Kylian Mbappé

emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Poszło dementi:
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Jaki to jest kurwa pajac. :lol:

"Powiedziałem, że zostanę tu na następny sezon i jestem z tego zadowolony".

Jest tak zadowolony, dlatego upublicznił list wysłany do PSG, w którym informuje, że nie przedłuży z nimi kontraktu.

Oczywiście to nie koniec telenoweli. PSG chce zwalić winę na Kyliana, a sam zawodnik próbuje się wizerunkowo ratować, pokazując, że jego potencjalna sprzedaż w tym oknie to tylko i wyłącznie decyzja klubu.

No nie, kurwa. Wydymałeś nas rok temu. Widzisz jak bardzo odjeżdża Ci Haaland i Vini? Chcesz tutaj przyjść? To bierzesz za to odpowiedzialność i nie próbujesz bawić się w dodatkowe gierki.

Ten człowiek nie ma jakiejkolwiek odpowiedzialności w sobie i NIE JEST zawodnikiem, który chce tutaj grać bezwarunkowo, jak Vini, Rodry, Fede, Edu, Aurelien, Rudi, Modric, Toni, Thibaut.

To on potrzebuje nas, a nie my jego. Widzi dokąd to zmierza, a jednocześnie nie jest w stanie postawić wszystkiego na ten ruch.

Absolutne NIE dla piłkarzy jego pokroju. Real Madryt będzie wygrywał z nim, bądź bez niego, co udowodnił w sezonie 21/22.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

To raczej nie on wypuścił ploteczki, które zresztą świadczą o tym, że za rok będzie bez kontraktu. Mówiłem, że nie ma się co emocjonować tematem w tym roku.

PS Benz też chciał grać tu bezwarunkowo do końca kariery, a zostaliśmy bez dziewiątki ;)
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Dlatego dawać Kane, a jak za rok za darmo przyjdzie Kylian, bez szastania pieniędzy na jakieś premie to zapraszamy.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Wolf »

I tak kurwa będzie do sierpnia. Jeden dzień tak a następny na odwrót. Chyba, że jakimś cudem oficjalna decyzja (czy to transfer czy przedłużenie) nastąpi wcześniej.

Obecną gierkę można potraktować jako przymuszenie PSG do wypchnięcia go z klubu, ale...
- jakoś nie wierzę, że PSG musi go sprzedać i nie może pozwolić mu odejść za darmo (no chyba, że w Katarze po kupieniu United nastąpiła decyzja o odpuszczeniu PSG)
- stawia to Mbappe dwojako w złym świetle:
po pierwsze od roku już wie, że nie przedłuży a jednocześnie zapewnia, że jest szczęśliwy mogąc grać w PSG w przyszłym sezonie. Jest to lekka niespójność delikatnie rzecz mówiąc
po drugie brak mu jaj by wprost powiedzieć, gdzie chce odejść. Takie trochę chcę zjeść ciastko i mieć ciastko. Słabo to wygląda i o nim świadczy. Oczywiście może to być część gry, aby doprowadzić do odejścia tego lata, bo gdyby postawił sprawę wprost to PSG uniosło by się honorem i go nie puściło, niemniej jednak niesmak pozostaje.

Saga Mbappe nie trwa w tym okienku jeszcze nawet jednej dobry a już mam jej serdecznie dość. W dodatku zblokuje nam gość okienko. O Kane'ie możemy zapomnieć podobnie jak o innej dobrej 9. Przynajmniej do 30.08.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Piłka po stronie PSG, które albo musi przełknąć, że odejdzie za rok za darmo, albo rozpocznie licytację. Pytanie, czy się nie uprą, aby zrobić wszystko wbrew Realowi i piłkarzowi? Również - Katar kupuje United, więc pytanie, czy nie rzucą 200 baniek i zobaczymy co na to sam piłkarz. Ale rozwiązania tej sytuacji szybko chcą wszystkie strony, więc obstawiam, że w lipcu temat będzie zamknięty.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Wolf »

Nie wiem czy wszyscy chcą rozwiązania sytuacji szybko, ale na pewno każdy chce rozwiązania sytuacji jak najkorzystniej dla siebie. A to z reguły oznacza, że szybko nie będzie. Choć ta saga jest tak chora, że jak najbardziej chciałbym, aby to rozwiązało się szybko.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

A tu cyk, ciekawy trener, Neymar wyjebany za drzwi, dwa razy wyższy kontrakt i się chłopina zastanowi.

Ciekawe kiedy wrócimy do rozmawiania o tym jak to on bardzo kocha Real i jak jest zkonfliktowany :D Biedny zagubiony chłopak.

Mam szczerą nadzieję, że Laporta z nim pogada. Czemu nie.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Pewnie, niech jeszcze Haalanda biorą do pary.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Bez przesady. Wystarczy im ktoś kto do nich pasuje i na kogo mają miejsce. Lepiej dla nas, dla ligi, oni się będą męczyć nie my. Why not

United najgorsze rozwiązanie. La Liga mogłaby wtedy już spokojnie kończyć pogrzeb
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gehu »

On nadal nie zrozumiał, że jak przychodzi Real Madryt, to nie da się zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Niech przestanie pierdolić i powie, że to była zagrywka pod transfer bo zwyczajnie zrobiło się w Realu miejsce.

Serio wymieniacie tutaj inne kluby niż Real w kontekście transferu? To się nie wydarzy. On przejdzie do Realu, teraz lub za rok. PSG musi zrozumieć, że znowu są w chujowej sytuacji i to nie oni stawiają warunki. Dadzą za wysoką cenę to nikt go nie weźmie teraz. Będą walczyć z Realem nie wysłuchując ofert? Skończą za rok bez złamanego grosza.

Na teraz Kane wydaje się lepszym dopasowaniem do kadry, ale Floro po prostu nie odpuści takiej możliwości i będzie telenowela do końca okna. Niestety może się skończyć brakiem poważnego wzmocnienia do przodu.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Chłop już pierdoli, że w ciągu roku wiele może się zmienić, a część Madridismo w dalszym ciągu się do niego ślini, jakby klub był w takim samym marazmie jak w 2009, a Florentino szedł po Cristiano, zwycięzcę Ligi Mistrzów i laureata Złotej Piłki :lol:

Dla mnie to jest, kurwa, absurd.

Stopniowa przebudowa po legendarnej drużynie sięgającej po Three-Peat przebiega pomyślnie. Pomoc mamy zabezpieczoną na najbliższe 10 lat, Ramosa zastąpiliśmy Alabą i Rudigerem, a Militao wszedł na poziom światowej klasy środkowego obrońcy. Vinicius już dziś jest TOP3 piłkarzy na świecie, a Rodrygo rozwija się w niesamowitym tempie.

Oczywiście - w dalszym ciągu brakuje nam takich laterali, jakimi byli Marcelo i Carvajal w latach 14-17 oraz klasycznego prawoskrzydłowego, będącego na granicy zawodnika podstawowej jedenastki, a gracza numer 12-13 w kadrze. Niemniej jednak - nie jesteśmy Manchesterem City czy Paryżem i zmiana pokoleniowa następuje rokrocznie, krok po kroku.

Zmierzam do tego, że do tej pory w pełni ufałem zarządowi, z Florentino, JAS-em i Junim na czele. Z reguły jestem optymistycznie nastawiony do sezonu, ale gdy myślę o tym co odpierdala się w tym roku w temacie ofensywy dostaję ataku paniki. Na dziś, zakładając, że ostatnim transferem jest Joselu, przewiduję koniec ligi już w grudniu, Copa del Rey, po tegorocznym zwycięstwie, zakończy się na jakiejś Mallorce (w optymistycznym scenariuszu), a Liga Mistrzów najpóźniej w ćwierćfinale. Ostatecznie winnym klęski będzie Carlo.

Jestem w stanie zaakceptować stan ofensywy, gdy pójdziemy po realną opcję na pozycję numer 9 i tutaj widzę dwa nazwiska - Harry Kane i Lautaro Martinez. Zwłaszcza Anglik mnie przekonuje, z nim w składzie jesteśmy w stanie walczyć na każdym froncie i jest idealną opcją na okres przejściowy pomiędzy Benzemą a hajpowanym w Brazylii Endrickiem.

Tymczasem zarząd czeka na francuską 15-latkę, która w maju 2024 roku podpisze 3-letni, opiewający na miliard euro kontrakt z Paryżem, a my zostaniemy w piździe. Skończy się kolejną opcją zastępczą, bo w końcu "mamy Endricka", mimo tego, że w dalszym ciągu będzie gotowy.

Ciężki to będzie sezon.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Chłop już pierdoli, że w ciągu roku wiele może się zmienić, a część Madridismo w dalszym ciągu się do niego ślini, jakby klub był w takim samym marazmie jak w 2009, a Florentino szedł po Cristiano, zwycięzcę Ligi Mistrzów i laureata Złotej Piłki :lol:
:brawo:

Jeszcze to porównywanie na Twitterze, że gdy kupowaliśmy Cristiano też mówiono, że nie warto, że zepsuje atmosferę w szatni itp. Różnica w głowach dwóch gości jest kolosalna i doprawdy nie wiem, jak ktoś mógł w ogóle dostrzec jakiekolwiek podobieństwo w ich mentalach. :glupek:

Bez względu na to, jak dobry by nie był, ja, miast się cieszyć, będę wkurzony, jeśli go kupimy. Niech spada do Premier, albo i nawet do Barcelony, gdy się odbudują finansowo. Poradziliśmy sobie, gdy mieli Messiego, to z nim tym bardziej dalibyśmy radę. Nie lubię tego typu atencjuszy i gwiazdorów. Gwiazdorstwo CR w 2009 było dziesięciokrotnie mniej odrzucające i w dodatku o wiele bardziej uzasadnione biorąc pod uwagę osiągnięcia indywidualne, prezentowany poziom piłkarski i skalę talentu.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Ale mental to oni na pewno mają podobny, zależnie o czym mówimy. Profesjonalizm w dbaniu o siebie i braniu na klatę odpowiedzialności za bycie głównym źródłem zagrożenia (vs chowanie się czy jej unikanie) ma podobne. Najkonkretniejszą różnicą raczej są jego relacje z włodarzami i sztabem szkoleniowym - w przypadku Cristiano bazowały one przede wszystkim na profesjonaliźmie i szacunku w momencie gdy jeszcze niewiele udowodnił, nawet po zdobyciu ZP. Był wkurwiającą pizdą także w Manchesterze, ale miał wystarczająco wstydu by wyhamować i się posłuchać otoczenia. W przypadku Kyliana, poza pewnego rodzaju stagnacją w rozwoju warsztatu i podejścia do samopoprawy, mówimy o serii patologicznych zachowań, których najprawdopodobniej nie wyzbędzie się długi czas - aż nadejdzie punkt poważnych refleksji. I to go dyskwalifikuje na starcie jeśli chodzi o Real. Są tacy którzy wychodzą z wniosku że "łe tam, narzekacie, zamkniecie dupy jak strzeli w pierwszym sezonie 40" (bo takie poglądy też są powszechne) - takich wystarczy tylko skwitować uśmiechem politowania :)
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Wielkie psychoanalizy widzę.

Ogólnie to: łe tam, narzekacie, zamkniecie dupy jak strzeli w pierwszym sezonie 40.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Szybko poszło :loool:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

To że się do niego wciąż ślini jakaś część madridismo to jeszcze pół biedy. Gorzej, że wśród tego grona znajduje się prezes Realu Madryt, który po ubiegłorocznej wtopie niczego się nie nauczył i wciąż ochoczo rozkłada nogi przed swoim crushem.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Ja przypominam sobie, jak było jeszcze stare forum, a zwłaszcza strona. Faktycznie gdy przychodził Ronaldo, to jakieś gimby marudziły, że bierzemy jego, zamiast Quaresmy/Ribery'ego i kogoś jeszcze oraz że CR rozwali szatnię. Ja mogę się pochwalić, że byłem w obozie, który przeczuwał, że Cristiano w Realu wypali i byłem napalony na jego transfer. Chyba nawet napisałem post przepełniony radością tuż po tym, jak wydano oficjalny komunikat, a Herman mi odpisał coś sarkastycznie w stylu "no, wreszcie Crisiu przechodzi <serce>". Dobrze pamiętam tamten dzień.

W przypadku Mbappe i wyobrażeń na temat jego ewentualnego transferu natomiast nie mam takich motylków w brzuchu, jak w czerwcu 2009. Po pierwsze wydaje mi się słabszy piłkarsko od Portugalczyka, a po drugie właśnie te patologiczne zachowania... niestety jest ich sporo. Niektórzy frustrują się na Neymarze, że rozkapryszona gwiazdka, a podobnych, albo nawet gorszych gwiazdorskich odpałów u KM nie dostrzegają. :? Nie wiem, co jest, ale jakoś nie potrafię się do niego przekonać.
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Avadis »

Kylian Mbappe to chyba pierwszy piłkarz w historii, który poprzez nieprzedłużenie kontraktu z jednym klubem (PSG) aktywnie osłabia drugi klub (Real). Bo jak inaczej nazwać fakt, że wstrzymujemy się ze wzmocnieniami do ofensywy, bo "czekamy rok na Mbappe" piąty rok z rzędu?
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Wymieniajcie te patologiczne zachowania.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

@minusek
1. W 2017 żądanie pensji na poziomie Ramosa podczas negocjacji z Realem, po zaledwie 5 miesiącach od pokazania się szerszej publiczności,
2. Co kilka/kilkanaście tygodni jakieś gwiazdorskie odpały w lidze francuskiej, parę razy dostawał chyba 3 mecze zawieszenia za jakieś fochy, czy szeroko pojęte niesportowe zachowanie - na pewno co najmniej raz za wejście wyprostowaną nogą w łydkę przeciwnikowi, a drugim razem za odepchnięcie,
3. Chyba w 18/19 jakaś czerwona kartka po skopaniu kogoś w finale Pucharu Francji w wyniku frustracji wywołanej porażką (nie mam pewności ani czy to był Puchar Francji, ani czy aby na pewno był to sezon 18/19, ale na 100% tę sytuację kojarzysz),
4. Jakieś niezdrowe walki z Neymarem o bycie gwiazdą nr 1, besztanie Brazylijczyka z ławki rezerwowych i wyzywanie go od idiotów za to, że kiedyś mu nie podał, a innym razem Messiemu tak,
5. Wydymanie nas bez mydła przed rokiem (po raz kolejny zresztą),
6. Patologicznie duży wpływ na decyzje klubu i pozycja świętej krowy.

To na szybko, jak jeszcze sobie coś przypomnę, to dopiszę, bo było tego dużo więcej.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Prawdę mówiąc @madridcampeon, wydaje mi się, że dużo tu medialnych spekulacji i wyolbrzymień.

1. O żądaniu pensji... nie za bardzo w to wierzę, ale nawet jeśli miałaby to być prawda, to co z tego? Dostał tyle w Paryżu i z perspektywy czasu widać, że Paryż się nie pomylił, a on sam dobrze siebie wycenił.

2. To w końcu gwiazdorskie odpały czy zawieszenia za popchnięcie czy ostre wejścia?

3. Nie pamiętam sprawy, sprawdzę wolną chwilą.

4. Coś więcej o tym konflikcie? Zostało to nagrane? Nie grali więcej razem? Nie podawali sobie? Wpłynęło to na zespół? Ktoś ze środka wypowiadał się o tym? Bo takich rozdmuchanych konfliktów jest mnóstwo, a to ktoś nie odda karnego, a to Karim powie Mendyemu, aby grać bez Viniego.

5. Kolejny tzn? Pierwszy to wtedy, gdy nie widział szansy na grę przez BBC i poszedł do Paryża? Jestem przeciwnikiem opinii, że w odwecie za zeszłe lato należy go skreślić.

6. Ploty, które zdementował.

Gość z pewnością nie jest krystaliczny, ale czy musi taki być? Nie widzę tu obawy o jakość, o zdrowie, ani nawet o dopasowanie z Vinim. Czy jego ocenienie i zaszufladkowanie nie jest przesadzone? Opinie, zwłaszcza na tym forum, zazwyczaj są czarne lub białe i tutaj wyrok już zapadł. Chłopak jest toksyczny z patologicznym zachowaniem i my takich nie potrzebujemy (pytanie czy wg was nie potrzebujemy, bo mamy już takich - zwyrola Mendyego; mężczyznę, który obraża się bo nie dostał opaski i wyjeżdża z kadry (lol); kolejnego, który czeka na parkingu aby dać w pysk rywalowi oraz przykładnych brazylijskich młodych ojców; aa, zapomniałbym, mieliśmy też kapitanów, którzy z pewnością się nie nadawali, bo jeden ruchał nieletnie, a drugi w imieniu drużyny wykazał się patologicznym zachowaniem i zanegował podpisanie twardorękiego trenera).

Czy my szukamy piłkarza, czy ministranta?
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

1. O żądaniu pensji... nie za bardzo w to wierzę, ale nawet jeśli miałaby to być prawda, to co z tego?
Prawda. Chciał zarabiać 10 mln z hakiem. Pisała o tym zarówno Marca, jak i francuskie media w lipcu 2017.
2. To w końcu gwiazdorskie odpały czy zawieszenia za popchnięcie czy ostre wejścia?
Jedno nie wyklucza drugiego. Ja pamiętam ze dwa zawieszenia na 3 mecze, które dostał za faul chyba z Rennes w 2018, a to drugie, za odepchnięcie przeciwnika, to nie pamiętam, z kim grali, ani w jakich rozgrywkach. Być może przegrali, albo coś mu się w trakcie meczu nie spodobało, albo wiatr zawiał z nie takiego kierunku, z jakiego on by chciał, i stąd się wzięły te faule.
3. Nie pamiętam sprawy, sprawdzę wolną chwilą.
Dobra, znalazłem, co to za mecz - dobrze sezon pamiętałem, finał Pucharu Francji z Nantes w 2019.
4. Coś więcej o tym konflikcie? Zostało to nagrane?
Zostało, latało po tłiterku przez dobrych kilka dni. Nie pamiętam ani sezonu, ani z kim grali, ale prawie na pewno był to sezon 2021/2022, bo miał focha o to, że Messiemu w podobnej sytuacji podał, a jemu nie. A Messi poszedł tam dopiero w 2021.
5. Kolejny tzn? Pierwszy to wtedy, gdy nie widział szansy na grę przez BBC i poszedł do Paryża?
Poszedł do Paryża nie przez BBC, tylko przez zarobki. Perez w tamtym momencie bardzo pilnował drabinki płacowej i nie było opcji, żeby szczeniak, który od 5 miesięcy gra w poważnej piłce i zagrał trzy dobre mecze na wielkiej arenie, znalazł się w niej tylko za Ronaldo i miał płacę równą kapitanowi zespołu, grającemu w Realu od 12 lat, któremu zawdzięczaliśmy Decimę, rozpoczynającą drugi najobfitszy w trofea etap w historii klubu, bycie duchem zespołu i ikoną spektakularnych remontad w zasadzie od 2007 roku.

Bale miał coraz słabszą pozycję w zespole - pragnę przypomnieć, że mimo finału rozgrywanego w Walii, w dodatku w rodzinnym mieście Garetha, w Cardiff, w wyjściowym składzie wyszedł Isco, tak samo zresztą jak w większości dwumeczów fazy pucharowej LM 2017/2018. Dodatkowo fakt, że ZZ był i pewnie jest wyznawcą jego talentu sprawia, że na pewno grałby w pierwszym składzie.
6. Ploty, które zdementował.
No dobra, to mogę odpuścić, bo nie jestem pracownikiem klubu i nie wiem, jak to tam hula i ten zarzut, w porównaniu do wcześniej wymienionych brzmi faktycznie nieco pudelkowo. Ale swoją drogą zdementowanie jest raczej argumentem neutralnym. Przecież się nie przyzna, a swoją drogą, to biorąc pod uwagę jego zachowanie sprzed roku, to nie wiem, czy bym mu zaufał nawet gdyby mi powiedział, jaki mamy dziś dzień.

Gość jest nieokrzesany i jest słabszy niż CR w 2009 roku, a gwiazdorzy 3 razy bardziej od niego (nie wymieniłem wszystkich jego zachowań, a tylko te, które mi się szybko nasunęły; na pewno coś jeszcze pominąłem). Jestem zdania, że jedyną osobą, która mogłaby go naprostować i wychować byłby Zidane. Póki co jest zagłaskany i pozwala sobie na zbyt wiele, brakuje mu ewidentnie ojcowskiej ręki. Ronaldo miał kogoś takiego w postaci Fergusona, KM póki co ma mental bardzo do poprawy. W przypadku innego trenera bym nie ryzykował, bo typ ma ego wielkości wieży Eiffla i moooże przy legendzie francuskiej piłki by faktycznie nie fikał, a faja by mu się trochę skurczyła, ale z trenerami pokroju Carletto, to już nie mam żadnej pewności. Nie wspominając już o jakichś Nagelsmannach, których zlewałby ciepłym moczem.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Oho, "nikt nie jest idealny" :D

Ziew, stare.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

No nie wiem madrid, wygląda mi to wszystko na bardzo napompowane. Zresztą reakcje kibiców na jego zwykłe wypowiedzi też są niepasujące i w tym miejscu należą się oklaski dla nakręcającej to wszystko prasy. Czy masz jakieś artykuły jego kumpli z boiska o złym wpływie na resztę i tego typu rzeczy? Ja trafiałem tylko na pozytywne wypowiedzi, w których zawsze podkreślano profesjonalizm. Wielkie ego... hmm. Rozumiem ze z młodszym Zlatanem tez byłoby na nie?
lukexpl pisze: pn cze 19, 2023 11:27 am To że się do niego wciąż ślini jakaś część madridismo to jeszcze pół biedy. Gorzej, że wśród tego grona znajduje się prezes Realu Madryt, który po ubiegłorocznej wtopie niczego się nie nauczył i wciąż ochoczo rozkłada nogi przed swoim crushem.
Nad Bellinghamem pracowaliśmy 1,5 roku. Myślę, że to lata pracy nad tym transferem nie zamknęły tej drogi. To nie jest gimnazjum z obrażaniem się i unoszeniem dumą. W końcu mowa o jednym z najlepszych piłkarzy, w dodatku ciągle młodym.
ODPOWIEDZ