Zinedine Zidane [bez klubu]

Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Zinedine Zidane

Post autor: madridcampeon »

Nie było. Myślę, że skoro chce trenować i - jak sam stwierdził w liście pożegnalnym - nie jest tym zmęczony, to całkiem prawdopodobne, że jak najbardziej dopuszcza możliwość objęcia stanowiska w jakimś klubie. Reprezentacja to w sumie kilka meczów w sezonie, chociaż z drugiej strony fakt, że będzie Mundial w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Zinedine Zidane

Post autor: Gondola. »

Reprezentację ma zaklepaną Deschamps i zwolnienie stołka po Euro 2021 miałoby miejsce albo po kompromitacji Francuzów, albo po dobrowolnej decyzji selekcjonera o zakończeniu współpracy z drużyną narodową. Choć wątpię, by czuł on się wypalony, raczej nie ma przesłanek wskazujących na to, że po Euro będzie chciał zrobić sobie przerwę. Zwłaszcza, że Mundial już za półtora roku, więc jeśli Francja osiągnie sukces na tegorocznym Euro, z pewnością będzie chciała iść za ciosem i obronić tytuł mistrza świata.

Nie wiem, dokąd miałby pójść Zidane, może będzie chciał po prostu zrobić sobie przerwę od pracy i liczyć na to, że zwolni się któraś z posad w prominentnych europejskich klubach (Premier League? PSG? Serie A?). Dobrym tropem mógłby być Juventus, ale oni mają już podpisanego Allegriego.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Zinedine Zidane

Post autor: madridcampeon »

Fajnie to określił ktoś na Twitterze. Facet jest tak specyficzny i chodzi swoimi drogami do tego stopnia, że nie powinniśmy się szczególnie zdziwić, gdyby na przykład jutro pojawił się news, że idzie do Bordeaux. :krzywy:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Zinedine Zidane

Post autor: kleyo »

Może JS Kabylie i pobije rekordy Stefana Żywotko?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Zinedine Zidane

Post autor: lukexpl »

Poczeka do zakończenia Euro i się okaże, czy Duschamps zwolni posadę. Jeżeli chodzi o kluby to moim zdaniem United byłoby dla niego dobrym kierunkiem. Mają dosyć spoko kadrę, a do tego kasę na ewentualne wrażenia. Solskjær to też nie jest żaden wybitny trener, więc z kimś lepszym mogliby wejść na wyższy poziom. Zidane przynajmniej będzie miał jakiś posłuch w szatni, a na kim dzisiaj robi wrażenie nazwisko Solskjær? :ptak:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: wonderkid_jr »

To co? Wbija na selekcjonera?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: lukexpl »

Chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, jaki teraz powinien być następny krok. Deschamps beznadziejna decyzja z wystawieniem Lengleta, ale Varane przy dwóch bramkach też fatalnie.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: kryspiano »

Ciekawe te jego słowa o Mbappe :piesel2:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: wonderkid_jr »

Co powiedział?
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: minusek »

Że ma wybujale ego, nad którym musi popracować, bo może mu to zniszczyć karierę.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: Goldschmidt »

Źródło?
Ja czytałem że to cytat Jerome Rothena przeinaczony stąd -
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: kryspiano »

Up to widocznie ktoś podpiął słowa Rothena pod Zidanea.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: lukexpl »

Zresztą to nie w stylu Zizou wypowiadać się w mediach o jakimś zawodniku i to jeszcze negatywnie. Druga sprawa, że zaraz prawdopodobnie będzie go trenował w kadrze, więc po na wejściu palić mosty?
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: labeleq »

Dlatego błagam, jak komentujecie coś, co przeczytaliście w jakichś gównomediach typu Twitter, to przynajmniej dajcie link, a nie komentujecie coś, nikt nie wie o co chodzi i oczekujecie jakiejś dyskusji.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: minusek »

Racja, sorry. Przeczytałem post wonderkida, poszukalem ostatnich niby wypowiedzi i trafiłem na jakieś gówno, którego nie zweryfikowalem. :potwor:
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: kabanog »

Ale tutaj label chyba nie ma problemu ze zweryfikowaniem źródła, tylko napisaniem "ALE JEBNĄŁ" i nie podając źródła do czego się w ogóle ktoś odnosi.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: labeleq »

Dokładnie Kaban, nie chodzi mi tylko o to, że ktoś odnosi się do jakiejś niesprawdzonej informacji z gównoserwisu, tylko o to, że nawet nie wiedzieliśmy o ch dokładnie chodzi:
kryspiano pisze: sob lip 03, 2021 9:54 am Ciekawe te jego słowa o Mbappe :piesel2:
...i cholera domyślaj się o co człowiekowi chodzi, jaką wypowiedź i z kiedy i dla kogo.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: minusek »

Eh, no tak tak, chyba mnie jakoś zamroczylo i przeczytałem bez zrozumienia...

Tutaj to co znalazłem plus wyjaśnienie:
https://www.paudal.com/2021/07/01/no-zi ... o-problem/
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: wonderkid_jr »

Jak mu się nudzi, to mógłby „z doskoku” pomóc w planowaniu kadry na przyszły sezon. Gość jest świetny w wyszukiwaniu nieoczywistych nazwisk. Mendy, Varane, swego czasu zdecydowanie postawił na Casemiro, odkrył Valverde…
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: Alternative »

Co ciekawe, jego "oko" do piłkarzy działa też w drugą stronę. Czy ktokolwiek, kogo Zidane "odstrzelił", osiągnął później jakiś nieziemski poziom albo chociaż zaliczył spory postęp?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: Goldschmidt »

Musiałbyś zdefiniować 'spory postęp'.
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: Alternative »

Definicje są zbyt ograniczające w tym kontekście, wolę zobrazować. Pisałem w kontekście Realu, tj. postęp po którym piłkarz osiąga poziom, który oznaczałby przydatność takiego piłkarza w Realu jako max 3. do wejścia z ławki w meczu na noże (powiedzmy 1/4 LM, 150 minuta dwumeczu przy 0-0).
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: lukecik »

Alternative pisze: ndz kwie 10, 2022 6:22 pm Co ciekawe, jego "oko" do piłkarzy działa też w drugą stronę. Czy ktokolwiek, kogo Zidane "odstrzelił", osiągnął później jakiś nieziemski poziom albo chociaż zaliczył spory postęp?
Llorente i Hakimi.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: wonderkid_jr »

Llorente po genialnym poprzednim sezonie trochę podupadł… Pewnie trochę z winy Simeone, który wystawia go na wahadle. Szczerze mówiąc, wg mnie Valverde jest lepszym piłkarzem i w zasadzie Llorente mógłby być „zaledwie” którymś z kolei rezerwowym.

A co do Hakimiego to przecież żadna decyzja Zidana. Nawet on sam na którejś konferencji mówił, że zaważyły względy ekonomiczne. Zresztą, to Zizou dał zadebiutować Hakimiemu w pierwszym zespole.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Zinedine Zidane [bez klubu]

Post autor: lukecik »

Ekonomia ekonomią, gdyby widział w nim kocura to by się nie zgodził na jego sprzedaż. Reguilóna też odpalił, bo wolał Mendiego.

No i Hazarda ściągnął, wielkie dzięki. :potwor:
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
ODPOWIEDZ