Marcelo [Fluminense FC]

Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: Volfgang »

Najlepszy lewy obrońca w historii.

Tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: labeleq »

Był najlepszym lewym obrońcą, jakiego mieliśmy. W głowie mam scenariusz, w którym obejmuje wkrótce jakąś pozycję w klubie i dlatego nie dopuszczam do siebie myśli, że mam się z nim żegnać. On tu niebawem wróci!
:heart:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: kryspiano »

Najwspanialszy OL jakiego w życiu widziałem.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: eltacondedios »

Nie wiem w jakiej roli, ale na pewno wróci. Wspaniała postać w historii Realu Madryt. Mam to samo, ogromna szkoda że nie starzeje się jak Alves, bo na drugą stronę przeszedł już koło trzydziestki, ale tak czy siak pięknie bylo go oglądać przez te wszystkie lata.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: Para Siempre »

[TNT Sports] Jaka jest dzisiaj główna rzecz, jaką Marcelo zostawia po sobie Realowi Madryt?
Myślę, że zostawiam tutaj pokorę i zrozumienie tego, gdzie jesteś. To jest bardzo ważne. Dużo rozmawiałem teraz z rodziną. Mówię im: wygrałem 5 Lig Mistrzów, matko moja, coś niesamowitego i zagrałem w pierwszych czterech finałach. W ostatnim nie zagrałem, ale w nim czułem się najważniejszy. Ale że jak?! Jak to opisać… Czułem się najważniejszy, bo miałem 5-minutową rozmowę z Rodrygo na ławce. On rozglądał się przerażony i mówię mu: tak, tak to wygląda. Przed meczem rozmawiałem z Militão i z Valverde. Nie robiłem czegoś takiego przy poprzednich finałach. Nie wiem, czy rozumiecie… Pięknie jest grać, asystować, strzelać gole, być na skrótach, ale dla mnie najpiękniejsze były te rozmowy z chłopakami. Najpiękniejsze było to, gdy zostawało 3-5 minut i wszyscy staliśmy w uścisku. Nie dotknąłem piłki, ale to jest spadek, jaki chcę tu zostawić. Nie obrazki z meczów i stwierdzenia, że Marcelo był najlepszy w nie wiem czym lub wygrał nie wiadomo ile. Nie, te sprawy wewnętrzne. To, żeby młodzi rozumieli, że wszystko jest możliwe. I gdy sam zdajesz sobie sprawę, gdzie jesteś, to jest jeszcze lepiej niż sobie wyobrażałeś.
Marcelo to jebany wyciskacz łez w ostatnim czasie :ptak:
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: Avadis »

Najlepszy z najlepszych na swojej pozycji, magik i prawdziwy duch drużyny. O końcu epoki mówiło się przy odejściu CR7 i Ramosa, ale Marcelo niczym od nich nie odstaje. Do zobaczenia wkrótce, legendo.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: kryspiano »

Łezka się zakręciła. Kolejny z wielkich odchodzi. Najlepszy lewy ofensywny obrońca na świecie na tej pozycji od kiedy oglądam piłkę. Ależ on byłby dzikiem na wahadle. Wielki Madridistas. Jak mi będzie brakowało tej czupryny z lewej strony, grającej niczym skrzydłowy, penetrującej kolejne metry na połowie przeciwnika. Byłeś, jesteś i będziesz wielki i na zawsze prawdziwym Madridistas. Przez lata pozostaniesz tym, który będzie stawiany za wzór na tej pozycji i niedoścignionym idolem kolejnych lewych obrońców w Realu.
Przyszedł tu jako dzieciak, odchodzi jako LEGENDA. Marzę o tym, byś był kolejnym z tych, którzy tu zaczynają karierę i ją kończą.

Edit Boże ale ten el jarek to idiota.... Nie da się czytać tego jego tłumaczenia z przemówienia Prezia.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: Gondola. »

Tak imponująca kariera nie mogła wyobrazić sobie lepszego zakończenia. Odchodzi klubowa legenda, która - mam nadzieję - wróci do nas w przyszłości, w innej roli.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Marcelo [bez klubu]

Post autor: lukexpl »



Reakcja Carlo dobrze ilustruje, co teraz czują wszyscy madridisci.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Marcelo [Olympiacos F.C.]

Post autor: Para Siempre »

Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Marcelo [Olympiacos F.C.]

Post autor: labeleq »

To Enzo taki wysoki? On ma z 13 lat?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Marcelo [Fluminense FC]

Post autor: Goldschmidt »

ODPOWIEDZ