Erling Haaland

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Erling Haaland

Post autor: Krul »

Zaraz Euro, a po Euro zaczynamy telenowele pt. Mbappe czy Haaland czy może obaj.

Ależ bym go tutaj widział. Dla mnie to największy wonderkid. Większy niż Mbappe, o którego jakoś się tak podświadomie boje, że nie udźwignie tutaj presji.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Goldschmidt »

Chelsea oferuje 100 i 120 za Lukaku więc chyba wyłamuje się konkurent w wyścigu po Erlinga i za rok zostaje walka z szejkami z City (jeśli nie kupią Kane'a), Barceloną która nawet wtedy będzie zbierać się z podłogi finansowo i ew. Liverpoolem. Oby tak dalej.

Ale cóż, tradycji stanie się zadość i pójdzie do Bayernu :ptak:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Para Siempre »

Wydaje mi się, że Chelsea musiała usłyszeń "nie" także od piłkarza - dlatego nie nastawia się na tymczasowe rozwiązanie i powrót za rok do rozmów.

Także właściwie to Fichado :ptak:
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

Czyżby za rok, Mbappe i Halland za 75 milionów (+jakieś tam prowizje, itp)? Jeśli tak, to jakoś wytrzymam najbliższy sezon z tym szrotem. ;)
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: tayron36 »

Aż się podjarałem na myśl tej dwójki tutaj razem. Dwóch najlepszych młodych koksów na lata w Realu 8-)
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Erling Haaland

Post autor: Zedd. »

A potem się wszyscy obudzimy i zobaczymy na boisku Viniciusa. :ptak:
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: tayron36 »

Mając na myśli dwójkę najlepszych młodych koksów miałem na myśli Viniciusa i Rodrygo :potwor:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: minusek »

2 asysty i 2 bramki, 5:2 z Frankfurtem. Powiem szczerze, że gdzieś we mnie nadal są małe watpliwosci, ale jeśli nadal będzie tak ładował...

W kolejne lato Bayern, Barcelona, City i my bez dziewiątki. Będzie gorąco w tym temacie.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

3 asysty.

City to o Kane'a sie bije i raczej o nim myśli...
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Para Siempre »

Chelsea wzięła Lukaku. City celuje w Kane'a, Barcelona nie ma jak przeprowadzić takiego transferu - nie ma takiej opcji.

Zostaje Real, Bayern (mogą się szarpnąć, bo Lewy swoje lata ma, choć jest to dla mnie wątpliwe) oraz Manchester United. Raczej czerwone diabły będą głównym rywalem, o ile City faktycznie weźmie Harrego.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

Mateusz Borek powiedział w "Mocy Futbolu", że Halland może przejść do United. Ale czy to było na poważnie, czy gdybanie, to nie wiem. Tylko oni mogą z Realem rywalizować o Erlinga. A Real nie może odpuścić. Nie ma prawa.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

W żadne United nie wierzę. Jego ojciec grał w City i darzy ten klub wielką sympatią. W internecie też chyba krążyło swego czasu zdjęcie Erlinga w koszulce City. Także jeżeli Manchester to jedynie ten niebieski.

Real to byłoby świetne miejsce dla Erlinga, aby wykonać kolejny wielki krok w swojej karierze. Jednak nie oczekiwałbym, że w Madrycie zagości na wiele lat, zwłaszcza jeżeli będzie tutaj Mbappe. Raiola będzie co rusz robił cyrki i prosił o nowy wielki kontrakt, więc Real pewnie go sprzeda po kilku latach za duże pieniądze, zapewne właśnie do City.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Goldschmidt »

Nieprzypadkowo, choć na pewno też trochę z przekąsem, twierdził także że jego marzeniem jest wygranie ligi z Leeds tj. klubem gdzie mieszkali gdy był dzieckiem - rywalem MU.

jw sytuacja klaruje się z dnia na dzień. Mansour, Cziki i Pep chcą zaklepać Kane'a i się chyba już zdecydowali na 100% więc tam sprawa jest jasna - to dobry znak. Real, Barcelona, Bayern, Liverpool i Juventus gdzie kończy się kontrakt Cristiano.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukecik »

El Dominik pisze: pn sie 16, 2021 9:56 am Mateusz Borek powiedział w "Mocy Futbolu", że Halland może przejść do United. Ale czy to było na poważnie, czy gdybanie, to nie wiem. Tylko oni mogą z Realem rywalizować o Erlinga. A Real nie może odpuścić. Nie ma prawa.
On w piątek czy w sobotę w studiu Viaplay opowiadał, że Lewandowski miał ofertę z Barcelony. Mam wrażenie, że bierze te newsy z Bravo Sport.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: lukexpl »

Goldschmidt pisze: pn sie 16, 2021 10:49 am Nieprzypadkowo, choć na pewno też trochę z przekąsem, twierdził także że jego marzeniem jest wygranie ligi z Leeds tj. klubem gdzie mieszkali gdy był dzieckiem - rywalem MU.

jw sytuacja klaruje się z dnia na dzień. Mansour, Cziki i Pep chcą zaklepać Kane'a i się chyba już zdecydowali na 100% więc tam sprawa jest jasna - to dobry znak. Real, Barcelona, Bayern, Liverpool i Juventus gdzie kończy się kontrakt Cristiano.
Teraz Kane, a za jakieś 5 lat Haaland wciąż będzie jeszcze młody, więc Harry'ego wymieni się na lepszy i młodszy model.

Myślę, że kluczowa w przyszłorocznym dealu znowu będzie klauzula ewentualnego odejścia. Bayern na pewno na takie coś nie pójdzie, tak samo jak kluby z PL. U nas w Realu te klauzule są strasznie wysokie, więc też pytanie czy udałoby się ustalić jakiś złoty środek. Z tego co wiem to Juve zgodziło się na jakąś klauzulę przy podpisaniu De Ligta, więc z Haalandem mogłoby być podobnie... Barca ma trudną sytuacje i w rok jej raczej nie poprawią, ale jeżeli mieliby możliwość podpisania Erlinga, to zgodzą się na wszystko.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Krul »

Ja chce go bardziej niż Kyliana.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

Podobny nerwus jak CR. Macha rękami, kopie piłke bez gry. Chce tak jak Cristano. Bardzo mi go przypomina. Niektórych to będzie wkurzać. Oby nie nas. ;)
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Goldschmidt »

Na dobranoc, z cyklu "160 to mało skoro alternatywa to..."

tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: tayron36 »

Poszedłem na zakładzik o flaszkę, że Erling i Kylian do września 2022 będą razem w Realu, ale..

.. w sumie naszło mnie przemyślenie, czy on jak Kylian nie będzie chciał statusu nr 1 w zespole?
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Krul »

Ciężko powiedzieć. Niby podobni, ale kompletnie inni gracze. Jak dla mnie stworzyliby genialny duet.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: El Dominik »

Goldschmidt pisze: wt sie 24, 2021 11:18 pm Na dobranoc, z cyklu "160 to mało skoro alternatywa to..."

Mam Deja vu, z transferem Lewego do Realu. ;) Tylko wtedy to była komedia, a teraz, w tym przypadku, sama prawda.

A jeśli chodzi o transfer Hallanda do Realu w przyszłym sezonie, to nie wyobrażam sobie, żeby go u nas nie było...
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: tayron36 »

Sarcasm pisze: śr sie 25, 2021 8:20 am Ciężko powiedzieć. Niby podobni, ale kompletnie inni gracze. Jak dla mnie stworzyliby genialny duet.
To, że inni i kompatybilni to nie mam wątpliwości. Chodzi bardziej o ego i status w zespole.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: KarBar »

Jak ma mieć tu wątpliwości o status w drużynie to przynajmniej wiadomo że nie pójdzie do PSG, bo tam status będzie miał jeszcze gorszy.
Mam nadzieję że nie będzie go interesował status tylko rozkmini że trio z nim, Mbappe i Viniciusem to może być legendarne zestawienie i bite rekordy.
Oby tylko rzeczywiście plan na pozyskanie i Mbappe i Haalanda istniał.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Erling Haaland

Post autor: Gehu »

Gość ma agenta chorego umysłowo i każdy przy zdrowych zmysłach po prostu poradził by mu zmianę jeżeli faktycznie interesuje go gra w topowym klubie od zaraz. Przecież te prowizje dla Raioli to jest jakaś bujda i kpina. To jest jebana pijawka i nic więcej. Szczerze to obecnie przez to widzę konkretne zagrożenie dla tego transferu.. Perez na to nie pójdzie.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Erling Haaland

Post autor: Para Siempre »

Przecież agent robi dla niego super robotę. Trafił idealnie do BVB - gra, błyszczy, nabiera doświadczenia. Ma z góry załatwiony transfer gdzie chce i każdy będzie zadowolony. Gdyby nie zmysł Raioli to nie byłoby klauzuli i BVB by żądała 160 baniek, a tak będzie 75-90 a 30 zgarnie słusznie agent.
ODPOWIEDZ