Kto na trenera?

Kto powinien przejąć stery po ZZ?

Xabi Alonso
4
10%
Antonie Conte
16
41%
Christophe Galtier
0
Brak głosów
Guti
2
5%
Erik ten Hag
1
3%
Joachim Loew
0
Brak głosów
Mauricio Pochettino
2
5%
Raul
5
13%
Arsène Wenger
4
10%
Ktoś inny
5
13%
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Kto na trenera?

Post autor: labeleq »

Jako, że ZZ postanowił opuścić ten dziurawy statek, to bez wątpienia możemy teraz podjąć debatę - kto i dlaczego powinien przejąć stery i postarać się wyremontować nasz biały, piękny statek.

Ja niestety w tym momencie nie widzę cienia nadziei na to, że następcy ZZ uda się to zrobić w pierwszym sezonie. Wieloletnie zaniedbania na newralgicznych pozycjach są teraz ciężkie do naprawienia w krótkim czasie.
Moim wymarzonym trenerem byłby Xabi Alonso z pełnym kredytem zaufania w jego pomysł na Real, ale w taki scenariusz niestety nie wierzę.
Z najczęściej powtarzanych nazwisk najbliżej wydaje się być Conte... ale czy to dobra kandydatura? Moim zdaniem nie ma wykonawców na jego styl gry.
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2021 9:58 am przez labeleq, łącznie zmieniany 1 raz.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: vini639 »

W głowie mi siedzi i wyjść z niej nie może wrażenie, że Xabi Alonso to taki hiszpański Lampard, czyli lepszy byłby każdy trener z topu. To nie jest klub na uczenie się trenerskiego fachu. Nie jestem też fanem Conte, jeśli juz zarzuca się Pochettino brak jaj i "przegryw", to co powiedzieć o Antonio w Europie?

Ja jestem fanem Argentyńczyka, z Tottenhamu wycisnął więcej niż się spodziewałem, zrobił z nimi finał LM. Styl gry też mógł się podobać, jest ofensywnie, ale bez bezsensownego klepania, są kontry, jest bezpośrednio, i miło się to ogląda. PSG w pół roku go nie zweryfikowało w moich oczach.
Awatar użytkownika
vaclav
Posty: 43
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:36 am

Re: Kto na trenera?

Post autor: vaclav »

Ja też wierzę, że Xabi Alonso okaże się niezłym mózgiem na trenerskiej ławce, ale mimo wszystko czuję, że to dla niego za wcześnie. Na ten moment za bardzo wyboru nie ma i powiem szczerze, że skłaniam się ku opcji z Conte. Myślę, że jest za bardzo demonizowany, jeśli chodzi o tę słynną "twardą rękę". U niego po prostu trzeba zapieprzać, a naszym się to po prostu przyda - zwłaszcza że z paroma nazwiskami pewnie się pożegnamy za chwilę. Jakoś mam wyjątkowe przeczucie, że z Conte Real zacząłby fruwać. A kwestia piłkarzy pasujących pod styl? Myślę, że to kwestia adaptacji. Przecież nawet taki Llorente w Materacach okazał się konkretny z przodu.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: labeleq »

Nie uważam Llorente za dobry przykład, bo ten chłopak mimo awanturniczego charakteru zawsze pracował na boisku niczym cyborg. IMO ZZ skreślił go wyłącznie ze względu na brak chemii między nimi.

Xabi Alonso już zrobił lepszy wynik z Sociedad B niż Raul z Castillą i już pokazał, że jest w nim duży potencjał trenerski. Na boisku przeajwiał się inteligencją, a i doświadczenie pracy z różnymi trenerami z topu będzie procentowało.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto na trenera?

Post autor: madridcampeon »

Z tym Llorente jest taki kłopot, że i tak u nas dla niego nie byłoby miejsca. Jako DM gra przeciętnie i nadal popełnia głupie, nieodpowiedzialne błędy. Ostatnio z Elche prawie przegrał Atletico ligę prokurując w głupi sposób karnego. Powinien przesłać kratę piwa na adres Fidela. Od razu przypomniał mi się jego karny podarowany Gironie w naszych barwach w 2019 roku.

Simeone odkrył w nim, że ma świetny dryg i zacięcie do ofensywy. Ale u nas nie mógłby grać jako atakujący. Z całym szacunkiem, to jest Real Madryt, tutaj powinni grać topowi napastnicy, a nie przekonwertowany defensywny pomocnik.

Trenerem będzie Raul, zobaczycie. Ewentualnie Pochettino, o ile PSG go puści. Do obu podchodzę bez entuzjazmu.
Ostatnio zmieniony ndz maja 30, 2021 2:33 pm przez madridcampeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Kto na trenera?

Post autor: kabanog »

Szczerze teraz nie chciałbym, aby trenerem został Xabi czy Raul. Z samym Zidanem trafiliśmy, jednak nie oznacza to, że każdy kolejny były piłkarz będzie strzałem w 10. Z tych realnych opcji Conte/Pochet żadne z nich mnie w 100% nie przekonuje, ale na pewno lepsze mam odczucia niż wtedy kiedy Perez był przed zatrudnieniem Beniteza czy Lopka. Conte wiadomo, już swego czasu Ramos pokazał, że przy doborze trenera ma jakiś tam wpływ, ale mam nadzieję, że tym razem już tak nie będzie. Włoch ma 2 mankamenty, za twarda ręka i 352, tylko czy to wszystko jest prawdą? Czy to jest prawdziwym mankamentem? Nie jestem przekonany, że on na siłę wprowadza 352, a bardziej wybiera to ustawienie pod materiał ludzki jaki posiada. Pochet nic nie wygrał i to jest jego duży minus. Pytanie też jak go będą traktować/postrzegać piłkarze?

Jakiego bym chciał trenera? W sumie takiego, który rozwinie nam młodzież. Czyli takiego, który będzie męczył bułę z Odegardem i Fede, który nauczy strzelać Viniego, doprowadzi Hazarda do użyteczności i znajdzie nam jakiegoś napastnika.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto na trenera?

Post autor: madridcampeon »

Nawet kosztem drugiego z rzędu nadaplete? Bo z tych naszych młodych cracków to tylko Valverde wygląda na pewniaka.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Kto na trenera?

Post autor: kabanog »

Nawet, oglądanie Modricia to przyjemność, ale jednak on kolejnego sezonu całego raczej nie rozegra, Kroos też pewnie nie długo zrobi wypad do PL, sam wspominał, że kiedyś chciałby tam zagrać więc mnie nie zdziwi jak nawet w tym okienku by stwierdził, że pójdzie pod skrzydła Pepa, a wtedy obudzimy się z ręką w nocniku. Coś czuję w kościach, że Kroos odejdzie do PL w momencie kiedy Modric przestanie grać dla Realu.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: Wolf »

kabanog pisze: ndz maja 30, 2021 2:32 pm Jakiego bym chciał trenera? W sumie takiego, który rozwinie nam młodzież. Czyli takiego, który będzie męczył bułę z Odegardem i Fede, który nauczy strzelać Viniego, doprowadzi Hazarda do użyteczności i znajdzie nam jakiegoś napastnika.
Duże wymagania :lol: Akurat co do Martina to myślę, że wystarczy mu dać ciągłość gry i wsparcie a rozwój będzie naturalny. Sam Martin też musi zrozumieć, że nie od razu będzie starterem w takim klubie, ale jak dobrze przepracuje nowy sezon to za rok już może tak. Co do Viniego nie mam wielkich nadziei, ściągać Mbappe a Vini na wypożyczenie i finalna decyzja - pokaże coś to wraca, nie to adios. W przypadku Hazarda to kwestia raczej sztabu medycznego i przygotowania fizycznego. I w tym względzie akurat zatrudnienie Conte i powrót Pintusa to mogłaby być świetna wiadomość. Tak w ogóle to dla mnie to wybór między Pochetino a Conte. Raul, Xabi i tym podobne wynalazki za wcześnie. To nie ten etap "życia" kadry jak przychodził Zizou. Teraz trzeba rewolucji lub szybkiej ewolucji. Conte naprawdę nie byłby zły (nie wierzę, że to piszę :lol: ), gdyby nie nie jego 352. I Kylianowi też mogłoby się wtedy zapalić światełko ostrzegawcze.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto na trenera?

Post autor: madridcampeon »

Bardzo wątpię w to, że weźmiemy Contego. W klubie, w którym po dwóch przegranych meczach jest się kwestionowanym, często nawet przez własny zarząd, kompletnie go nie widzę. Tak jak pisałem na uśmiercanym forum - jedna krytyka od podległych zarządowi pismaków i on natychmiast spakuje mandżur, albo będzie sabotował, żebyśmy sami go zwolnili. To nie jest cierpliwy Zidane i nie z nim takie numery.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: El Dominik »

Żaden z kandydatów na trenera mnie nie przekonuje. Najbardziej Xabi przekonuje mnie, ale on jest najmniej prawdopodobny. Dlaczego on? Bo byl u najlepszych trenerow. Nauczył się, od nich wielu rzeczy. I wydaje mi się, że bedzie bardzo dobrym trenerem. I od dawna wiele osób, z tego co czytałem, tak mowi. Ma to coś, co już niedługo zobaczymy, oby u nas. Raul, jeszcze nie. Za wcześnie. Pocze, nie. Nie przekonuje mnie. Conte? Wszystko o nim już powiedzieliście. Nie muszę nic dodawać. Kto dostanie? Pocze. Niestety. Conte za niego do PSG.

Tak mi się wydaje. A jak będzie, zobaczymy.

Mam nadzieję, na jakąś niespodziankę. 😉
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: labeleq »

Trzeba sobie też zadać pytanie, czy w obecnej sytuacji ekonomicznej klubu jakikolwiek trener jest w stanie zmienić tor drużyny na wygrywanie? Moim zdaniem nie. Dlatego chciałbym tutaj kogoś ze świeżym pomysłem i długofalowym planem, a nie kogoś, kto przyjdzie, spróbuje zaaplikować nowe ustawienie, wymieni z dwóch graczy i jedziemy dalej, jakby ta drużyna miała znowu zwojować świat...
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: vini639 »

Właśnie, ważniejszym dla mnie w tym okienku jest to, jakich piłkarzy uda się pozyskać i jak będzie wyglądała kadra, niż to, kto będzie trenerem. Najważniejszy jest Mbappe, bo Vinicius, Mariano, Asensio, Isco, Marcelo, Rodrygo, nie nadają się do Realu Madryt. W tego ostatniego jeczcze mam wiarę. A jeśli do ataku nie przyjdzie nikt znaczący to najlepszy trener nie osiągnie tutaj żadnych sukcesów.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: kryspiano »

Moim zdaniem tu potrzeba kogoś z jajami. Kogoś kto nawet kosztem wyników ogarnie fundamenty i za 2 lata odejdzie, robiąc miejsce komuś bardziej utalentowanemu. To nie czas na Raulów, Alonso.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Domel Madridista
Posty: 134
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:09 pm
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kto na trenera?

Post autor: Domel Madridista »

Ja mam nadzieję, że z Pochettino to jakiś żart jednak. Jak był w Totkach, jakoś byłem za nim, odkąd poszedł do PSG zupełnie mnie nie przekonuje, chociaż wiadomo, że nie ma co go jeszcze oceniać bo jest za krótko. Bardziej widziałbym Conte, z którym łatwiej byłoby wygrać 2 może 3 razy z rzędu La Ligę wykorzystując słabość 8arcelony i powalczyć z materacami, licząc się z tym że LM mogłoby być zdecydowanie gorzej. Ale z takim składem, średnią perspektywą wielkich wzmocnień i tak liczę sie z tym, że LM nie powąchamy dobrych kilka lat. Należałoby skupić się na lidze, przebudowaniu składu i zebraniu hajsu :)
"Najlepszą obroną jest... atak" Florentino Pérez
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: Gondola. »

Jeśli nie Mauricio "jeszcze do niedawna zeru tituli" Pochettino (do którego nie jestem przekonany, ale charakterologicznie pewnie wpasowałby się w Real) i Joachim Loew, to jedyną słuszną opcją zostaje Antonio Conte.

Włoch to po prostu elegancki fachowiec od wygrywania tytułów mistrzowskich i kolekcjonowania krajowych pucharów i kogoś takiego moim zdaniem w tej chwili ten klub potrzebuje. Jestem pewien, że ktoś mający w CV odbudowanie potęgi Juventusu, mistrzowski super sezon w Chelsea oraz odzyskanie dla Interu scudetto po jedenastu latach dałby radę poprowadzić Real do 35. mistrzostwa Hiszpanii. To jest odpowiedni człowiek do przeprowadzenia rewolucji, jeśli dostanie kredyt zaufania od klubu i możliwość dostosowania pod siebie kadry (i tu jest ten newralgiczny moment całej misternej układanki, bo Perez musiałby oddać palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o personalne przemeblowania właśnie trenerowi, co wydaje się średnio wykonalne niestety) to nie powinien zawieść. Tak jak nie zawodził w Juventusie, Chelsea czy Interze.

Jasne, ktoś wypomni słabość Conte jeśli chodzi o LM. 3 na 5 razy jego ekipy nie wychodziły z grupy, kiedy odpadał w grupie za każdym razem miał los w swoich rękach i spektakularnie wtapiał, grzebiąc swoje szanse na awans. Nawet nie pamiętam, by wyeliminował kiedykolwiek kogoś poważnego w fazie pucharowej. Ale jednocześnie ekipy takiego kalibru jak Real Madryt jeszcze nie było mu dane poprowadzić (Juventus przed nim tłukł się w LE, rozbita Chelsea miała koszmarny sezon tuż przed przyjściem Conte, a Inter to Inter, wiadomo). Plus ja naprawdę niezbyt wierzę, że jesteśmy w stanie sięgnąć po LM w 2022 roku, półfinał wyglądał mi na wynik trochę ponad stan, a konkurencja nie śpi, łatwiej to już było.

Conte nie uznawałby świętych krów, wstrząsnął szatnią i poustawiał piłkarzy do pionu. Musiałby jednak dostać spore pole manewru jeśli chodzi o kadrową rewolucję oraz kredyt zaufania na starcie (żadnego zwalniania w przypadku 8 punktów po pierwszych 5 kolejkach, drużyny Conte nierzadko rozkręcają się powoli).

W dodatku wróciłby Pintus, czyli najlepszy trener od przygotowania fizycznego jakiego pamiętam w tym klubie.

Xabi i Raul to nieporównywalnie większe ryzyko (zero doświadczenia trenerskiego) plus mała szansa na faktyczną rewolucję, a większa na poklepywanie się po głowach z kolegami z boiska.
toro_rojo
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:45 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: toro_rojo »

Mówcie sobie co chcecie, ale obstawiam, że Perez postawi na Pochettino / Raula.

Conte oznacza zero patyczkowania się i ostrą rewolucję, a coś mi się zdaje, że Perez będzie wolał pożegnać starą gwardię w bardziej "aksamitny" sposób.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: KarBar »

Conte do Pereza średnio pasuje, to prawda.
Z drugiej strony Florek chyba zdaje sobie sprawę że w tym momencie wybór Raula czy Xabiego to bardzo duże ryzyko wystawienia ich na minę (trochę to co zrobiono z Solarim).
Mocno liczę że obaj dostaną szansę nabrać doświadczenia zanim przyjdą tutaj. I to będzie wtedy też zupełnie inna ekipa a nie koledzy z boiska.

Conte by się idealnie nadał jeśli serio jest mowa o zmianach i rewolucji. Jesteś słaby to bierz sie do roboty. Po okresie z trenerem kumplem przydałby się trener ostra ręka.

Największe ryzyko tylko polega na tym, że jest spore prawdopodobieństwo tarć na linii trener - prezes i szybko moglibyśmy znaleźć się na etapie szukania kogoś nowego na ławkę, w środku sezonu.

Ale mimo wszystko:
Conte > Poket > Raul > Xabi.
Choć to Xabiemu na przyszłość kibicuję najbardziej. Zawsze mi się kojarzył z gentelmenem-piłkarzem i liczę że będzie takim trenerem ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: Clif »

Ten Pochettino może by tu nawet pasował, ale ma jedną dyskwalifikującą wadę - jak opuści PSG to jest duże ryzyko, że w jego miejsce pójdzie Zidane. A oglądanie najlepszego trenera Realu w historii w szejkoklubie z Neymarem byłoby dla mnie skrajne trudne do zdzierżenia. Nie wspominając już o tym, że jakkolwiek mała nie jest teraz nadzieja na Mbappe, wtedy przestałaby w ogóle istnieć. No i przyznam szczerze, że trochę śmierdzi mi takim Pellegrinim - kompetentnt gość, wyniki przyzwoite, ale nie ma tego genu który daje puchary, takie wieczne dobry z plusem, ale w ostatecznym rozrachunku gablota pusta.

Ja osobiście długi czas byłem zwolennikiem Loewa, który imo jest taką słabszą wersją Zizou -tj. jest dobrym psychologiem, który mądrze potrafi zarządzić szatnią, do tego kompetentnym taktycznie. Po Benitezie, gdzie mieliśmy genialnych piłkarzy, których trzeba po prostu dobrze ustawić i zmotywować wierzę, że sprawdziłby się bardzo dobrze. Teraz jeteśmy w całkiej innej sytuacji. To nie jest szatnia gwiazd, tylko weteranów u kresu kariery i nieopierzonych gówniarzy. Materiał nie dla Loewa.

Raul to liczenie na lucky shot jakim było zatrudnienie Zidane'a. Drugi raz. Not gonna happen.

Zostaje Conte. Furiat, psychol, tyran. Z góry można zakładać, że dłużej niż 2 lata nie wytrzyma i że odejdzie skłócony z wszystkimi. Moim zdaniem to właśnie to czego dziś nam trzeba. Wczasach kryzysu w Realu sprawdza się gość który łapie ten burdel za ryj - tak było z Capello (x2) i Mourinho. Nie koniecznie będzie walka w Europie i piękna gra, ale będzie wyczyszczenie pola na którym już łagodniejszy gość (Zizou czy Del Bosque lata temu) będzie mógł zbudować coś naprawdę monumentalnego.

Więc ja bez specjalnego entuzjazmu, ale z przekonaniem stawiałbym na Conte. Będzie boleć, ale żeby przyszłość była lepsza, jest to konieczne.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto na trenera?

Post autor: madridcampeon »

Capello był u nas za rządów kogo innego. Conte to gość, który chce mieć jeśli nie pełnię, to na pewno przeważający wpływ na skład kadry. U nas tego nie dostanie. To kolejna sprawa, z powodu której wydaje mi się, że zarząd nawet nie bierze go pod uwagę.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: Clif »

No ja nie jestem zarządem i piszę jak ja bym to widział :) Hartowanie żelaza żywym ogniem - tego nam trzeba.
Ale zgadzam się, że pewnie tak jak piszę AS że rozważane opcje to Pochettino i Raul. Z tej dwójki, wiadomo, Mauricio (bez entuzjazmu). Raul to byłaby straszna pomyłka. No tylko ten Zizou w Paryżu...
κύριος Ἰησοῦς
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: KarBar »

Eee, bardziej bym strzelał w ZZ jako selekcjoner Francji, a DD w Paryżu.
Im dłużej brak oficjalki tym bardziej zatrudnienie Conte będzie się oddalać.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Kto na trenera?

Post autor: madridcampeon »

Ja też byłbym za Conte, ale to tak z braku laku. Nawet gdyby kompletnie nie wypaliło, to przynajmniej byłoby ciekawie. :mrgreen: Z tym że tak jak mówię - mało prawdopodobne.
Ostatnio zmieniony ndz maja 30, 2021 10:04 pm przez madridcampeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: lukexpl »

Martwi mnie, że tak długo to mimo wszystko trwa. Wygląda na to, że Perez już od jakiegoś czasu wiedział o odejściu Zizou i dogadywał Allegriego, ale ten w ostatniej chwili się na nas wylał i poszedł sobie do Juve. Teraz zamiast skupić uwagę na najlepszych dostępnych opcjach na rynku, to zaczyna się zabawa w wyciągnięcie Poczeta z PSG, z którym dopiero co podpisał kontrakt. Obawiam się, że obudzimy się z ręką w nocniku, kiedy Conte znajdzie sobie nowy klub, a Poczet ostatecznie nie wypali i trzeba będzie postawić na Raula.

Ewentualne zatrudnienie Pochettino też może być problemowe, bo wtedy PSG zacznie szukać nowego trenera i Zizou będzie dla nich naturalnie pierwszym najlepszym wyborem. Dodajmy do tego transfer Hakimiego i już zaczyna się tworzyć rozsądny projekt sportowy, który ostatecznie przekona Mbappe do przedłużenia kontraktu. Tutaj jest więcej do stracenia niż się z pozoru wydaje.

Conte to dla mnie najlepszy wybór nie tylko ze względu na swoją dostępność, ale także twardy charakter, dzięki czemu będzie można dokonać potrzebnej rewolucji w składzie, która powinna się dokonać już 3 lata temu po odejściu ZZ. Niestety postawiono na miękkiego logopedę, który bardzo szybko został zjedzony przez kadrę i media, a później próbowano ratować sytuację Solarim. Santiago próbował przeprowadzić rewolucję, ale została ona zatrzymana przez powrót Zizou. Teraz wszystko trzeba zaczynać od nowa.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Kto na trenera?

Post autor: Gondola. »

https://twitter.com/theMadridZone/statu ... 3338744834

Nie wiem jak bardzo to wiarygodne, bo brzmi kuriozalnie.
ODPOWIEDZ