Harry Kane

Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Wolf »

Joselu to akurat przyjdzie. Wypożyczenie za koszt pensji 1,1 miliona to wzięliby go nawet jako siódmego do poszerzenia składu myślę.Problemem jest, że nasza frontowa formacja po jego przyjściu będzie w składzie Vini, Rodrygo, Brahim, Joselu. Tu potrzeba minimum dwóch transferów, w tym co najmniej jednego topa. Idealnym byłyby transfery i Mbappe i Kane'a, ale wiadomo, że tego nie doczekamy. Gorzej jak nie przyjdzie żaden, bo o Harrym to już Perez zapomniał pewnie. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać nasza formacja ofensywna 31.08.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Para Siempre »

lukexpl pisze: śr cze 14, 2023 5:15 am A o Harrym niestety absolutna cisza.
1 lipca otwiera się w hiszpanii okno transferowe oficjalnie. Sezon klubowy ledwo się skończył, a my już pożegnaliśmy 4 graczy (Hazard, Asensio, Karim, Mariano), sprowadziliśmy 3 (Jude, Garcia, Brahim), lada chwila pewnie kolejnego (Joselu). Do tego czekamy na 4 decyzje żeby uformować kadrę (Nacho przedłużył, Modrić/Ceballos/Kross - nie ma oficjalek). Do tego będzie zmiana rezerwowego bramkarza i wypychanie Odriozoli/Vallejo, a może i Mendy'ego. Do tego zamieszanie z Kylianem. Serio, problemem jest to, że brakuje plotek o Harrym? ;)
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Harry Kane

Post autor: emo07 »

No póki co to kadrę mamy osłabioną mimo wszystko w stosunku do poprzedniego sezonu.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Harry Kane

Post autor: lukexpl »

Para Siempre pisze: śr cze 14, 2023 6:44 pm 1 lipca otwiera się w hiszpanii okno transferowe oficjalnie. Sezon klubowy ledwo się skończył, a my już pożegnaliśmy 4 graczy (Hazard, Asensio, Karim, Mariano), sprowadziliśmy 3 (Jude, Garcia, Brahim), lada chwila pewnie kolejnego (Joselu). Do tego czekamy na 4 decyzje żeby uformować kadrę (Nacho przedłużył, Modrić/Ceballos/Kross - nie ma oficjalek). Do tego będzie zmiana rezerwowego bramkarza i wypychanie Odriozoli/Vallejo, a może i Mendy'ego. Do tego zamieszanie z Kylianem. Serio, problemem jest to, że brakuje plotek o Harrym? ;)
To że okno się otwiera 1 lipca nie znaczy, że już wcześniej się nie działa na rynku transferowym (co zresztą sam zauważyłeś).
Pozycja napastnika to obecnie nasze największe zmartwienie i powinno być priorytetem. Reszta to tylko kosmetyka.
KarBar
Posty: 548
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Harry Kane

Post autor: KarBar »

Jeśli można go klepać za 70mln to na co my czekamy?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Harry Kane

Post autor: Gehu »

My w transfery napastników mamy żółwie tempo xD
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Wolf »

KarBar pisze: śr cze 28, 2023 8:12 pm Jeśli można go klepać za 70mln to na co my czekamy?
No nie można, bo Totki ofertę odrzuciły. Myślę, że może Bayernowi udać się zejść z podstawą poniżej 100, ale ile to będzie z bonusami to zobaczymy. Ja uważam, że możemy o Angliku w Realu zapomnieć. Sportowo pasowałby jak ulał pewnie, ale wiek+cena spowodowały, że Perez w to nie pójdzie. A doświadczenie z Hazardem, tylko go takim stanowisku utwierdza. Podejrzewam, że jego nastawienie będzie Mbappe albo nikt czyli zmiana formacji. Tym bardziej, że sensownych kandydatów w sensownych pieniądzach nie widać. Tak więc jeśli przyjdzie Mbappe to sportowo się obronimy. Jeśli nie przyjdzie i będziemy stawiać na zmianę formacji, bez typowej 9, to albo wypali i Carlo będzie wizjonerem albo będzie katastrofa przy, której obecny sezon będzie miłym wspomnieniem.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Harry Kane

Post autor: minusek »

Poszedł ostatecznie za 100+20. Dość długo to trwało. Jak oceniacie kwotę za 30-latka z rocznym kontraktem? Dawniej nie do pomyślenia, ale patrzac na realia rynku… nawet Baya musi się dostosować. No i teoretycznie wyciągnęli pewniaka za stówkę na kilka lat.

Z jednej strony szkoda ze nie do nas, a z drugiej jeśli pewien 24-latek ma być pewniakiem za maksymalnie rok, to idzie to zrozumieć.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Harry Kane

Post autor: lukexpl »

Ten 24latek już raz był pewniakiem, a i tak nie przyszedł. Czas zweryfikuje transfer Kane'a, ale myślę, że jeszcze będziemy sobie pluć w brodę, że jednak go nie wzięliśmy.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Goldschmidt »

Kwota świetna bo jest duże prawdopodobieństwo odsprzedaży do rodzimej ligi które przy alternatywie wybranej przez Real nie istnieje. I gdyby tej możliwości nie było to Bayern by na to nie poszedł i ładował pieniądze w perspektywicznych młodych graczy.

O pewniaczkach też trudno pisać. Rok temu pewniaczek że podpisze, teraz pewniaczek że się dostosuje do Viniciusa i odwrotnie, oraz że ów stan rzeczy poprawi atak Realu, same pewniaczki.
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Harry Kane

Post autor: minusek »

lukexpl pisze: sob sie 12, 2023 11:21 am Ten 24latek już raz był pewniakiem, a i tak nie przyszedł.
To prawda. Teraz wyglada to trochę inaczej i oby finał był inny.
Goldschmidt pisze: sob sie 12, 2023 12:35 pm Kwota świetna bo jest duże prawdopodobieństwo odsprzedaży do rodzimej ligi które przy alternatywie wybranej przez Real nie istnieje. I gdyby tej możliwości nie było to Bayern by na to nie poszedł i ładował pieniądze w perspektywicznych młodych graczy.

O pewniaczkach też trudno pisać. Rok temu pewniaczek że podpisze, teraz pewniaczek że się dostosuje do Viniciusa i odwrotnie, oraz że ów stan rzeczy poprawi atak Realu, same pewniaczki.
Czemu prawdopodobieństwo odsprzedaży ma być duże? Dajmy na to 32-latek po słabych sezonach z wielkim kontraktem (przypuszczam) to niekoniecznie łakomy kąsek. Patrz analogia z Hazardem lub Balem.

Wiadomo ze nie da się pisać tutaj „na pewno” z nasza niewiedza, ale przypuszczenia chyba powinny być Ok? :) i po ewentualnym transferze nie wiem czy się dostosuje do Viniciusa, ale na pewno poprawi atak, bo przy nich dwóch to nie Vini będzie odnośnikiem.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Goldschmidt »

Nie widzę tu żadnej sensownej analogii do Hazarda. Hazard od początku był słabym pomysłem na trzycyfrową inwestycję ze względu na etykę pracy, kontuzje pomogły tylko problem uwypuklić i doszczętnie zrujnować go jako piłkarza.
Ocenianie takich rzeczy wobec tego dokonuje się w oparciu o profil i chęci samego zawodnika do transferu vs jego pragnienie do odsiedzenia kariery w ciepłym gniazdku. Hazarda, tj. skrzydlowego co z wiekiem robi się tylko wolniejszy, który gra w piłkę dla zabawy w wieku 33+ nikt poważny jak się okazuje nie kupi. Bale'a przy jego priorytetach życiowych po wypaleniu post 2018 roku także. A na Kane'a przez samą banalną kwestię wzrostu jako atrybutu wiekowego piłkarza i rekordu który ma ochotę pobić znajdzie się zespół chętny wydać pieniądze przed upływem jego umowy.

Co do przypuszczeń ws. Kyliana - kto się chce w to bawić, proszę bardzo. Standardowo już pozostają tylko uśmiechy politowania :)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Wolf »

Za taką kwotę Real by Kane'a w tym wieku nie kupił. Ja się pogodziłem z tym już w czerwcu, więc i rozczarowania nie ma.

A co Kyliana to mam wrażenie, że ślepa miłość Pereza do niego skazuje nas na wieczne oczekiwanie pt. "już za chwilę, już rok to na pewno, więc teraz nic nie kupujemy do ataku bo przyjdzie". I tak czekamy. W 2021 nie przyszedł bo klub nie pozwolił, w 2022 nie bo dostał górę hajsu, w 2023 nie, bo nie wiadomo co. W międzyczasie przedłuży kontrakt i w 2024 też nie będzie a jak Perez nawet otrzeźwieje i przerzuci wzrok na Haalanda to pewnie okaże się, że ten ma klauzulę, ale od 2025.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Goldschmidt »

JAS: Ej jefe, Carlo chce Kane'a, może odsprzedamy za parę lat do Premiership, niezły zakup, co?
Perez: Jak odsprzedamy? Co odsprzedamy? Przecież widzisz, że mamy cracka na wyciągnięcie ręki w Paryżu, kocha Real.
JAS: Ale Floro, popatrz. Kane ma 30-31, pokopie w Niemczech, zagra parę razy w LM, może wygra. Sądzisz że będzie chciał się kisić w nowym klubie na starość gdy może wrócić i go tam zaakceptują? U nas tak nie może?
Perez: Po pierwsze, nie wygra - Real wygra, mamy najlepszą kadrę. Po drugie, pierdolisz. Widzisz że jest niesamowity napastnik na wyciągnięcie ręki, tyle młodszy, tyle lepszy, tyle seksowniejszy, taki krótkowłosy, do tego francuski z korzeniami z Afryki, mniam. Co ty mi to o jakimś Angolu na którego mam marnować jeszcze miejsce na paszport w kadrze. Mam dzwonić do tego łysego dzbana i spędzać znowu przy stole całe lato? Ile ty chciałbyś na niego wydać skoro nie weźmie mniej niż 100 a masz taki talent na stałe za 200-250?
JAS: No nie wiem, może się ułożymy jakoś, na jakąś klauzulę powrotu aktywną od 2026 czy coś. Zbijemy koszta. A 200 to też dużo. I to jednak nie napastnik, średnio pasuje i trochę biega tam gdzie Vini co nie?
Perez: To są piłkarze, wszystko zaskoczy, nie bój żaby. Zresztą jaką klauzulę odejścia? My jesteśmy Realem czy Sportingiem Gijon?
JAS: No ale przecież i łatwiej go będzie zastąpić tym Norwegiem jak znudzi mu się Manchester i zacznie spadać kontrakt. Róbmy coś, próbujmy. Przecież młody nie ucieknie i możemy po niego wrócić nawet za rok.
Perez: Ty chyba żartujesz że ja mam tyle hajsu wydawać na takim rynku. Skąd mamy wziąć na to kasę? Nie mamy bezdennych kieszeni, mam brać kredyty pewnie jeszcze by to domykać i się gimnastykować. To już wolę kupić znowu Reiniera albo grać Joselu. To sądzisz że ile on u nas zażąda w pensji? Może jeszcze obniżkę ma wziąć żeby do nas przyjść.
JAS: No w Barcelonie biorą niby.
Perez: Aj Jose Jose, taki stary a nic się nie uczysz.
JAS: Ale jefe, kurde, klauzule, negocjacje, por que no
Perez: Koniec tematu, czekamy, może złoty chłopiec ucieknie z klatki szejka i problem sam się rozwiąże. Byłoby fajnie. Dam mu +50 w premii za podpis jak zaniecha bonusów za lojalki

4 miesiące później.
https://www.espn.co.uk/football/story/_ ... harry-kane

:lol:
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Harry Kane

Post autor: minusek »

Co ty brałeś :wysmiewacz:
Awatar użytkownika
rokoko
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 23, 2022 2:02 pm

Re: Harry Kane

Post autor: rokoko »

Byście wszyscy pisali takie posty, to byłoby po co tu wchodzić.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Harry Kane

Post autor: Wolf »

Goldschmidt pisze: śr wrz 20, 2023 10:42 am JAS: Ej jefe, Carlo chce Kane'a, może odsprzedamy za parę lat do Premiership, niezły zakup, co?
Perez: Jak odsprzedamy? Co odsprzedamy? Przecież widzisz, że mamy cracka na wyciągnięcie ręki w Paryżu, kocha Real.
JAS: Ale Floro, popatrz. Kane ma 30-31, pokopie w Niemczech, zagra parę razy w LM, może wygra. Sądzisz że będzie chciał się kisić w nowym klubie na starość gdy może wrócić i go tam zaakceptują? U nas tak nie może?
Perez: Po pierwsze, nie wygra - Real wygra, mamy najlepszą kadrę. Po drugie, pierdolisz. Widzisz że jest niesamowity napastnik na wyciągnięcie ręki, tyle młodszy, tyle lepszy, tyle seksowniejszy, taki krótkowłosy, do tego francuski z korzeniami z Afryki, mniam. Co ty mi to o jakimś Angolu na którego mam marnować jeszcze miejsce na paszport w kadrze. Mam dzwonić do tego łysego dzbana i spędzać znowu przy stole całe lato? Ile ty chciałbyś na niego wydać skoro nie weźmie mniej niż 100 a masz taki talent na stałe za 200-250?
JAS: No nie wiem, może się ułożymy jakoś, na jakąś klauzulę powrotu aktywną od 2026 czy coś. Zbijemy koszta. A 200 to też dużo. I to jednak nie napastnik, średnio pasuje i trochę biega tam gdzie Vini co nie?
Perez: To są piłkarze, wszystko zaskoczy, nie bój żaby. Zresztą jaką klauzulę odejścia? My jesteśmy Realem czy Sportingiem Gijon?
JAS: No ale przecież i łatwiej go będzie zastąpić tym Norwegiem jak znudzi mu się Manchester i zacznie spadać kontrakt. Róbmy coś, próbujmy. Przecież młody nie ucieknie i możemy po niego wrócić nawet za rok.
Perez: Ty chyba żartujesz że ja mam tyle hajsu wydawać na takim rynku. Skąd mamy wziąć na to kasę? Nie mamy bezdennych kieszeni, mam brać kredyty pewnie jeszcze by to domykać i się gimnastykować. To już wolę kupić znowu Reiniera albo grać Joselu. To sądzisz że ile on u nas zażąda w pensji? Może jeszcze obniżkę ma wziąć żeby do nas przyjść.
JAS: No w Barcelonie biorą niby.
Perez: Aj Jose Jose, taki stary a nic się nie uczysz.
JAS: Ale jefe, kurde, klauzule, negocjacje, por que no
Perez: Koniec tematu, czekamy, może złoty chłopiec ucieknie z klatki szejka i problem sam się rozwiąże. Byłoby fajnie. Dam mu +50 w premii za podpis jak zaniecha bonusów za lojalki

4 miesiące później.
https://www.espn.co.uk/football/story/_ ... harry-kane

:lol:
I niech ktoś powie,że taka rozmowa na pewno nie mogła zaistnieć w rzeczywistości :rotfl:
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
ODPOWIEDZ