Gonzalo Higuaín [koniec kariery]

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Gonzalo Higuaín [koniec kariery]

Post autor: Goldschmidt »

Obrazek

Igła po sezonie kończy karierę w wieku 34 lat.
Ostatnio spędził trochę czasu na opowiadaniu o trudach bycia osobą publiczną i jak sobie nie radził z hejtem jaki otrzymywał przez wiele lat za spudłowane szanse/karne czy to z Lyonem, czy w reprezentacji. Był w zasadzie chyba jednym z pierwszych piłkarzy, którzy musieli się zmagać z takimi reakcjami na tą skalę przez internet i wyraźnie leży mu to na serduchu.

Byłem wielkim fanem do czasu kontuzji pleców po czym drastycznie zmieniła się jego gra. Szkoda mi było jego odejścia, ale rozumiałem jego powody. I pewnie ostatecznie gra w Serie A była mu na korzyść. Wyrównał ligowy rekord strzelecki Gino Rosettiego i był o włos od wygrania Ligi Mistrzów gdyby nie historyczny Real Madryt. Na jego szczęście ma puchar pocieszenia w postaci Ligi Europy za Sarriego w Chelsea.
Nie wiem gdzie konkretnie bym go postawił pośród kolegów z tego pokolenia (Benz, Lewy, Suarez) ale musi być mimo wszystko dosyć wysoko. W pewnym sensie budzi podobne uczucia co Trezeguet, ale ciut mniej mu wyszło w tych kluczowych chwilach.

Życzę spokojnej emerytury i mam nadzieję, że całkowite odpięcie się od świata który był dla niego okrutny wyjdzie mu na dobre. Są w życiu rzeczy ważniejsze niż piłka.

Obrazek


Wiem że jest tu niejedna osoba, która darzyła go sympatią. Wpisujcie miasta, wklejajcie klipy goli które zapadły wam w pamięć.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Gonzalo Higuaín [Inter Miami]

Post autor: Skurwibak »

Też gościa uwielbiam, a piłkarsko uwielbiałem do czasu kontuzji pleców. Szkoda, że jednak głowa w kluczowych momentach nie dojechała.
Tu moja ulubiona bramka, podanie Alonso i ten genialny lobik.


Remontada z Espanyol'em


Bramka i 3 pkt z Getafe :mniam:


Zajebista kariera, ale mógł osiągnąć dużo więcej, szkoda.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Gonzalo Higuaín [Inter Miami]

Post autor: Wolf »

Nigdy nie był moim ulubieńcem, ale za bramkę z Espanyolem zawsze będzie w pamięci. Co to była za końcówka sezonu...
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
ODPOWIEDZ