Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Gehu »

Pierdolisz. Dzeko? Chyba 5 lat temu.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Goldschmidt »

Chukwueze
23 lata
Rok kontraktu, przy wartości ~30M
Zarobki wg capology obecnie koło 2M euro
Dobre spotkania z Realem, zmiana na gola z Bayernem, wcześniej pokazywał się z Barceloną i w niejednym spotkaniu pucharów europejskich
W tym roku powinien dostać paszport UE
Większych kontuzji, poza jednym urazem uda przez który wyleciał na kilka miesięcy w 2021, brak

On, jako uzupelnienie składu i prawdziwy prawy skrzydlowy a nie farbowaniec przekwalifikowany na tę pozycję, czy odnowienie seksownego Hiszpana Asensio? Opinii Pereza mogę się domyślić, nie interesuje mnie, ale chętnie poznam opinie innych.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Gehu pisze: pn kwie 10, 2023 10:45 am Pierdolisz. Dzeko? Chyba 5 lat temu.
To popatrz na jego liczby w Interze i ile minut rozgrywa przy dużo młodszym Lautaro czy Lukaku. Idealny na rezerwową "9", która nie potrzebuje regularności i rytmu gry, aby gwarantować odpowiednie liczby po wejściu na boisko na te 15/20 minut.

Co do Chukwueze tutaj problemem jest narodowość i ewentualne występy w PNA w środku sezonu. Osobiście preferowałbym Nico Williamsa, który też ma rok do końca kontraktu, a w dodatku jest Hiszpanem.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: eltacondedios »

I pewnie przez przypadek Villarreal myślał niedawno o pozbyciu się Chukwueze. Patrząc na jego liczby to seksowny Hiszpan ma prawie identyczne przy 2x minut rozegranych mniej w lidze. Wygląda na ewidentne rozwiązanie problemu prawej strony.

Nico Williams też crack, ale na Wolverhampton. Jeśli kogoś ściągać, to niech ten ktoś chociaż sprawia typa, który liczbowo wciągnie Rodrygo i Asensio nosem, bo jak mają robić to samo albo mniej tylko po to żeby był jakiś ruch w interesie, to ja nie widzę sensu.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Dzisiaj pojawiły się plotki o Danim Olmo.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Gehu »

lukexpl pisze: pn kwie 10, 2023 2:37 pm To popatrz na jego liczby w Interze i ile minut rozgrywa przy dużo młodszym Lautaro czy Lukaku. Idealny na rezerwową "9", która nie potrzebuje regularności i rytmu gry, aby gwarantować odpowiednie liczby po wejściu na boisko na te 15/20 minut.
Już moim zdaniem nie. 37 lat na karku. Może ja przesadziłem z tym 5 lat, ale żeby nam coś dawał realnie, to 3 lata temu byłby fajnym uzupełnieniem składu. Naprawdę wartościowy zmiennik. Przypominam że Lakaka miał kontuzję dosyć długo, a Lautaro to praktycznie żadna 9tka.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: minusek »

Moim zdaniem szkoda kogoś brać na rok. Za rok być może odejdzie Karim i pozbędziemy się tez jego rocznego zastępcy, zostając z niczym? Wolałbym kogoś na 2 lata, ewentualnie 2+1. Kogoś, kto będzie miał chwilę na aklimatyzację i będzie dłuższa alternatywa od dziadzia podpisanego na rok.

Co powiecie na Mane? Być może będzie do wyjęcia za frytki i moglby tez wg potrzeby pokryć prawa stronę.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: minusek »

Czyli nie ma opinii o Mane :D

To kogo bierzemy z Chelsea, która pozostaje bez LM i raczej z koniecznością sprzedaży?

Btw, jak oceniacie kadry Chelsea i Liverpoolu w porównaniu do naszej?
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Sandman »

Mane gra na pozycji Viniego. Dodatkowo ma już swoje lata i stracił na dynamice i szybkości. W Bayernie go upychają na pozycji napastnika, ale z tego co czytam, to słabo tam gra i większość kibiców by go chętnie się pozbyła.

Z Chelsea bardzo chciałbym Reece'a Jamesa. Poza nim to nie widzę za bardzo tam kogoś, kto by mógł zrobić różnicę grając w naszej drużynie. Ewentualnie ten Enzo, ale dopiero co przyszedł i nie do wyjęcia.

Chelsea ma, moim zdaniem, gorszych piłkarzy we wszystkich formacjach, może poza obroną, bo tam mają kilku dobrych piłkarzy jak Silva, James, Chilwell.

Liverpool ma naprawdę duży potencjał w ataku (Darwin, Gakpo, Jota, Diaz, Salah i póki co Firmino), w pomocy mamy piłkarzy o kilka półek lepszych. W obronie też jesteśmy lepsi, bo TAA o tyle o ile w ataku jest wyśmienity, to każdy skrzydłowy go mija bez wysiłku. Van Dijk kompletnie bez formy i dużo kosztownych błędów od zeszłego finału Ligi Mistrzów. Chyba jedynie Robertson i Konate coś tam ogarniają.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Goldschmidt »

Sam Haaland strzela więcej bramek niż cała Chelsea więc trudno analizować poziom poszczególnych elementów kadry takiego zespołu. Amerykański dudebro bawi się w Fantasy Football. Może po taniości uda się stamtąd kogoś podebrać, ale nie sądzę by klub nawet to rozważał skoro nie potrafią oceniać jakości piłkarza bez rezultatów tydzień po tygodniu i wyciągać co lepsze ogniwa niskim kosztem.

Liverpool gra poniżej możliwości i trochę normalne że po odejściu Mane + przy konsekwentnym olewaniu stanu pomocy są tam gdzie są, ale brakuje im na dzisiaj do sukcesu mniej niż wielu się wydaje. Bez Bellinghama i innego DMa nic nie ugrają.

To że Real ma jedną z lepszych kadr to nie sekret. To że można ją poprawić posiłkując się słabiej wypadającymi gdzie indziej zawodnikami to też nie powinien być sekret.

BTW po co nam Mane? Kiedy ostatni raz grał na prawym skrzydle? Z takich opcji to ciekawiej już byłoby się wpakować w szambo, tfu, sambę z Richarlisonem.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

LFC cierpi na tą samą chorobę co my. Nie zrobili właściwych transferów, spoczęli na laurach, a w pomocy bieda i zawodnicy coraz starsi. Pojedynczy zawodnicy, którzy do tej pory byli kluczowi, czyli np. Salah, VVD, TAA też z formą poszybowali w dół. Na naszym przykładzie widać, że jednak lepiej mieć biedę w ataku niż w pomocy.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Goldschmidt »

Kyle Walker
Za kilka tygodni kończy 33 lata
W podstawie nie gra tylko dlatego że nie pasuje do końca pozycyjnie do nowej taktyki (nie umie schodzić z boku na pivota jak Stones czy u nas Camavinga)
Wygrał wszystko, możliwe że w tym sezonie też LM (a jak nie to też dobrze, miałby motywację)
Atleta pierwszej klasy
Uniwersalny, grywał na obu stronach
Dłuższych kontuzji nie ma
Kontrakt do 2024, byłby dostępny za psie pieniądze
Agencja z której usług korzysta m.in. Varane
Anglik ale ten z kasty podziwiających ligi zagraniczne, grających w nich zawodników i szukających wyzwań (np. Bellingham, James, Trippier, Abraham) w przeciwieństwie do tych którym wygodnie w rodzimej lidze pomimo zainteresowania z zewnątrz (Sterling, Rashford, Saka, Kane itd)

Jakie przeciwwskazania wobec krótkiego kontraktu 1+1?
Wobec posuchy na rynku na tej pozycji może być pożyteczny wobec niepewności którą wokół siebie powoduje Carvajal
Słucham państwa.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Sandman »

Dlaczego wymieniłeś Sakę obok Rashforda, Sterlinga i Kane'a? Chłopak ma dopiero 21 lat, nie gra w tej Premier Leauge jakoś bardzo długo. Nie słyszałem też o żadnym zainteresowaniu nim. No i gra w klubie, który wreszcie może wygrać ligę pierwszy raz od 19 lat. Sam Arsenal pod wodzą Artety to też ciekawy projekt, którego wcale nie trzeba opuszczać na siłę na rzecz zagranicznej ligi. Bukayo jest absolutnie kluczową postacią w drużynie Kanonierów, może tam liczyć na 90 minut w każdym meczu, co dla tak młodego zawodnika jest bardzo ważne.

A Walker to bardzo ciekawy zawodnik, widziałbym go u nas. Silny, szybki, wybiegany, całkiem pewny w obronie, huknąć z dystansu umie, kontuzje go nie męczą...
Ostatnio zmieniony śr maja 10, 2023 7:08 pm przez Sandman, łącznie zmieniany 1 raz.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Gdyby był za darmo i ledwo po 30 to pewnie Perez by na niego polował, a tak to w wieku 33 lat i jeszcze za jakiś hajs - nawet jeśli drobny - nie ma szans.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Goldschmidt »

Sandman pisze: śr maja 10, 2023 4:28 pm Dlaczego wymieniłeś Sakę obok Rashforda, Sterlinga i Kane'a? Chłopak ma dopiero 21 lat, nie gra w tej Premier Leauge jakoś bardzo długo. Nie słyszałem też o żadnym zainteresowaniu nim. No i gra w klubie, który wreszcie może wygrać ligę pierwszy raz od 19 lat. Sam Arsenal pod wodzą Artety to też ciekawy projekt, którego wcale nie trzeba opuszczać na siłę na rzecz zagranicznej ligi. Bukayo jest absolutnie kluczową postacią w drużynie Kanonierów, może tam liczyć na 90 minut w każdym meczu, co dla tak młodego zawodnika jest bardzo ważne.
Pisane bardziej na czuja odnośnie osobowości. Saka uchodzi za inteligentnego prospekta. Wydaje mi się że gdzieś mi migały w pamięci newsy o zainteresowaniu jego osobą przez niemieckie kluby, ale mogło mi się z kimś pomylić. Grunt że jest synkiem ojca który był kibicem Newcastle. Raczej gdyby miał kiedykolwiek wybierać to będzie w tej lidze siedzieć, tak jak koledzy którzy mieli już szanse odchodzić z kraju i optowali za przedłużaniem pobytu tam gdzie są. Są tacy, są inni którzy myślą trochę szerzej odnośnie gromadzenia doświadczeń/wyzwań (ww. zawodnicy, taki Hudson-Odoi, Gareth, Becks, Macca), są jeszcze inni którzy w ogóle tego nie biorą pod uwagę a nawet jak się decydują w jakimś momencie kariery w piłce to ze złych pobudek (Neville, Owen).
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Gondola. »

Ja to mam nadzieję, że po sfinalizowaniu transferu Żyda skupimy się na ściągnięciu jakiegoś sensownego napastnika, bo to pozycja która już od dawna powinna być bezapelacyjnie na szczycie naszych priorytetów. Mamy pieniądze, przez 3 czy 4 sezony graliśmy ograniczoną ofensywą bez sensownego zaplecza w postaci zmiennika dla Benzemy. Jesteśmy w sytuacji, gdy Karim - mimo genialnego poprzedniego sezonu - coraz szybciej traci na piłkarskiej jakości, co zaskakujące nie jest, biorąc pod uwagę jego wiek. Najbliższe okienko to idealny moment na podpisanie galaktycznego napastnika i nie mam tu na myśli Mbappe (ani Haalanda, ale jego to akurat z innych względów - wyjęcie go z City jest w tej chwili niewykonalne) - za dużo czasu straciliśmy na nieskuteczne próby sprowadzenia go do Madrytu. Ten pociąg odjeżdża tylko raz i Mbappe świadomie zdecydował się wyrzucić bilety, mimo, że miał je już w garści i stał na peronie. Jego strata, my nie możemy spędzić kolejnego okienka czekając na Godota.

Oczywiście, posiadanie Benzemy w składzie na przyszły sezon będzie całkowicie w porządku, jako, że wciąż stanowi on wartość dodaną, ale potrzebny nam jest napastnik, który będzie mógł dać nam kilka lat z przodu na naprawdę najwyższym poziomie. Podoba mi się Osimhen, jest duży, silny i szybki, potrafi wygrywać pojedynki z obrońcami i nie czai się z piłką w polu karnym tylko szuka najprostszych i skutecznych rozwiązań. Treningi z Benzemą mogłyby go jeszcze bardziej rozwinąć, jako, że dostałby lekcje od zawodnika klasy światowej, a takich jeszcze w swojej piłkarskiej karierze nie spotkał.

Mamy idealną okazję na podpisanie nowego napastnika z najwyższej półki który mógłby wejść w buty Benzemy już od przyszłego sezonu i być ważnym elementem do czasu, gdy i o ile (!) Endrick okaże się trafionym zakupem. A kiedy to nastąpi tego nie wie nikt, równie dobrze może być to za trzy lata, może cztery, a może wcale (pamiętajmy, że brazylijskie transfery to nie tylko Viniciusy ale też i Reiniery).

Opieranie gry na Benzemie w przyszłym sezonie (jeszcze bez sensownego zmiennika) i czekanie na Endricka w 2024 roku to jest najgorsze, co możemy zrobić.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Para Siempre »

Walker byłby spoko, ale raczej nie zdecydują się na to w Realu. Carvajal dojeżdża na najważniejsze mecze, Lucas jest wieloletnim wojownikiem zapchajdziurą, więc dostaną kolejny rok z szacunku do nich i za rok kogoś Real będzie szykował na równorzędną walkę z Danim. Z Judem mamy też zamknięty środek pola.

Jeśli Hazard się nigdzie nie wybiera, to pozostają 2 niewiadome - Asensio czy Brahim (czy obaj), oraz kto za Mariano (mając w pamięci, że za rok Mbappe oraz Endrick)? Szczerze mówiąc trudna sprawa, bo transfer potencjalnego cracka, który jednak muszą kalkulować na Bernabeu wyklucza Oshimena, Kane'a czy innych na b.wysokim poziomie.

Ja bym kombinował chyba z Ben Yedderem, Lacazette lub Firmino na ławkę, chyba że nam City wypożyczy na rok Mahrez'a ;)

Fran Garcia, Jude i Firmino to znów nie jest wymarzone okno dla malkontentów, ale koniec końców to dobre uzupełnienie zespołu, kolejny transfer cracka i znów Cama, Tchuameni i Rodrygo zrobią krok do przodu i będziemy lepsi.

No i jednak Carlo dalej daje radę, choć na Girony i Cadizy coś musi wymyślić bo często oczy bolą.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Gehu »

Dla mnie obecnie Asensio > Brahim. Niech siedzi w tym Milanie jak mu dobrze, a Mareczek niech podpisuje. To jest etatowy dostarczyciel bramek, nawet jeśli grywa mniej. Brahim będzie się znowu 3/4 sezonu dostrajał do stylu gry itp.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

Uważam, że bez wydawania fortuny możemy znacząco się wzmocnić i naprawdę mieć kompletną kadrę na przyszły sezon.

Co do obrony, przedłużenie kontraktu z Nacho to obowiązek. Szkoda tracić tak uniwersalnego i jakościowego gracza. Nie wiem jak wygląda sytuacja Vallejo, byłem pewien że kończy mu się kontrakt po sezonie i odejdzie, ale wg transfermarkt ma jeszcze ważny kontrakt. Boki obrony wymagają największych wzmocnień. Fran już klepnięty. Alaba na lo grać nie chce, Camavinga nie ma prawa tam więcej grać, bo taki mobilny, wybiegany gość potrzebny jest w środku pola, co najdobitniej pokazał rewanż z City. Ktoś z trójki Mendy/Lucas/Carvajal do odstrzału. Pewnie padnie na Francuza. Rzuciłbym wszystkie siły na Cancelo, bo to jest absolutny kozak, który może grać na obu bokach, jednym ruchem załatalibyśmy problem prawej i lewej obrony. Nie pamiętam jaką Bayern ma klauzulę wykupu, ale trzeba ją wyrównać lub nawet w razie koniecznośi przebić. Przeżyję brak jakiegokolwiek transferu do ataku, ale z brakiem zainteresowania takim potworem, jakim jest Cancelo, ciężko mi się będzie pogodzić. Na papierze byłoby tak: LO: Cancelo/Fran i PO: Carvajal/Lucas W przypadku jednak niedomagania prawej strony, co jest raczej wyosoce prawdopodbne, na prawą idzie Cancelo, a na lewej liczymy na rozkwit Frana, a jako wsparcie jest jeszcze Nacho lub Alaba, którego pojękiwania o braku chęci gry na tej pozycji miałbym głęboko w dupie. W przypadku odpalenia Lucasa, co ja osobiście bym preferował, boki wyglądają lepiej: Fran/Mendy i Cancelo/Carvajal
W przypadku odejścia Nacho albo łatamy dziurę Vallejo, albo znów zaczną się poszukiwania chuj wie kogo, by pokrył dziurę. Nawet nie rozpisuję się na ten temat, bo mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.


W pomocy sytuacja jasna. Wraz z transferem Bellinghama braknie miejsca dla Ceballosa, który najpewniej odejdzie. Za rok Modrić i Kroos odchodzą i znów będzie dziura w środku pola, którą będzie trzeba kimś załatać, a skąd wziąć na to pieniążki? Dlatego transfer Anglika średnio mi pasuje. Najlepiej, by ziścił się za rok. Teraz przedłużamy Cebulę, a za rok Jude może spokojnie przyjść w miejsce Modricia i Kroosa. Scenariusz ten jest jednak niemożliwy, więc trzeba się pogodzić z tym, że Ceballos odchodzi, a za rok powstanie wielka dziura do zasypania. Może będzie trochę mniejsza, gdy Asensio zostanie wreszcie cofnięty do drugiej linii, ale raczej marne szanse.

Fede/Kroos - Bellingam/Modric - Camavinga/Czuameni

Nie wygląda to źle, o ile rola i minuty na boisku weteranów będą w końcu ograniczane tak, jak miało to miejsce do listopada. Słabo pamiętam, co się działo w lidze miesiąc temu, a co dopiero pół roku temu, ale wydaje mi się, że Kroos i zwłaszcza Modrić podlegali rotacjom i byliśmy zadowoleni. Po mundialu coś w tej materii jebło.


Co do ataku: ja bym się rzucił po Kane'a. Gość o bardzo zbliżonej charakterystyce i sposobie gry do Karima. Emeryt Benzema powinien przestać być liderem, bo z nim w tej roli już dalej nie zajedziemy, a stać się uzupełnieniem dla nowego napastnika, by za rok sobie spokojnie w chwale odejść. Na prawe skrzydło może wróci Brahim. Tutaj nie ma kogo kupić, nawet jakbyśmy bardzo chcieli. Jakieś wynalazki typu Diaby z Leverkusen są zbyt kosztowne, by można było pozwolić sobie na takie ryzyko. Zostałbym ze skrzydłami Vini, Rodrygo, Asensio, Brahim i za rok ściągamy Mekembe.
Plan klubu, jak można śmiało zakładać, wygląda jednak tak, że Karim dalej będzie niepodważalnym wyborem i szukamy jedynie kogoś, kto byłby wartościowym zmiennikiemm. Mnie opcja z Joselu się bardzo podoba i jeśli już szukamy zmiennika dla Benzemy, to niech to będzie nasz wychowanek. Za rok przjydzie Endrick i to on będzie pełnił rolę rezerwowego, więc nie ma sensu bawić się w droższe operacje. Taki Joselu jako krótkoterminowa opcja to wg mnie bardzo dobre rozwiązanie. Gość ma swoje atuty i nawet w rerpezentacyjnym debiucie pokazał, że zasługuje na grę w poważnym klubie.


Podsumowując: szukając balansu między tym, co ja bym zrobił, a tym, co szykują nasi włodarze, idealne okienko, które jest jak najbardziej do zrobienia, wygląda tak: Fran, Cancelo, Bellingham, Joselu/Kane, Brahim (?) Więcej nam na ten moment nie potrzeba. Zastanowiłbym się jeszcze może nad jakimś doświadczonym bramkarzem, chętnym do zostania gk nr 2, by pogonić Łunina, ale to pewnie kwestia, która najmniej snu z powiek spędza wszystkim w klubie.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: eltacondedios »

A ktoś coś o tym Zubimendim? Ogląda ktoś częściej Sociedad i może potwierdzić, że potencjał na cracka? Skoro chciał go Arteta, ciągle plotki o Barcelonie jako następcy Busquetsa, może byłby jakąś sensowną opcją? W sumie nie mamy najlepszych doświadczeń z graczami przychodzącymi z Sociedad ostatnio, ale tak luźno rzucam bardziej z ciekawości.
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Domel Madridista »

Ruszy coś z tym Joselu? Albo jakiś RdT?
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

Bankowo ten Joselu do nas przyjdzie, bo spełnia wszelkie warunki, o jakich sobie włodarze pomyślą. Trzeba tylko czekać, aż Espanyol zleci z ligi, co ułatwi negocjacje i obniży jego cenę.

eltacondedios pisze: ndz maja 21, 2023 12:42 pm A ktoś coś o tym Zubimendim? Ogląda ktoś częściej Sociedad i może potwierdzić, że potencjał na cracka? Skoro chciał go Arteta, ciągle plotki o Barcelonie jako następcy Busquetsa, może byłby jakąś sensowną opcją? W sumie nie mamy najlepszych doświadczeń z graczami przychodzącymi z Sociedad ostatnio, ale tak luźno rzucam bardziej z ciekawości.
Raczej to nie jest piłkarz o profilu, który potrzebujemy. W zasadzie przy obecnej obsadzie pomocy i rychłym transferze Bellinghama to nikogo do środka pola nie potrzebujemy.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Domel Madridista »

Dzisiaj akurat jak na złość wygrali :D
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: eltacondedios »

lukecik pisze: ndz maja 21, 2023 3:44 pm Raczej to nie jest piłkarz o profilu, który potrzebujemy. W zasadzie przy obecnej obsadzie pomocy i rychłym transferze Bellinghama to nikogo do środka pola nie potrzebujemy.
Mi ogólnie chodziło o jego poziom niż faktyczne branie go z Bellinghamem. Zresztą Bellingham może przyjdzie, może nie, zresztą możliwe, że sezon 24/25 zacznie się bez Ceballosa, Kroosa i Modricia, więc znów byłby brak.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: KarBar »

Kane za 115 mln. To chyba już można wyciszać temat.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
ODPOWIEDZ