Kylian Mbappé

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Jak tam chłopaki. Jakie plany na niedzielę?

:kek:
Jean
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 01, 2021 9:17 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Jean »

Ja pierdole, gdyby się wcześniej określił to byśmy zgarnęli Haalanda. Niemiłosiernie nas wyruchał :kek:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »



Rany boskie, ten klub i ten człowiek są nienormalni.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

Chyba zaraz coś rozkurwię. Miał być Mbappe i Haaland, nie będzie kurwa żadnego z nich. Zmieniam zdanie, to jest pierdolona żenada odjebana przez Floro i spółkę oraz kompromitacja jak sam skurwesyn. Olali kurwa wszystkich włącznie z Haalandem, bo jebany Kylianek dał słowne ok, a teraz jesteśmy w piździe. Zaraz kurwa na pocieszonko kupimy dziesiątego jebanego pomocnika do środka pola, Mayorala i chuj, mamy najlepszą kadrę na świecie, ta kadra wygrała ligę, ta kadra doszła do finału/wygrała LM. No rozjebie mnie zaraz.

Ty jebany pajacu sprzedawczyku, żryj gówno i niech to twoje PSG regularnie odpada w 1/8 LM.
Żeby nikt nigdy w Realu już nie wpadł na pomysł kupowania go, niech spierdala ze swoją chciwą rodzinką, takie chwasty bez honoru nie są godni zakładania tej koszulki. Gnij pajacu w tym PSG, udanego spierdolenia sobie kariery życzę.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Zedd. »

Ja tam cierpliwie czekam do jutra co powie. Bo na ten moment to wygląda jak wyścig tych nieudolnych dziennikarzyn w podawaniu coraz to bzdurniejszych informacji.
Jeśli powie jutro, że tu przychodzi to będę się jarał w chuj, pomijając całą te szopkę, która nas męczyła miesiącami.
Jeśli zaś powie, że zostaje w Paryżu to pozostanie życzyć kolejnego pucharu Francji do kolekcji.
I tak zostając przy drugim wariancie, będzie mi po prostu bardzo przykro, bo od rundy pucharowej LM 16/17 dawno żaden małolat nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak wtedy Kylian i miałem nadzieję, że kiedyś będzie mu dane spełnić marzenie i zagrać na Bernabeu (fotka z Cristiano, zdjęcie z jego pokoju). No cóż, jutro poznamy ostateczną decyzję.
Tak w ogóle, to jest gdzieś jakiś oficjalny komunikat, że jutro o 11:00 ma być wystąpienie Żółwia czy to tylko kolejne domysły pismaków xD
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Chyba nie ma, były newsy że nie chciał nikomu konkretnemu dać opcji zrobienia z tego The Decision LeBrona/Griezmanna. Zwołają pewnie konfę na gwałt.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: eltacondedios »

Jakoś nie widzę opcji, że jutro ogłasza transfer do Realu.
Szkoda odpuszczenia tego Haalanda, beka z tego oszczędzania na Mbappe przez ostatnich ileś lat, ale Real absolutnie nie potrzebuje robić teraz jakichś nerwowych ruchów i rzucać się na Salahów (30 lat), Gnabrych z dupy czy innych Antonych (co za pomysł w ogóle XDD). Wygraliśmy ligę, mamy finał LM, nasza ofensywa jest jakościowa i ja jej ufam w kontekście przyszłego sezonu. Mbappe i Haaland piłkarsko to dwa zjawiska, które mogę naznaczyć epokę i dla takich graczy warto było się postarać o transfer, natomiast cała reszta to zawodnicy bliżej Hazarda niż Cristiano, tacy co to może raz czy dwa w karierze zakręcą się wokół podium ZP (i to tylko Salah), także nie ma co się o nich zabijać, nikt tu nie da aż takiego skoku jakościowego, a my nie jesteśmy zdesperowani jak w 2019.

Gdyby Vinicius wykręcił te liczby w Bayernie to przecież byłaby wielka podnieta żeby go ściągać, więc musimy docenić co mamy. Trzeba tylko jakiegoś fajnego zmiennika dla Karima, poza tym w tej chwili nie widzę na rynku nikogo na kogo warto byłoby się rzucać.

I tak w przyszłości będą go pewnie z nami łączyć, bo nie widzę opcji, że Real unosi się honorem i obraża na zawsze - to my potrzebujemy graczy z topu, a w jego przypadku jak nie Real to inny klub, tyle.
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Ale my nie mamy w ogóle prawego skrzydła. Ile meczów w sezonie dobrych rozegrał Rodeygo na tej pozycji? Ile razy Asensio musi zagrać NIC żeby w końcu sobie dać z nim spokój?
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: eltacondedios »

Rynek nie oferuje jakichś sensownych rozwiązań, nie wiem skąd w ogóle pomysł na tego Antonego, którego głównym atutem jest to, że jeszcze nie zdążył odbić się od dużego klubu i gra w ogórkowej lidze holderskiej, której i tak nie rzucił na kolana. Wsadzasz tam Rodrygo i masz CO NAJMNIEJ to samo. Albo ściągać cracka, albo dajmy sobie spokój z transferami typu zamiana 1:1 byle coś się działo.
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: emo07 »

Ale Antoniego nikt nie traktuje jako poważnego wzmocnienia tylko kogokolwiek do realnej konkurencji na prawym ataku. Ja mam dość ściskania tam na siłę Fede, bo Kroos musi grać.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

eltacondedios pisze: sob maja 21, 2022 2:41 pm Wygraliśmy ligę, mamy finał LM, nasza ofensywa jest jakościowa i ja jej ufam w kontekście przyszłego sezonu.
No właśnie to jest moim zdaniem najgorsze podejście. Ten sezon zamydli oczy wielu osobom, w tym tym odpowiedzialnym za politykę transferową klubu i za rok znowu będzie plucie sobie w brodę, że okienko przespaliśmy, a przy mocniejszej Barcelonie i Atletico liga dla nas znowu skończy się na wiosnę. Ofensywa wymaga radykalnych wzmocnień, tyle że teraz chuj wie kogo moglibyśmy sprowadzić. Mane? Gnabry? Leżymy i robimy pod siebie.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kylian Mbappé

Post autor: madridcampeon »

Zamknąć temat jego transferu na zawsze. Typ się w obsceniczny sposób zesrał na ten herb, więc niech spierdala na drzewo i siedzi do końca kariery z tą bandą przegrywów.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: eltacondedios »

lukecik pisze: sob maja 21, 2022 2:54 pm
eltacondedios pisze: sob maja 21, 2022 2:41 pm Wygraliśmy ligę, mamy finał LM, nasza ofensywa jest jakościowa i ja jej ufam w kontekście przyszłego sezonu.
No właśnie to jest moim zdaniem najgorsze podejście. Ten sezon zamydli oczy wielu osobom, w tym tym odpowiedzialnym za politykę transferową klubu i za rok znowu będzie plucie sobie w brodę, że okienko przespaliśmy, a przy mocniejszej Barcelonie i Atletico liga dla nas znowu skończy się na wiosnę. Ofensywa wymaga radykalnych wzmocnień, tyle że teraz chuj wie kogo moglibyśmy sprowadzić. Mane? Gnabry? Leżymy i robimy pod siebie.
Nie chcę przesadzać, ale serio porównaj sobie nasz skład na tle innych w Europie - on naprawdę nie jest taki słaby. My wymagamy wszystkiego co sezon, ale każdy klub de facto ma sinusoidy. Nie dramatyzujmy, bo okej, możliwe że przegramy ligę w styczniu, ale czy z Cristiano jej nie przegrywaliśmy w styczniu? Jak najbardziej i było to spowodowane ogólnie lipną grą a nie brakiem transferu gwiazdy, tak to jest w Realu Madryt. Z CR w składzie zgarnęliśmy dwa mistrzostwa w 9 lat. Nie ma już żadnego game changera na rynku, bo jedyny właśnie zdecydował, że woli obijać Lorient.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Rio »

Jeżeli Mbappe wybrałby Real, to gadanie o tym teraz, przed finałem jest trochę nie na miejscu. Gadanie o równych ofertach też źle wygląda i jest niepotrzebne. Jeżeli powiedział Perezowi że przyjdzie, a zrobi odwrotnie to tylesmy go widzieli w Madrycie. Jeżeli przyjdzie; super, jeżeli wybiera Paryż to bardzo dobrze. Nie chcesz grać w Realu to nie, życie toczy się dalej, kasy na koncie zostanie więcej, zostajemy z młodymi Vinim i Rodrygo, a można też próbować brać Lewego, Gnabryego, Sona, Mane, Salaha, etc. Życie toczy się dalej.
:ptak:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukexpl »

Vinicius odpalił kiedy Carlo mu zaufał w 100%. U ZZ nigdy tego nie miał, bo Francuz zawsze liczył na powrót Hazarda do pełni zdrowia i to on był jego nr 1. Teraz po prostu trzeba zaufać Rodrygo, który w ostatnich miesiącach powoli odpala i strzela najważniejsze gole. No chyba, że jego gole z City i Chelsea nie robią na nikim wrażenia... Ściągnąć ewentualnie kogoś perspektywicznego na to PS do rywalizacji i tyle np. takiego Antony'ego czy Raphinie. Jak dla mnie o wiele większy problem mamy w pomocy, bo czas Modricia, Kroosa i Casemiro powoli dobiega końca. Oczywiście mamy Fede i Came, ale to za mało. Kupno takiego Tchou to obowiązek, a i za rok trzeba będzie uderzyć po takiego Bellinghama czy innego kreatora. Potrzebujemy również zapasowej "9" i tutaj bez Mbappe możemy się pokusić o więcej. Może warto spróbować z tym Nunezem? Urugwajska krew robi swoje.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Krul »

1. Przyjdzie jutro - jaranie.

2. Nie przyjdzie - tfu na niego. Mam nadzieje ze Madridismo mu nigdy tego nie zapomni i przypomni mu to przy każdym przegrywanym dwumeczu przez PSG z nami.

Aż brak słów, że on dalej wierzy w jakieś projekty, jak oni nawet mając Messiego, Ramosa, Neymara chuja potrafią osiągnąć. Haaland dwie półki wyzej w tym momencie - nie dość, że worek kasy to klub i liga o wiele większe marketingowo i sportowo.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Volfgang »

Powtarzam, Floro po czymś takim go skreśli, co za dużo, to niezdrowo. Jak nie teraz, to nigdy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

eltacondedios pisze: sob maja 21, 2022 3:08 pm Nie chcę przesadzać, ale serio porównaj sobie nasz skład na tle innych w Europie - on naprawdę nie jest taki słaby.
Przecież my jesteśmy dziadami. Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, tylko ze względu na kosmicznego Benzemę, który niemal w pojedynkę niósł przez cały sezon klub na swoich barkach. Nasi trzej najlepsi, ofensywni piłkarze tego sezonu to 40letni Benzema, 75letni Modrić i Vinicius, który mimo że wykręcił fajne liczby i robił dużo wiatru, nadal faluje i wciąż nie umie oddawać strzałów z prawdziwego zdarzenia. Specjalnie napisałem ofensywni, bo przecież w klasyfikacji ogólnej Courtois powinien być tuż za Benzemą.
Nie pozwólmy zamydlić sobie oczy kapitalnym Benzemą, który w każdej chwili może zgasnąć i zaliczyć mega regres, Viniciusem, który poczynił spore postępy, ale nie wiadomo tak naprawdę, czy ma jeszcze margines rozwoju i Rodrygo, który dopiero od kilku tygodni zaczął coś grać, bo do tej pory była padaka z jakimiś pojedynczymi zrywami w LM. Do tego masz Jovicia, Mariano, Hazarda i Asensio. No skład węgla i papy, więc kim mamy kogoś straszyć w razie braku/spadku formy trio VBR? Przecież to nawet na ligę nie starczy. Drugi taki nienormalny sezon się nie powtórzy.
Things PSG promised Mbappé that made him choose them over Madrid:

-Zidane as coach.
-Getting rid of Neymar.
-Signing Dembelé.
Kylian Mbappé’s new contract details at PSG:

• €300m signing on bonus, €150m net.

• 3 year contract.
Ja pierdolę, w pale się nie mieści. Gdzie jest FFP?
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

lukecik pisze: sob maja 21, 2022 3:46 pm Ja pierdolę, w pale się nie mieści. Gdzie jest FFP?
Jak to gdzie, w dupie. FFP jest po to, by przyjebać Derby County ujemne punkty za błędy administracyjne a nie od tego by patrzeć na ręce szejkom produkującym 750-milionowy kontrakt dla jednego piłkarza. Zresztą FFP już chyba nie istnieje, zastąpił je jakiś nowy twór mafii UEFA zwiększający dopuszczalne limity wydawanych pieniędzy.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: lukecik »

To było pytanie retoryczne.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Para Siempre »

Tak, za łamanie FFP można dostać już tylko kary finansowe :ptak:

Neymar na rynku, powiadacie :ptak:

Musimy się wzmocnić. Wyniki w tym roku są powyżej oczekiwań. Ale akurat jestem spokojny, że klub to wie. Zresztą kadra robi się wąska po odejściach Isco, Bale'a, a Jović i Mariano nie są przez nikogo brani na poważnie. Jeśli weźmiemy pod uwagę możliwe odejście Asensio, to Real pewnie przyceluje w 2-3 ruchy w ofensywie.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Rio »

Para Siempre pisze: sob maja 21, 2022 4:09 pmNeymar na rynku, powiadacie :ptak:
Jeżeli będzię prawdą to że Mbappe ma dostać kontrolę nad projektem, to Ney bedzie za bezcen do wzięcia byle by gdzieś poszedł, ale mam nadzieję że nikt w Madrycue na tego (już) lesera
się nie nabierze.
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1718
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Goldschmidt »

Goldschmidt pisze: wt sie 24, 2021 10:20 pm
Para Siempre pisze: wt sie 24, 2021 10:14 pm
Goldschmidt pisze: wt sie 24, 2021 9:54 pm xD co jest dogadane? Kwota? Toć to niemal baner z hasełkiem "Perez panikarz".
Kylian też na tydzień przed końcem powiedział, że za rok odejdzie za darmo.
To chyba można przenosić temat?
:potwor:

A tu Mbappe wychodzi do Telefoot i ogłasza że zmienił zdanie :ptak:
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Gondola. »

Jestem ciekaw jakie będą przemyślenia na temat tego transferu kiedy za 3 lata 26-letni Mbappe będzie miał siedem mistrzostw Uber Eats Ligue i zero Lig Mistrzów czy Złotych Piłek xD Na pewno zamknięcie się w czterech ścianach pozbawionej konkurencji ligi w której Mariano był w stanie zdobyć 20+ goli w pomoże mu wejść na jeszcze wyższy poziom i poprowadzić PSG do zwycięstwa w LM.

Mamy dobrze zbilansowaną, silną kadrę, nie musimy martwić się o pieniądze na transfery, odnosimy sukcesy i możemy z dobrą miną patrzeć w przyszłość. Kontynuować wyszukiwanie młodych perełek, wpajać im madridismo od pierwszych chwil w klubie i wychowywać w duchu wartości Realu Madryt. Z pewnością na rynku w najbliższych latach pojawią się kolejni pokroju Mbappe czy Haalanda, to tylko kwestia czasu. Póki co zaufajmy VBR (Vini-Benzema-Rodrygo) i zdobądźmy czternastą Ligę Mistrzów.
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Kylian Mbappé

Post autor: Rio »

Jakby tak zamiast Kyliana przyszedł Lewandowski i za rok zdobył złotego balona :krzywy: :krzywy: :krzywy: :krzywy: :krzywy: :ptak:
:ptak:
ODPOWIEDZ