Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: rokoko »

Forumowa Mafia pisze: śr maja 10, 2023 7:27 pm Gondola. - (*) - niewinny

Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)


Lisior, co masz na swoją obronę?
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

:D :D :D dobre.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Dobra czyli moj pierwszy strzal okazal sie pudlem, ktos z trojki głosujących na gondole bankowo mafia.
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Nie ma znaczenia, jak twardy jesteś. Jeśli oni chcą cię załatwić, to już do nich należysz. Najczęściej to twój najlepszy przyjaciel podchodzi do ciebie i zagaduje cię o zakłady futbolowe... i już cię nie ma.

To się porobiło... 😏
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Bawią się cwaniaczki. Głos oddany na Gondolę nie wydaje mi się czymś nadzwyczajnym przy jego dość olewkowych postach wiec nie postawiłbym centa na to, ze ktoś z pozostaje dwójki głosujących jest w mafii. Aczkolwiek bycie cichym graczem i dwukrotne głosowanie na niewinnego na takim etapie tez powinno mieć swoją konsekwencję.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

nie ma się co dziwić głosami na Gondole, chłop zachowywał się jak typowy mafioso.. podtrzymuję moją opinię, cmc i kleyo są w mafii, mniej prawdopodobne jest to, że jest w niej kondi, którego chcieli się pozbyć w linczu, cała teoria o jego aktywności grubymi nićmi szyta, a ich głosy, by ksiądz, który być może jest świezakiem i nie bardzo ogarnia, chronił tutaj jednego z nich, również zastanawiająca. bardzo dobre podejście, zlokalizować "księdza", i ochrona kleyo co drugi lincz. brawo kleyo.
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

Naznaczony naimad9 bez żadnego głosu :o
Skurwibąk nie głosował, bo mafia się bała, że będzie remis?
Mateos. x2? Czekamy na Hattricka w wykonaniu tego Pana?

Czy cała mafia mogła się kryć w głosowaniu, czy jednak mieli te decydujące głosiki?
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Kto tym zarządza?

Gold, który jest wycofany i ostrożny?

Cmc, który niezłe posty przeplata wymienieniem 10 osób jako podejrzanymi i spi zamiast głosować?

Kleyo, ktory jest tak grzeczny i taktowny, ze można go zapisać do ministrantów?
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Trzeba przenalizowac jakie tropy dawali 2 zlinczowani, moze wskazali mafioza w komentarzach lub głosach
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Zlinczowanych? Chyba coś pomyliłeś i chodziło ci o zamordowanych, przy czym jeden nie napisał w temacie ani jednego slowa.
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Idąc tokiem waszego rozumowania odnośnie "na prawdę" i słownika to może te serduszko w opisie też ma jakieś znaczenie? Ewidentnie się z nami bawią i raczej świeżaki to nie są 😆
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

minusek pisze: śr maja 10, 2023 8:10 pm Zlinczowanych? Chyba coś pomyliłeś i chodziło ci o zamordowanych, przy czym jeden nie napisał w temacie ani jednego slowa.
Chodzilo mi o to, ze mafia mogla sie podlaczyc pod zlinczowanego, ktory wskazal mfioza w swoich rozkminach, ewentualnie w swoim glosowaniu
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1722
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

minusek pisze: śr maja 10, 2023 8:05 pm Kto tym zarządza?

Gold, który jest wycofany i ostrożny?

Cmc, który niezłe posty przeplata wymienieniem 10 osób jako podejrzanymi i spi zamiast głosować?

Kleyo, ktory jest tak grzeczny i taktowny, ze można go zapisać do ministrantów?
minusek z
A) żarcikami ocieplającymi wizerunek,
B) komentarzami jak kto ma nie pisać
C) minimum uzasadnień dot. głosowań
D) zgrywaniem głupka który nie potrafi poprawnie wysłać głosu przez PW tylko by później
E) podczepić się pod bezpieczne głosowanie na podejrzanego z poprzedniego linczu i szybką refleksją pod publiczkę czy to aby nie zły Gold robi go czasem w bambuko

8-)
liso7
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 09, 2021 11:28 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: liso7 »

@RevolPL uskuteczniasz taktykę na 4,5PK do końca gry? Na disco można się udzielać, ale głosu już nie ma kiedy wysłać. Fajnie :brawo:
Awatar użytkownika
cmc
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 9:37 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: cmc »

Asika, minusek, kondi, Antura. Szukamy piątego.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1722
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

BTW emotka z mordu to możliwe nawiązanie bezpośrednio do kleyo/revola (często jej używają w czacie). Ale możliwe też że nic i ktoś się bawi w Discordowe zmyłki.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

cmc pisze: śr maja 10, 2023 8:45 pm Asika, minusek, kondi, Antura. Szukamy piątego.
Minimum 2 z tego co wymieniles rowniez moje typy, mysle nad 3 osoba.
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: śr maja 10, 2023 8:34 pm
minusek pisze: śr maja 10, 2023 8:05 pm Kto tym zarządza?

Gold, który jest wycofany i ostrożny?

Cmc, który niezłe posty przeplata wymienieniem 10 osób jako podejrzanymi i spi zamiast głosować?

Kleyo, ktory jest tak grzeczny i taktowny, ze można go zapisać do ministrantów?
minusek z
A) żarcikami ocieplającymi wizerunek,
B) komentarzami jak kto ma nie pisać
C) minimum uzasadnień dot. głosowań
D) zgrywaniem głupka który nie potrafi poprawnie wysłać głosu przez PW tylko by później
E) podczepić się pod bezpieczne głosowanie na podejrzanego z poprzedniego linczu i szybką refleksją pod publiczkę czy to aby nie zły Gold robi go czasem w bambuko

8-)
Czy to test wielokrotnego wyboru? I czy napiszesz w końcu coś do rzeczy w temacie gry?
cmc pisze: śr maja 10, 2023 8:45 pm Asika, minusek, kondi, Antura. Szukamy piątego.
Czy to lista na wasze następne mordy?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1722
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

Mrau zacząłeś się odgryzać. Cóż, może siadło. Przekonamy się.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Scratch pisze: śr maja 10, 2023 8:15 pm Idąc tokiem waszego rozumowania odnośnie "na prawdę" i słownika to może te serduszko w opisie też ma jakieś znaczenie? Ewidentnie się z nami bawią i raczej świeżaki to nie są 😆
Uuuu, ale wdepnąłeś.
minusek pisze: Kleyo, ktory jest tak grzeczny i taktowny, ze można go zapisać do ministrantów?
Trzeba pamiętać, że od zawsze na forum piszę całkiem inaczej niż na discordzie. Przy dłuższej wypowiedzi wstawiam przecinki, a gdy leci taki słowotok to wstawiam "kurwa".

[vini639]bardzo dobre podejście, zlokalizować "księdza", i ochrona kleyo co drugi lincz. brawo kleyo.[/quote]
Po pierwsze to nie ja pisałem o modlitwie za mnie, a po drugie jeśli byłbym winny to po co mi ochrona? Czyżbyś wiedział, że jestem niewinny i myślę o swojej obronie, a nie o tym że mafia wiedząc kto jest chroniony przez księdza po prostu ubija innych?

Jak pisałem rano, mam nadzieję, że ksiądz nie słucha podszeptów, tylko modli się wg siebie i tym sposobem robi problemy mafii. Jeżeli cmc okaże się niewinny, to jego poranny post będzie majstersztykiem, a jeżeli okaże się winnym, to prawdopodobnie w piątek zostanę zamordowany.

rokoko i Marcins bardzo niefortunnie trafili czepiając się lisiora, kwestia minut może być tu dość istotna.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
minusek
Posty: 1372
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: śr maja 10, 2023 8:54 pm Mrau zacząłeś się odgryzać. Cóż, może siadło. Przekonamy się.
Cóż, dalej nic. Czekam na kolejnego posta z wyjaśnieniem jakiejś pobocznej kwestii, memem, albo w stylu tego sprzed chwili, w których cos moze mieć znaczenie albo być celowa zmyłką :brawo:

@kleyo tyle ze ja nie siedzę na discordzie wiec dziwne to tłumaczenie.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Goldschmidt pisze: śr maja 10, 2023 8:48 pm BTW emotka z mordu to możliwe nawiązanie bezpośrednio do kleyo/revola (często jej używają w czacie). Ale możliwe też że nic i ktoś się bawi w Discordowe zmyłki.
Nie kojarzę, żeby revol tego tyle używał. Natomiast, tak serduszko wpisuje zawsze gdy Real zdobędzie gola, a że często mam najszybciej obraz to wielu ludzi wie wcześniej, że padł gol. Tyle, że drugą osobą używającą serduszek jest Scratch (no i nie możesz tego przegapić skoro sam te serduszka wrzucasz, a on teraz wskazuje na to i udaje niekumatego). Co również ważne, Scratch często te serduszka wrzuca trollując, gdy tych bramek nie ma. Ja owszem 2 lata temu też tak robiłem (np. słynny hatrrick Mariano), ale obecnie moje serduszka są jak i piwo i pizza. Nie ośmieliłbym się używać mojej magii w negatywnym kontekście. Jak ubijemy mafioze, to wrzucę serduszko.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

@minusek no, ale ja zawsze na starym forum byłem dość kulturalny, po prostu taki mam styl.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

Kleyo, czemu wdepnąłem? Nawiązałem tylko do waszej rozmowy o "na prawdę" i nic poza tym. Szczerze nawet nie myślałem o Tobie tylko o Skurwibaku, który w poście najebał serduszka. Czemu myślałeś, że mówię o Tobie 😏
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Teraz Real w kosza , ale jutro trzeba sprawdzić, kto nie udziela sie w trakcie gry, a wywolywany po linczach jest pierwszy do tlumaczenia sie, ze nie ma czasu itp
ODPOWIEDZ