Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

lukexpl pisze: ndz lis 12, 2023 3:29 pm
lukecik pisze: ndz lis 12, 2023 11:03 am Kubo i Xavi Simons.
Z nich tacy prawoskrzydłowi, jak i z Odegaarda. Zresztą Simons to własność PSG.
Obaj są uniwersalni, ale na prawym skrzydle/ataku grają najczęściej, a Odegaard gra w środku pola.
minusek pisze: ndz lis 12, 2023 7:30 pm No właśnie, myslalem o Kubo, ale bardziej miałem na myśli silnych, wybieganych i dynamicznych skrzydłowych, najlepiej czujących się przyklejonych do lini. Kogoś kto wchodzi z miejsca do składu.
Z gości o takiej charakterystyce to jestem (byłem?) fanem Pino z Villarrealu. W tym sezonie jednak mocno poniżej dobrego poziomu, jak cały zespół zresztą. Nie jest to jednak ktoś, kto z buta by mógł wejść do pierwszego składu. Kimś takim to chyba byłby w teorii tylko Salah i Saka, ale wiadomo. Dlatego też Kubo najbliżej do tego. Jeśli cały sezon rozegra na takim poziomie, jaki prezentuje do tej pory, to wątpliwości chyba nikt nie powinien mieć.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

lukecik pisze: ndz lis 12, 2023 8:56 pm Obaj są uniwersalni, ale na prawym skrzydle/ataku grają najczęściej, a Odegaard gra w środku pola.
Ode w Holandii grał głównie na PS. Później przeszedł bardziej do środka. Simonsowi w perspektywie czasu też będzie bliżej tego środka niż skrzydła. Kubo to też bardziej taka 10. W RSSS może sobie śmigać, ale w lepszym klubie nie bardzo go widzę.

Był Diaby z Bayeru do wzięcia, teraz jest w AV i tak średnio chyba sobie radzi, ale nie śledzę, więc nie wiem. Cole Palmer też bardzo fajny młody talent, tylko on z Chelsea ma kontrakt do 2030 roku. Ciężko o sensowne nazwiska na tę pozycję. Trzeba liczyć na rozwój Rodrygo.
ODPOWIEDZ