Rodrygo Goes

Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: wonderkid_jr »

Jako 9 zagrał jakieś pierdyliard razy lepiej niż Hazard.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

Sandman pisze: ndz wrz 11, 2022 1:55 pm Powtarzam: to nie jest prawoskrzydłowy. To on powinien być zmiennikiem Benza.
+1
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Wolf »

Nie jest, bo to jest nominalny lewoskrzydłowy. Problem polega na tym, że poza nim i Valverde nie mamy sensownej opcji na prawe skrzydło, więc nie możemy zrobić z niego rezerwowego, gdy Benzema jest zdrowy.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
arturzyx

Re: Rodrygo Goes

Post autor: arturzyx »

Kanadyjkę ma potworną, jeśli podzieli się to przez minuty w tym sezonie. Co 59minut, wiec super rozpoczęcie sezonu. Rok temu było co 128. Niech gra na każdej pozycji w ataku, bo tylko go to rozwinie. Vini też będzie musiał odpocząć, jak wróci Benzema, więc swoje zagra. Pewnie uda mu się poprawić wynik i dobić do 3500minut czyli o 1000 więcej. Rok temu asesnio nabierał Carlo i zabierał Rodrygo minuty. Teraz na szczęście poznali się na parodyście i podzielą się minutami z Fede, a asesnio zagrał 2110. Kilka dodatkowych na pewno dołoży też Benzema, bo nawet jak wróci to będzie musiał być bardziej oszczędzany i chyba sam zda sobie sprawę, że z Lewym może na trofea rywalizować, a w bramkach to nie tym napastnika.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gondola. »

Grajmy Rodrygo jako 9, Hazard wcale nie jest lepszym rozwiązaniem. Fede i Vini po bokach, w środku Rodrygo a w pomocy złote trio Modrić, Czumeni i Cama. Rodrygo ma technikę, ma dobry strzał, może i fizycznie jest jeszcze pole do rozwoju ale trzeba próbować.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gehu »

Przecież z RB zagrał bardzo słabo.. Dla mnie za słaby fizycznie na granie jako osamotniona 9tka. Wolę jego wejścia ze skrzydła.
KarBar
Posty: 543
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: KarBar »

Ze skrzydła robi więcej szumu, ma też sporor miejsca żeby poszaleć i pokiwać.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Jedna z lepszych całych połów jakie rozegrał w naszych barwach. Na tle kraterów w obronie rywala, ale jednak. Bardzo mi się podobał do pewnego momentu spotkania i cieszy że znowu pojawia się przy okazji szlagieru.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Super cieszy mnie początek sezonu w jego wykonaniu bo wydaje się że zaczyna łapać jedną rzecz której mu brakowało - tj. regularność. Gość już w poprzednich sezonach pokazywał że umiejętności ma i jego sufit jest wysoki, ale niestety to były pojedyncze przebłyski (Galata, bramki w LM, Chelsea, City) ale nie miał ciągłości, nie potrafił pokazać tego systematycznie tydzień po tygodniu.
Teraz chłopak wrócił po kontuzji i mecz w mecz gol/asysta. Wygląda to bardzo dobrze, buduje też jego pewność siebie i za chwilę te gole zaczniemy traktować jako coś standardowego a nie jakieś osiągnięcia. I o to chodzi. Chłopak nie będzie tak efektowny jak jego ziomek z faveli, ale imo to nie ma zupełnie znaczenia. Jak będzie dowoził takie liczby jak teraz - a nie widzę powodów żeby tego nie robił - to wystarczy żeby być jednym z najlepszych na świecie.
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Mówił pan, że Rodrygo może grać na każdej pozycji z przodu. Chciałem zapytać, czy w przyszłości, ze względu na swoje umiejętności, będzie w stanie grać jako środkowy napastnik i zastąpić Karima Benzemę?

[Anczelot] Myślę, że Rodrygo ma ogromny potencjał. Czy jako napastnik, czy jako podwieszony napastnik, czy jako skrzydłowy. Być może pozycja skrzydłowego nie jest dla niego odpowiednia, bo jest naprawdę dobry w uciekaniu rywalom i szukaniu przestrzeni. Wygrywa pojedynki na małej przestrzeni. W przyszłości widzę go bardziej jako środkowego napastnika niż jako skrzydłowego. To, że może grać jako skrzydłowy, jest po prostu kolejną jego zaletą.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Czyli Mbappe w 2024 po zrezygnowaniu z player option w kontrakcie wjeżdża na prawe skrzydło. Już znamy kolejne dwa okienka Realu Madryt ;)

#woczekiwaniunasymbiozętrzechlewoskrzydłowych
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Marcins »

#zadnychtransferowniebedziekadrajestkompletna
emo07
Posty: 143
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: emo07 »

Ależ stracił w moich oczach po tej akcji z dziećmi, a miałem do niego dodatkową sympatię właśnie za pozory przyzwoitego chłopca.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Jak to było?
Goldschmidt pisze: czw cze 30, 2022 1:15 pm Zaczynamy etap gwiazdorzenia najwyraźniej.
Wesołych alimentów Rodry ;)
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »

Dzieciaki spłodził wcześniej, więc to gwiazdorzenie musi trwać kilka lat :D Na szczęście na boisku (odpukać) nie gwiazdorzy.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Goldschmidt pisze: sob gru 24, 2022 3:14 pm
Goldschmidt pisze: czw cze 30, 2022 1:15 pm Zaczynamy etap gwiazdorzenia najwyraźniej.
:mysli:
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Wszyscy Brazylijczycy powinni od Nacho dostać po lepie na otrzeźwienie. Ale i tak jest dobrze sportowo. Jakbym to ja miał decydować, to już w zeszłym roku byłby gdzieś na wypożyczeniu i tyle by było z #14. Jest OK. Nie sądziłem, że się tak rozwinie i to dość szybko.

A co do pozasportowego życia, kurde, nie będę oceniał jego decyzji i moralności. Jego życie i prawo wyboru. Ale mając tak młodego ojca... czy on nadal nie pojął powagi antykoncepcji?!
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »

Przynajmniej Carlo od razu go utemperował. Zobaczymy czy się ogarnie.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

A to przy zmianie się sfrustrował czy co?

E: ok, przeczytałem konferencję.
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

OMG :eek:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: wonderkid_jr »

Rajd niczym FENOMENO.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »



Tym bardziej szacun.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Niestety podobnie jak rok temu jest to na ten moment pilkarz momentów. Wczoraj rzeczywiście rajd jak Luis Nazario, ale po mundialu to dopiero drugi błysk (pierwszy w meczu z 3ligowcem...) i nie jest przypadkiem że stracił miejsce w 11tce. Początek sezonu dawał nadzieję że złapie ciągłość, ale znów wszystko stanęło. Jak nie osiągnie regularności to zostanie max superrezerwowym.
κύριος Ἰησοῦς
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Świetny mecz. Wyprowadził akcję przy pierwszej bramce, odciągnął obrońcę przy drugiej, w akcji z karnym tez miał spory udział. Grał jako wolny elektron i tak powinien grać zawsze. Znacznie lepiej wyglądamy z nim w ofensywie, pomijając mecze w których jest przyklejony do skrzydła. Problemem jest to, ze bez Karima wskakuje na 9, co w tym sezonie ma miejsce za często. Może on sam cos z tego wyciągnie, ale ekipa cierpi. A za dzisiaj 5 z plusem.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Wolf »

Dokładnie. Bez oficjalnego udziału (asysta/bramka), ale bez niego pozostała dwójka z ataku nie miałaby na koncie tego co ma. Duża i inteligentna praca. Oby Carlo wyciągnął z tego wnioski na stałe.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
ODPOWIEDZ