Kylian Mbappé

ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: ankhu »

specjalnie to zrobił :potwor:
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Oby Katalończyki zapytali czy wciąż rozczarowany poziomem Realu na tle PSG, bo mnie ciekawi co sądzi.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1303
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Ten chłop był wart tych 200mln latem. Gdybyśmy go teraz mieli, to moglibyśmy mieć o wiele wyższe aspiracje niż tylko liga ze słabą Barcą i Atleti. Dobrze, że jego transfer jest już praktycznie przesądzony.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Kylian podpisuj :heart:
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Wszelkie wątpliwości rozwiane dawno temu, teraz przeklina, że ma prezesa barana.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: TWL64 »

Tym meczem Paryż przegrał również wyścig o jego podpis.
Jest dzikiem, drugiego takiego grajka w jego wieku nie ma. Musi u nas zatryumfować!
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
minusek
Posty: 1360
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Volfgang pisze: śr mar 09, 2022 10:14 pm Oby Katalończyki zapytali czy wciąż rozczarowany poziomem Realu na tle PSG, bo mnie ciekawi co sądzi.
:D :D :D
MaxPaint
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:08 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: MaxPaint »

Ależ on ma kapitalne odejście na pierwszych metrach i ten ciąg na bramkę. To będzie ogromne wzmocnienie ataku, pytanie kiedy ogłosi swoją decyzję.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kryspiano »

Skoro Hochland w City, to musimy go mieć u siebie. Za podpis weźmie około 80 baniek, wiec tak jak wielokrotnie pisałem- NIE MA BEZGOTÓWKOWYCH TRANSFERÓW
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1303
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Podobno już 30.01 podpisał :D
minusek
Posty: 1360
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

https://www.realmadryt.pl/news/110872-o ... juz-mbappe

Rozmawialiśmy kiedyś na temat takiej możliwości. Chyba @ParaSiempre zakładał właśnie taki scenariusz z podpisaniem Mbappe przed wyborami. :thumbup:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Tak, wrzucałem to info, że sam piłkarz jest dogadany, sądziłem wtedy że skoro tak, to PSG musi klepnąć, by za rok nie poszedł free. No ale byli uparci.



Natomiast art wrzucony na rm.pl teraz zwraca uwagę, że Raiola i ojciec Haalanda wizytowali w Realu w czasie bezkrólewia. Tego nie połączyłem kropkami i sam nie wiem, czy one są. Ale zbieg okoliczności ciekawy ;)
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: eltacondedios »

Para Siempre pisze: ndz mar 27, 2022 3:18 pm Natomiast art wrzucony na rm.pl teraz zwraca uwagę, że Raiola i ojciec Haalanda wizytowali w Realu w czasie bezkrólewia. Tego nie połączyłem kropkami i sam nie wiem, czy one są. Ale zbieg okoliczności ciekawy ;)
Ale oni wtedy czasem nie robili tournee po kilku klubach i nie przylecieli prosto z Barcelony i po wizycie u Laporty?
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Tak było.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Wolf »

Przedstawiciele Kyliana według mnie faktycznie coś podpisali wtedy z Perezem. Przedstawiciele Erlinga raczej nie. Przy Perezie nie można tego na 100% wykluczyć, ale mocno bym się zdziwił, gdyby taki zachłanny na kasę gość jak Raiola podjął decyzję już na początku sagi transferowej. Erling mógł co prawda by na nim to wymóc, ale myślę, że on też chciał mieć czas na poznanie opcji. W jego przypadku pytanie na ile decydująca będzie kasa (w tą stronę z pewnością ciągnie Raiola) a na ile kwestie projektu itp. Natomiast sam Kylian pewnie faktycznie podpisał już oficjalnie z Realem tego 30 stycznia, bo z kilku źródeł się to potwierdzało, choć w różnym czasie. 30 stycznia pisał tylko Sanchez i to w taki sposób, że nikt nie wiedział o co do końca mu chodzi. Inną sprawą, że w takich transferach trzeba podpisać kilka kontraktów i informacja, że dopiero w marcu ma to być skończone nie wyklucza informacji o 30 stycznia.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1360
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

PSG dzisiaj 5:1. Kylian 2 bardzo ładne bramki i 3 asysty. Dawać już te oficjalke.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Kwiecień 2021 - rodzice i Kylian rzekomo podpisują lojalkę którą Perez przed wyborami spisał na kolanie
Sierpień 2021 - Kylian oświadcza że chce odejść
Wrzesień 2021 - rodzi się Vini
Październik 2021 - Kylian mówi że nie wyklucza przedłużenia
Luty 2022 - granie z Realem wedle Kyliana "zmienia wiele rzeczy"
Marzec 2022 - koniec sezonu PSG
Kwiecień 2022 - Kylian... nie jest pewien gdzie skończy, bo "parametry" i rzuca na odchodne że możliwe że przedłuży
Rzekomo każda sekunda życia Kyliana - kocha Real

:lol:

Jaki jest racjonalny powód by nie olewać go ciepłym moczem i podpisać zamiast niego Erlinga i Gnabryego zamiast pana "niepewnego"?
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: eltacondedios »

Beka z niego jak przedłuży, ale rzygać mi się już chce tą telenowelą, tak samo jak tą z Haalandem. Kaka i CR bez podjazdu.
minusek
Posty: 1360
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 5:12 am Jaki jest racjonalny powód by nie olewać go ciepłym moczem i podpisać zamiast niego Erlinga i Gnabryego zamiast pana "niepewnego"?
Dlaczego takie zestawienie Erling i Gnabry vs Kylian? Finansowo pierwszy i ostatni to porównywalny koszt więc jak już to dlaczego nie Erling i Gnabry zamiast Kyliana i Gnabryego.
eltacondedios pisze: pn kwie 04, 2022 6:17 am Beka z niego jak przedłuży, ale rzygać mi się już chce tą telenowelą, tak samo jak tą z Haalandem. Kaka i CR bez podjazdu.
Wtedy nie było klubów-państw, które mogły zaproponować dwukrotność pensji.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

minusek pisze: pn kwie 04, 2022 8:44 am
Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 5:12 am Jaki jest racjonalny powód by nie olewać go ciepłym moczem i podpisać zamiast niego Erlinga i Gnabryego zamiast pana "niepewnego"?
Dlaczego takie zestawienie Erling i Gnabry vs Kylian? Finansowo pierwszy i ostatni to porównywalny koszt więc jak już to dlaczego nie Erling i Gnabry zamiast Kyliana i Gnabryego.
Sądzę że Haaland nie zacznie grać na prawym skrzydle od sierpnia 2022.

Żółw łasy na kasę? :mysli:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1303
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Erling z kontuzjami to jednak też za duże ryzyko. To już wolałbym wziąć Lewego na 2 lata i kupić jakiegoś kozaka na prawe skrzydło.

Ale spokojnie, jak dla mnie to zwykła gierka i Kylian nie chce się narażać kibicom PSG.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Czym narażać? I dlaczego ma nie mieć w nich wyjebane skoro "kocha Real" i sam narzekał na słowa emira/Leonardo z sierpnia o tym że go nigdy nie sprzedadzą?
emo07
Posty: 143
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Najgorsze rozwiązanie wg mnie to takie, że Kylian podpisuje krótki kontrakt z PSG, a Perez śliniący się wciąż do Kyliana płaci im za rok lub dwa 200mln + premie i pensje taką samą (lub większą) jak teraz. Dla mnie sprawa powinna być jasna, albo przychodzi teraz za darmo (dawaliśmy w zeszłe lato solidne pieniądze) albo furtka się zamyka na zawsze. Wtedy Gnabry + Lewy/Erling + Tchouameni i też jest dobrze i perspektywicznie.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 9:49 am Czym narażać?
Swoją decyzją. Chce chłopak spokojnie dograć gówno sezon swojej wiecznie rozczarowującej, bezjajecznej drużyny i tyle. Zero filozofii.
minusek
Posty: 1360
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Też tak myślę.
Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 9:35 am
minusek pisze: pn kwie 04, 2022 8:44 am
Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 5:12 am Jaki jest racjonalny powód by nie olewać go ciepłym moczem i podpisać zamiast niego Erlinga i Gnabryego zamiast pana "niepewnego"?
Dlaczego takie zestawienie Erling i Gnabry vs Kylian? Finansowo pierwszy i ostatni to porównywalny koszt więc jak już to dlaczego nie Erling i Gnabry zamiast Kyliana i Gnabryego.
Sądzę że Haaland nie zacznie grać na prawym skrzydle od sierpnia 2022.

Żółw łasy na kasę? :mysli:
Pewnie nie, ale Mbapa można tu potraktować 1 do 1 jak Halaanda. Jeśli w pakiecie z Gnabrym, to grałby w środku/bliżej lewej, wymiennie z Karimem (bez Gnabryego pewnie też tak będzie, no ale zawsze jest furtka do sprawdzenia go na prawej, chyba w Monaco tak grywał systematycznie). Nie wiem dokładnie jak będziemy grac, ale skoro z Neymarem dają radę to pogodzić, to z Vinim też dadzą.

Jakby był lasy na kasę, to nie byłoby tematu transferu. Co nie znaczy, że to nie ma w ogóle znaczenia. A może te parametry to jakaś laska, która nie chce opuszczać Paryża? :loool:

Gdyby został w PSG, to byłby to ogromny zawód, ale trudno mówić o furtce zamykanej na zawsze, skoro mowa o najlepszym ofensywnym zawodniku na świecie, który ma dopiero 23 lata. Nie wiem kto tu w co gra, ale mój odbiór tego wszystkiego od dawna jest taki, że on jest już nasz i dlatego nie podchodzę emocjonalnie do tych wszystkich newsów i wywiadow bez konkretów. Zobaczymy.
ODPOWIEDZ