Ruben Dias

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Ruben Dias

Post autor: Krul »

Co prawda nie ma plotek o jego potencjalnym odejściu, ale podoba mi się bardzo ten stoperek. Myśle, że powinnismy mu się bacznie przyglądać i może za rok, dwa uderzyć.

Jeśli będzie chciał zmienić otoczenie, to tylko i wyłącznie ze względów sportowych. Wszystkie angielskie kluby odpadają. Mogliby z Ederem stworzyć fajny duet na lata tutaj i w Portugalii.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Ruben Dias

Post autor: Sandman »

W Portugalii? Przecież Eder jest Brazylijczykiem, nie zagrają razem w reprezentacji Portugalii.
Chyba, że zakładasz, że oboje kiedyś powrócą do Portugalii i zagrają razem w jednym klubie.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Ruben Dias

Post autor: Krul »

Racja :thumbdown:
Trochę od liczby postów mi zagrzało głowę.

Cały czas mam w głowie, że Militao to nasz drugi Pepe.
No nic, to niech chociaż zagrają w Realu :potwor:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 76
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Ruben Dias

Post autor: Szefo89 »

My powinniśmy uderzyć po gracza City? :lol: Jeżeli ten chłopak dalej będzie się rozwijał, to szejki w życiu go nie puszczą, a my nie będziemy w stanie położyć konkurencyjnej oferty żeby chociaż mógł zacząć się buntować.

Kiedy ostatni raz ktoś wyciągnął jakiegoś cracka z City bądź PSG? Ja nie kojarzę takiej sytuacji, albo odchodzą pod koniec kariery (Cavani, Ibra, Aguero, Silva) albo jako młodzi ludzie, którzy nie dostali większej szansy (Angelino, Brahim, Coman)
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Ruben Dias

Post autor: kryspiano »

On nie odejdzie z City. Mieli łeb na karku by kupić perspektywicznego Portugalczyka, kiedy inni spali.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
ODPOWIEDZ