Rodrygo Goes

Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Rodrygo Goes

Post autor: Gondola. »

Obrazek

Info:
Urodzony: 9.01.2001 (20 lat)
Pozycja: skrzydłowy
Kontrakt ważny do: 30.06.2025
Poprzedni klub: Santos FC (2017 - 2019)
Oficjalny profil na stronie klubu (klik)
Wartość rynkowa wg transfermarkt (klik)


Drugi z trzech ogniw brazylijskiego zaciągu, kosztujący 45 milionów euro Rodrygo Goes wciąż czeka na swoją prawdziwą szansę. Od dwóch sezonów w cieniu Viniciusa, który dostaje zdecydowanie więcej minut, będąc pupilkiem Zidane'a i ulubieńcem prezesa. Mimo, iż miewał udane momenty, wciąż oczekujemy od niego przełomu i gry na miarę oczekiwań, talentu i zapłaconych za niego pieniędzy. W minionym sezonie miewał problemy zdrowotne, mimo to rozegrał 33 mecze (22 w lidze i 11 w Lidze Mistrzów), strzelił dwie bramki (po jednej w lidze i LM) oraz ośmiokrotnie asystował.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Kakamilus »

Niesamowity instynkt na ostatnich metrach, na przyjściu Carlo może tylko zyskać.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: KarBar »

Dalej twierdzę że on lub Vinicius powinien zostać wypożyczony do któregoś z klubów gdzie rozegra pełen sezon, bez tak olbrzymiej presji jaka jest w Realu. Skorzystają na tym obaj, bo jeden dostanie mnóstwo minut gdzieś, a drugi nie będzie musiał się minutami dzielić tu.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Z całego tego, niestety, coraz bardziej rozczarowującego zaciągu dzieciaków: Viniciusa, Kubo, Brahima, Reinera, to jest chyba jedynym z którym wiążę większe nadzieje. Chłopak nie jest ekefkotwny i nie strzela (jeszcze?) dużo, ale totalnie zaskakuje mnie to ile on widzi na boisku - zobaczcie ile ma asyst: 6! Trzeci wyniki w drużynie, przy tylu minutach. Naprawdę na niego liczę.
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Mam nadzieję, że Bale będzie miał status zawodnika non EU, przez co zostanie wymuszone wypożyczenie Rodrygo. On musi zacząć grać i grać i grać.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Kakamilus »

Dajcie jego spokój Viniemu i mamy cracka. Ten chłopak jak był mały to rodzice wsadzali mu łeb do zamrażalki.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Krul »

Sarcasm pisze: ndz sie 22, 2021 9:19 pm Dziś duży test. 30 minut, potrzebujemy impulsu i bramek. Obym wrócił tu z pol godziny i wstawił serduszko.
+1

Edit: Beznadziejny
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gondola. »

Debiutujący 18-latek asystuje, a 20-latek strzela bramkę na wagę zwycięstwa w Lidze Mistrzów z Interem. Baby Madrid pełną gębą.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Krul »

Ciekawe jaki potencjał ma tak naprawdę Rodrygo.
Wykończenie miał zawsze, wiec bramka mnie jakoś nie dziwi. Co raz bardziej mam wrażenie, że z niego będzie lepsza 9 niż skrzydłowy.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

Obrazek
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gehu »

Krul pisze: czw wrz 16, 2021 6:21 am Ciekawe jaki potencjał ma tak naprawdę Rodrygo.
Wykończenie miał zawsze, wiec bramka mnie jakoś nie dziwi. Co raz bardziej mam wrażenie, że z niego będzie lepsza 9 niż skrzydłowy.
On na ten moment jest zbyt delikatny na 9tkę. Nie ma warunków fizycznych, miotają nim jak chcą.. wchodząc ze skrzydła nieraz może zrobić różnicę, albo karnego :D Instynkt strzelca ma i i to jest fajne, że potrafi się odnaleźć. Szkoda, że w lidze idzie mu tak cienko i jest zazwyczaj bezbarwny.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Krul »

Racja, ale jest jeszcze młody. Wiadomo, Haaland ani Ibra to nie będzie, ale spójrz na takiego Gabriela Jesusa. Zresztą...

Obrazek


Piłkarsko bardzo ciekawy. Fajne wykonczenie, na chwilę obecną to polecam telefon ogarnąc do Cristiano, aby rozpisał dietę i plan na siłke :thumbup:
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: KarBar »

Super by było gdyby dostał tak kilka meczów z rzędu w pierwszej jedenastce. Łatwiej by było ocenić gdzie się obecnie znajduje.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Dobry mecz, świetny rajd przy nieuznanym golu Benzemy, powinien też być karny po faulu na nim.
Na razie w cieniu Viniciusa, ale idzie do przodu, nie wiem czy będzie stanowił o sile zespołu, ale przynajmniej na solidnego zmiennika ma papiery.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Nie wiem co oni z nim robią na siłce, ale czekam aż porządnie przypakuje. Sposób w jaki się odbija od drwali w obronie świadczy albo o słabym balansie albo o tym że nie ma masy. Vini jak leci na glebę to wiadomo że albo tego szuka albo jest faulowany. U Rodry jest jak u Hazarda - ciut za wolny lub za cienki w barach.
Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Sondo »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: TWL64 »

Mr. Champions znów swoje wsadził, niezły mecz, ale coraz częściej mam wrażenie, ze skończy jak Asensio.
Na regularną grę i ewentualną eksplozję raczej nie ma szans.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Już 7 gol w LM w 17 meczu (powinno być 8, jednego ukradł mu niby samobój), co by nie powiedzieć w tych rozgrywkach jest efektywny. Dla porównania memiczny Higuain w Realu miał 8 w 48 meczach.
Zgadzam się, że nie ma co liczyć na jakaś eksplozję talentu, ale nie każdy musi być crackiem. Jeśli dostarczałby takich liczb jak do tej pory w LM to ja byłbym super zadowolony.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

W ataku graliśmy nędzę, ale przy kontrze Alaby dobrze sie odnalazł. Za to dał nawet dużo w asekuracji Lucasa, więc generalnie mały plusik za ten mecz.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Kakamilus »

Chłopak nie jest od robienia show, a od liczb i gry. Naprawdę imponuje mi jego osobowość na boisku. Jest chłodny, zabójczo skuteczny i teraz dokłada pracę w obronie. Będzie bardzo dobrym zawodnikiem.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: kabanog »

To jest na pewno Brazylijczyk? Mam wrażenie, że on ma mentalność Niemca. Fajnie, że Carlo widzi w nim dużo i ciągle na niego stawia. Jednak mam wrażenie, że przydałby mu się mecz gdzie wkręciłby jakiegoś obrońcę w ziemię i załadował golazo.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

Wciąż zastanawiam się w ogóle, czy prawe skrzydło, to najlepsza pozycja, jaka dla niego istnieje. Ciężko przy ustawieniu naszej drużyny o inną pozycję dla niego, ale wciąż mam wrażenie, jakybśmy nie potrafili wykorzystać choćby 90% jego potencjału.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »

W Brazylii grywał na PS, grał też jako fałszywa "9". Być może jest to bardziej taka "10", ale potrzebujemy dobrego prawego skrzydłowego, więc niech się oswaja z tą pozycją. I tak gra lepiej niż Hazard u nas na LS :D
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Kakamilus »

Szkoda chłopaka, ewidentnie łapał wiatr w żagle i znowu kontuzja. Imponuje mi tym punktowaniem w k.kanadyjskiej.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gehu »

Nie panikuj, nawet nie ma oficjalnej informacji co mu jest.
ODPOWIEDZ