Eduardo Camavinga

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Eduardo Camavinga

Post autor: Krul »

Obrazek

Info:
Urodzony: 10.11.2002 (19 lat)
Pozycja: środkowy pomocnik
Kontrakt ważny do: 30 cze 2027
Poprzedni klub: Stade Rennais F.C. (transfer 31 sierpnia 2021)

Oficjalny profil na stronie klubu
Wartość rynkowa wg Transfermarket

Czeka na Real, a ja czekam na niego.

Dzięki Bogu, że nie jedzie na EURO, bo jeszcze jakiś Kante by się posypał a chłop zagrałby turniej życia i uciekł raz dwa. Mamy cholery przepych w środku, ale dla mnie to transfer must have. Najlepszy SPD młodego pokolenia.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
polaw7
Posty: 16
Rejestracja: wt cze 01, 2021 9:16 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: polaw7 »

Mam wątpliwości czy uda się go ściągnąć - coraz więcej plotek, że PSG w tym oknie go ściągnie.
Niestety, ale wydaje mi się, że on nie będzie czekał na Real - jeśli Rennes zaakceptuje ofertę, to pójdzie do PSG.

Ciekawe co zrobi Rennes - z jednej strony podobno nie chcą go sprzedawać. Z drugiej strony jeśli on nie chce przedłużyć kontraktu, to wątpię żeby czekali aż odejdzie za darmo :)
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Para Siempre »

Skąd ten cały hype na niego?

Gość do kadry nie trafił, może i wyróżnia się w przeciętnym Rennes, u nas byłby za Kroosem czy Fede i 5 lat byśmy go wypożyczali z nadzieją że będzie zastępcą. Trochę jak z Rodrygo czy Martinem. To nie lepiej, żeby poszedł do jakiegoś Juve czy Interu i za 3-4 lat o niego powalczymy jeśli będzie dobry?
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: kryspiano »

Ja bym na DF brał nawet Williama Carvalho. Kogoś kto byłby pogodzony z byciem tym zawsze drugim, ale prezentujący przyzwoity poziom.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Krul »

Gość nie trafił do kadry :lol:

Przecież Francja ma najlepsze pokolenie od lat. Do kadry nie trafił Upamecano, Theo, Mendy czy Ndombele. Nie trafić do kadry Francji na EURO, mając 18 lat to raczej żaden wstyd, zwłaszcza gdy na Twojej pozycji gra Kante, Pogba czy Matuidi.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: kryspiano »

Ale Matuidi gra na innej pozycji w kadrze niż ma. Co do Pogby to jest pajac przecież, obecnie najbardziej przereklamowany piłkarz świata.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Para Siempre »

Sarcasm pisze: ndz cze 06, 2021 8:09 am Do kadry nie trafił Upamecano, Theo, Mendy czy Ndombele.
Ale jest Sissoko. A nie ma Camavingi. To może u nas będzie kolejnym "za 3lata" wonderkidem?
Ze nie ma kontuzjowanego Mendyego to chyba nie dziwne.
Cover
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 02, 2021 11:03 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Cover »

Para Siempre pisze: sob cze 05, 2021 8:34 pm Skąd ten cały hype na niego?

Gość do kadry nie trafił, może i wyróżnia się w przeciętnym Rennes, u nas byłby za Kroosem czy Fede i 5 lat byśmy go wypożyczali z nadzieją że będzie zastępcą. Trochę jak z Rodrygo czy Martinem. To nie lepiej, żeby poszedł do jakiegoś Juve czy Interu i za 3-4 lat o niego powalczymy jeśli będzie dobry?
Defensywny pomocnik grający na europejskim poziomie przed 18. urodzinami to ewenement, stąd jest tyle zamieszania wokół Camavingi. Za 3-4 lata przy właściwym rozwoju nikt nie pozwoli sobie go wyjąć. Kłopot w tym, że chłopak z biegiem czasu coraz bardziej zaczyna wychodzić do przodu, więc jego rola może się jeszcze zmieniać.
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Zedd. »

Kłopot czy nie, może tak będzie przebiegać ewolucja jego pozycji na boisku i z wiekiem zmieni ŚPD na ŚP. Faktem jest, że Francuzowi piłka przy nodze nie przeszkadza i widać w nim sporo jakości w wyjściu z nią z wyżej, potrafi się urwać rywalowi, a przy tym ma ten odbiór. To może być naprawdę kawał gracza w przyszłości, a to że nie pojechał na EURO? Jeszcze swoje w kadrze pogra, bo jestem dziwnie spokojny, że Eduardo sobie poradzi.
A to czy będzie miał kult pokroju Kante czy będzie "tylko" bardzo dobry to już zobaczymy w przyszłości. Ale pewien jestem że na pewno nie zginie.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »

Podobno Fichado. Czyżby zemsta Pereza na PSG za Mbappe? :ptak:
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: madridcampeon »

Jestem za.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Wreszcie można się zająć projektem sportowym?

Cena spoko + zostawić na ostatni rok w Rennes.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Sandman »

Ładny kontratak Pereza, podobno PSG miało wielką ochotę na Camavingę.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Alternative »

Jeżeli to nie jest plan b względem Mbappe, to dlaczego dopiero teraz? Jeżeli to jest plan b względem Mbappe, to o co w tym chodzi? Byle kogoś kupić? Nie rozumiem tego transferu. :?
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: madridcampeon »

Od dłuższego czasu Real miał na niego oko. Gdyby teraz go nie kupili, to latem musieliby konkurować z PSG jeśli chodzi o proponowane zarobki, a z drugiej strony wiadomo - Rennes woli mieć 30 baniek niż ich nie mieć. Jeśli skończyłoby się jego przejściem do PSG, to byłby dla Realu stracony na długie lata.

Również nie spodziewałem się takiego ruchu, ale nie mam nic przeciwko niemu.
Ostatnio zmieniony pn sie 30, 2021 10:17 pm przez madridcampeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »

Miał przyjść za rok za free, ale skoro Perez już wie, że Mbappe za rok za darmo to ruszył na polowanie :ptak: Szkoda, że już nie ma czasu żeby jeszcze jakiegoś ŚO ściągnąć za Vallejo.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Krul »

No i fajnie. Co prawda od tylu, ale spełnia się moje proroctwo na przyszły sezon. Jeszcze Mbappe, Pogba i Goretkza w miejsce Asensiow, Isców, Jovicow i naprawdę mamy ciekawa kadrę

Boli Hakimi i brak potencjalnych wzmocnień na tę pozycje na rynku.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »



Romano potwierdza. Real podobno pracuje jeszcze nad odejściem jakiegoś zawodnika. Ceballos, Isco?
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Krul »

Nie no, przecież on nie zagra łącznie 100 minut. Co za debilizm z brakiem wypożyczenia
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Klub już tak robi że zaklepują, młodzi się aklimatyzują dostając ogony do gry i jeśli dają radę to zostają w kadrze (Vini, Rodry) lub odchodzą za grą (Theo, Odrio, Jović itd).
I to byłoby w porządku gdyby trener uczył, zamiast wyłącznie mniej czy bardziej sprawiedliwie rozdawać minuty.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: tayron36 »

Fajnie, znowu traktujemy naszych wychowanków jak gówno. Gościa w zasadzie znam co najwyżej z jutuba. Jedynie dochodziły do mnie informacje, że ten zeszły sezon już nie był taki oh i ah. Duże nadzieje wiązałem też z Blanco, więc trochę dla mnie zawód.

Z drugiej strony ciekawe czy to część planu na przyszły już sezon i tworzenie teamu pod Mbappe. Jeżeli tak to się zgrywa i faktycznie za rok Pogba i Kylian wjeżdżają tutaj na biało.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

Goldschmidt pisze: pn sie 30, 2021 9:31 pm Wreszcie można się zająć projektem sportowym?
Camavinga :D Mbappe jest podstawą tego projektu.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: eltacondedios »

Oczywiście, że są to działania po tym jak pogodzono się, że z Mbappe w tym oknie nic nie będzie. Ostatni rok słabszy, ale wciąż spory potencjał. Martwi pod kątem Blanco, ale w sumie z początku miał być Odegaard, więc wracamy do punktu wyjścia. Antonio chyba zbyt dużo nie pogra, zwłaszcza że przecież trzeba odzyskiwać Isco :?

Ewentualnie dawać Camavingę na wypożyczenie do jakiejś Sevilli czy Villarrealu, niech ma dużo minut w mocnym klubie z La Liga
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: labeleq »

Ciekawy transfer "z kapelusza". Carlo poprosił o pomocnika, których ma tak wielu, czy po prostu Perez kupił sobie nagrode pocieszenia?
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: emo07 »

Beka, że rm.pl świętuje przyjście pomocnika, który jest gorszy od Martina, z którego przed chwilą szydzili. Transfer chyba tylko i wyłącznie na otarcie łez po Mapecie i ugranie lekko na nosie PSG.
ODPOWIEDZ