Andrij Łunin

Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 78
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: Szefo89 »

Gehu pisze: pn lis 27, 2023 2:53 pm Co myślicie o ostatnich występach? Czy nie wydaje się Wam, że daje większy spokój niż Kepa? Bardzo solidny, opanowany. Daje konkretne argumenty, że może coś więcej z niego będzie?
Dobre występy, do tego obroniony rzut karny z Bragą, co jest wielkim plusem, bo strata bramki w pierwszych minutach mogłaby utrudnić nam tamten mecz. Miewa braki w koncentracji, wczoraj też zdarzyło mu się podać przez środek do rywala, ale Kepa idealny nie jest i też ma takie braki. Jeżeli on chce się rozwijać i grać, to będzie musiał odejść. Jeżeli pasuje mu rola 2-3 bramkarza Realu Madryt, to niech sobie tutaj siedzi, ale wtedy kariery nie zrobi.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: Goldschmidt »

Czekam na Atleti bo są lepsi, ale wartość rośnie i bardzo cieszy że trener przejrzał na oczy. Oby został w bramce do końca sezonu.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: Wolf »

Już Carlo zapowiedział, że nie zostanie. Oby powrót Kepy "na ligę" oznaczał tylko jakiś mecz, ewentualnie mecze z ogórkami.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: lukexpl »

Błędy popełnia jak Kepa, ale potrafi się ogarnąć w trakcie meczu.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: minusek »

Wolf pisze: śr sty 17, 2024 12:22 pm Już Carlo zapowiedział, że nie zostanie.
Gdzie, kiedy?
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: eltacondedios »

W niedzielę przed finałem Carlo powiedział, że z Atletico też zagra Łunin, potem w ligowym Kepa.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: minusek »

Aaaa, ok. Nie przeczytałem wcześniejszego posta i nie wyczułem kontekstu. Myślałem ze chodzi o nie-zostanie po sezonie.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 635
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Andrij Łunin

Post autor: madridcampeon »

Co on odpiernicza przy tych wrzutkach?! Tańczy na linii bramkowej jak jakiś pajac za przeproszeniem i chyba ani razu nie interweniował dziś dobrze przy centrach. Nie chcę go obrażać tym „pajacem”, ale serio - komicznie to wygląda. Każde dośrodkowanie = kupa w majtach. Jakiś zastrzyk ogłupiający mu dali przed meczem?
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Andrij Łunin

Post autor: emo07 »

Też tego nie czaję i dziwiłem się, że nikt na to nie zwraca uwagi.
ODPOWIEDZ