Eduardo Camavinga

Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Gehu »

W przodzie tak, z tyłu nadal robią go jak dziecko. Jak mamy z tego mieć kolejnego Marcelo to mimo wszystko jestem za :D
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: KarBar »

To sobie chłopak teraz pogra ;)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Sandman »

Bezbłędny dzisiaj. Nikt go nie minął ani razu, do tego sporo przechwytów i kilka bardzo dobrych progresywnych podań między liniami.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Marcins »

Bezbedny to nie , bo na początku podal na kontre i zaiczyl 1 strate, ale potem profesor
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

Kapitalny. Dla mnie MOTM, chociaż wyczyn Karima tez wspaniały.

I nawet jeśli woli grać na środku, to taka praktyka na lewej obronie jeszcze bardziej go rozwinie.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Przecinak na długie dystanse i z wyczuciem timingu na wejścia. Słaby do prowadzenia gry. Przydatny ale żadne rozwiązanie na dłuższą metę. Gratuluję dobrego spotkania, bo by tak kasować akcja po akcji trzeba mieć jednak inteligencję w którą nigdy w jego przypadku nie wątpiłem. Nie wiem jednak gdzie go to sytuuje w hierarchii zespołowej. Ale to nie zmartwienie na dziś.

PS w sumie rozumiem czemu na treningach ponoć nadali mu przydomek "Lizarazu"
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Wolf »

Marcins pisze: śr kwie 05, 2023 9:03 pm Bezbedny to nie , bo na początku podal na kontre i zaiczyl 1 strate, ale potem profesor
To, że po słabym początku potrafił się ogarnąć i zagrać później taką profesurę jeszcze bardziej działa na jego korzyść. Po takim meczu jak wczoraj człowiek zastanawia się czy faktycznie nie lepiej byłoby go na stałe przesunąć na LO, ale potem zapala się lampka, że to tylko Raphinia. Pytanie co byłoby gdyby musiał grać przeciw komuś z topu na tej pozycji? :mysli:
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »

Goldschmidt pisze: śr kwie 05, 2023 9:23 pm Przecinak na długie dystanse i z wyczuciem timingu na wejścia. Słaby do prowadzenia gry. Przydatny ale żadne rozwiązanie na dłuższą metę. Gratuluję dobrego spotkania, bo by tak kasować akcja po akcji trzeba mieć jednak inteligencję w którą nigdy w jego przypadku nie wątpiłem. Nie wiem jednak gdzie go to sytuuje w hierarchii zespołowej. Ale to nie zmartwienie na dziś.

PS w sumie rozumiem czemu na treningach ponoć nadali mu przydomek "Lizarazu"
Czyli materiał na znakomitego DM'a pokroju Casemiro, który z piłką przy nodze też nigdy szału nie robił. Cama wciąż jest młody, więc jeszcze w tym elemencie się może poprawić, a w końcu nie raz już nas raczył ładnymi ciasteczkami.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Sandman »

Chłopak jest zjawiskowy. Umie wszystko, jest wszędzie, wszystko mu wychodzi.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Gehu »

Chcę, żebyś to napisał po dwumeczu z City :D
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Myślę że każdy chce. Grunt że w wieku 20 lat nie daje większych argumentów do zmieniania go gdy gra z dołem tabeli Primera poza swoją pozycją.

Smutne że Carlo odbiera mu piłkę w grze do przodu, ale nic z tym nie zrobimy. Trzeba mieć nadzieję że jak dotychczas będzie naszą najlepszą opcją na dynamicznych skrzydłowych lepszych zespołów Europy.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Gondola. »

Pod koniec meczu zmęczenie dało o sobie znać momentami dekoncentracji ale przez zdecydowaną większość spotkania Cama był po prostu znakomity. Niesamowite jak dojrzale i inteligentnie potrafi grać ten 20-latek.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Akcja na gola to absolutny kunszt i to czym się wyróżniał w Ligue 1. Przeciął ich jak masło.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Marcins »

Oby nic powaznego, bo to jest must have na City .
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »



Na bramce też zagra.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

Ale to jest świetny lewy obrońca! KAPITALNY
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Fakt. Dobry (z zespołami La Liga nawet fantastyczny) z tyłu, słaby z przodu póki co. Jeszcze z jakiegoś powodu nie wie co ze sobą zrobić jak tylko dotrze z piłką pod pole karne przeciwnika, ale u niego technika użytkowa to w sumie największy mankament. Może przyjdzie z czasem.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: minusek »

Czy ja wiem czy słaby z przodu. Patrząc przez pryzmat lewych obrońców, to może faktycznie. Ale też nie gra tam i nie trenuje więc myślę że nie byłoby to trudne do wypracowania. No i kurde, jakie on opcje nietypowe daje w ofensywie. W jakie sektory wchodzi. Nie widziałem jeszcze takiego obrońcy. No i przy tym poziom gry z tyłu i wyprowadzania piłki top.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »

Rzeczywiście bardzo fajny na LO. Tak dobry, że to Vini gonił za Griezmannem. Dzisiaj po zmianie pozycji słabiutko.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: eltacondedios »

Czyli standardowa gadka w przypadku gościa, który gra na nowej pozycji. X dobrych meczów i wszyscy chwalą, a po jakimś błędzie czy słabszym meczu zaczyna się wytykanie, że to nie jego pozycja; tak jakby nominalni gracze na swoich pozycjach nigdy nie dawali dupy. Zresztą chwilę później Cama i tak zszedł, czyli fizycznie już nie dawał rady.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Goldschmidt »

Tylko to nie stricte nowa pozycja. Nie grał tam solidnie w niejednym meczu z lepszym przeciwnikiem, nawet z marną Chelsea w kryzysie było w kratę.

Więc po chuj go tam stawiać skoro 3/4 sezonu się go tam nie szkoli? :bezradny: przydałaby się odrobina konsekwencji z czyjejś strony
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: Wolf »

Bo to jest i będzie 8. Zarówno na LO jak i na 6 wychodzą braki defensywne czasami. On nie powinien grać zamiennie z Tchou, ale razem z nim.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eduardo Camavinga

Post autor: lukexpl »

Goldschmidt pisze: pt sty 19, 2024 8:41 am Tylko to nie stricte nowa pozycja. Nie grał tam solidnie w niejednym meczu z lepszym przeciwnikiem, nawet z marną Chelsea w kryzysie było w kratę.

Więc po chuj go tam stawiać skoro 3/4 sezonu się go tam nie szkoli? :bezradny: przydałaby się odrobina konsekwencji z czyjejś strony
Jw. Cama jest fajny na LO, ale ze słabszymi rywalami albo na gonienie wyniku po wejściu z ławki. Nic więcej. Na mocniejsze drużyny pokroju Atletico jest po prostu za słaby w defensywie, a i z ataku go łatwo wyłączyć.
ODPOWIEDZ