Deportivo Alavés - Real Madryt [1-4]

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: lukecik »

madridcampeon pisze: sob sie 14, 2021 7:45 pm Stęskniłem się, i to mimo swojego defetyzmu/pesymizmu. Brakowało Realu oraz reszty ligi przez te kilkadziesiąt dni. Jazda!
Mnie już przeszło po 30 minutach. Czekam z niecierpliwością na koniec sezonu i wielkie zmiany, które za rok już będą niezbędne.


e: jednak się jaram, idziemy po ligę!!!1111jeden
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: Sandman »

Bardzo dobry mecz dzisiaj, stary dobry Real (wyłączając pierwszą połowę). Szkoda tego błędu Militao, bo byłoby na 0 z tyłu. Z przyjemnością się oglądało drugą połowę.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: madridcampeon »

Nie było jednak tak źle. ;) Obrona Alaves memiczna strasznie, ale nie zmienia to faktu, że niedziela minie jakoś tak przyjemniej niż zwykle.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: Goldschmidt »

Goldschmidt pisze: pn sie 09, 2021 10:08 pm Wygramy 4 bramami
Gdyby nie Tibu..

FC Farfocel wygrywa.
W zasadzie mimo że absolutnie nie podoba mi się sposób w jaki te gole wpadają to może jeszcze trzeba dać im czas. A jak z tych 3 wyjazdów przywiozą nawet 7 pkt to będzie super.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: Para Siempre »

Kurcze, jaką my jakość i mnogość opcji mamy w ataku, że aż dziw bierze, że rok temu te mecze wyglądały tak jak w 1 połowie. Oby tylko Carlo nie odzyskiwał Asensio, i każdy (Vini, Bale, Hazard, Rodrygo, Fede, Lucas) powinien wnieść dobrą grę i liczby.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: lukexpl »

Druga połowa bardzo dobra. Fajnie, że jak już strzelili na 1-0 to nie przeszli do bardziej asekuracyjnej gry, tak jak za Zizou.
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Deportivo Alavés - Real Madryt

Post autor: Domel Madridista »

Nie było tragedii, a miałem poważne obawy co do pierwszego meczu i kompletu punktów. Chyba nikt, jakoś bardzo nie zawiódł, Karim TOP. Nawet Vinicius coś wcisnął, nie marnując 5 okazji wcześniej. Jest dobrze, czekamy na 8arcelonę i Materace.
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
ODPOWIEDZ