Sergio Ramos [Sevilla FC]

Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: TWL64 »

Odszedł chyba na własne życzenie, sam stworzył tą atmosferę niepewności. Truizmem jest wypisywanie jego wszystkich zasług i zalet, ale skoro to już się stało to trzeba to przyjąć. Ile jeszcze by pograł - rok, dwa? A gdyby znów spędził pół sezonu w szpitalu? Sportowo i przyszłościowo ta decyzja się broni, wizerunkowo to trudno sprecyzować kto bardziej zawalił.
Wszystko teraz zależy od Varane'a - w tej sytuacji powinien szybko się określić. Jak zostanie to z Edkiem, Nacho i Alabą wyglądamy całkiem nieźle, bez Rafy robi się nieciekawie, a czasu na sensowny transfer coraz mniej.

Są jakieś przecieki gdzie Sergio się wybiera?
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: wonderkid_jr »

Na pewno gdzieś, gdzie bardziej go docenią.
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: Avadis »

Oj, zabolało. Mam nadzieję, że przynajmniej pożegnanie będzie wyglądało jako tako, bo Ramos to żywa legenda tego klubu. Mam też spore wątpliwości co do tego czy jest to (z punktu widzenia klubu) dobry moment na jego odejście. Oczywiście wiem, że kiedyś to musiało nastąpić, ale do tej pory naszym głównym problemem była impotencja w ataku i tym Real powinien się zająć w pierwszej kolejności, a nie wymianą bloku defensywnego.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: Clif »

Poziom charyzmy w naszej szatni właśnie wyrżnął ryjem w grunt.
Nie no brak mi słów, płacz po Ramosie, który musi być jednym z najbardziej ukochanych zawodników w historii tego klubu, autorem pewnie najbardziej ikonicznej i najważniejszej bramki w jego historii, twarzą złotego okresu i generalnie powiedzieć że legendą to nic nie powiedzieć, ten płacz to jedno.

Ale perspektywa w której ten zespół zostaje właściwie bez żadnej osobowości, bez lidera, bez kogoś kto w słowach Asensio "pociągnie wózek" w kryzysowym momencie, albo chociaż kurwa zrobi drużynowego grilla. Kto ma kurwa, złapać ich za ryj? Modric za rok na emeryturze? Introwertyczny Kross? Wiecznie połamany Carvajal? Marcelo, który nabył prawa emerytalne 2 lata temu? Benzema z półświatka? Czy może kurwa, brazylisjki gówniarz który w karierze nie stzeli tylu goli co właśnie wyjebany kapitan który był obrońcą?
Dodatkowo z największą trenerską pizdą na ławce jaką mogliśmy wziąść.

A idź pan w chuj.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
rayo
Posty: 110
Rejestracja: wt cze 01, 2021 1:12 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: rayo »

Był jaki był... Ale ja, jako planeta Fcb -okrutnie się zawsze go bałem. Te jego wejścia w pole karne przy stałych fragmentach na główki... Ile on mi zabrał magnezu w życiu ehhh. Gieroj . Pan piłkarz !. Kolejna strata dla naszej ligi.
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Sergio Ramos

Post autor: novy154 »

Przede wszystkim, chłop z charakterem. Kto go niby zastąpi z opaską? Marcelo? Benzema? Litości.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: eltacondedios »

Gdy miałeś pozbyć się Marcelo i Isco, ale coś ci się pomyliło i pozbyłeś się Ramosa :psyduck:

No ale zajebiście, Floro postawił na swoim i milion euro na Mbappe zaoszczędzony, gracias presi.

Ramos ma swoje w tej całej sprawie, nim też zawód, ale to co odwalił klub to żenada. Przedłużenie akurat z nim było obowiązkiem dopóki nie zażyczyłby już jakichś warunków z kosmosu w stylu Messiego. Tylko rok temu niby biegał przekonywać zespół do obniżki bo klub tak sobie wymyślił, był drugim strzelcem, w obronie i szatni top, a ci będą się targować o milion-dwa i rok kontraktu, mając dodatkowo na uwadze całe jego znaczenie dla madridismo :lol:. Totalna januszerka. Nie jestem fanem traktowania klubowych legend z nadmiernym pietyzmem, w sensie gadania że klub źle je traktuje (bo nie), ale tym razem można Perezowi sporo zarzucić. Na miejscu Ramosa też bym się wkurwił, tym bardziej że obrona bez niego latami nie istniała, a z prowadzeniem się mimo wieku było dobrze. Sprawa powinna być zamknięta długo przed styczniem.

Wierzę w Mili, propsuję Nacho, transfer Alaby wygląda dobrze, ale jeśli póki co 51% kibiców w ankiecie Marki już mówi, że dobra decyzja i cykl się skończył to można się tylko złapać za głowę. Who needs Ramos. Równie dobrze może się okazać, że znów będzie dramat w defensywie, a pozbywanie się SR lekką ręką bo jest Alaba, którego większość widziała pewnie z pięciu meczach w sezonie, może wyjść mocno bokiem i ci sami będą pierwsi do narzekania, no ale to Hiszpanie.

Teraz czas żeby Casemiro był kapitanem bez opaski, szkoda strzępić ryja
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Sergio Ramos

Post autor: Krul »

Tracimy jaja. Kastracja.

Piłkarsko coraz słabszy, ale tracimy człowieka, który dawał tej kadrze mentalność i charakter. Liczyłem, że zostanie jeszcze na rok, może dwa, skończy karierę i zostanie jako asystent, ktoś z klubu.

Ech..

Obrazek
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: El Dominik »

Nie mamy kapitana, nie mamy jaj. Ukochany Florka: Karim, doczekał sie po 12 latach bycia liderem, kapitanem i gwiazdą drużyny, który powinien odejść dawno, dawno temu. Upadek klubu, który mocno jebnął mordą o asfalt. Powybijał, rok po roku wszystkie zęby. Jest szczerbaty. Jest skończony. Idziemy na dno.
:killer:

Kiedy wrócimy, tam gdzie byliśmy? Bo ja straciłem nadzieje na cokolwiek. Nie ma kasy, nie ma niczego.
El Goral
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:01 am

Re: Sergio Ramos

Post autor: El Goral »

hugh hefner pisze: śr cze 16, 2021 9:46 pm Już jest boleśnie. Nie wierzę, że z Sergio zagralibyśmy tak bezjajeczny dwumecz z Chelsea, nawet jeżeli finalnie i tak byśmy odpadli. To samo tyczy się ostatnich meczów sezonu po zwycięstwie z Barceloną. Wiadomo, że sędziowie nas dymali, ale poważnie nie wierzę, że z nim nie poszłoby lepiej. Tak samo jak w sezonie 2014/15 nie odpadlibyśmy z Juve, gdyby Ramos był zdrowy.
Przecież Ramos był zdrowy. Tylko w pierwszym meczu grał na DM-ie.

Anyway

Szkoda, szkoda, że Panowie się nie dogadali. Problem polega na tym, że jednego nie będzie, odejdzie facet z jajami, drugi zostaje z coraz większą demencją i totalnym nieogranianiem rzeczywistości.
Przecież na logikę. Trzeba było dać mu ten roczny kontrakt z obniżką pensji, wzajemne urazy schować. Spieniężyć Rafę, bo za rok zostaniemy wyruchani za darmo bez mydła. Nasz geniusz Florentino, którego pieski absolutnie uważają za nieomylnego stratega, wielkiego biznesmana, zrobi co najwyżej taki biznes, że puści Rafę za 40 mln, by wyjebać 60 na Pau Torresa czy jeszcze więcej za Kounde.
Konfiguracja Alaba, Militao, Nacho i Ramos, na papierze wyglądała bardzo dobrze. Z Varanem jak zostanie(???), może to wygląda lepiej czysto piłkarsko, ale charakterologicznie? Jak wsadzimy tam Pau Torresa czy Kounde to mamy hydrozagdkę.

Sergio Ramos, to był ten typ zawodnika, którego człowiek odbiera silnymi emocjami. Kocha lub nienawidzi, a czasem i jedno i drugie. No, bo kochaliśmy go za jego poświęcenie, bramki, przywództwo na boisku. Jednocześnie pamiętaliśmy jego kretynizmy boiskowe, odłączenia prądu, "zdolności negocjacyjne" przy przedłużaniu umów. Jest jeden przmiotnik, którym nie można kapitana opisać - bezbarwny. Nie wiem kiedy zobaczymy tak intrygującą postać na boisku w naszych barwach.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: KarBar »

:|

Tak jak hugh - ucina Perez jaja tej drużyny. Sam daje argumenty piłkarzom by traktowali to miejsce wyłącznie zawodowo, pasja, jakieś związanie z klubem schodzi na dalszy plan.

Do bani ;/
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: Clif »

El Goral pisze: czw cze 17, 2021 8:13 am Z Varanem jak zostanie(???), może to wygląda lepiej czysto piłkarsko
No polemizowałbym, patrząc na ilość baboli w ostatnich latach to w takim rankingu Varane prowadzi bezapelacyjnie. Myślę że można by bronić tezy że Francuz to najsłabsze ogniwo z tej czwórki (Militao, Ramos, Nacho i on)
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: labeleq »

Tracimy kapitana, tracimy jednego z najlepszych obrońców w historii piłki.
Z jednej strony ból i smutek, a z drugiej...wkurw na Ramosa. Przeliczył się w swoich negocjacjach i gierkach. Facet ma na karku swoje lata i problemy zdrowotne i zamiast podejść do tego z chłodną głową, to zachciało mu się gierek i negocjacji, jakby miał 26 lat.
Spierdoliłeś to Sergio.
Dziękujemy za wszystko, ale w tym roku spierdoliłeś ostatnią swoją grę w Realu.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Sergio Ramos

Post autor: madridcampeon »

Jeśli chcemy mieć choćby minimalną szansę na ligę w przyszłym sezonie, to transfer napastnika jest od dzisiaj przymusowy. W innym przypadku znów będzie brakować goli, a Zidane'a, który poukładał naszą grę na tyłach, już nie ma.

Wiem, że nie wyglądaliśmy źle bez niego w końcówce minionego sezonu, ale zmienił się trener i sądzę, że mimo wszystko odczujemy jego stratę bardziej niż się w tej chwili większości wydaje. Wiadomo, że kiedyś odejść musiał - jak każdy, ale teraz Perez sam zmusił się do ściągnięcia kogoś kumatego do przodu. Sam Benzema nie podoła, a kibice drugiego z rzędu nadaplete mogą Florkowi nie wybaczyć. To nie 2006 rok.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: lukexpl »

Niestety, ale Ramos już jakiś czas temu zakomunikował, aby planować drużynę na przyszły sezon bez niego. Po coś podpisano Alabę, który dostał w Realu niemałą pensję. Teraz mamy czerwiec i niestety już jest za późno na pewne ruchy. Ogromna strata, ale sam jest sobie winien. Z drugiej strony pod jego nieobecność w ubiegłym sezonie odczuliśmy, że jednak jest życie bez Ramosa w obronie i Nacho oraz Militao zapewniają odpowiednią jakość. Teraz pytanie co będzie z Varanem.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Sergio Ramos

Post autor: madridcampeon »

Pytanie, czy z Ancelottim też będziemy umieć utrzymać poziom na tyłach. Bo teraz będzie to inna formacja, a jeśli rzeczywiście, tak jak mówił na konferencji powitalnej jego planem na rozwiązanie problemu słabej bramkostrzelności jest sprawienie, żeby Benzema strzelał 50 goli, no to cóż - szczęść mu (i nam), Panie Boże.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: labeleq »

Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: wonderkid_jr »

Popłakałem się razem z nim. Jak można było odjebac coś takiego…. [*]
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Sergio Ramos

Post autor: Krul »

Oficjalnie: Real Madryt został wykastrowany.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
quros
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 01, 2021 7:14 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: quros »

Żegnaj kapitanie! :(

Fajnie jakby po zakończeniu kariery został trenerem. Z nim na ławce nie byłoby nudno ;)
El Goral
Posty: 7
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:01 am

Re: Sergio Ramos

Post autor: El Goral »

Clif pisze: czw cze 17, 2021 9:21 am
El Goral pisze: czw cze 17, 2021 8:13 am Z Varanem jak zostanie(???), może to wygląda lepiej czysto piłkarsko
No polemizowałbym, patrząc na ilość baboli w ostatnich latach to w takim rankingu Varane prowadzi bezapelacyjnie. Myślę że można by bronić tezy że Francuz to najsłabsze ogniwo z tej czwórki (Militao, Ramos, Nacho i on)
Dobra, Rafie zdarzają się wylewy (zwłaszcza jak nie gra z Ramosem), ale to jednak nadal facet, który ma 28 lat, wchodzi dopiero w najlepszy dla stopera wiek, ma mega doświadczenie, piłkarskie umiejętności, warunki fizyczne (szybkość!) na poziomie predestynującym go do wielkiej gry. Zresztą, przecież on to robił w Realu, robi w reprezentacji. Wychodzi tu kwestia jego nastawienia i tego czy jednak to jego nie powinniśmy puścić może nawet już rok temu, by zgarnąć za niego realną wartość. Sorry, ale dla takiego PSG, jeżeli mają wybierać kogoś na parę lat do środka, to taki Rafa jest no brainer, Ramos? To duża zagadka, jeżeli bierzemy pod uwagę oczekiwaną pensję. Znaków zapytania jest jednak przy nim cała masa. Ergo w sensie obiektywnego spojrzenia na to kto może dać w przeciągu paru lat, no to jednak Rafa. Inną kwestią jest mental, tutaj wiadomo, nie ma o czym mówić. Ale tak jak już pisałem mental Ramosa może wypalić tylko w Realu, w układzie w którym był od lat. W innym klubie, pod określonym trenerem i określonych stosunkach w szatni nie zawsze to wypali.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: KarBar »

Oby to była kolejna cegiełka do kończącej się ery Pereza.

A Ramos wracający tu jako trener?
No boska wizja.
Mielibyśmy swojego Simeone :krzywy:
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: Goldschmidt »

W obliczu odejścia legendy tego klubu myślę że nie wypada debatować tego jak to będzie wyglądać po jego odejściu. Nikt go nie zastąpi i pierwszy sezon, przede wszystkim pod względem pewności w obronie, ducha walki itd, prawie na pewno będzie fatalny. Myślę że jako kibice należy się przygotować na srogie rezultaty m.in w meczach na szczycie jeżeli przeciwnik będzie grać lepiej.

Rafy bym nie skreślał.
Na teraz myślę że trudno mimo wszystko go nie sprzedać jeżeli nadejdzie odpowiednia (60 + bonusy) oferta, tym bardziej jeśli podbije cenę na Euro, i szkoda będzie na nim nie zarobić w ostatnie lato kontraktu tj. jeżeli nie podpisze nowego, co też już słychać.
Z jednej strony cynik powie, że Rafa to fundamentalnie kolejna pizdeczka która zostawiona samej sobie indywidualnie sobie często nie radzi i nie wciąż nie dorósł piłkarsko co w reprze Francji jest dosyć powszechne (Benz, Pogba, Griez, Rabiot) choć jeszcze jakoś maskują to Kanté i reszta (+ delikwenci siebie nawzajem).
Z drugiej.. trudno się oprzeć wrażeniu, że pokolenie Ramosa, Modricia i reszty to inni faceci o temperamencie który w piłce, szczególnie tej granej na zachodzie, w zasadzie już prawie nie ma. Wobec czego czy pozbywanie się Rafy to coś rozsądnego? Tylko dlatego że nie jest Ramosem? Ramosem nikt nie będzie. Militao też nie - nawet jeżeli miałby być ścianą na tyłach to technicznie do Sergio brakuje mu bardzo bardzo bardzo dużo.

Cholernie mi żal, że Sergio pewnie nie skończy tu kariery. Mam nadzieję że nie pójdzie do Sevilli i tym bardziej do Paryża. Z kolei jeśli chce zarabiać to niech idzie gdzie chce. Gdzieś gdzie złe decyzje zarządu nie będą mu się wpierdalać w paradę. W Paryżu też podejrzewam, że go na koniec należycie nie potraktują, już z Keylorem widzimy jak jest. Jeśli tam skończy to niech z miejsca zaczyna ustawiać tych gwiazdorów i może zobaczymy się w LM.

Gracias Sergio!

E:


Żenada.

Wizerunkowo możliwe że najgorszy rok dla klubu od kiedy pamiętam.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: lukexpl »

Jego wizerunek w tym roku też mocno podupadł. Czekał do ostatniej chwili na jak najlepszą ofertę i stwierdził, że bierze ten rok od Realu, jak już Alaba był podpisany? Sorry, ale to też niepoważne zachowanie z jego strony.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Sergio Ramos

Post autor: labeleq »

Serio? Nie wiedział, że oferta przedłużenia jest ważna do pewnego dnia? :lol:
ODPOWIEDZ