Kylian Mbappé

tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tayron36 »

Najlepsze w tym cyrku jest to, że jutro się skończy.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

To pewnie tylko kolejna "pokerowa" zagrywka Pereza :ptak:
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tayron36 »

Tranquilo :potwor:

E: Już się pojawia, że to pokerowa zagrywka :lol:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Ach, ci mistrzowie blefu u sterów naszych i FCB. Gdy 3 tygodnie temu Messi odchodził z Barcelony, to niektórzy sekciarze i psychofani Laporty (nie bardziej ociężali intelektualnie niż psychofani i sekciarze Pereza) też byli święcie przekonani, że komunikat oficjalny na ten temat to tylko jego "pokerowa zagrywka" i "genialne wywarcie presji na Tebasie".

Niektórzy wciąż żyją w pierwszej dekadzie tego wieku i w niej utknęli, mimo że trwa już trzecia.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Jak dla mnie to wciąż żadnych negocjacji nie było. Nie wierzę, że tak krótko by to trwało i Real już by się poddał, zwłaszcza że mówiło się, iż Realowi zależy na czasie :ptak:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

A, wiecie co? Mówi się "trudno", żyje się dalej. Psychicznie byłem przez cały czas przygotowany na to, że przyjdzie za rok. Tylko w drugiej połowie ubiegłego tygodnia, aż wstyd mi to przyznać, ale dałem zrobić się w konia.

Próbować w styczniu wziąć "za darmo". Te wszystkie premie za podpisanie z nami na pewno nie osiągną nawet 50% tego, co trzeba byłoby zapłacić teraz. Czyli moim zdaniem warto, będzie 100 milionów na kogoś jeszcze. Cierpliwość popłaca.

Oby tylko nie skończyło się tak, że niebawem dowiemy się, że jednak kontrakt przedłuży, bo wcale taki pewny tego, że na 100% nie da się go kupić znaczną podwyżką, to nie jestem. :?
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

madridcampeon pisze: pn sie 30, 2021 5:54 pm Próbować w styczniu wziąć "za darmo". Te wszystkie premie za podpisanie z nami na pewno nie osiągną nawet 50% tego, co trzeba byłoby zapłacić teraz. Czyli moim zdaniem warto, będzie 100 milionów na kogoś jeszcze. Cierpliwość popłaca.
O ile w ogóle podpisze. Plus rok zwłoki to jeden sezon straconych możliwości naszych weteranów (Modricia, Kroosa i spółki), którym zegar tyka nieubłaganie.

PSG nie wystosowało do nas oficjalnej odpowiedzi, pięknie sobie pogrywają. Myślą, że mogą wszystko, teraz cała nadzieja w tym, że Mbappe okaże się nieprzekupny i wytrwały na swoim stanowisku, a Perez pozyska jego podpis już w styczniu.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Trzeba z nim już w styczniu podpisać kontrakt od 1 lipca 2022. Jeżeli w tym terminie to się nie uda to będzie widać, że wciąż się waha i gra na czas. Tylko teraz pensja dla niego wyniesie pewnie z 40mln, do tego z 50mln za podpis czy coś. To wciąż będą ogromne kwoty.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Gondola. pisze:PSG nie wystosowało do nas oficjalnej odpowiedzi, pięknie sobie pogrywają.
Zadrwili sobie z Pereza dokładnie tak samo, jak z Bartomeu przed dwoma laty. Od razu przypomniało mi się, jak Grau leciał do Paryża negocjować w sprawie Neymara, a gdy tam dotarł, to powiedzieli mu "wiecie co? Jednak zdecydowaliśmy, że nie mamy ochoty w ogóle z wami gadać. Proszę wypierdalać".

Irytujące to, ale cóż. Takie czasy. Pieniądz to wszechmocny jegomość, a wizerunek Florentino znów podupadł, nie pierwszy raz w tym roku. Dla jego PR-u lepiej byłoby, żeby w ogóle w te negocjacje nie wchodził, niż żeby został tak zeszmacony.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: labeleq »

Serio to takie dziwne? Oni mają obsesję na temat Ligi Mistrzów, więc nie mają żadnego powodu, żeby go nam sprzedawać. UEFA im nic nie zrobi, pieniędzy Katarczykom nie brakuje, po co mają się osłabiać? Kylian też dobrze wie, że klub stworzył mu warunki do wygrania LM, przyprowadził Messiego, jednego z najlepszych graczy w historii tej dyscypliny. Niczego mu tam nie brakuje, więc płakał nie będzie przez ten rok. Nie zdziwię się, jeśli decyzję podejmie dopiero po finale LM.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Mnie to w ogóle nie dziwi. Dziwiło mnie właśnie, że nie zadeklarowali od razu, że nie negocjują, bo byłem przekonany, że nie mają zamiaru go sprzedawać nawet za 250 mln. Okazało się, że zrobili to celowo, żeby się Perezem zabawić jak Bartomeu 2 lata temu. I tyle naszemu prezesowi z tych rzekomo dobrych relacji.
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Alternative »

Gondola. pisze: pn sie 30, 2021 6:03 pm
PSG nie wystosowało do nas oficjalnej odpowiedzi, pięknie sobie pogrywają. Myślą, że mogą wszystko, teraz cała nadzieja w tym, że Mbappe okaże się nieprzekupny i wytrwały na swoim stanowisku, a Perez pozyska jego podpis już w styczniu.
Nie no, też nie lubię PSG, ale zachowajmy jakiś chociaż śladowy obiektywizm. Jak ktoś tu sobie pogrywa to Perez. Od dwóch lat zarzuca sieci na Mbappe, na pewno negocjowali z nim bez oficjalnej zgody PSG (wszyscy tak robią, PSG też) i gdy okno transferowe trwa pierdolone dwa miesiące, to Real się budzi na tydzień przed końcem, gdy już zaczął się sezon, wysyła oficjalną ofertę, później drugą, a później ultimatum, bo są oburzeni, że nikt nie chce z nimi rozmawiać?

No bez żartów, przecież to zachowanie dziecka, które myśli, że mu wszystko wolno. Kompletnie niepoważne zachowanie. I o ile ja bym tę ofertę tak na przekór wszystkim przyjął, głównie po to, aby wypłukać z hajsu jednego z rywali na rynku transferowym, to w pełni rozumiem podejście "pierdolić ich ofertę i ich także". Perezowi bardziej niż na transferze zależy na szumie medialnym i to po prostu widać.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Gondola. pisze: pn sie 30, 2021 5:06 pm
minusek pisze: pn sie 30, 2021 4:47 pm 140 mln za Hazarda.
To na 100% było 140 milionów? Bo różne liczby się przewijały i w sumie nie wiem czy ta suma jest najbliżej prawdy.
https://www.realmadryt.pl/news/97994-ma ... za-hazarda

Czasami lepiej nie wiedzieć ;)
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gehu »

No i co wychodzi na to, że ten cały Wezyr się nie ugiął :lol:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Haha, ale jesteśmy teraz żałośni.

Tak, tłumaczmy sobie, że wygraliśmy w tym układzie, bo mamy go za darmo za rok, a prawda jest taka, że zrobili nas w chuja, a my jak dzieci.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: KarBar »

Oby to się tylko właśnie tak nie skończyło że sobie Mbappe wymyśli podjęcie decyzji po sezonie. Perez będzie czekał, przeleci nam Haaland, pewnie jeszcze kilku potrzebnych i w końcu Mbappe podpisze, ale w Paryżu.
Dołujące jest to zapatrzenie w jednego gracza.

I fakt, można być zniesmaczonym zachowaniem PSG, że nie ucieli od razu tylko zaczęli się bawić, ale czy z drugiej strony to nie zwykła zemsta na Perezie.
Media mu sprzyjające od dawna trują i puszczają newsy jak to Mbappe tylko do Madrytu. Gość faktycznie się na nich wypina, a teraz na koniec okna leci oferta.

Dwojako można na to patrzeć, a my za malutcy i tak jesteśmy by kiedykolwiek się dowiedzieć kto tu kogo rozgrywał.

Nie jarałem się jakoś bardzo tym transferem, choć lekki żal jest. Ale nie wiem czy nie dlatego że podpisując go już teraz byłby wreszcie spokój w temacie.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Avadis »

Prawie na pewno sobie wymyśli podjęcie decyzji po sezonie, bo może na tym tylko zyskać - jest na tyle dobry, że foch ze strony któregokolwiek z zainteresowanych klubów raczej go nie zaboli. A kto wie, może po drodze pojawi się jakiś nowy zainteresowany i jeszcze bardziej podbije stawkę?

Problem polega na tym, że jeżeli nie wyjdzie nam to zakontraktowanie gwiazd za darmo i półdarmo, to możemy spodziewać się niesamowitego windowania cen - bo raz, że wszyscy będą widzieli, że jesteśmy zdesperowani (kolejne okienko przejściowe już nie przejdzie), a dwa, że nas stać. Oczywiście nikogo innego na poziomie Mbappe i Haalanda na rynku nie znajdziemy, także nie dość, że trzeba będzie grubo przepłacać, to jeszcze za nieszczególnie ekscytujących graczy.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: El Dominik »

Ja myślałem, że to koniec, a dalej o tym gadają, całe popołudnie, cały dzień. :D I tak do 0:00...
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Gawiedź łyka jak pelikany to czemu mają nie gadać :krzywy:
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: KarBar »

Czy ja wiem czy gawiedź.
Chyba wreszcie daje to jakieś minimalne emocje w tym okienku ;)

Że może akurat Floro zaszaleje i wyda oszczędności, a emir odpuści.
Fajnie się to dzisiaj śledzi.

Pewnie go nie kupimy, ale oby ta sytuacja była taką wizytówką i informacją dla innych piłkarzy że jak PSG się uprze to nieważna kasa lub wola piłkarza ale i tak nie da odejść.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Niewiele ponad godzina do końca okienka. Ktoś jeszcze wierzy? :ptak:

Podobno PSG olało także ofertę Realu w wysokości 200-220mln, a Mbappe miał im odmówić odnowienia kontraktu do 2024 roku z pensją 45mln. Kylian także plubił post Camavingi, związany z transferem do Realu :potwor:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Ja od 2018 roku cały czas przekonywałem kogo się da, że gość jest nie do kupienia i że oni go nie puszczą nawet za 400 mln. Do tej pory nie wiem, co mi do cholery odbiło, że w zeszłym tygodniu nabrałem się na to, iż dopuszczają możliwość negocjacji. Chyba już do końca życia będę uznawał to za jedną ze swoich porażek i za dużą plamę na honorze. :ptak:

Albo oprze się pokusie i naprawdę nie przedłuży kontraktu, po czym przyjdzie do nas za rok, albo adiós - niestety.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: KarBar »

Będzie napinka teraz w styczniu i o to by podpisać go jak najszybciej.
Miłe by to było zobaczyć 2 stycznia oficjalki o Mbappe, Pogbie i Rudigerze ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

1 stycznia trzeba już z nim podpisać wstępny kontrakt. Nawet z jakąś karą umowną w razie w :D
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: TWL64 »

Staną na głowie i coś wymyślą, żeby go udupić. Tak jak ktoś pisał: "kuzyn zginie w wypadku","ciocia wpadnie w kłopoty" itp. Śmierdzi na kilometr jakąś brudną zagrywą. Dla nich to już sprawa honoru a nie kasy.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
ODPOWIEDZ