Kylian Mbappé

minusek
Posty: 1373
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Konkretnie wkurzyli się w tym w Paryżu. Dobrze wiedzą, że go straca. Za 4 miechy można gościa podpisać za 0, a oni odrzucają 160 baniek i to w taki sposób. Wtf?
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Goldschmidt pisze: śr sie 25, 2021 6:33 pm Największa beka nie wiem czy z Leonardo czy z ludzi łykających narrację o dobrych relacjach Realu z PSG.

Czekam na Lewandowskiego, Cristiano i Pogbę za rok.
I Buffona.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Może faktycznie podpisze kontrakt i nie odejdzie za darmo. W sumie już mi to chyba zwisa, wolę żeby nie przyszedł w ogóle niż żebyśmy płacili im 200mln.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 637
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Raczej nie przedłuży i wygląda na to, że ewidentnie zmienili nastawienie na "a, skoro już się uparł, to niech się goni - sprzedać, o ile spełnią nasze żądania". Jeśli zaoferujemy około 200 baniek, to wg mnie przyjdzie. Jeśli nie - w co wątpię - to nie przyjdzie. Pewnie była to pierwsza oferta i Perez ma jeszcze zapas z 50 mln na tę operację ponad to, co zaoferował wczoraj. Prawie na pewno zatem Real przedstawi lepszą ofertę.
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

A jak go nam wypożyczą na rok, a potem go sobie podpiszemy, to będą musieli płacić 35 baniek Monaco? :ptak:

Bo wtedy to w sumie za 160 baniek oddadzą go drożej niż pozyskali z Monaco. (180-35=145)
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tayron36 »

:lol:
Pomysł genialny w swojej prostocie, ale nie wiem czy za wypożyczenie się płaci 160 milionów :D A jeszcze my byśmy tyle zapłacili za wypożyczenie, a potem by podpisał z PSG :D Bo ciężko dać 160 za gościa bez kontraktu :D
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kabanog »

Goldschmidt pisze: śr sie 25, 2021 6:33 pm Największa beka nie wiem czy z Leonardo czy z ludzi łykających narrację o dobrych relacjach Realu z PSG.
Z mojego punktu widzenia, to mam wrażenie, że Real czyli Perez i Sanchez sądzili, że mieli te dobre relacje z PSG. I były one dobre. Jednak słoma (czy bardziej piasek) wyszedł z butów przy pierwszej okazji. Tak jak pisałem wcześniej ci kozojebcy z Kataru żyją w innym świecie. W świecie gdzie pieniądze załatwiają wszystko. Przecież oni regularnie kupują jakieś dupy jako niewolnice seksualne czy inne jeszcze bardziej pojebane akcje. To nie jest świat nawet Gates'ów Elonów czy Bezosów, to świat petrodolarów, brudnej forsy. Tam jak ktoś się nie chce zgodzić to dokładasz kolejne $$$ albo kula w łeb. Oni naprawdę żyli w przekonaniu, że Mbappe wystarczy dopisać kolejne 0 i się zgodzi zostać. Im nawet nie przyszło do głowy, że ktoś może odrzucić worek pieniędzy na rzecz czegoś innego i dlatego są tak zdziwieni i zachowują się tak jak się zachowują.

Zastanawia mnie jedno. Czy byli by już na tyle zdesperowani i bezkompromisowi, że za kilka tygodni byśmy nie czytali, że jakiś tam kuzyn Mbappe przedawkował, czy rozbił się autem. Tak wiem jak to pojebanie brzmi, ale tak postrzegam tych ludzi.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1722
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

No ale jak mogą być dobre jak od 3 lat robią ordynarne podchody pod ich gwiazdora? :D
Nie sądzę żeby te relacje były nawet w połowie tak dobre jak się o nich mówi. Są zimne, wykalkulowane i 'strictly business' gdzie jedna strona drugą wszelkimi środkami chce wydymać. To samo Chelsea parę lat temu. A ze strony kibiców zdziwienie, że nie akceptują ofert poniżej pewnej kwoty i zmiennych z racji "jesteście Realem Madryt".
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Pamiętajmy, że przed laty Barcelona robiła podchody pod Verattiego, a skończyło się zemstą na Neymarze.

Może być to jeden z głównych powodów, dla których w ostatnich 2-3 tygodniach mieliśmy tyle przedłużeń kontraktów.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: El Dominik »

Przed weekendem transfer? Zacząło sie dzisiaj o tym mówić, i mówią o tym, podobno, dobre źródła.

A jak przeczytałem na Twitterze jak kibice psg, śmieją sie z Realu, i piszą, "patrzcie, gdzie jesteśmy my, a gdzie Real, popatrzcie na notowania buków do wygrania LM, będziecie za Atleti w lidze, śmieszne, że Kylian do was idzie", to... Do czego to, kurwa, doszło? Jakich my to pojebanych czasów dożyliśmy?? Żeby plastikowi kibice, platikowego klubu, tak sobie o nas pisali/mówili. Ja nawet nie chce wchodzić na ich fora... Mam nadzieje, że za rok wszystko wróci do normy i skopiemy kilka tyłków w LM, bo to jest, kurwa nie do wytrzymania.

@Para Siempre, nie mamy piłkarzy, po których moglibyśmy płakać i sie wkurwiać, że szeji by ich nam podpierdolili.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kabanog »

Poza Fede Kroosem i Tibo to nie wiem za kim bym płakał.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Hazardem

Z radości
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1311
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Perez zapewne wyznaje zasadę "trzymaj swoich przyjaciół blisko, ale wrogów jeszcze bliżej" ;) Po transferze Mbappe dobre relacje zapewne zostaną zerwane, ale nie powinno być takiej tragedii jak na linii Barca-PSG. Tutaj też transfer pieniężny działa na naszą korzyść, bo dopiero byłby wkurw gdyby Mbappe odszedł sobie od nich za friko. Pamiętajmy, że chcieliśmy Mbappe już 4 lata temu i PSG nam go wtedy odbiło. Zemsta najlepiej smakuje na zimno :ptak:

Obrazek
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

Z jednej strony wydawanie 160-200 baniek na gościa, któremu kończy się kontrakt za rok, to trochę żenua. Nawet jeśli mówimy o piłkarzu, który przez kolejne kilkanaście lat może być w ścisłym topie na świecie i zbierać kolejne Złote Piłki i nawet jeśli po tych latach posuchy możemy sobie na to pozwolić. Ale czy faktycznie mamy gwarancję, że KM przyszedłby do nas za rok? Pewni tego być nie możemy choćby nie wiadomo jak na ten moment Francuz zapierał się przed podpisaniem nowej umowy z PSG.
Pamiętam co było z De Geą. Gość był mega nastawiony na transfer, nie chciał za nic w świecie zostawać w Manchesterze, więc gdy transfer nie wypalił, wszyscy pisaliśmy: ok, przyjdzie za rok za free. A chyba jeszcze w tym samym roku kalendarzowym przedłużył kontrakt i siedzi tam po dziś. Messi rok temu o tej porze był nastawiony na odejście z Barcelony, kilka miesięcy później już chciał zostać. Takich przykładów znalazłoby się więcej.

Jeśli Florek uważa, że możemy sobie na to pozwolić, to vamos, przecież jeśli chodzi o finanse to można mu ufać bezgranicznie. Chuj z tym ile mu zostało kontraktu, dostaniemy w końcu cracka a nie jakieś popierdółki czy utalentowanego szczeniaka. Nikt nie wie, co się stanie przez te kilka miesięcy. Jeśli by jakimś sposobem tak przycisnęli do muru, że w końcu by się ugiął i przedłużył kontrakt, to nie moglibyśmy się z tym na pewno długo pogodzić.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1311
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Pedrerol i Romano donoszą, że Real złożył nową - podobno ostateczną - ofertę za Kyliana: 170mln + 10mln zmiennych. Szczerze mówiąc spodziewałem się większej oferty i nie wiem czy to przejdzie...
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 637
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Zapewne jest wyższa, a Perez kreuje się na Ojca Chrzestnego za pomocą swoich propagandzistów. Tak jak 8 lat temu, gdy przychylne mu media pisały "Bale kosztował 91, a nie 101 mln. Tak było, nie zmyślam". Albo, nie cofając się tak daleko, przed rokiem - z rzekomymi 25 mln za Jamesa, które w rzeczywistości okazało się "sprzedażą" za darmo.

Później okaże się, że tak naprawdę tych zmiennych to więcej było i wyjdzie na jaw, że jednak Real przelał baniek 210. Wszystko jedno, pal licho jakieś niepotrzebne igrzyska dla ludu. Niech tylko skończy się udanym transferem.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1311
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

No Hazard chyba też miał być za 100, a później wyszło, że jednak kilkadziesiąt baniek więcej.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Podobno fichado :shock:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Zedd. »

tic tac
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: El Dominik »

Wreszcie będzie dla kogo oglądać Real. Od odejścia CR, pustka.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: wonderkid_jr »

Skrzydła Vini - Mbappe :prayer:

Mokry sen w końcu się ziści.
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: novy154 »

No i elegancko, dwóch szybkich Mokebe na skrzydle, to jest to! Działa w ekstraklasie, to i zadziała w La Lidze.
KarBar
Posty: 548
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: KarBar »

Młody, zdolny.
Wiele się nauczy od Hazarda i Bale'a ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1373
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Chciałbym przeczytać artykuł, w którym ktoś wyłoży czarno na białym powody płacenia 180 mln za gościa z rocznym kontraktem. Można sobie gdybać, wyciągać jakieś obietnice Kyliana czy emira, ale to takie wiecie co.

Kontrakt o którym się mówi (35 mln netto!!), to jak dla cracka, ale bardziej przychodzacego z karta zawodnika w ręce. Hm
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1311
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

minusek pisze: czw sie 26, 2021 8:34 pm Kontrakt o którym się mówi (35 mln netto!!), to jak dla cracka, ale bardziej przychodzacego z karta zawodnika w ręce. Hm
Ja widziałem ploty o 30mln, nigdzie o 35, a PSG oferowało mu podobno 25mln. Jesteś pewien, że w ciągu roku nie pobiliby oferty Realu? Kylian już raz odrzucił ofertę od Pereza, właśnie z powodu pensji.
ODPOWIEDZ