Gareth Bale [koniec kariery]

Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Clif »

tayron36 pisze: ndz cze 20, 2021 8:47 pm mamy trio Hazard Benz Mbappe.
masz Hazarda :lol: chyba na trybunach :lol:
κύριος Ἰησοῦς
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: tayron36 »

Ja uwielbiałem trudne przypadki i za rok ogarnie :ptak:
Avadis
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:47 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Avadis »

Alternative pisze: ndz cze 20, 2021 7:34 pm Masz na myśli kogoś konkretnego za te "setki milionów euro" w czasach Cristiano?
W zasadzie liczyłem wszystkich zawodników o ofensywnym profilu.
Alternative pisze: ndz cze 20, 2021 7:34 pm Bo cracki to nie psy rasowe, aby założyć hodowlę. Możesz dać zawodnikom optymalne warunki do rozwoju i czekać. Ale jeżeli rzeźbisz w materiale, który nie ma potencjału na superstara, to nim nie będzie. Już pominę, że Real akurat dość średnio wprowadzał młodych w ostatnich latach. Zwłaszcza u Zidane'a było z tym słabo. Taki Jović chyba prawdziwej szansy i zaufania nigdy nie doczekał. Militao czekał ile, rok?
No właśnie, wprowadzał nie najlepiej i dlatego dobrze byłoby to zmienić. Czemu zatem kolejne pokolenie ma czekać na zaufanie, które nigdy nie nadejdzie? Z tego co widziałem, to sporo osób ma za złe Odegaardowi, że poszedł na wypożyczenie do Arsenalu, bo "boi się rywalizacji". Moim zdaniem natomiast to był genialny wybór, bo przynajmniej trochę się ograł i teraz być może Ancelotti na poważnie weźmie go pod uwagę przy budowie składu (albo i nie, może dalej będziemy wyciskali 150% ze starego składu... ale nadzieję mam).
Alternative pisze: ndz cze 20, 2021 7:34 pm Żaden z nich nie ma profilu bramkostrzelnego skrzydłowego. Owszem, młodzież może się nauczyć mnóstwo fajnych rzeczy od Modricia czy Benzemy, nawet od Marcelo. Ale to nie zastąpi współpracy na treningach i w meczach z kimś o profilu Bale'a. I to zarówno, aby nauczyć się czegoś od takiego zawodnika, jak i tego, jak przeciwko niemu grać i go powstrzymywać/ograniczać.
No nie wiem, ja nie jestem przekonany. Chyba musimy zgodzić się, że się nie zgadzamy (słabe te tłumaczenie na polski, wiem) i zobaczyć jak Twoja teoria wyjdzie w praktyce, bo Bale raczej nigdzie się nie wybiera.
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Alternative »

Avadis pisze: pn cze 21, 2021 4:33 pm W zasadzie liczyłem wszystkich zawodników o ofensywnym profilu.
Ale kogo rozumiesz przez "wszystkich"? Chyba nie Benzemę, Higuaina, Jamesa czy Bale'a? Wszak oni trochę tych bramek nastrzelali i nie pasują do Twojego stwierdzenia. Kto kosztował te setki milionów euro?
No właśnie, wprowadzał nie najlepiej i dlatego dobrze byłoby to zmienić. Czemu zatem kolejne pokolenie ma czekać na zaufanie, które nigdy nie nadejdzie? Z tego co widziałem, to sporo osób ma za złe Odegaardowi, że poszedł na wypożyczenie do Arsenalu, bo "boi się rywalizacji". Moim zdaniem natomiast to był genialny wybór, bo przynajmniej trochę się ograł i teraz być może Ancelotti na poważnie weźmie go pod uwagę przy budowie składu (albo i nie, może dalej będziemy wyciskali 150% ze starego składu... ale nadzieję mam).
Ale czemu idziesz z jednej skrajności w drugą? Między brakiem szans dla młodego zawodnika, a graniem nim od dechy do dechy jest przepaść. A skrajności zwykle nie są dobre. Pierwszym sposobem można gościa ukisić na ławce, a drugim zajechać.
A co do Odegaarda, to nie najlepiej świadczy o jego mentalności, jeżeli bał się rywalizacji. Skoro boi się rywalizacji z kolegami o miejsce w składzie, to niby nie będzie się bać rywalizacji z jakimś dzikiem z przeciwnej drużyny w walce o piłkę w ważnym meczu? Nie odstawi nogi? No nie wiem, nie wiem...
No nie wiem, ja nie jestem przekonany. Chyba musimy zgodzić się, że się nie zgadzamy (słabe te tłumaczenie na polski, wiem) i zobaczyć jak Twoja teoria wyjdzie w praktyce, bo Bale raczej nigdzie się nie wybiera.
Ok. Ale dla ścisłości, nigdy nie przekonamy się jak teoria (tym razem nie moja) wyjdzie w praktyce, bo nie mamy dostępu do tych zawodników na treningach. Wobec tego nie możemy zweryfikować ich zaangażowania ani potencjalnych postępów ani tym bardziej przyjrzeć się ich współpracy z takim Balem czy Modriciem i obserwować, czy młodzi zmieniają nawyki. Tzn. brak zauważalnego postępu w meczach nie będzie dowodem na to, że nauka od gwiazd nie działa, a nawet eksplozja formy jakiegoś młodego kocura nie będzie dowodem, że taka nauka od gwiazd działa. Z naszej pozycji sprzed monitora to nieweryfikowalne. Będzie w stanie to ocenić Carlo i jego sztab, o ile poświęcą czas na zbieranie danych, ich obróbkę i analizę. Ale z drugiej strony, nie wyobrażam sobie, że dziennikarz pyta Carlo na konferencji czy młodzi piłkarze zyskują na współpracy z doświadczonymi zawodnikami, a on mówi, że skąd, to mit. Atmosfera rozjebana na zawsze w 10 sekund. Reasumując, jeżeli chcesz się dowiedzieć czy to działa, to musisz zostać trenerem. xD
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Para Siempre »



:lol:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: wonderkid_jr »

Hehe, żartowniś.
Awatar użytkownika
hugh hefner
Posty: 116
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:13 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: hugh hefner »

Alter, poważnie wierzysz w to, że nasi małolaci więcej nauczą się oglądając Bejla na treningach, niż spędzając więcej czasu na boisku?
„Wspaniali Anglicy, jaka szkoda, że nie żyją.”
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Alternative »

To zależy. Jeżeli nie będą grać wcale, to treningi z kimś lepszym niekoniecznie przyniosą pożądany efekt. Jeżeli będą grać relatywnie sporo i regularnie, a do tego, będą mogli się uczyć na treningach od Bale'a, to tak - uważam, że w takim wariancie mogą nauczyć się więcej niż gdyby mieli grać po 90 minut bez dobrego wzorca (w przypadku Bale'a to jedynie w kwestiach czysto sportowych).
Przede wszystkim, liczę na to, że Bale nauczyłby Viniciusa jak się uderza czysto piłkę, bo na strzały tego gamonia nie mogę patrzeć.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: TWL64 »

Co tu tak cicho?
:ptak:


Jeżeli będzie robił liczby i nie spędzi kilku miesięcy w szpitalu to będzie spory sukces Carlo i samego Garetha.

Zainspirował mnie tym "wioślarzem" w wywiadzie. To świetny pomysł na utrzymanie formy, nie pomyślałem o tym, dotychczas zimą walczyłem na rowerku stacjonarnym.
Chyba kupię, ale muszę sprawdzić wymiary, czy mi się zmieści. Taki za 700 z Deca wygląda chujowo, raczej coś lepszego trzeba poszukać. Ktoś korzysta z wioślarza?
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: Gareth Bale

Post autor: Sondo »

TWL64 pisze: pn sie 23, 2021 8:17 pm Co tu tak cicho?
:ptak:


Jeżeli będzie robił liczby i nie spędzi kilku miesięcy w szpitalu to będzie spory sukces Carlo i samego Garetha.

Zainspirował mnie tym "wioślarzem" w wywiadzie. To świetny pomysł na utrzymanie formy, nie pomyślałem o tym, dotychczas zimą walczyłem na rowerku stacjonarnym.
Chyba kupię, ale muszę sprawdzić wymiary, czy mi się zmieści. Taki za 700 z Deca wygląda chujowo, raczej coś lepszego trzeba poszukać. Ktoś korzysta z wioślarza?
Ergometr to chyba najlepsze uniwersalne urządzenie do ćwiczeń w domu. Zastanawiałem się nad bieżnią i rowerkiem, ale wioślarz angażuje o wiele więcej mięśni. Wziąłem jakiś z allegro za 1 tys. ponad, magnetyczny z opcją składania. Jest ok 👌 to nie to co concepty 5x droższe w wodnej albo powietrznej opcji, ale dla amatorskiego użycia 2 domu jest więcej niż wystarczający.
Obrazek
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: labeleq »

Ze swojej strony mogę polecić też orbitreka. Również angażuje różne partie ciała, a dzięki pionowej pozycji łatwo oglądać jakiś Netflix, czy inne pierdoły.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: kleyo »

Ja polecam rowerek, kupiłem żonie z 5 lat temu i świetnie sprawdza się jako wieszak na ubrania :)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: TWL64 »

Sondo pisze: śr sie 25, 2021 1:21 pm Ergometr to chyba najlepsze uniwersalne urządzenie do ćwiczeń w domu. Zastanawiałem się nad bieżnią i rowerkiem, ale wioślarz angażuje o wiele więcej mięśni. Wziąłem jakiś z allegro za 1 tys. ponad, magnetyczny z opcją składania. Jest ok 👌 to nie to co concepty 5x droższe w wodnej albo powietrznej opcji, ale dla amatorskiego użycia 2 domu jest więcej niż wystarczający.
Dzięki za poradę, skorzystam :thumbup:

Na orbitreka nie mam miejsca, a na rowerku z Deka wykręciłem już miliony kilometrów w rekordowym czasie :D więc czas na zmiany ;)
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Gareth Bale

Post autor: Krul »

Przy transferze Mbappe, staje się kompletnie niepotrzebny. Przeraża mnie trochę, jak wiele mamy z przodu niepewnych ludzi, pobierających kosmiczne pensje.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: kryspiano »

Odżyje po ewentualnym przyjściu Mbappe. Mbappe-Bale-Benzema. Cudo.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: minusek »

Przyszło zagrać dwa mecze w 3 dni i już gosc jest poza skladem. Dziwne ze Eden się trzyma.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Gareth Bale

Post autor: Krul »

Ktoś się łudził, że im starszy zawodnik będzie zdrowszy?
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Gondola. »

Z jednej strony suche liczby ma naprawdę porządne - 254 mecze, 106 bramek i 68 asyst. 4 tytuły Ligi Mistrzów i do tego dziewięć różnych innych trofeów (w tym dwa mistrzostwa kraju). Jeśli chodzi o same statystyki jest pewnie w top20, jakkolwiek byśmy tego nie chcieli. A z drugiej strony jako piłkarz nie spełnił w 100% pokładanych w nim oczekiwań, zamiast wielkich momentów i indywidualnych wyróżnień stał się jedną z wielu części mistrzowskiego zespołu, który sięgał po tryplet w Lidze Mistrzów, nigdy nie przejawiał choć krzty ambicji przewodzenia drużynie. W mediach najczęściej słyszeliśmy o kolejnych kontuzjach, mało profesjonalnym zachowaniu, grze w golfa, marnych i niepotrzebnych prowokacjach (Walia, golf, Madryt), docinkach w stronę klubu ze strony jego agenta czy braku chęci na opuszczenie klubu, kiedy wszyscy - od władz po kibiców - mieli Walijczyka serdecznie dosyć i byli gotowi wypchnąć go za burtę byle tylko pozbyć się jego kontraktu.

Nielubiany przez nikogo, częściej wyśmiewany niż nagradzany oklaskami, na co sam pieczołowicie sobie zapracował. Ale i doświadczony przez ciągnącego się za nim niczym cień pecha kolejnych urazów, niekończących się problemów ze zdrowiem. Mimo to z liczbami, które pewnie bez problemów mogą umieścić go w drugiej czy trzeciej dziesiątce najlepszych pod tym względem piłkarzy w historii klubu, do tego trzynaście trofeów.

Trudna postać do całościowej oceny. Liczę na to, że jego obecna kontuzja nie okaże się tak poważna jak przedstawiają ją media i mimo wszystko Walijczyk - pewnie już w przyszłym roku - da nam swój madrycki last dance.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Gareth Bale

Post autor: Krul »

Ogólnie zjadł dupą takiego Kake, ale niesmak pozostanie na zawsze, głównie dlatego, że przyszedł tutaj jako alternatywa dla Neymara oraz jako lewonożny Ronaldo. My kibice, sami sobie zrobiliśmy krzywdę.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Clif »

Zdrowy tylko na reprezentację... naprawdę miałem o nim lepsze zdanie
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: eltacondedios »

Clif pisze: śr lis 17, 2021 1:27 pm Zdrowy tylko na reprezentację... naprawdę miałem o nim lepsze zdanie
Jakim cudem?
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 76
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: Szefo89 »

Wow, zapomniałem że my go mamy w kadrze :lol:

Albo on faktycznie może zagrać jeden mecz na trzy miesiące albo to są jakieś wymyślone kontuzje, żeby dziennikarze nie zadawali zbyt wielu pytań czemu Gareth siedzi na ławce zamiast grać.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Gareth Bale

Post autor: minusek »

Przydałby się do tego co gramy. I tak odejdzie po sezonie, opinie wszyscy maja wyrobiona więc szkoda że nie jest dostępny. To jest wg mnie nasz najbardziej kompatybilny gracz na tym prawym skrzydle, w stosunku do tego co gramy. Schodzi do środka, zostawia pole Daniemu, uderza z dystansu, ma dobre wrzutki i często wchodzi w pole karne, co przy Karimie jest ogromną zaletą. Trochę to brzmi jakby gość był wybawieniem :D ale bardziej chodzi mi o to, że w zamian musimy patrzeć na przyklejonych do skrzydła Rodrygo, Vazqueza, albo meczacego bule Asensio. IMO Bale mógłby dać znacznie więcej pożytku.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Gareth Bale

Post autor: Gehu »

Chyba tylko Faubert miał bardziej wyjebane jak sobie przysnął na ławce rezerwowych. Bale śmieje się nam prosto w twarz od 3 lat. Dlaczego nie ma jasnego komunikatu w sprawie kontuzji? Dlatego, żeby na kadrę mógł spokojnie pojechać, złapać kolejną kontuzję i wrócić znowu kontuzjowany na dłuższy okres czasu.. dziwnym trafem ozdrowienie nadchodzi jak gra reprezentacja.

idź pan w chuj. Nie piszcie, że by się przydał bo rzygać się chce jak widzę jego podejście. Powinien być dawno wypierdolony na zbity ryj. Przy zachowaniu szacunku do tego co zrobił wcześniej, ale jednak wyjebany. Nieprofesjonalny i tyle.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Gareth Bale

Post autor: kabanog »

Pytanie czy znajdzie się jakiś frajer co go zatrudni po tym sezonie.
ODPOWIEDZ