Kylian Mbappé

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Jeśli teraz nie przyjdzie to już nigdy. Najgorzej będzie jeżeli się okaże, że wykorzystał Real Madryt aby sobie fajnie podbić kontrakt w Paryżu. Po świetnym sezonie PSG raczej nie będzie miało problemu, aby uczynić go najlepiej zarabiającym zawodnikiem.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Spokojnie. Kocha Real.

...

:sie:
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tayron36 »

Goldschmidt pisze: ndz sie 29, 2021 4:33 pm
tayron36 pisze: ndz sie 29, 2021 11:56 am
Goldschmidt pisze: Np?
Jakim prawoskrzydłowym Real się interesował w ostatnich latach? W kogo miałby zacząć celować?
Czy Mbappe nie jest przypadkiem opcją na prawe skrzydło na obecny sezon? ;)
No tak. Taką jak Alaba na środek obrony czy jak Cristiano na środek ataku.
To są ich poniekąd naturalne (zgodne z ich ewolucją) pozycje, więc jak Mbappe taki miałby być na prawym skrzydle, to byłoby więcej niż zajebiście.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: kabanog »

Osobiście cieszę się, że jednak nie przyszedł. Ponieważ zaczynamy widzieć trochę inny trend w światowej piłce. Ceny za piłkarzy tak wystrzeliły do góry, że jak nie trafisz to klub jest w dupie przez kilka lat, tak jak Real z Balem, Jamesem czy Hazardem, Barca z Cou, Dembele czy Griezmannem, czy ManU z Sanchezem i Juve z Ronaldo. Z drugiej strony piłkarze ogarnęli, że lepiej nie podpisywać umowy i przytulać te pieniądze dla siebie. Ciekawi mnie mocno motywacja Depay'a/Barcelony na podpisywanie 2-letniego kontraktu, czy to Depay chce po 2 latach kolejną prowizję, czy Barka nie chce się władować na kolejną minę.

Jednak dlaczego się cieszę, tak jak wcześniej pisałem, Mbappe nie uzdrowi naszej gry od razu, plus jaki wielki ścisk w ataku. Tutaj trzeba zaplanować kadrę z jego przyjściem. Z przodu przy jego przyjściu w 11 kto gra? Mbappe, Hazard i Benz? To na ławce mamy Bale i Viniego, na głębokiej ławce masz Rodrygo Jovica i Asensio. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej, żeby przyszedł w za rok. Raz, cała pensja Bale'a pokryje sporą część Mbappe. Dwa w zależności jak pójdzie sezon będzie wiadomo kogo należy odstrzelić z ataku. Trzy w tym sezonie już chyba Real nie będzie musiał zaciskać pasa, aby wyjść na 0, tylko już będzie wyciskał ile się da z powrotów kibiców na stadiony.

Jak dla mnie od samego początku zamiarem Pereza było pokazanie Mbappe, że stać nas na Ciebie i chcemy tylko Ciebie, a nie realny transfer. Od lat Perez robi wszystko, aby o transferach Realu mówiło się jak najmniej, aby żadne plotki się nie pojawiały. Nagle miałby tą strategię zmienić, gdy na przeciwko siebie ma typa, który sra pieniędzmi, ale ma kompleks kozojebcy i zależy mu tylko na wizerunku? Idąc do takiego typa nie rozgłaszasz wszystkim w koło, że idziesz mu podjebać najcenniejszą rzecz jaką posiada tylko wchodzisz przez piwnicę i razem ustalacie jak to sprzedać, żeby wyszło, że w sumie jemu to nie było potrzebne i oddał to na cele charytatywne. Przecież to co się stało tutaj to się nie dodaje. Perez specjalnie odpalił taką szopkę medialną. Jak dla mnie to tak miało wyglądać.

W te pierdolenie, że w styczniu się może okazać, że pójdzie do Lieverpool'u to sory, ale skręca mnie ze śmiechu. Tutaj są 2 opcje PSG albo Real. PSG widać odpada, bo jeżeli Leonardo mówi, że przedstawili mu 2 bardzo dobre oferty to coś czuję, że 1 to mogła się kręcić przy 50mln E za rok. Mbappe albo podpisze z PSG jakiś pojebany kontrakt, albo przyjdzie do Realu. Za bardzo mi to przypomina okres przed przyjściem Ronaldo do nas. Przecież gdzie wtedy był Real, a gdzie Manchester United? Real dostawał ciągłe bęcki w 1/8 LM, a Ronaldo złota piłeczka i LM, sportowo dla takiego psychola na punkcie wygrywania było to nielogiczne. Jednak to jest Real, jedyny taki magiczny klub. Liverpool ani nie zagwarantuje takiej marki, ani pieniędzy jak PSG, City jest gdzieś pomiędzy Real'em a PSG, ani nie ma marki ani nie da TAKICH pieniędzy jak PSG, tylko większe od Realu. Dalej dlaczego jeszcze miałby wybrać Real, a nie pieniądze PSG? W Realu staje się momentalnie nr 1 twarzą nawet nie Realu, a całej ligi. We Francji jest 3 i będzie jeszcze przez kilka lat.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: El Dominik »

Gondola. pisze: pn sie 30, 2021 11:28 am Jestem ciekaw co zrobi Mbappe, jeśli Real kolejny sezon z rzędu sportowo osiądzie na mieliźnie, a PSG zatriumfuje w Lidze Mistrzów. A nie jest to mało prawdopodobny scenariusz.
Jeśli nie będzie w styczniu wiadomo, nie będzie popisanych papierów, zrobionych testów medycznych, komunikatu o transferze, itp, jak było np. w przypadku Lewego w Bayernie, to raczej, chuje go przekupią i nas przepłacą. A mogą to zrrobić. Chociaz nie wygląda, żeby chciał tam dostać...

Jeśli nie będzie u nas takich piłkarzy jak Kylian czy Erilng, a będą tacy piłkarze, jacy są teraz, to będziemy mieli przejebane na długie lata. Chodzi mi o gre na wysokim poziomie w Europie, a i w Hiszpanii też nie będziemy tacy pewni w trofeach.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

tayron36 pisze: pn sie 30, 2021 1:30 pm(...)
Nie wiem czemu 'zajebiście'. Przecież nie masz gwarancji, że przyzwyczaiłby się do tej strony, jak szybko by się przyzwyczaił, ani do jakiego stopnia stawianie go tam to podcinanie mu skrzydeł. Kwestia dyskusyjna. Jeden sezon zrozumiem, tak jak rozumiem używanie Vazqueza na prawej obronie, ale najlepiej bez wątpienia prezentuje się bliżej lewej. Nauczył się z Neyem z czasem fajnych wymian na środek ataku (coś jak u nas bieda wersja w postaci Hazard-Benzema), ale na pewno nie popadałbym w hurraoptymizm. A tym bardziej nie podawałbym tego jako przykład 'prawoskrzydłowego' którym klub się interesuje. Z ostatnich lat kojarzę tylko Jorge de Frutosa ;)
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Z takich gownopismarskich ciekawostek

- koszulka Mbappe zniknęła ze sklepu PSG
- transfer ma dojść do skutku, za 200 + 20 zmiennych
- Kylian bierze numer 19

Na chwile obecna trwa wyścig, kto poda pierwszy, coś konkretnego, wiec trochę wróżenie z fusów, bo każdy chce trafić.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tayron36 »

Z Neymarem i napastnikiem często biegał po prawej stronie. Ze schodzącym Benzem i Hazardem mającym również doświadczenie na prawej stronie nie boję się o ruchliwość tej trójki. Nikt tutaj raczej nie będzie przywiązany i w końcu Benzi będzie mógł sobie schodzić do woli. Będzie goleador. Imho zajebiście.

A co do kontekstu transferu. Ja akurat się boję, że w rok go przekupią. Przecież tam dziwki będą oferowane jakimś kuzynom 10 stopnia. Paryż i gwiazda Francji nie może odejść ot tak, nie przed mundialem w Katarze. Będzie presja ogromna. De Gea miał być nasz. Messi miał odejść za darmo do City. Chuja z tego wyszło. Rok to wystarczająco dużo czasu by zmienił zdanie. Ale też nie wchodziłbym all in, bo pokażemy, że jesteśmy zdesperowani. 180 to i tak imho za dużo, nie podwyższałbym tej oferty.

Też jednak przyznam Ci rację, że tutaj nie ma w ogóle planowania co zrobić z tym przepychem. Rodrygo jako opcja nr 3? Czy Jovic kompletny out? I też się zastanawiam czy nie gramy pod publiczkę by go jednak zgarnąć za darmo za rok. Zarządzanie taką kadrą to koszmar i to wcale nie błogosławiony.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Aktualnie w dziennikach jest wszystko to, co się chce wiedzieć. Kupią, nie kupią, negocjują, nie negocjują - wszystkie opcje się wyczerpały, ktoś losowo może coś trafi.

Dlatego zostawię Was z piosenką tych chorych pojebów - przynajmniej można się uśmiechnąć.



A prawoskrzydłowym się nie interesujemy, bo mamy 5 lewoskrzydłowych. :ptak:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Paryż akceptuje ofertę, jeśli włączamy do transferu Viniego :lol:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: labeleq »

Sarcasm pisze: pn sie 30, 2021 2:50 pm Z takich gownopismarskich ciekawostek

- koszulka Mbappe zniknęła ze sklepu PSG
https://store.psg.fr/fr/maillot-psg-jor ... -r0c0:po-0


:killer:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Stacjonarnego na stadionie.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Paweł, szkoda klawiatury :ptak:

Swoją drogą, Para Siempre tydzień temu - temat dawno dogadany, rodzice dostali w łapę na Wielkanoc; Para Siempre dziś - nikt nic nie wie, może losowo coś się trafi

:piesel1: :piesel2:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Wiem :D
Ale jadę pociągiem i mi się nudzi..

Podobno właśnie rozpoczęli ostateczne negocjacje. PSG rzuciło 260 mln, Perez chciałbym zamknąć w 200 + 20.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Sarcasm pisze: pn sie 30, 2021 3:36 pm Paryż akceptuje ofertę, jeśli włączamy do transferu Viniego :lol:
100 mln + Vini i tona hiszpańskich ogórków z ekologicznych upraw. Niech tylko ładnie zapakują Żółwika, żeby się nie rozsypał podczas transportu.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: labeleq »

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »



To co, odliczamy razem z Pedre? :ptak:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Goldschmidt pisze: pn sie 30, 2021 3:54 pm Swoją drogą, Para Siempre tydzień temu - temat dawno dogadany, rodzice dostali w łapę na Wielkanoc; Para Siempre dziś - nikt nic nie wie, może losowo coś się trafi

:piesel1: :piesel2:
O boże, ja już Ci tyle piłek wystawiłem, żebyś mnie pocisnął wreszcie, a ty tak kiksujesz? :ptak:

1. Czy masz wątpliwości, że temat kontraktu nie jest dogadany z samym zawodnikiem? Serio?
2. Czy masz jakieś wątpliwości, że aktualnie dziennikarze nie mają żadnych bieżących informacji i strzelają na ślepo?

Przecież Ty nawet jak próbujesz mi dogryźć, to pomieszasz 2 wątki, i tam, gdzie faktycznie by się dało walisz do mnie jak Ronaldo wolne w Juve.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

<3

All in good fun

1. Nie wiem
2. Nie wiem
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Dotarli do emira Kataru, pora na starcie wagi ciężkiej, Perez vs. Tamim ibn Hamad Al Sani. Dobro vs. zło, ideały, tradycja i historia vs. brudne, skrwawione pieniądze.

Kurde dawno mnie żadna saga transferowa nie ekscytowała tak mocno jak to, co od kilku dni dzieje się wokół Żółwika.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Jestem ciekaw czy jeśli dojdzie do podpisania kontraktu, to czy oficjalny komunikat w "lajkach" pobije rekord komunikatu o powrocie Ronaldo do United :ptak:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

140 mln za Hazarda.
200 mln za Mbappe.
Roczne kontrakty.

Ja jebie, ale nas doją.
Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Sondo »

Według Josepa Pedrerola jest obecnie 65% szans na transfer Kyliana tego lata

xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

minusek pisze: pn sie 30, 2021 4:47 pm 140 mln za Hazarda.
To na 100% było 140 milionów? Bo różne liczby się przewijały i w sumie nie wiem czy ta suma jest najbliżej prawdy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

Chyba mówiło się nawet o 160, ale z tego co kojarzę, to niezależnie od krążących kwot, "tylko" 100 baniek to suma podstawowa, a reszta to tylko zmienne. Prawdopodobnie ciężkie do spełnienia biorąc pod uwagę jego formę od 2 lat. :lol:


RMC Sport podało właśnie, że Real wycofuje się z negocjacji. Pozostaje nam nadzieja, że Kylian rzeczywiście choćby skały srały nie przedłuży tego kontraktu, niezależnie jak duże naciski ze strony PSG go spotkają.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
ODPOWIEDZ