Eduardo Camavinga

Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukecik »

Zdaniem wielu osób jego wejście wprowadziło wiele ożywienia i przełożyło się na naszą dominację od 60. minuty. Nie wiem co o tym sądzić, bo przez te emocje i stres, z małymi wyjątkami nie potrafię nikogo indywidualnie ocenić i nie wiem kto jak zagrał. :lol: Ale wierzę, że tak było. Niech dostaje więcej szans, on i przede wszystkim Valverde. Kroos powinien sobie posiedzieć na ławce, bo zjechał z formą drastycznie.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
KarBar
Posty: 543
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: KarBar »

Jaką dał zmianę?
Ja zasnąłem...
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1352
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

:heart: za faul na żółtą kartkę.
:heart: za popracowanie w akcji bramkowej w dogrywce.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Marcins »

Dokladnie, ten faul, ktorym urotował bezmozgiego Carve to taki sam wyczyn jak ten Fede z materacami. Na seville on i fede once de gala
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: novy154 »

Bardzo dobra zmiana, po jego wejściu wyraźnie wrzuciliśmy wyższy bieg.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1298
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »



Crack. Szkoda, że Carlo wciąż mu nie do końca ufa. Powinien wchodzić na boisko max w 60min, jeżeli CKM jest niezniszczalne i musi zaczynać od 1 minuty.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Gondola. »

Jest ogromna szansa, że te 31 mln zapłaconych Rennes za Camavingę będzie stealem tej dekady, tak jak w poprzedniej były to transfery Kroosa za 25 i Modricia za 35 milionów.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: kryspiano »

Za Carlo on nigdy nie będzie pierwszym wyborem.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Para Siempre »

On i Rodrygo są fenomenalnymi zmiennikami. Potrafią czy to dodać energii w środku czy na skrzydle. Ale gdy wchodzą od początku, to wygląda to gorzej.

Nie jest to pierwszy raz. Kroos i Casemiro, bardzo mi przykro - muszą grać w tym sezonie w podstawie na najważniejsze mecze.

Ale takich ludzi jak Camavinga potrzebujemy i za 2 lata będzie kotem.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Marcins »

Troche wiecej chlodnej glowy i bedziesz gitem
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Sandman »

Naprawdę jeszcze nikt tu nie docenił jego wczorajszego podania przy akcji na 2-1? Było genialne, ale też Ceballos naprawdę dobrze wyszedł w tempo za plecy obrońców.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: labeleq »

To podanie przypominało mi trochę wrzutki Messiego, jakimi karmił Albę i innych bordowych grajków.
Awatar użytkownika
lol1def
Posty: 52
Rejestracja: wt cze 01, 2021 11:31 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lol1def »

Wspaniała zmiana. Brak słów po prostu. :brawo: :brawo:
minusek
Posty: 1352
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

On z taka jakością gra od ćwierćfinału. Nie wiem w jaki sposób Kroos to Ancelottiemu spina, nie wiem czy zostawienie Camy na ławce i wprowadzanie na ostatnie pół godziny daje mu wiecej, ale jeśli w ostatnich meczach młody dalej będzie pokazywał taka jakość, to nie powinno byc dyskusji kto ma grać w finale.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Marcins »

Pieknie kurwa gosciu :psyduck:
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: labeleq »

Predator. :heart:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Clif »

Gavi lepszy
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukecik »

Długo mnie nie przekonywał do siebie, ale ostatnimi tygodniami już mnie kupił. Będzie kawal grajka z niego.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: kryspiano »

Jak dla mnie cichy bohater. On musi grać w pierwszym składzie za Kroosa. A Valverde za Lukę.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Gondola. »

To, w jaki inteligentny i dojrzały sposób gra jest niespotykane. Ma dopiero 19 lat, a gra jakby miał dziesięć lat więcej doświadczenia, obycia z futbolem na najwyższym poziomie, praktyki i umiejętności. To jest nasza czarna perła, która - mam taką nadzieję - w niedalekiej przyszłości będzie stanowić o sile drugiej linii tego zespołu.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Co to jest za piłkarz to ja nie mam pytań. Chłopak wygląda jak jakieś połączenie prime Vieiry w defensywie z jakimś zboostowanym Gutim w ataku. Nie wiem kurwa, może odpłynąłem, ale cóż - jest genialny, ma wszystko, by tutaj triumfować przez kolejne 15 lat.
MAS
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 01, 2021 5:55 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: MAS »

Po jego pierwszym meczu w Realu z każdym innym meczem zastanawiam sie dlaczego on nie wychodzi w podstawie.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 357
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: eltacondedios »

Mega potencjał, docelowo gracz na podstawę, ale o wiele lepiej wygląda wchodząc z ławki, nie oszukujmy się. Miewał też słabsze mecze i pewnie jeszcze je będzie miał, jak prawie każdy młody gracz. Aktualny stan rzeczy się sprawdza, a on powinien z każdym miesiącem zyskiwać na znaczeniu. Jest dobrze.
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Skurwibak »

Kozak! Mam nadzieję, że nie zatrzyma się w rozwoju jak Varane, który swój prime miał na początku kariery w Realu :potwor:
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukecik »

Co chłopak złapał flow na boisku to nie mam pytań. Kompletnie inny zawodnik niż jeszcze parę miesięcy temu. I wreszcie zagrał partidazo jako zawodnik zaczynający mecz, bo męczyło mnie też, czy nie jest to na razie zawodnik na wchodzenie z ławki i rozruszanie towarzystwa.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
ODPOWIEDZ