Raúl [Real Madryt Castilla]

Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Gondola. »

Temat o naszej piłkarskiej legendzie, a obecnie stawającym pierwsze kroki w trenerskim świecie szkoleniowcu drużyny rezerw Realu Madryt.

Obrazek
Awatar użytkownika
Culé a muerte
Posty: 53
Rejestracja: pt cze 04, 2021 2:04 am

Re: Raúl

Post autor: Culé a muerte »

Szanowac, zawsze go szanowalem i to pomiomo tego, ze nazwal nas kiedys "gównem".
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem."
Ronald Reagan
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Raúl

Post autor: emo07 »

A temat nie powinien być w Kadra, skoro Raul trenuje Castille?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: lukexpl »

Obrazek

A podobno Raul dzisiaj nie robi na nikim wrażenia :ptak:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: minusek »

Siedemsetny post dla Raóla, yyy znaczy się Raulity.

:raul:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: wonderkid_jr »

Mam nadzieje, że od przyszłego sezonu będzie trenerem pierwszego zespołu.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Goldschmidt »

Mam wrażenie, że mało kto rozmawia o Klasyku w playoffach do Segunda.
Obrazek


Cała powtórka wisi wciąż tu - https://www.youtube.com/watch?v=LHIpcA6 ... aWxsYSA%3D

Rewanż w niedzielę na Di Stefano o 20:00

Jeszcze co do Raula - coraz bardziej podoba mi się profil jego osobowości jako trenera.
https://www.realmadryt.pl/news/121071-m ... bie-roznia
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: lukexpl »

Osobowość ma świetną, ale warsztatowo niestety kiepsko.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Goldschmidt »

:brawo:

Powodzenia w Getafe
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: lukexpl »

My future? Raul is Real Madrid, I think I will stay.
Głupi raczej nie jest. Wie, że jak pójdzie do takiego Getafe czy innego średniaka bliżej dołu tabeli to przepadnie na dobre, tak jak niegdyś Michel, czy ostatnio Guti. Będzie polował na szansę w 1 drużynie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: minusek »

Nie wiem jak Castilla grała na przestrzeni całego sezonu, ale wczoraj w rewanżu o awans było słabo – bardzo dużo indywidualnej gry kosztem schematów zespołowych. ALE kurna, kto nie chciałby widzieć Raula wygrywającego na naszej ławce? 8-)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Wolf »

Kiedyś może. Na chwilę obecną w kwestii najbardziej pożądanych byłych piłkarzy obejmujących stanowisko trenera Realu to dla mnie numerem jeden jest Xabi. Wydaje mi się, że Raulowi też potrzebna jest droga przez zewnętrzny klub. To też jest swego rodzaju weryfikacja, choć różnie się kończy jak choćby w przypadku chwalonego kiedyś Gutiego, który teraz już ponad rok jest bezrobotny.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: eltacondedios »

Ja bym zachował spokój ws. Xabiego, na najwyższym poziomie trenuje z pół roku, zobaczymy jak sprawdzi się na dłuższą metę czy w momencie gdy pojawi się jakiś kryzys. Póki co dobra robota w Leverkusen, przywrócił zespół na dobre tory, ale nie ma co zapominać, że oni regularnie są dość wysoko, więc póki co bardziej wyciągnął ich z dołka niż dokonywał spektakularnych wyników. Oczywiście to też moja nadzieja trenerska na przyszłość i chętnie bym go tu zobaczył, ale zapewne obie strony wiedzą, że jak dobrze pójdzie to ta robota jest mu pisana, także jest czas na rozwój i nie ma co się napalać jak fani Barcelony na Xaviego.

Raul poprzez zasiedzenie niby nie jest ekscytującym nazwiskiem jako trener, ale też bym go nie skreślał. Robota w Castilli całkiem pozytywna, bo nie jest łatwo niemal co roku rekonstruować trzon drużyny z chłopakami bez doświadczenia w seniorskiej piłce. Mam wrażenie, że wychodzi o nim więcej pozytywnych opinii niż wychodziło dla Solariego czy Zizou, także może i dobrze byłoby gdyby przejął jakiś ciekawy projekt nawet w tej Bundeslidze żeby można było sobie go bardziej zweryfikować.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: lukexpl »

eltacondedios pisze: pn cze 26, 2023 11:36 am Ja bym zachował spokój ws. Xabiego, na najwyższym poziomie trenuje z pół roku, zobaczymy jak sprawdzi się na dłuższą metę czy w momencie gdy pojawi się jakiś kryzys.
A Zidane przed objęciem Realu ile lat trenował na najwyższym poziomie? Xabi w tej chwili ma od niego o wiele większe doświadczenie, niż ten miał w 2016 roku. Z młodzikami RSSS udało mu się awansować do 2 ligi, coś czego nie był w stanie osiągnąć Zidane z Castillą, ani obecnie Raul.

Raul niestety na własne życzenie znalazł się w obecnej sytuacji. Spokojnie można było awansować do Segundy z 1 miejsca, ale jego pragmatyzm został skarcony. Z tego co donoszą media to pozostanie trenerem Castilli, więc ciężko będzie o poważniejszą weryfikację. Może wciąż po cichu liczy, że za rok przejmie schedę po Carlo.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Goldschmidt »

Nie jest to raczej zaskakujące, że Raul może liczyć na cieplejsze traktowanie w prasie wokółklubowej jako Hiszpan z Madrytu. Na pewno powinien wyjść poza budynki i przestawić metody na dojrzałe jednostki. Ale jeśli chce być trenerem od młodzieży to też nie problem.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Wolf »

Myślę, że on chce dużo więcej, ale kwestią jest czy na to zasługuje. Dla mnie powinien wyjść na zewnątrz, pokazać, że coś umie i wtedy wrócić, jeśli faktycznie to pokaże. Nie ma się co łudzić, że co chwilę będzie nowy były piłkarz, który powtórzy wyczyn Zizou po przejściu z Castilii. To był wyjątek od reguły. Co więcej jeśli mamy już wybierać w trenerach Castilli to już bym wolał drugą szansę dla Solariego niż obecnego Raula. Oczywiście to abstrakcja.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: emo07 »

Wyprzedać/wypożyczyć największe gwiazdy Castilli, dać tam Arbeloe i awansować młodziaków, a Raul niech idzie w świat udowodnić swoją wartość.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: Goldschmidt »

Chujowa ta Castilla.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Raúl [Real Madryt Castilla]

Post autor: minusek »

Ale że co?
ODPOWIEDZ