Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

Post autor: minusek »

To już kwestia preferencji. Moim zdaniem nie jest tak, że nie szukamy tam gdzie trzeba. Skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia nie jest niezbędny z takim obrońcą jak Carvajal, Marcelo, alves, Hakimi. I to jest najwieksza wg mnie zaleta, że można wzmocnić inna strefę kosztem rozciągania ekipy. Zauważ tez, że w najważniejszych meczach tacy gracze jak np. Bale zawsze pracowali w obronie. Obecnie po drugiej stronie mamy grającego przy linii Viniego więc dla niego Mendy z tyłu jest super opcją. Dlatego ja wolałbym po stokroć mieć w kadrze ofensywnie nastawionego prawego obrońcę, niż pójść w rozwiązanie obrońca+skrzydłowy. I wydaje mi się to najrozsadniejsza opcją w perspektywie przyjścia Mbappe, który na pewno będzie probowany po prawej stronie.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

Post autor: Goldschmidt »

To jak, kiedy znudzi mu się Paryż?
Nie to żebym był jakoś optymistycznie nastawiony by go ściągać czy żeby miało się udać z psycholami za sterami. Mecz po meczu w LM mam wrażenie, że gostek nie ma mentalu na mecze na szczycie. Jeden z najbardziej obsranych w pierwszej połowie. W Interze za Conte też go tam dymał ledwo żywy Hazard :D

Życzę owocnej kariery.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

Post autor: lukexpl »

On jest dobry na wahadle przy grze trójką ŚO, ale nie jako PO przy grze 4 w obronie. Nie ma dla niego pozycji w PSG i u nas w sumie też.
KarBar
Posty: 546
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

Post autor: KarBar »

Grając przeciwko Realowi taki strasznie nijaki. Jakby przestraszony.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Achraf Hakimi [Paris Saint-Germain]

Post autor: kryspiano »

I to po łamał linię spalonego przy golu. Dziękujemy :)
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
ODPOWIEDZ