordu. Już wiedział
Awatar użytkownika
Forumowa Mafia
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 8:03 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Forumowa Mafia »

Let's go in the garden
You'll find something waiting
Right there where you left it lying upside down
When you finally find it, you'll see how it's faded
The underside is lighter when you turn it around

Everything stays right where you left it
Everything stays
But it still changes
Ever so slightly, daily and nightly
In little ways, when everything stays


Bury Zenek – (*) – winny

Bury Zenek – 10 (Skurwibak, Goldschmidt, damikor, kondi, minusek, Gehu, Asika, Marcins, vini639, kleyo)

Asika – 1 (Bury Zenek)

====================================

Bury Zenek ma czas na napisanie testamentu do najbliższego linczu.

Lista Graczy:
1. cmc – 4. lincz Miasta
2. kleyo
3. Marcins
4. Goldschmidt
5. liso7
6. damikor
7. Bury Zenek – 8. lincz Miasta
8. Asika
9. Scratch – 6. lincz Miasta
10. Mateos. – 3. lincz Miasta
11. KarBar – 1. mord Mafii
12. minusek
13. vini639
14. kondi (Chain)
15. naimad9 – 7. lincz Miasta
16. Macarena – 1. lincz Miasta
17. RevolPL – Punkty Karne
18. rokoko – 3. mord Mafii
19. lisior – 2. mord Mafii
20. Skurwibak
21. Gehu
22. Antura – 5. lincz Miasta
23. Gondola. – 2. lincz Miasta


Zaczynamy głosowanie dziewiąte. Potrwa ono do jutra, do 21:00. Głosujecie na PW, które wysyłacie do mnie. W temat wpisujcie g9, a w treść nick gracza, który waszym zdaniem powinien zginąć w jutrzejszym linczu.

Punkty karne:
1,5 punktu karnego (za brak wpisu lub głosu):
Skurwibak – 4,5
Gehu – 3
Bury Zenek – 1,5 (+1,5 za brak postu)
liso7 – 1,5 (+1,5 za brak głosu)
Goldschmidt – 1,5
kondi (Chain) – 0,5


Spis treści:
1. mord – strona 2.
1. lincz – strona 4.
2. lincz – strona 6.
2. mord – strona 6.
3. lincz – strona 11.
4. lincz – strona 17.
3. mord – strona 17.
5. lincz – strona 21.
6. lincz – strona 24.
4. mord – strona 24.
7. lincz – strona 28.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Winny, ale nie Ojciec Chrzestny?????!
ODPOWIEDZ