LM: Inter Mediolan - Real Madryt [0-1]

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Inter Mediolan - Real Madryt [0-1]

Post autor: Krul »

Tez jestem daleki od hurraoptymizmu, ale nieważne. Licza się 3 punkty, lepsze drużyny na papierze zgubiły punkty z gorszymi rywalami.

Vamos
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Inter Mediolan - Real Madryt [0-1]

Post autor: labeleq »

Nie spodziewałem się aż tak dobrze ustawionego Interu. Mają tam niezły rollercoaster emocji pewnie w drużynie teraz. Ta drużyna może być bardzo mocna na wiosnę, jak już się wszystko zazębi.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Inter Mediolan - Real Madryt [0-1]

Post autor: Gehu »

Zastanawia mnie stawianie Nacho na lewej, skoro Alaba grał tam prawie całe życie.. Skoro Nacho i tak ma grać na środku, nieważne czy jako 2 czy 3 wybór.. to dla mnie logiczniej było dać pohasać Alabie na lewej.

Sam mecz to w sumie Tibo i jedna genialna akcja naszych. Wynik lepszy niż gra :P
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Inter Mediolan - Real Madryt [0-1]

Post autor: Goldschmidt »

Jw. ten Inter był lepszy niż ten rok temu. A my wcale niekoniecznie byliśmy gorsi. Więc wyszarpanie wyniku na wyjeździe to dobry znak, i to przez tak młodych atakujących.

Nacho na boku wydaje się trochę reakcją Carlo na poprawienie wyniku z tyłu. Mam wrażenie że on tam wróci jak będziemy już solidniejsi i z Alabą może się będą nawet dynamicznie wymieniać pozycją. Ale na razie czyste konta trochę ważniejsze.
ODPOWIEDZ