Kylian Mbappé

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

@Volfgang
I zamiast powiedzieć "bez komentarza" jak każdy normalny człowiek który wie że odchodzi po sezonie i ma wszystko uzgodnione więc nawet nie jest w pozycji powiedzieć coś innego, daje im na każdym kroku nadzieję że rzeczywiście jest niezdecydowany i przedłuży? Faktycznie jakiś inny poziom myślenia i dwulicowości.

@minus
Człowiek, jak pewnie wiesz, nie musi się raczej urodzić łasy na kasę. Ale cieszy mnie w sumie to jak szybko umiesz przejść z "Mbappe jest podstawą naszego projektu, to absolutny priorytet" do "jeżeli nie podpisze to szkoda, ale w sumie nic się nie stało, kiedyś tu przyjdzie" ;)

Ale poza śmiesznymi wywiadami faktycznie nic się nie dzieje. Karawana jedzie dalej.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Błędny wniosek, albo nieprecyzyjnie napisałem. Oczywiście, że by się stało i byłby zawód, frustracja itd. Ale zamykanie furtki w razie w i unoszenie się dumą to chyba nienajlepszy pomysł.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Goldschmidt pisze: pn kwie 04, 2022 9:49 am Czym narażać? I dlaczego ma nie mieć w nich wyjebane skoro "kocha Real" i sam narzekał na słowa emira/Leonardo z sierpnia o tym że go nigdy nie sprzedadzą?
Bo jednak jeszcze trochę spotkań do rozegrania zostało, a kibice PSG to także kibice reprezentacji Francji, więc będzie miał z nimi wciąż do czynienia.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

minusek pisze: pn kwie 04, 2022 12:06 pm Błędny wniosek, albo nieprecyzyjnie napisałem. Oczywiście, że by się stało i byłby zawód, frustracja itd. Ale zamykanie furtki w razie w i unoszenie się dumą to chyba nienajlepszy pomysł.
Pewnie że nie.
Ja się tylko śmieję że z każdym wywiadem i rosnącą presją bliżej jest do figi z makiem i człowieka najemnika niż misternych planów transferowych pisanych na chusteczce rok temu na uwolnienie go i sprowadzenie do klubu jego marzeń :D

@lukex
Francuzi są jak mniemam równie zmęczeni telenowelą jak my. Jeżeli przyjmujemy że jest zainteresowany tylko zmianą otoczenia to po chuj kłamie na 7 meczów przed końcem sezonu? W jaki sposób olanie pytania jest opcją gorszą niż to co mówi jeżeli już dawno się zdecydował?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Równie dobrze mógł powiedzieć na początku sezonu, że to jego ostatni sezon, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobił. Myślę, że wychodzi z zasady "nie ważne jak, ważne żeby mówili". To że kibice są tym zmęczeni nie ma żadnego znaczenia. W tle oczywiście może być jeszcze kwestia praw do wizerunku i jakaś niebotyczna oferta od szejków. Musimy jeszcze te dwa miesiące poczekać i zobaczymy jak to się rozwinie. Przypuszczam, że ze względu na Ligę Narodów poczekają jednak do końca czerwca z ogłoszeniem, tak żeby od razu zrobić też prezentację.
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Takie dywagacje mają tylko sens w momencie, gdy założymy, że jego decyzja/sytuacja/okoliczności nie zmieniły się w żaden sposób, a zmieniło się chociażby to, że rok temu chciał odejść będąc wytransferowanym, a teraz ma taką możliwość jako wolny zawodnik. Dołóżmy do tego, że w głowie człowieka przez rok może się zmienić sporo, tak po prostu, dochodzi otoczenie, doradcy, mieszanie w głowie, sytuacje z mundialem, obietnice, pieniądze, ojczyzna itp.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Francuzi są jak mniemam równie zmęczeni telenowelą jak my. Jeżeli przyjmujemy że jest zainteresowany tylko zmianą otoczenia to po chuj kłamie na 7 meczów przed końcem sezonu? W jaki sposób olanie pytania jest opcją gorszą niż to co mówi jeżeli już dawno się zdecydował?
Kibicujesz Realowi od wczoraj?
Kiedy podpisał Figo, a kiedy przeszedł do Realu?
CR7 zobowiązał się według papierów przejść do Realu 12 grudnia 2008 roku. W czerwcu 2009 zastanawialiśmy się, czy coś jest na rzeczy. O Alabie rok temu mówiło od stycznia, ale ogłosili w maju.
Nie wiem też, co jest złego w takich domysłach i poszlakach - wszak umowa z Figo była, serwetka Zidane'a też, to nie można było się wcześniej dogadać z Kylianem, który konsekwentnie nie przedłuża kontraktu?

Z jakiegoś powodu Real nie ogłasza transferów w trakcie sezonu. Wierzą, że może to destabilizować zespół. Średnio mi się to podoba z kibicowskiego punktu widzenia, ale rozumiem ten zabieg marketingowo, plus od lat są w tym konsekwentni. A jeśli Real nie ogłasza, to będący w porozumieniu piłkarz chyba też nie ogłosi - bo jakby to było, gdyby piłkarz się chwalił a klub milczał?
Nie wiem coś taki ponury ostatnio.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

W trakcie sezonu to pamiętam, że ogłosili Militao w kwietniu, Danilo chyba podobnie. Oboje z Porto, więc pewnie tam taka polityka.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Jednym z powodów dla których jeszcze nic nie ogłoszono jest marketing. Takich transferów nie potwierdza się w trakcie sezonu. To proste. Poza tym, ja mam wątpliwości czy aby na pewno dogadali się już co do praw do wizerunku. Cytując klasyka - parametrów jest dużo. Naiwnym w chuj jest oczekiwanie potwierdzenia TAKIEGO transferu w trakcie rozgrywek. Militao? Danilo? Jak to porównać do Mbappe?
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kryspiano »

Bo może nie ma nic uzgodnionego? Moim zdaniem przedłuży umowę i będzie dalej najemnikiem
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Może mi ktoś powiedzieć z łaski swojej kto i dlaczego zaczął pisać o ogłaszaniu transferu w trakcie sezonu (jakby padła taka sugestia), bo mi się nie chce przebijać przez ten głuchy telefon postów? :D
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kryspiano »

PILNE ❗❗❗ Według Daniela Riolo Kylian Mbappe pozostanie w PSG. Oficjalnie potwierdzenie ma zostać ogłoszone w maju! 🔥😮

Przypominamy, że dokładnie ten dziennikarz ogłosił przybycie Messiego do PSG już w grudniu w 2020 roku!


Ps To jak, Kylianek będzie czy nie będzie?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Póki co jako jedyny takie info podał, więc nie ma co się podpalać. Z kolei mama Kyliana powiedziała bliskiemu otoczeniu, że jej syn odejdzie z PSG :ptak:
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: El Dominik »

Niech mnie nawet nie denerwują, że zostanie w PSG...
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Ja się chętnie z kimś założę o jakąś budżetową łychę, że do nas nie przyjdzie :P
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kryspiano »

I wygrasz łychę.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Bankowo Benzema ma taśmy na Pereza i teraz szantażuje go w sprawie Mbappe, by wymusić rezygnację z transferu i pole position do końca kariery dla siebie samego. Co na pewno przybliży go do strzeleckich rekordów... #spiskowateoriadziejow
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kryspiano »

Jest vini, rodrygo, Asensio, Valverde. Po co 5 "skrzydłowy"?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Zidanka5 »

Gondola. pisze: czw kwie 07, 2022 10:38 am Bankowo Benzema ma taśmy na Pereza i teraz szantażuje go w sprawie Mbappe, by wymusić rezygnację z transferu i pole position do końca kariery dla siebie samego. Co na pewno przybliży go do strzeleckich rekordów... #spiskowateoriadziejow
No tak, a świstak zawijał to w te sreberka.. . :barca:
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Avadis »

Nie wiem czy Kylian przyjdzie, ale jeżeli nie przyjdzie, to bankowo w wakacje będziemy mieli do przeczytania mnóstwo artykułów w stylu "klub zachowuje spokój", "Asensio i Rodrygo planem B", "kadra jest kompletna", "czas na canteranos" oraz "Real szykuje wielkie transfery na lato 2023". :lol: Niestety od dłuższego czasu naszą domyślną strategią transferową zdaje się być czekanie z transferami do następnego lata, więc bardzo wątpię, że mamy jakikolwiek plan B.
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Zidanka5 »

Masz rację, to będzie niekończąca się opowieść, ale miejmy nadzieję, że ten wielki talent zawita kiedyś na Bernabeu. Jestem za.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Avadis pisze: czw kwie 07, 2022 3:32 pm Nie wiem czy Kylian przyjdzie, ale jeżeli nie przyjdzie, to bankowo w wakacje będziemy mieli do przeczytania mnóstwo artykułów w stylu "klub zachowuje spokój", "Asensio i Rodrygo planem B", "kadra jest kompletna", "czas na canteranos" oraz "Real szykuje wielkie transfery na lato 2023". :lol: Niestety od dłuższego czasu naszą domyślną strategią transferową zdaje się być czekanie z transferami do następnego lata, więc bardzo wątpię, że mamy jakikolwiek plan B.
Nie strasz. :pepe:
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Rio »

Jezu dyskusja tutaj o tym czy przyjdzie czy nie jakby to były pierwsze wzmianki w mediach, a przecież zdążyliśmy się już przyzwyczaić że co chwilę wypływają sprzeczne informacje. Trzeba po prostu czekać i tyle. Dopóki klub jeden czy drugi albo sam piłkarz niczego nie powiedzą to nic się pewnie nie dowiemy i możemy sobie tak gdybać.

Ja wierzę, że przyjdzie, ale pewnie chce też ugrać jak najwyższy kontrakt i pozostawić za sobą same dobre wspomnienia w PSG. Nie opłaca mu się wizerunek zdrajcy w swoim kraju. Wizerunkowy strzał w stopę by to był. Jeżeli ostatecznie zostanie w Paryżu będę po prostu rozczarowany, bo już długo czekam. Za długo.
:ptak:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gehu »

Avadis pisze: czw kwie 07, 2022 3:32 pm Nie wiem czy Kylian przyjdzie, ale jeżeli nie przyjdzie, to bankowo w wakacje będziemy mieli do przeczytania mnóstwo artykułów w stylu "klub zachowuje spokój", "Asensio i Rodrygo planem B", "kadra jest kompletna", "czas na canteranos" oraz "Real szykuje wielkie transfery na lato 2023". :lol: Niestety od dłuższego czasu naszą domyślną strategią transferową zdaje się być czekanie z transferami do następnego lata, więc bardzo wątpię, że mamy jakikolwiek plan B.
A zapomniałeś o najlepszym: "Hazard letnim transferem" xD
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: TWL64 »

Czy już się ostatecznie przekonał?

Gdzie może przeżyć taki magiczny wieczór jak nie na Nuevo Estadio Bernabeu?
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
ODPOWIEDZ