Serge Gnabry

vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Serge Gnabry

Post autor: vini639 »

Bardzo prawdopodobne, że odejdzie tego lata z Bayernu. Nie chce przedłużyć umowy. W przeciwieństwie do Lewandowskiego, Bayern chce zarobić na Gnabrym, więc są bardziej zainteresowani sprzedażą tego lata niż pozostawieniem go na kolejny rok i możliwym odejściem za darmo.

Moim zdaniem, z uwagi na słabo obsadzoną prawą stronę ataku oraz brak transferu Kyliana Mbappe, powinniśmy spróbować go sprowadzić. Oczywiście nie za zbyt wygórowaną cenę, gdyż został mu jedynie rok kontraktu. W momencie pisania tego posta, przyszło mi na myśl - może tak obniżyć kwotę naszym złotym chłopcem? :D
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: wonderkid_jr »

Dla mnie to aktualnie poziom Rodrygo. Gość pewnie dorzuci kilka asyst czy bramek, ale IMO to nigdy nie będzie gracz na pierwszą XI Realu. Moim zdaniem powinniśmy zaufać Rodrygo, a na prawe skrzydło sprowadzić kogoś z LEWĄ nogą (a Asensio sprzedać).
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: Clif »

Imo przyjdzie choć nie jestem fanem tego transferu. Wolałbym znaleźć kogoś kto byłby docelowym wyborem na tą pozycję, a Gnabry to zawsze będzie pytanie czy nie lepiej zastąpić kimś lepszym. Jeśli Ajax puścił tego Gravecośtam za 25 mln, to bierzmy Antonyego. Może liczby nie zachwycają i nie ma się co podpalać, ale miał w LM momenty czystej magii, jest szansa że odpali na poważnie, gdzie jest sufit Gnaby'ego wiemy.
κύριος Ἰησοῦς
arturzyx

Re: Serge Gnabry

Post autor: arturzyx »

3 komentarze i z sensem wszystkie :-o i bez obrażania. Po to tu przyszedłem ze strony Realu.
Mnie on raczej nie przekonuje, ale kilka opcji, które mogłyby być tymi docelowymi to będą drogie transfery, a jest duża szansa, że Rodrygo wypali. Sam nie wiem, ale priorytetem powinno być sprzedanie asensio, bo bez tego nie ma szans na transfer skrzydłowego. Jak się uda asensio sprzedać to bym go brał, a jak nie wypali, to pewnie uda się go sprzedać bez straty. Te sensowne alternatywy jak Pino, Antony, Gonçalves, Tetê to poziom Rodrygo, wiec raczej nie ma sensu zakup, bo każdy kosztowałby grubo ponad 60mln
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: lukexpl »

Bayern podobno chce za niego 40mln. Za taką cenę nic tylko brać. Za Asensio jak znalazł, a przecież jest zdecydowanie lepszy niż Hiszpan.
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: Avadis »

Moim zdaniem to byłoby bardzo w stylu klubu, gdyby Gnabry przyszedł tutaj za rok. Raz, że obecnie Perez woli czekać z transferem do końca kontraktu, niż wykładać jakąkolwiek sumę (patrz: Alaba, Rudiger). Dwa, że nawet jak na pierwszy rzut oka widać, że wzmocnienie by się przydało, to często Real się z tym wstrzymuje i przez sezon sprawdza, czy aby na pewno jest to prawda (np.: w miejsce Varane'a i Ramosa przyszedł jeden Alaba i dopiero rok później przychodzi Rudiger, w miejsce Ronaldo dopiero po roku przyszedł Hazard).
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: kleyo »

arturzyx pisze: pt maja 27, 2022 7:26 pm i bez obrażania.
Poczekaj, aż zaczniemy grać w forumową mafię, to będzie okazja się poobrażać :mrgreen:

Wiesz, to forum kiedyś było w pełni połączone z stroną, z której tutaj trafiłeś, było oczywiście dużo większe, bo liczba userów była na pewno 5 cyfrowa, żyło sobie przez jakieś 16 lat, w końcowym okresie ukryte głęboko (trzeba było znać link, bo ze strony nie dało się wejść), potem zablokowana rejestracja nowych ludzi i w końcu rok temu skazanie na śmierć. Jednak nie chcieliśmy żeby te lata wspólnych dyskusji zginęły przez pewne problemy z ego, co niektórych redaktorów, więc założyliśmy to forum. Niestety, mamy problem z dotarciem do szerszej rzeszy odbiorców, bo za podanie linku do forum jest ban na wiadomej stronie, ja np. mam na 5 lat, więc bardzo się cieszymy jak ktoś nowy tutaj trafi. Więc witamy i fajnie, że ktoś nowy trochę rozkręci dyskusję, bo jak z większością ludzi się znamy przez tyle lat, to czasem się nie chce po raz kolejny pisać kto "gra jak jebany wóz z węglem". Kto wie, może jeszcze będzie jakiś "chichot losu" związany z tym wszystkim, ale czas pokaże.
Avadis pisze:Dwa, że nawet jak na pierwszy rzut oka widać, że wzmocnienie by się przydało, to często Real się z tym wstrzymuje i przez sezon sprawdza, czy aby na pewno jest to prawda
Owszem, ale w zdecydowanej większości przypadków okazuje się, że to prawda i tym sposobem traci się kolejny rok.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: vini639 »

Avadis pisze: pt maja 27, 2022 9:48 pm Moim zdaniem to byłoby bardzo w stylu klubu, gdyby Gnabry przyszedł tutaj za rok. Raz, że obecnie Perez woli czekać z transferem do końca kontraktu, niż wykładać jakąkolwiek sumę (patrz: Alaba, Rudiger). Dwa, że nawet jak na pierwszy rzut oka widać, że wzmocnienie by się przydało, to często Real się z tym wstrzymuje i przez sezon sprawdza, czy aby na pewno jest to prawda (np.: w miejsce Varane'a i Ramosa przyszedł jeden Alaba i dopiero rok później przychodzi Rudiger, w miejsce Ronaldo dopiero po roku przyszedł Hazard).
Tylko jedna rzecz - w przeciwieństwie do Lewandowskiego, Bayern wypuszcza komunikaty poprzez media, że chce na nim zarobić i sprzedać tego lata. Pewnie też Gnabry wolałby odejść już teraz, a do 50 mln euro to okazja i będzie więcej klubów, które będą w stanie wyłożyć za niego takie pieniądze.
emo07
Posty: 143
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: emo07 »

iMO oprócz Salaha nie ma lepszego prawoskrzydłowego (może jeszcze Dembele), więc transfer konieczny. Plus jak zauważyliście Asensio musi w końcu odejść.
arturzyx

Re: Serge Gnabry

Post autor: arturzyx »

W sumie to ma niezłe staty. Co 101 minut kanadyjka. Natomiast Vini co 102, ale tam jeszcze karnych dużo było i w sumie nie ta pozycja. Rodrygo co 128, a asesnio nawet nie chce mi się liczyć, bo i tak z ogórkami. Z poważnymi rywalami, co 3000 minut xdddd
W sumie to zostałem trochę przekonany w tym wątku. Fajnie by było gdyby dołączył
Dodam coś jeszcze. Mahrez też jest kozak. Co 89 kanadyjka. Co 88 Barardi i nie mogę pojąć, czemu on tam dalej gra. To niepierwszy tak dobry jego sezon
sage
Posty: 9
Rejestracja: sob maja 28, 2022 8:38 am

Re: Serge Gnabry

Post autor: sage »

Jak on naprawdę jest do wzięcia za 40 milionów to nie ma się nad czym zastanawiać, ten transfer + sprzedaż Asensio za te 15-25 (dość rozległe widełki bo nie wiem ile można by za niego wyciągnąć) to jest obowiązek. Pensja na pewno będzie sroga, ale raz że Asensio też trzeba by dać podwyżkę, a dwa że odchodzi z klubu 3 piłkarzy ewidentnie zarabiających ponad to co dają, więc nie ma co wybrzydzać.
Sportowo bardzo fajny transfer, duże wzmocnienie, ale bez szaleństw jakim byłyby na przykład próby wyciągania Salaha za ponad 100 milionów.
KarBar
Posty: 546
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: KarBar »

Mam nadzieję że czekamy do dzisiejszego finału i od poniedziałku się ruszy coś.
Jak co roku - idealnie by było jak najszybciej zgrać kadrę na następny sezon a nie bujać się do końca sierpnia.

Mahrez chyba nie do wyjęcia.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: kryspiano »

Trochę z niego samolub, a nie wiem jakby tam się wkomponował. Po drugiej stronie Viniego? A Rodrygo dalej będzie zbierał ogony? Jak dla mnie miejsce na skrzydle Rodrygo może zabrać tylko Bernardo.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
arturzyx

Re: Serge Gnabry

Post autor: arturzyx »

kryspiano pisze: ndz maja 29, 2022 10:01 am Trochę z niego samolub, a nie wiem jakby tam się wkomponował. Po drugiej stronie Viniego? A Rodrygo dalej będzie zbierał ogony? Jak dla mnie miejsce na skrzydle Rodrygo może zabrać tylko Bernardo.
Rodrygo musi wygrać rywalizację. Nie może dostać podstawy ot tak. Ancelotti w dupie ma kontrakty i statusy, co pokazała lewa flanka i jeśli Rodrygo będzie lepszy, to będzie grał. Proste. Gnabry najwyżej odejdzie, jeśli się nie sprawdzi i pewnie uda się odzyskać zainwestowaną kwotę.
Bernardo to magik, uwielbiam go i chciałbym go zobaczyć w Realu, ale raczej nie ma szans na ten transfer. Tak samo jak Chiesa. Magik i bez szans raczej na transfer
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: kryspiano »

Chiesa niech pierw się wyleczy. Bo chłop ma umiejętności, ale zdrowia raczej nie. Co do reszty, na Viniego postawiono, dano mu czas, mimo że przewracał się wielokrotnie o swoje nogi, nie strzelał bramek z czystych pozycji. Owoce teraz zebraliśmy.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
arturzyx

Re: Serge Gnabry

Post autor: arturzyx »

kryspiano pisze: ndz maja 29, 2022 10:21 am Chiesa niech pierw się wyleczy. Bo chłop ma umiejętności, ale zdrowia raczej nie. Co do reszty, na Viniego postawiono, dano mu czas, mimo że przewracał się wielokrotnie o swoje nogi, nie strzelał bramek z czystych pozycji. Owoce teraz zebraliśmy.
Może Vini nie strzelał, ale od Solariego robił wiatr na skrzydle, skupiał na sobie przynajmniej dwóch przeciwników i ich męczył. Wielu tego nie dostrzegało. Carlo w wywiadzie trochę pocisnął Zizu, że wystarczyło postawić na Viniego, zaufać mu, a u Francuza był pierwszy do zmiany jak czegoś nie strzelił do 60, bo fan hazard musiał grać.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: Sandman »

I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Serge Gnabry

Post autor: Gehu »

Jakieś brednie. Nikt by mu tutaj nie dał 19 netto za sezon.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: Clif »

Kwota wygląda nierealnie, trudno uwierzyć że oszczędny Bayern by tyle mu oferował. Ale wymagania co do pensji pewnie i tak ma nieliche, ja bardzo chciałbym wymienić Asensio na niego, bo sportowo byłoby to dla nas na duży plus, a finansowo przy otrzymaniu za Asensio jakiejś kwoty nie byłby to super drogi transfer - ale właśnie - nie licząc tej pensji. I sądzę, że o to może się rozbić - gdyby przychodził za free jak Rudi to dostałby pewnie bonusa i byśmy to zgrali, ale Bayernowi trzeba coś odpalić, więc pewnie będzie kierunek Anglia czy to desperaci z United, Arsenalu czy jakiś Liverpool łątający dziurę po Mane.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: lukexpl »

Na pewno chodzi o kwotę brutto, więc netto wychodzi prawie 10mln. W sumie pensja normalna dla takiego grajka.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: lukexpl »



Dawać go.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: lukecik »

Wg Marki nie jesteśmy nim zainteresowani, klub wierzy, że jego pozycja jest dobrze obsadzona (Rodrygo i Asensio). Ja jebie.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
emo07
Posty: 143
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: emo07 »

Najgorsza pozycja w zespole, gdzie jeden ani drugi nie prezentuje poziomu pierwszego składu Realu (Rodrygo jeszcze może kiedyś osiągnie).
Awatar użytkownika
Rio
Posty: 89
Rejestracja: wt mar 15, 2022 5:06 pm
Lokalizacja: Kraków / Rzeszów
Kontakt:

Re: Serge Gnabry

Post autor: Rio »

Spokojnie. Letnim transferem będzie Eden Hazard.
:ptak:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Serge Gnabry

Post autor: Goldschmidt »

Yup, raczej należy się zacząć przyzwyczajać do myśli że jedyny ewentualny transfer to Tchou, który też wydaje się być niejasny skoro doją z kasy i Real ani myśli wchodzić w takie gierki i w razie czego możemy dać więcej pieniędzy Ceballosowi jeśli nie ma problemu grać mniej przy stałym tercecie chcącym piątej LM, a Camavinga sam mówi że mu wygodniej na #6. Reszta ma kontrakty, wszyscy po kolei są zakumplowani także z trenerem (nawet kadrowy smark Rodrygo się nie boi w ten sposób mówić) i klub ani myśli się wpierdalać skoro wpadają trofea, a nie mamy interesu ani chęci na spędzanie całych okienek na podchodach pod zawodników zadomowionych w innych klubach gdzie licytacja zaczyna się od stówy w górę (Reece, Chiesa itd) czy innych którzy przychodziliby na pozycję gdzie ledwo dostaliby szansę na grę (Nunez). A Lacazette czy Lautaro to w końcu szrot/odpady więc nie ma na co na rynku patrzeć.

Po 2018 roku po odejściu Cristiano było 10 zawodników kalibru Złotej Piłki przy jednej wyszarpanej Lidze Mistrzów to trudno żeby teraz było inaczej przy dublecie.

No, może ewentualnie przyjdzie Richarlison.
ODPOWIEDZ