Erling Haaland

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Krul »

No oczywiście. Zawsze z Raioli robi się diabła, a finalnie każdy chce go mieć za menago, a wszyscy jego podopieczni grają gdzie chcą :psyduck:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: KarBar »

https://www.meczyki.pl/newsy/media-fc-b ... e/173248-n

Dobry news :potwor:

Chcą niby w rozliczeniu za Haalanda dać Dembele. Tylko żeby to zrobić to najpierw muszą klepnąć z nim nowy kontrakt.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: minusek »

Z pewnoscia BVB będzie chciała Dembele, który się u nich zbuntowal żeby przejść do Barcy, a od lat częściej jest w gabinetach lekarskich niż na boisku.

Choć nie wątpię że Barca spróbuje o niego powalczyc - nie ma Messiego, nie ma Griezmanna, zaraz może nie byc Dembele, może Coutinho, dzieciakom z kadry za dużo nie płacą i nagle znajdzie się kasa na sfinansowanie takiego transferu.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: KarBar »

I to może być najtrudniejszy przeciwnik dla nas. Dużo może zależeć też od sytuacji Pogby i negocjacji na tym polu z Raiolą.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Krul »

5 bramek, 4 asysty... co za potwór.
Lewy ma 6 bramek, 0 asyst, grając w dużo lepszym klubie, będąc bardziej doświadczonym graczem. Nie umniejszam żadnemu, ale ukazuje jak cholernym talentem jest Norweg.

Jeśli Bayern go zgarnie na następcę Roberta, pobije wszystkie rekordy, i te Lewego i te Mullera i jeszcze duża szansa, że niektóre Leo czy Crisa.

Dla mnie powinienem być tematem numerem 1. Cenie go wyzej niż Mbappe.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

Bayern już wypadł z gry, bo dla nich mimo wszystko to za droga operacja. Zapewne trafi do City.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Krul »

Kasa to jedno. Jest jeszcze decyzja piłkarza, co pokazuje przykład Kyliana.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Clif »

Watkze pisze:Ale wiem, oczywiście, że Real Madryt go kusi
Super informacja, miałem obawę, że koncentrujemy się jedynie na Mbappe, a Haland to tylko myślenie życzeniowe Mareczki i tej madryckiej gówno-prasy. No ale jak Watzke mówi wprost, to chyba coś jest na rzeczy i idziemy też po Norwega \o/
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Goldschmidt »

Niby dobrze że się interesujemy. A jednak ma to ciekawy podtekst - mianowicie nijak to się nie dodaje z powszechną opinią że jednym z powodów dla których Mbappe ma podpisywać z Realem jest ciepłe gniazdko gdzie będzie w sercu wszystkich reflektorów w przeciwieństwie do Paryża. Wychodzi na to, że to gówno prawda i Florek robi to co zawsze - nastawia się na kupno kolejnych kilku Galacticos by zmaksymalizować zainteresowanie klubem i przychody z marketingu. Ma kompletnie wyjebane w ewentualne chęci Kyliana pod względem 'wyjścia z cienia' i o ile Erling nie ma nic przeciwko, to będzie chciał obu naraz.

Negocjacje będą bardziej zabawne niż się ludziom wydaje. Będę zaskoczony jeżeli Mbappe podpisze cokolwiek przed ostatnim meczem PSG w LM. Im dalej w czas tym wyższe warunki, im wyższe warunki tym większa sodówka.

Oby Erling nie miał nic przeciwko, bo naprawdę coraz gorzej mi się widzi nasz atak bez niego w klubie przez następne lata.

I, co gorsza, w dalszym ciągu jest realne zagrożenie, że w lecie skończymy z żadnym z nich jeżeli tego Perez nie rozegra odpowiednio.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

A ja póki co niestety nie widzę dla niego u nas miejsca, bo gdzie niby miałby grać? Benzema jest w topowej formie i jakoś sobie nie wyobrażam, że po sezonie odejdzie do Lyonu albo będzie gotów stać się rezerwowym. Do tego na pewno przynajmniej jeden sezon będzie chciał sobie pograć u nas z Kylianem. Nawet bez Kyliana ciężko mi to sobie wyobrazić, bo nagle zmienilibyśmy system gry na dwóch napastników przy takiej obsadzie skrzydeł? Gdzie miałby grać Vinicius? Pewnie wykazujemy zainteresowanie, ale Erling dzięki temu przy okazji sobie podbija kontrakt z City i tam zapewne trafi. A jeżeli jakimś cudem Karim faktycznie zgodziłby się na rolę rezerwowego przy transferach Kyliana i Haalanda, to faktycznie z automatu stałby się prawdziwą legendą klubu :ptak:
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: labeleq »

Bild stawia tezę, że ma nie zagrać już w tym roku przez kontuzję naderwania jednego z mięśni biodrowych.

https://www.bild.de/sport/fussball/fuss ... .bild.html

Kojarzy ktoś taki uraz u któregokolwiek piłkarza? Ciekawi mnie, jaki to może mieć wpływ na jego dalsze loy piłkarskie.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukecik »

Bardzo mnie martwią ostatnie wypowiedzi Pedrerola odnośnie Haalanda. Podobno jesteśmy całkowicie zafiksowani na punkcie Mbappe i na Norwegu w ogóle się nie skupiamy, w efekcie czego najbliżej mu do City. Chyba za bardzo w klubie postrzegają w Mbappe nowego Ronaldo i myślą, że wraz z rozwojem Viniego wystarczy na wszystkie problemy w ataku, z czym w ogóle się nie zgadzam. Za rok Benzema będzie bliżej 40 roku życia niż dalej, potrzebujemy goleadora z prawdziwego zdarzenia, który byłby grotem ofensywnego trójzębu. Mając w składzie i Haalanda, i Mbappe, mielibyśmy ogromne szanse na to, by zostać hegemonem w najbliższych latach przynajmniej na krajowym podwórku. Napastnik musi latem wg mnie przyjść, jeśli z niezrozumialych dla mnie powodów nie włączymy się do wyścigu po Norwega, to może chociaż zapolujemy na Vlahovicia, bo na obecnym, mizernym rynku bramkostrzelnych napastników ci dwaj to prawdziwe perełki.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: labeleq »

Jeżeli jakiekolwiek wypowiedzi pedrerola Cię martwią, to mam dla Ciebie złą wiadomość :potwor: :ptak:
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukecik »

:sie:
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: labeleq »

Po tych szopkach, które facet odstawiał przez letnie okienko trzeba brać już jego wypowiedzi z bardzo dużym dystansem.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

lukecik pisze: ndz gru 12, 2021 10:41 am Bardzo mnie martwią ostatnie wypowiedzi Pedrerola odnośnie Haalanda. Podobno jesteśmy całkowicie zafiksowani na punkcie Mbappe i na Norwegu w ogóle się nie skupiamy, w efekcie czego najbliżej mu do City. Chyba za bardzo w klubie postrzegają w Mbappe nowego Ronaldo i myślą, że wraz z rozwojem Viniego wystarczy na wszystkie problemy w ataku, z czym w ogóle się nie zgadzam. Za rok Benzema będzie bliżej 40 roku życia niż dalej, potrzebujemy goleadora z prawdziwego zdarzenia, który byłby grotem ofensywnego trójzębu. Mając w składzie i Haalanda, i Mbappe, mielibyśmy ogromne szanse na to, by zostać hegemonem w najbliższych latach przynajmniej na krajowym podwórku. Napastnik musi latem wg mnie przyjść, jeśli z niezrozumialych dla mnie powodów nie włączymy się do wyścigu po Norwega, to może chociaż zapolujemy na Vlahovicia, bo na obecnym, mizernym rynku bramkostrzelnych napastników ci dwaj to prawdziwe perełki.
Też uważam, że musimy walczyć oprócz o Kyliana także o Hallanda. Widze, że o nim piszą lepsze źródła, chociaż w tych czasach nie można pisać o dobrych źródłach, jak np Bild, dlatego mam nadzieje, że myślimy poważnie o nim. Musimy go mieć, żeby poważnie myśleć o przyszłości.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Clif »

Wygląda mi to trochę na powtórkę z Mbappe 2017. Pewnie byśmy go nawet chcieli - ale na naszych warunkach. On może nawet by chciał, ale na swoich (i Raioli) warunkach. Ostatecznie więc pójdzie do City bo oni żadnych warunków nie stawiają tylko płaca tyle ile szejk da.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

To co, w kolejnym sezonie ustawienie 4-2-3-1, Haaland na "9", Vinicius na lewym skrzydle, Benzema jako "10", a na prawej flance Mbappe? :ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Goldschmidt »

Co może pójść nie tak :mysli:
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukecik »

Można już zgłupieć od tych newsów na temat Norwega. Ledwo się rok zaczął dopiero, a ja już się czuję, jakby letni okres transferowy był w pełni. Nie wiadomo w które doniesienia wierzyć, ale skoro sam Watzke coś tam gadał, że Real potwierdził swoje zainteresowanie, to chyba nie będziemy takimi debilami, by go olać, bo skupiamy się na Mbappe + mamy Benzemę. Tylu znakomitych napadziorów do nas nie przyszło, bo mamy wielkiego Karima i jeszcze mielibyśmy odpuścić Haalanda w momencie, gdy Benz za chwilę będzie miał 70 lat? No chyba by mnie rozkurwiło, zwłaszcza gdyby Norweg powędrował ostatecznie do Barcelony. Teraz są podśmiechujki z putek, że nie mogą zarejestrować Torresa, ale przecież latem tam może wjechać czyszczenie na pełnej i na tego Haalanda uzbierają. Wcale nie wydaje mi się to niemożliwe.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

Najlepsze faktycznie byłoby jego przyjście w 2023 roku, a teraz zostałby jeszcze na jeden sezon w BVB z odpowiednią podwyżką pensji. Karim jest jaki jest, ale nie daje większych podstaw, aby go skreślić i posadzić na ławie, czy po prostu gdzieś sprzedać. Kylian na pewno też chce z nim chociaż jeden sezon pograć w królewskich barwach.

Mbappe ma być królem letniego okienka transferowego i musi się odpowiednio zaaklimatyzować w nowej drużynie. Taka rywalizacja z Erlingiem od samego początku, porównania medialne, który gra lepiej i się "spłaca" nikomu niczego dobrego by nie przyniosły. W tym kontekście na pewno można żałować, że nie udało się kupić Mbappe minionego lata, bo teraz prawdopodobnie nie byłoby żadnych oporów, aby ruszyć po Haalanda (o ile kasa by się zgadzała po wydaniu ponad 200mln na Kyliana).
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: minusek »

Można się zastanowić, dlaczego Watzke oficjalnie potwierdził zainteresowanie Realu. Z reguły tak się to nie odbywa więc zapewne jest mu to na rękę. Widzę dwa powody: a) dostanie więcej kasy za transfer, b) rok dłużej będzie miał Halaanda w zespole. Może to byc nawet połączenie jednego i drugiego, czyli patrząc z naszej perspektywy, chcemy dograć kolejny sezon z Benzema i potem zapłacić BVB trochę więcej niż dostaliby w tym roku przez klauzulę. W tym wszystkim jest byc może to czego my chcemy, to czego chce Borussia, ale nie ma oczekiwań Halanda i jego grubszego opiekuna.

To są tylko przypuszczenia. Faktem jest natomiast, że mamy Benzemę, na 99% będziemy mieć Mbappe i w klubie raczej nikt nie widzi tu miejsca dla Norwega.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Volfgang »

Nie spróbować połączyć MBP z Haalandem na boisku to będzie zbrodnia. Ja bym robił wiele by grali w jednej drużynie, a potem bym patrzył co się dzieje. To są tacy zawodnicy i takie okazje, że grzechem będzie nie zaryzykować. Szedłbym w to, po prostu, no ale ja to mogę sobie z wielu rzeczy nie zdawać sprawy, zobaczymy. 20 lat temu Floro nie miałby żadnych wątpliwości.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: KarBar »

Męczą te newsy nieziemsko.

A większość z nich wyssana z palca.
Pamiętam jak według mediów domykaliśmy już transfer Villi, a jak miała być oficjalka to była - ale w Barcelonie.
Więc teraz sobie pisać mogą.

Gdyby sam Norweg zgodził się zostać rok w BVB to faktycznie scenariusz idealny i dla nas i dla BVB, pytanie jak dla samego zawodnika.

Czy u nas da się ich pomieścić? No jasne że tak. Po prostu wreszcie doczekamy się konkretnych rotacji. Może nawet 3+1 z przodu gdzie byłby i Benz i VHM. Benzema straciłby na ilości bramek ale asyst by miał jak nikt inny.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

Akurat jeśli chodzi o norweskie media, to ja bym im wierzył. Chcą sie pokazać, jak polskie w sprawie transferu Lewego do Bayernu. :P
ODPOWIEDZ