Rodrygo Goes

Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: TWL64 »

Wielkie 45 minut, widać chłopak ma wielki talent do "bilarda" w polu karnym.
Brawo 👏
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 76
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Szefo89 »

Joker :heart:

- wchodzi z Chelsea - chwilę później bramka
- wchodzi z Sevillą - chwilę później bramka

Nie przekonuje mnie ten chłopak w pełnym wymiarze czasu, ale dając takie zmiany będzie idealnym 12 zawodnikiem. Wielkie brawa za ten tydzień, chyba powoli zamyka dyskusję Asensio-Rodrygo.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: kryspiano »

Taka jest jego rola- super rezerwowy. Mamy nowego lucasa vazqueza
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Dopóki jestem modem, każdy negatywny post będzie karany bezterminowym
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

Piekny, po prostu piękny. :heart:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

Rodrygo za dobry, Mbappe niepotrzebny, 200 mln na nowy kontrakt dla Bale'a
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: TWL64 »

Jeżeli wygramy tą edycję to jego wkład będzie historyczny i niezapomniany.
Ten chłopak jest po prostu niezwykły, a przecież zimą był już skreślany, porównywany do bezjajecznego Asensio (m.i n. przeze mnie) i krytykowany za brak goli.
Końcówkę sezonu ma bombową :potwor:
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Goldschmidt »

Jeżeli?

Kurwa 21 latek ratuje nam dwa dwumecze a tu jeszcze jakieś wątpliwości?
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Clif »

10 goli w LM, 3 więcej od Viniego. Nie rozstrzygałbym jeszcze który będzie miał większa karierę.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »

Gdyby połączyć Viniego i Rodrygo, to mielibyśmy gracza idealnego.
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: wonderkid_jr »

Końcówka sezonu należy do niego. :psyduck:
Awatar użytkownika
Zidanka5
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 11, 2021 7:15 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Zidanka5 »

TWL64 pisze: śr maja 04, 2022 10:37 pm Jeżeli wygramy tą edycję to jego wkład będzie historyczny i niezapomniany.
Goldschmidt pisze: śr maja 04, 2022 10:43 pm Jeżeli?

Kurwa 21 latek ratuje nam dwa dwumecze a tu jeszcze jakieś wątpliwości?
Jeśli masz na myśli zdobyte bramki, to w pierwszym meczu dwie zdobył Benzema i jedną Vinicius, a w drugim dwie Rodrygo i jedną Benzema. Ale w obliczu awansu do wielkiego finału nie będziemy się spierać o detale :), bo tak naprawdę wielkie brawa i uznanie należą się całej drużynie.


"Nie mogę wytłumaczyć tego, co się stało. Nie mam na to słów. Nie mam pojęcia, co się wydarzyło. Bóg na mnie spojrzał i powiedział „To twój dzień”. Jestem bardzo szczęśliwy z dwóch goli w półfinałach Ligi Mistrzów i doprowadzenia Realu Madryt do miejsca, w którym zawsze powinien być, czyli do finału Ligi Mistrzów, i wygrywać. Jestem bardzo szczęśliwy. "

A my razem z Tobą Rodrygo. :heart:
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukecik »

Co się chłop rozegrał to nie mam pytań. Jeśli utrzyma się na tym poziomie to żaden Gnabry za rok nie jest potrzebny.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: kryspiano »

Król CL :kot:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gondola. »

Myślę, że sporo z nas o nim zapomniało, niektórzy pewnie zaczęli spisywać go na straty. Pamiętajmy, że Rodrygo ma dopiero 21 lat i duże pole do samorozwoju, a jeszcze większy talent do realizacji. Przy odrobinie szczęścia, mógłby być naturalnym następcą Benzemy za 2-3 lata jako "9". Już teraz ma wiele oczywistych zalet - sprytny w grze z piłką, dobry technicznie, nieźle drybluje, rzuty wolne też wykonuje porządnie, jest szybki i sprawnie podejmuje decyzje, sporo widzi na boisku. Powinniśmy częściej na niego stawiać.

Zresztą, niezależnie od tego, jak potoczą się jego dalsze losy, swoje statement game właśnie rozegrał. Ten mecz i dwie bramki w odstępie sekund będą wspominane latami.

Rodrygo ma 10 goli i 7 asyst w Lidze Mistrzów przy rozegranych około 1150 minutach. Niesamowite liczby jak na nieopierzonego rezerwowego.
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 76
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Szefo89 »

Szefo89 pisze: pn kwie 18, 2022 7:52 am Joker :heart:

- wchodzi z Chelsea - chwilę później bramka
- wchodzi z Sevillą - chwilę później bramka

Nie przekonuje mnie ten chłopak w pełnym wymiarze czasu, ale dając takie zmiany będzie idealnym 12 zawodnikiem. Wielkie brawa za ten tydzień, chyba powoli zamyka dyskusję Asensio-Rodrygo.
On jest idealny na tego mitycznego podmęczonego rywala. Jako joker robi genialną robotę, a mógł mieć hattricka w doliczonym czasie, wtedy nawet dogrywka by nie była potrzebna. Asensio niech sobie gra z Mallorcami i Gironami, tu mamy zawodnika na Ligę Mistrzów :heart:
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: lukexpl »



Działaj cracku :heart:
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: labeleq »

Jestem ciekaw, jak wpłynie na niego fiasko mapeta. Da mu dodatkową motywację i pewność siebie,czy jednak pewność siebie i spuszczenie z tonu?
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: vini639 »

Jak ma spuścić z tonu jak on nawet niekwestionowanym podstawowym zawodnikiem nie jest? Poza tym to nie Asensio.

No i mogą być jeszcze jakieś transfery na prawą stronę ataku.
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: Gondola. »

Bezdyskusyjnie największy wygrany tego, że transfer Mbappe spalił na panewce. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie stanie się etatowym członkiem pierwszej jedenastki i zaliczy podobnie przełomowy rok co Vinicius. Na pewno jest w stanie tego dokonać - próbkę swoich możliwości pokazał w ostatnich dwóch eksplozywnych miesiącach, strzelając cztery bramki w lidze i przede wszystkim trzy arcyważne trafienia w Lidze Mistrzów.
arturzyx

Re: Rodrygo Goes

Post autor: arturzyx »

vini639 pisze: ndz maja 22, 2022 8:11 am Jak ma spuścić z tonu jak on nawet niekwestionowanym podstawowym zawodnikiem nie jest? Poza tym to nie Asensio.

No i mogą być jeszcze jakieś transfery na prawą stronę ataku.
On już niestety miewał takie momenty, że łapał formę na 3-4 mecze i potem fatalnie. Z city też w pierwszym meczu aktywny w obronie jak asensio. Strasznie mnie wtedy zawiódł zaangażowaniem, a może tremą. Liczyłem, że będzie zapieprzał jak Valverde. Może to jeszcze nie piłkarz na pierwszy skład z mocnym i świeżym przeciwnikiem, a sevilli nie ma co liczyć, bo fatalną mieli końcówkę. Tak czy inaczej, wierzę w niego, ale miał spadki formy, które może były spowodowane spuszczeniem z tonu a może czymś innym. Oby jak najrzadziej
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Oho, następny po nowy kontrakt. Z tym, ze ten to nawet pol roku dobrego nie miał… Po słabym sezonie-dwóch nikt by go nie wziął od nas przy obecnych zarobkach w okolicy 4 baniek, a co dopiero dawac mu 7 na łapę. Nie wiem czy to efekt pozbycia się „balastu” kontraktowego Bale, Isco i Marcelo, ale jestem zdecydowanie w opozycji do takiego działania.

Pozostanie mi liczyć, ze fachowcy w klubie nie mylą się w jego ocenie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Oby tych rzekomych 70 baniek od Chelsea nie bylo szkoda jak rzekomych 100 baniek od Liverpoolu za Asensio swego czasu.
ankhu
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 01, 2021 6:27 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: ankhu »

180! :psyduck:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Rodrygo Goes

Post autor: minusek »

Faktycznie 180, za Raula była setka :loool:
ODPOWIEDZ