Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

lukexpl pisze: pn lut 06, 2023 12:25 amTaki Salah też podobno ma się pojawić na rynku transferowym...
Nie no, błagam. Znam już historię gościa, który spędził w Premier League kilka dobrych lat, wielokrotnie był najczęściej faulowanym zawodnikiem w Lidze, by następnie trafić do Madrytu w okolicy 30 roku życia. Resztę historii chyba znasz? :D

Ale nawet to nie jest argumentem decydującym. Hazard przychodził do nas w bardzo dobrym momencie, rok wcześniej rozegrał świetny mundial, a w sezonie 18/19 w dalszym ciągu był najlepszym zawodnikiem Chelsea. Salah obecnie to gówno, po prostu i śmiem twierdzić, że do najwyższej formy, jaką prezentował w 17/18 i 18/19 już nigdy nie wróci. W zeszłym sezonie, pomimo zanotowania aż 23 bramek i 14 asyst, miał duże wahania formy, a większość fanów LFC pisała, że całą grę robi tam Mane. Obecnie tylko 7 bramek i 4 asysty, trochę mało jak na taki kaliber piłkarza oraz na kwotę, jaką musielibyśmy w niego zainwestować. Z piłkarzy tylko ofensywnych - wymieniłbym 6, 7 lepszych od Salaha w tym sezonie Premierczips, a gdyby uwzględnić wszystkie pozycje to wydaje mi się, że nie znalazłby się nawet w TOP 15.

Jeśli mamy brać kogokolwiek z Premier League na prawe skrzydło to jest tylko jedna legitna opcja w tej chwili - Bukayo Saka.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Wiesz, rzuciłem tylko możliwymi nazwiskami. Sytuacja na rynku robi się coraz bardziej otwarta, więc wymówka "nie ma kogo kupić" nie ma już usprawiedliwienia, a wystarczająco długo czekamy na jakieś transfery na już i teraz.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

Coraz częściej natrafiam na zachwyty nad Gabrielem Veigą. Po ostatnim meczu z Betisem, w którym strzelił dwa gole, to się jeszcze nasiliło. Taki Ćwiąkała od jakiegoś czasu pisze, że gość już teraz powinien dostać powołanie do reprezentacji. Nie mam pojęcia co gość sobą prezentuje, ale trzeba śledzić, może to jest jakaś opcja na wzmocnienie środka pola? Wyrwać go z Celty Vigo na pewno nie byłoby jakimś wielkim wyzwaniem.

@madridcampeon ty oglądasz chyba najwięcej la liga, może coś jesteś w stanie coś o nim skrobnąć?
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: madridcampeon »

@lukecik To jest grajek o wyraźnym zacięciu ofensywnym, choć może grać na kilku pozycjach. Raz wystawiają go na środku pomocy, a raz bliżej ataku. Carvalhal tam często kombinuje z formacjami. Najczęściej manewruje między 4-4-2, 3-5-2 i czymś przypominającym 3-4-2-1. Gdy wychodzi tą ostatnią formacją, to na przykład Veigę wystawia tam, gdzie jest "2".
Technicznie taki ni to Denis Suarez, ni to Merino z Sociedadu, powiedziałbym że taka ich mieszanka. Ma jednak większe parcie do wbiegania w pole karne i wykańczania akcji od tych dwóch wyżej wspomnianych.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: wonderkid_jr »

Jak w najbliższym okienku nie sprowadzimy kilku zawodników to chyba zacznę wątpić w Pereza i spółkę. Od kilku lat jest gadka, że TO będzie to okienko, że CZEKAMY na stadion, CZEKAMY na Mbappe. Teraz TO już na pewno będą WIELKIE TRANSFERY. I co? I nic.

Zacznijmy od bramki. Tutaj nie trzeba nic zmieniać. Courtois ma przed sobą jeszcze kilka lat grania.

Łunin jeśli:

- odpowiada mu rola wiecznego rezerwowego to może zostać w ekipie, bo się po prostu w tej roli sprawdza.

- chce odejść to może sprowadźmy jakiegoś Pacheco? Nie mam pojęcia. Niemniej ze znalezieniem rezerwowego bramkarza nie powinno być żadnego problemu.

Prawa obrona – tutaj zaczynają się schody.

Lucas to spoko rezerwowy, ale nic poza tym. To nigdy nie będzie podstawowy obrońca Realu Madryt.

Carvajal zaliczył potężny zjazd i nie zanosi się na to, by miał wrócić na odpowiedni poziom (może jedynie pojawia się jakieś pojedyncze przebłyski). Do tego, prześladują go mniejsze bądź większe urazy.

Jest jeszcze Odriozola, ale chyba wszyscy już zapomnieli o jego istnieniu i dobrze.

Vinicius Tobias… bądźmy poważni, jeśli byłby to materiał na dobrego PO to dostałby jakieś minuty już w tym sezonie. Ale pewnie skończy się, że włączymy go do kadry pierwszego zespołu i tyle.

Moi faworyci, czyli Malo Gusto i Pedro Perro zmienili już kluby w zimowym oknie. Szkoda, że odpuściliśmy również Joao Cancelo. Hakimi nie do wyjęcia (do dziś żałuję, że tak łatwo go odpuściliśmy)…

Zaryzykowałbym z Renschem z Ajaxu albo z grajkami z hiszpańskiego podwórka – Arnau Martinezem bądź Fresneda. Rynek jest ograniczony pod względem prawych obrońców, ale MY MUSIMY znaleźć jakieś rozwiązanie, bo mamy tę pozycję beznadziejnie obsadzoną. Którykolwiek by nie przyszedł – byłbym zadowolony (a przynajmniej pełen nadziei).

Środek obrony – nie będę się tutaj rozpisywał, bo sytuacja wygląda bardzo ok.


Jest potwór Militao, jest solidny Alaba, jest Nacho (a nawet jeśli go zabraknie to mamy w odwodzie Vallejo, możemy też uratować się kimś ze szkółki, jak chociażby Rafa Marin). Jest też Rudiger, z którym mam mały problem… Ostatecznie uważam, że niepotrzebnie go ściągnęliśmy. Na razie jeśli chodzi o boisko to niewiele wnosi. 100 x bardziej wolałbym Gvardiola, dla którego obecnie nie ma za bardzo miejsca.

Lewa obrona – wielka niewiadoma.

Teoretycznie w kadrze mamy 1,5 lewych obrońców. Jest Ferland Mendy, od biedy zagra tam Alaba. No i analizując tę pozycję sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Mendy ma kontrakt bodajże do 2025 roku. Najbliższe lato to ostatnio okazja żeby go spieniężyć. Bardzo lubię Franzuca, ale ostatecznie bym go sprzedał. Coraz częściej łapie urazy, w dodatku w tym sezonie strasznie zjechał z formą.

Alaba to dla mnie żadne rozwiązanie na LO. To jest stoper, żaden z niego LO na obecnym etapie kariery. Zostaje jeszcze Fran Garcia – fajnie, że go sprowadziliśmy, ale to gość na ławkę, nie do pierwszego składu.

Kiedyś pisałem, że Camavinga może być wybitnym, nowoczesnym lewym obrońcą, albo „tylko” bardzo dobrym środkowym pomocnikiem. Nadal to podtrzymuję. Zrobiłbym z Francuza podstawowego lewego obrońcę na najbliższy sezon. Pytanie, czy on sam by się pogodził z taką rolą.

Jeśli chcielibyśmy kupić jakiegoś LO to chyba tylko Grimaldo, ewentualnie młodzian Truffert czy budżetowy powrót Gutierreza (aczkolwiek nie wyobrażam, sobie obsadzić bok obrony duetem Fran Garcia / młody Guti). Nie widzę innej sensownej opcji na rynku. Chyba, że Davies, ale marzenia to odłóżmy na bok.

Środek pola – w miarę komfortowa sytuacja.

Krótko, bo to formacja, która nie wymaga jakichś wielkich przetasowań.

Kroos – zakładam (i mam nadzieję), że zostaje.
Modrić – jeśli chce zostać to IMO powinien pełnić rolę rezerwowego. Jeśli chce odejść to nie ma problemu.
Ceballos – zaufajmy mu bardziej.
Tchouameni – podstawowy defensywny pomocnik.
Camavinga – dla mnie podstawowy LO, ale może załatać tak naprawdę każdą dziurę w pomocy.
Valverde – podstawowy B2B.
Bellingham – największy transfer do pomocy. Musi być nasz, bo to jedyny galaktyczny pomocnik, który pozostał na rynku. Niestety Enzo już poszedł do Chelsea.

Atak – XD

Lewa flanka oczywiście monopol dla Viniego. W zastępstwie niech będzie Rodrygo, który i tak miałby być podstawowym prawym napastnikiem często schodzącym do środka i operującym jako 10 (tylko wtedy musimy mieć jakiegoś przyzwoitego gracza na PO, przynajmniej wybieganego). Do ataku wrzuciłbym też Bernardo Silve, który miałby podobne zadanie co Rodrygo. Bernardo mógłby też zagrać w środku pola.

Na 9 widziałbym Vlahovica albo Ramosa z Benfici. Ostatecznie wrzuciłem tam Ramosa, bo średnio chce mi się wierzyć, że Juve odda Serba pomimo ich problemów w lidze.

Zostawiłbym też Asensio, mimo całej mojej niechęci do jego osoby… Ciężko znaleźć jakąkolwiek sensowną opcję na rezerwę.

Poniżej ‘wizualizacja’ składu na przyszły sezon. Myślę, że były to solidny upgrade względem obecnego sezonu. Na plus, że wielu zawodników od biedy może pokryć różne inne pozycje (jak Alaba, Bernardo Silva, Camavinga).

Starałem się myśleć zdroworozsądkowo. Wiadomo, że w idealnym scenariuszu latem przychodzi Haaland, Bellingham, Musiala, Davies i Hakimi, ale to niemożliwe.

----------Vinicius/Asensio-----------Benzema/Ramos---------Rodrygo/Bernardo Silva
----------------------Modrić/Ceballos---------------Valverde/Bellingham---------------------
-------------------------------------Tchouameni/Kroos-------------------------------------
Camavinga/Fran Garcia --- Alaba/Rudiger--- Militao/Vallejo --- Fresneda/Carvajal
-------------------------------------------Courtois/Łunin -------------------------------------------

Głębokie rezerwy: Arribas, Vazquez, Rafa Marin.

Podsumowując:

IN: Bernardo Silva, Bellingham Fresneda/Arnau Martinez, Fran Garcia, Ramos/Vlahovic
OUT: Odriozola, Hazard, Mariano, Modrić (?), Mendy
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: minusek »

Jestem ciekaw co z tą prawą obroną. Nie wiadomo na ile te pojawiające się wzmianki w prasie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. A to o Jamesie, a to o Cancelo, po którego rzekomo mieliśmy ruszyć w lecie. To wszystko przeplata się z informacjami o szkółce (Tobias i ostatnio ten młody który przyszedł z Atletico, on chyba też gra na prawej stronie). Będziemy po kogoś szli, czy nie? Carvahal ciągle ma momenty, ale to już tylko momenty. I często jest poza grą. Lucas to opcja awaryjna, a Odriozoli nawet nie liczę. Co prawda prawą stronę może pokrywać Nacho, Militao, a od biedy też Fede i pewnie nawet Rudiger więc nie ma tragedii, ale to wszystko jest opcją na chwilę. Przydałoby się zrobić tam konkretną zmianę, jak wtedy gdy Mendy przyszedł i bezapelacyjnie wygryzł Marcelo.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: eltacondedios »

minusek pisze: czw lut 09, 2023 12:23 pm To wszystko przeplata się z informacjami o szkółce (Tobias i ostatnio ten młody który przyszedł z Atletico, on chyba też gra na prawej stronie)
Fortea? On ma 15 lat i jeszcze go nie ma nawet w Juvenilach

Moim zdaniem sensownie byłoby dawać szanse Tobiasowi, nawet teraz byłby na to niezły moment skoro kontuzjowany jest Lucas. Byłoby dobre przetarcie żeby przynajmniej jakoś wstępnie zweryfikować go na wyższym poziomie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: minusek »

Chodzi mi o to, ze od jakiegoś czasu w mediach przewija się temat prawej strony. Raz są to gorące nazwiska, a raz szkółka. Nie idzie wywnioskować jaki jest plan klubu, o ile w ogóle dziennikarze coś wiedza w tym temacie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: minusek »

Jeszcze pół sezonu przed nami i wiele może się zmienić, ale po ostatnich słowach Ancelottiego chyba wiecie, kto będzie zmiennikiem Karima w następnym sezonie :) Chociaż bycie zmiennikiem to za dużo powiedziane, gdy w kadrze są uniwersalni Rodrygo i być może nadal będzie Asensio. W każdym razie wiemy kto zastąpi Mariano i można się spodziewać, że to będzie jedyny "transfer". Teraz piłeczka po stronie Alvaro i niech jak najlepiej wykorzystuje otrzymane minuty. Ciekawe czy w tym sezonie dostanie coś pograć nie tylko przy potrzebie wieży w polu karnym przy niekorzystnym wyniku.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: wonderkid_jr »

Benzema odejdzie z końcem sezonu, więc i tak będziemy musieli sprowadzić jakiegoś napastnika.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

Nie sądzę, by Benzema odszedł. Zbyt dobrze mu u nas, żeby z tego zrezygnował. Byłby głupi gdyby nie chciał zagrać na nowym Bernabeu. Chyba, że dalej będzie się co chwilę łamał i nie dojeżdżał w trakcie meczów i stwierdzi, że już organizm nie daje rady na tym poziomie, choć ciężko mi sobie to wyobrazić. O rok pewnie przedłuży. A wtedy...
Wszystko zależy od tego, jaki mamy plan na Haalanda. Jeśli go monitorujemy i będziemy zdecydowali wywalić te 120-150 baniek klauzuli w 2024 roku, a przy tym pewnie ciągle z tyłu głowy mamy Mbappe, to transferem będzie Alvaro i mnie się ten scenariusz podoba. Gdyby Benz odszedł albo mielibyśmy w dupie Norwega, to będzie trzeba iść po Vlahovicia, bo innych napastników wartych uwagi brak. Mam jednak wątpliwości co do Serba. Pewnie nie byłby takim kołkiem jak Jović, ale czy to odpowiedni napastnik na naszą ligę, to nie jestem pewien.
Idealnie by było, gdybyśmy następny sezon zagrali z Benzem i Alvaro, a w 2024 przychodzi Haaland, wtedy mielibyśmy problem z dziewiątką z głowy na parę lat. Do tego jeszcze Mbappe i :mniam: :mniam:

lukecik pisze: wt lut 07, 2023 11:24 am Coraz częściej natrafiam na zachwyty nad Gabrielem Veigą. Po ostatnim meczu z Betisem, w którym strzelił dwa gole, to się jeszcze nasiliło. Taki Ćwiąkała od jakiegoś czasu pisze, że gość już teraz powinien dostać powołanie do reprezentacji. Nie mam pojęcia co gość sobą prezentuje, ale trzeba śledzić, może to jest jakaś opcja na wzmocnienie środka pola? Wyrwać go z Celty Vigo na pewno nie byłoby jakimś wielkim wyzwaniem.
Dzisiaj znowu dublet z Valladolidem. Ciekawe czy nasi go śledzą, czy jednak skupiamy się przeczesywaniu faweli.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Sandman »

Bardzo fajny piłkarz ten Gabriel Veiga. Statystyki naprawdę dobre jak na 20 latka: 22 mecze w lidze, 8 bramek i 3 asysty. Brytole pewnie już szykują 50mln na niego.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: KarBar »

Już któryś raz rzuca mi się w oczy temat Pulisicia. Ktoś wie coś więcej czy faktycznie się nim Real interesuje?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: wonderkid_jr »

Oby nie, bo to totalny marniak.
Awatar użytkownika
lol1def
Posty: 49
Rejestracja: wt cze 01, 2021 11:31 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lol1def »

Mnie to by się marzył Osimhen. To co wyczynia to maestria. Niesamowicie ruchliwy, walczący o każdą piłkę napastnik, w dodatku ze zmysłem strzeleckim. Ciekawe jak by się w Realu odnalazł. Oby Napoli zaszło jak najdalej w LM. Razem z Victorem i Kwiszą jest to zespół, który chyba ogląda się najprzyjemniej w tym sezonie (stwierdziłbym nawet, że ze wszystkich lig).
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Transfer "9" to obowiązek. Kane czy Osimhen wydają się być najlepszą i realną opcją do wyciągnięcia. W przypadku Nigeryjczyka sprawa jest skomplikowana ze względu na narodowość i PNA odbywający się w środku sezonu.

Do pomocy na pewno nr 1 jest Jude, ale najchętniej pozbyłbym się już zarówno Modricia, jak i Kroosa, a to wymaga sprowadzenia dwóch ŚP. Podobno interesujemy się Veigą z Celty, co też nie byłoby takim głupim rozwiązaniem.

Boki obrony to już bardziej skomplikowana sytuacja. Fran Garcia ok, ale trzeba jeszcze dołożyć kogoś na PO i chyba nikogo lepszego niż Cancelo nie da się wyciągnąć.

Potrzebny oczywiście jest PS, ale tu na rynku panuje bieda. Spróbowałbym z Nico Williamsem, który może nie jest bramkostrzelny, ale ogólnie liczby ma dobre. Realnie pewnie wróci Brahim.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: Gehu »

Najpierw musi się rozwiązać sytuacja z Asensio i Ceballosem. Później trzeba wypierdolić na zbity ryj Hazarda i ustalić co z Kroosem i Modriciem. Na koniec niech Benzema się jeszcze określi, bo ten sezon ma słabiutki. Jak to będziemy wiedzieć, łatwiej będzie planować cokolwiek.

Na teraz takie postaci jak Odriozola, Vallejo czy Mendy są bliżej odejścia niż pozostania. W obronie na bokach mamy 6 piłkarzy, ale żaden (może za wyjątkiem Alaby) nie nadaje się na podstawowy skład. Tutaj przychodzi Fran na lewą i o jest fajna opcja, z kolei na prawej musimy szukać.

Środek pola mocno zależny od K+M no i decyzji Ceballosa. Jeden transfer raczej będzie bo wszyscy pewnie nie zostaną.

Przód zależy od Benzemy i Asensio. Hazarda nie liczę. Powinien przyjść PS i Napastnik.

Reasumując 4 transfery na już - Prawy obrońca, pomocnik, Prawy skrzydłowy i napastnik.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukecik »

Naprawdę nie ogarniam, dlaczego tematy Asensio i Ceballosa nie są jeszcze zamknięte. Obaj powinni mieć dawno przedłużone kontrakty, bo zwyczajnie nie możemy sobie pozwolić na to, by zrobić latem 10 transferów, a ich odejście + możliwe Kroosa i Modricia postawiłoby nas w mega trudnej sytuacji. Zostalibyśmy z Fede, Czuamenim i Camą w środku pola i samym Rodrygo na prawej stronie. Chyba nas na to nie stać.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: eltacondedios »

Ja nie chcę was straszyć, ale Fran jest bardziej niewiadomą niż rozwiązaniem na ten moment. Przy grze w Rayo mówi się o jego widocznych brakach, więc Real Madryt może je jeszcze bardziej uwypuklić.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: KarBar »

lol1def pisze: pn mar 20, 2023 3:47 pm Mnie to by się marzył Osimhen. To co wyczynia to maestria. Niesamowicie ruchliwy, walczący o każdą piłkę napastnik, w dodatku ze zmysłem strzeleckim. Ciekawe jak by się w Realu odnalazł. Oby Napoli zaszło jak najdalej w LM. Razem z Victorem i Kwiszą jest to zespół, który chyba ogląda się najprzyjemniej w tym sezonie (stwierdziłbym nawet, że ze wszystkich lig).
Ja bym bardzo chciał ich obu. To byłoby coś ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: KarBar »

A co myślicie o tym Rasmusie Hojlundzie?

Ponoć 40 mln za niego chcą, a my nie takie pieniądze już wydawaliśmy na Brazoli ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: ankhu »

Kadra jest kompletna. Po co jakiś napastnik.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Chłop dopiero od roku coś tam pokazuje i strzela gole. Młodzików w kadrze już mamy wystarczająco. Tutaj trzeba kogoś sprawdzonego np. Dzeko, jeżeli już mamy iść na kompromisy.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: KarBar »

Gdybyśmy jakiś czas temu myśleli inaczej to teraz Haaland by biegał w naszej białej koszulce. Inna sprawa to czy dostałby tu szanse rozwoju.

Według mnie na transfer piłkarza pokroju Dzeko nie ma szans. Klub będzie po stokroć wolał wprowadzać do gry tego dzieciaka niż pakować się w piłkarza na sezon.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?

Post autor: lukexpl »

Haaland się zapowiadał o wiele lepiej niż cały ten Hojlund i kręcił o wiele lepsze liczby. Jednego młodzika z potencjałem w składzie już mamy i jest nim Alvaro. Jeśli dawać szansę to właśnie jemu, ale i tak wolałbym sprawdzoną "9".
ODPOWIEDZ