Kylian Mbappé

Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gehu »

Było to klepać w Styczniu i wysrać się na PSG w sposób obsceniczny. Każdy dzień zwłoki przybliżał nas do takiej katastrofy jaka za chwile będzie miała miejsce. Nie ma MBP w Realu, nie ma wzmocnienia ataku. Trochę żałosne, że każdy się napalił i nic z tego nie mamy. Co teraz? A raczej kto teraz?

Nie mam pomysłu. ON tutaj pasował idealnie, miał naznaczyć kolejne 5-10 lat Piłki Nożnej. Zesrał się jak Arsenal w PL przed samą ubikacją. :pepe:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Gehu pisze: sob maja 21, 2022 6:23 pm Było to klepać w Styczniu i wysrać się na PSG w sposób obsceniczny.
Tylko co mieliśmy klepać, jeśli do tego byłby potrzebny podpis Mbappe a on chciał poczekać na kontrofertę PSG?
KarBar
Posty: 548
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: KarBar »

Jeżeli to prawda i gość za podpis dostanie 300mln euro to trochę ciężko mu się dziwić :nie:
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gehu »

Gondola. pisze: sob maja 21, 2022 6:25 pm
Gehu pisze: sob maja 21, 2022 6:23 pm Było to klepać w Styczniu i wysrać się na PSG w sposób obsceniczny.
Tylko co mieliśmy klepać, jeśli do tego byłby potrzebny podpis Mbappe a on chciał poczekać na kontrofertę PSG?
Nie wiem, wydaje mi się, że nie było tutaj aż takiej determinacji ze strony Floro. do wszystkiego chciał podejść zbyt spokojnie uważając że jest klepnięty, bo nie podpisał z PSG? Mam wrażenie, że wtedy należało to cisnąć mocno, nawet kosztem pogorszenia lub zerwania stosunków z PSG, które i tak są nam do niczego nie potrzebne poza tym transferem.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Zawsze czułem do niego dystans jeśli chodzi o sympatię i wychodzi na to, że chociaż tu miałem rację. Jeszcze na starym forum pisałem, że gość ma ego wywalone w kosmos, gdy zaśpiewał sobie zarobków na poziomie Ramosa w 2017.

Wygrać finał za tydzień i zapomnieć o tym ananasie. Nie wiem, kogo brać zamiast niego, ale sprawa tego transferu powinna być na zawsze zamknięta.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: vini639 »

Proponuję usunąć z forum cały ten temat w pizdu do kosza i obyśmy nigdy nie musieli go rozpoczynać od nowa.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

Haaaaa tfu

Kylian Money
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 135
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Domel Madridista »

Zostaniemy w ataku z Borja Mayoralem i Mariano :lol:
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

Obrazek

I niech go to spotyka co rok. Niech tam zgnije pajac.

De Gea też przedłużył po fiasku, gdy miał rok do końca, a wydawało się, że przyjdzie rok później za darmo. Ostatecznie my wyszliśmy na tym znakomicie, a on gnije w United do dzisiaj i dawno wypadł ze ścisłego topu na swojej pozycji. Oby w tym przypadku wyszło tak samo. Obyśmy mogli się z tego wszystkiego za niedługo śmiać, bo wyjdziemy na tym lepiej.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: labeleq »

No cóż, pozostaje zamknąć temat. Tym ruchem pokazał swoje priorytety w życiu i skreślił możliwą przyszłość w Realu.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Marcins »

Obylsmy kurwa wiecej go tu nie probowi sciagnac
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Mam nadzieję, że odpowiedź Floro to czysta grzeczność a nie pozostawianie furtki do transferu w przyszłości. O nic by mi się nie rozchodziło gdyby nie to, że tyle zwlekał. Ciekawy jestem czy teraz poszlibyśmy po Haalanda… Potrzebujemy prawego skrzydła i soku z gumijagód dla Hazarda.

Na drugiego Cristiano przyjdzie nam trochę poczekać, Portugalczyk jest absolutnym fenomenem, Mbappe nie ma jego odwagi, mentalu i ambicji. Ronaldo decydował się na Real gdy United sięgało po LM a my się błaźniliśmy kolejny raz w 1/8, nie bał się kurwa przejść do słabszej drużyny, chciał podjąć wyzwanie wniesienia Realu na szczyt. A ten płacze o wzmocnienia w cieplutkim kurwidołku i ściga rekord Cavaniego. Powodzenia. A Real niech robi dalej swoje.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Clif »

Pierdol się śmieciu

Jesteś kurwa zerem. Nie chcę miś się nawet komentować. Real Madryt jest i będzie wielki, a ty jesteś i będziesz nikim, gościem który mając spektakularny talent wybrał grę dla gówno klubu bez przyszłości i bez przeszłości.
Real wygrał ty przegrałeś frajerze.
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

Ja pierdole kurwa mac
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Clif »

Wal się kurwo. Myślisz że tu się jeszcze znajdziesz? Takiego chuja. Madridistas srają na ciebie. Jesteś dla nas zerem.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

To jednak nikt nie grilluje jutro?
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: wonderkid_jr »

Grillowanie Mbappe.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »



:ptak:
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: minusek »

300 baniek za podpis i 100 mln za sezon (niektórzy piszą, że to kwota netto :? ). Chore. Jebane pastuchy
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: vini639 »

Proponuję wywalić ten temat w pizdu do kosza i obyśmy nigdy nie musieli go rozpoczynać od nowa.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Marcins »

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

Ja jebie, myślałem, że dzisiaj emocje opadną, ale jest tylko gorzej. Nie dość, że jestem wkurwiony, to jestem autentycznie przygnębiony i rozwalony. Mogliśmy mieć najlepszego piłkarza następnych lat u siebie, maszynę do strzelania goli, mogliśmy sportowo zdominować na lata Hiszpanię i stać się hegemonem w Europie. Człowiek snuł sobie te wizje i się jarał. A tu nagle jeb. Zostajemy znowu z dziadkiem Benzemą, jedynie aspirującymi do miana cracka dzieciakami i innymi Hazardami czy Asensiami. Czuję się po prostu paskudnie z tym, że wizja wielkiego, budzącego wszędzie strach Realu na nieokreślony czas upadła. Dalej będziemy wielkim klubem, największym. Ale nie wejdziemy sportowo na wyższy poziom, odskakując reszcie.

Kogoś pewnie kupimy, podejrzewam, że będzie to ulubieniec Carlo z Evertonu, czyli Richarlison i będą fanfary. Zjebał Perez i nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Umowa z Mbappe powinna była zostać dawno temu podpisana. Koleś powinien dostać deadline i ultimatum. Chcesz tu grać, to podpisuj. Teraz nagle pierdololo, że żaden gracz nie jest większy niż klub, a sami pozwolili mu się tak poczuć, głaszcząc go i udobruchując na każdym kroku i dając się tak rozegrać jak dzieci.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
tyranitar
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 23, 2022 1:25 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: tyranitar »

Luket, nawet w takiej podpisanej umowie zostawiliby sobie możliwość zerwania za jakieś solidne pieniądze. IMO efekt końcowy byłby ten sam, ale dostalibyśmy za to jakąś kasę. Pod tym względem Floro nie zabezpieczył max interesu klubu (mogliśmy wyjść na tym lepiej finansowo), ale to też nie jego wina, że Mbappe ugiął się pod presją PSG (o ile takie rozegranie obu klubów nie było zaplanowane przez rodzinę Mbappe od samego początku, a te wszystkie insta story Mbappe sprzed roku itd to zwykła szopka dla efektu). Widać było ewidentnie, że Floro metodycznie układał sobie Mbappe jak układał Benze swego czasu latając do Lyonu. Mbappe wybrał kasę i Paryż, Benze wybrał Madryt, a reszta to historia.
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: novy154 »

Wy macie 15 lat, że tak emocjonalnie reagujecie? xD

Wybrał ofertę, która mu dawała więcej hajsu. LM i tak sobie wygra prędzej czy później, nie ma żadnych szans, zeby z taką kadrą czegoś nie ugrali - zresztą, w finale już byli.
Szkoda tylko, że częściowo przez toReal nie poszedł po Haalanda. W każdym razie - no mówi się trudno, przestańcie się zachowywac jak gimnazjaliści.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: vini639 »

Z jaką kadrą? Messi to jeszcze pewnie max. 2 lata w Europie. Di Maria już odchodzi. Verratti i Neymar coraz starsi, ten drugi już zaczyna zaliczać zjazd i już raczej jest po prime. Są jeszcze Hakimi czy Donnarumma, a cała reszta kadry poza ww. to nie jest kadra na wygranie LM. Psychika całej tej drużyny też na niskim poziomie. Dodając do tego beznadziejne budowanie drużyny, wątpię by przez te 3 następne lata wygrali LM.
ODPOWIEDZ