Marco Asensio [Paris Saint-Germain]

El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: El Dominik »

Zawsze będą mnie cieszyć jego dobre mecze czy bramki. :heart: Lubiałem go od początku. Mam nadzieje, że teraz będzie lepiej, bo dobrze mu życze.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: tayron36 »

Fantastycznie, może jakiś frajer się nabierze i wyłoży więcej. Nic tylko się cieszyć :potwor:

Wykończenie wczoraj cudne, jednak bez kamyczków się nie obejdzie. Brakuje mi ciasteczek, a na 10 z bardziej szczelną defensywą takowe by były wymagane. No i załóżmy, że to jest to i Marco co mecz na 10 dokłada punkt w kanadyjce, kogo poświęcacie? B2b Fede, czy rozgrywającego Lukę/Toniego? Poświęcenie Casemiro raczej nie wchodzi w grę. Fajnie, że dodaje opcji na bardziej wertykalne mecze, a może nawet w tych zamkniętych dołoży jakieś pierdolnięcie z dystansu? Oby to nie był jednorazowy wyskok.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: kryspiano »

Kaczyński. Sprzedać za 50 baniek jak znajdzie się głupi.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Marco Asensio

Post autor: Krul »

Ogólnie na pomocy wyglada o niebo lepiej. Nie potrzeba tam takiej dynamiki i urywania się obrońcom, do tego ma świetna technikę użytkowa, no ale niestety to drugi Isco, obaj średni, za słabi na ten klub i aby dostać tyle minut i zaufania co potrzebują. Oddać to wszystko w pizdu i wziąć kogoś poważnego.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: KarBar »

Ale wkurwia. Gość który walczy o miejsce w składzie powinien walczyć jak dzik, a jest tak strasznie nijaki że nie da się tego oglądać.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: kryspiano »

Reszta co ma to miejsce też powinna udowadniać w każdym spotkaniu, że grają bo są najlepsi. Dziś Asensio grał tak samo słabo jak pozostała dziewiątka.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Kakamilus »

Ósemka. Militao w to nie mieszaj, on dał radę.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: KarBar »

Jasne, że walczyć powinien każdy. Ale bardziej tego "harta" widziałbym u gracza który próbuje udowodnić jak dobry jest i jak ważny być powinien. Ostatnio hat-trick a dzisiaj dramat.
Ani w środku, ani z boku. Ani nawet nie był agresywny w walce o piłkę. Taki o! Zawodnik ofensywny z czasów ZZ.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: tayron36 »

Moja pierwsza myśl - pokazał jak sobie fatalnie radzi jak nie ma miejsca między liniami.

Po uspokojeniu - cały zespół pokazał, że sobie nie radził z tym brakiem miejsca.

Jednak dzisiaj dostałem pewną odpowiedź na pytanie, które zadałem w tym temacie, czy jeżeli Marco sobie radzi, to wstawiamy go za Fede czy za Lukę. Bez B2b są kratery i dzisiaj to było wyraźnie widać. Środek Case Luka Asensio może być na gorsze zespoły, albo na bardziej spójny w środku Real. W tym momencie to samobójstwo.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Clif »

Nie jestem fanem Mareczka, ale patrząc na to troszkę chłodniej to z tego całego naszego szrotu który mamy z przodu tj. obok niego: Hazarda, Jovica, Bale'a, Mariano, Isco to jego postawiłbym chyba na ostatnim miejscu w kolejce do wypier... tzn. odejścia.
Wiadomo, że nie jest to złota piłka, ale kilka razy zagrał w tym sezonie przyzwoicie, coś tam z przodu jednak potrafi dodać. Wielkich pieniędzy za niego nie dostaniemy, kontraktu chyba jakoś kosmicznego nie ma, trochę zależy to od tego jak będzie wyglądało okienko transferowe, ale jako uzupełnienie skłądu myślę że mógłby zostać.
κύριος Ἰησοῦς
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Volfgang »

No i ilość Hiszpanów też się w kadrze musi zgadzać.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: lukecik »

Na takie wejścia mógłby być mega przydatny. Zamiast katować dośrodkowania przy niekorzystnym wyniku można jakoś poklepać przygotowując mu pozycję do strzału, jak to zostało dziś zrobione i cyk golazo wjechało.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Marco Asensio

Post autor: Krul »

Będzie kandydat do bramki fazy grupowej razem z przewrotką Lewego.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: labeleq »

Chyba łapie jakąś dobrą formę. Chcę go zobaczyć ze zdrowym Carvajalem, żeby zobaczyć jak będzie funkcjonował przy dobrym PO.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Marco Asensio

Post autor: Gehu »

Wczoraj całkiem sporo dobrego. Można narzekać, że nie jest typowym skrzydłowym, ale starał się tą gre fajnie pchać do przodu po swojej stronie. Oczywiście pracował z LV z którym chyba nie do końca idzie ogarnąć grę Skrzydłowy + wchodzący obrońca - LV chce mieć dla siebie całą stronę, a to dla niego zbyt wiele.

Marco na plus - teraz czekamy na występ Rodrygo.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Clif »

Można na niego narzekać i są ku temu dobre powody. Ale jeśli uda się dociągnąć tą ligę to w dużej mierze dzięki golom, które dokłada. W ostatnich latach naszym problemem nr 1 był brak strzelb a ataku innych niż Benzema, teraz swoje dołożył Vini i wsparł go właśnie Asensio, niestety kompletnie zawiódł Rodrygo. Jak się spojrzy na te bramki Mareczka to wszystkie to wszystkie są ważne: wczoraj na 1-0, poprzedni z Granadą też na 1-0, z Mallorcą 2-0 i 3-1, z Ateltico 2-0 - to może być to co zrobi różnice w lidze.
κύριος Ἰησοῦς
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Para Siempre »

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: lukexpl »

Trzeba było wyjść Bale'm, ale Carlo po "wielkich" meczach Marco z jakimiś Granadami i innymi uwierzył, że ten chłopak może pociągnąć ten wózek. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Goldschmidt »

Szczerze jestem ciekaw czy z nim przedłużą jeśli dalej będzie się jako tako prezentować w lidze. Jego poziom jest już jasny (choć IMO mógłby być lepszy gdyby ktoś go faktycznie uczył), ale dalej nie wiem czy wolę jego w rezerwie na to prawe skrzydło czy Rodrygo.

Ogólnie najbardziej wolałbym Bernardo, ale 200 mil... nie, już to pisałem.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Para Siempre »

A jak my stoimy z Brahimem? Bo powinien nam dawać więcej niż Asensio już na dzisiaj.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Goldschmidt »

Ma jeszcze chyba jeden rok wypożyczenia w Milanie i możliwe że mogą go wykupić za 22 przy czym my odkupić za 27. Choć w oficjalkach o tym ani słowa.

Więc tego lata pewnie może być decyzja zależnie od tego co zagra do końca tego sezonu. Wybór między nim, Diazem, Rodry i Kubo to tylko wybór ile chcemy zarobić i do czego ten fundusz miałby być potrzebny. O Hazardzie czy innym Reinierze już nie wspominając :bezradny:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: Clif »

No obnażył go mocny przeciwnik, ale ja w dalszym ciągu uważam że na ligę to moze być przydatny piłkarz. Tym bardziej, że jak mało kto dobrze czuje się w swojej roli rezerwowego: ani nie zlewa tego klubu jak Bale, ani nie wali fochów jak Odegaard. I nawet spojrzenie na te gole które strzelał pokazuje, że może LM nam nie wygra, ale może nastukać trochę punktów vs. Granada, Mallorca czy te inny nasze hiszpańskie ogórki.
I nie wydaje mi się żeby skreślał go nawet powrót Brahima: 3 pozycje w ataku i Vini, Benzi, Mbappe (oby), Mareczek, Diaz i Rodrygo. Nawet jeśliby miał zostać któraś z naszych pseudo 9tek (Jovic, Mariano) to i tak się mieści. Hazarda jednak mam nadzieje że wypchniemy
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lol1def
Posty: 49
Rejestracja: wt cze 01, 2021 11:31 am

Re: Marco Asensio

Post autor: lol1def »

Jaki on jest przetragiczny. Fatalny piłkarz, absolutnie.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: KarBar »

Gość na słabych rywali. Ewentualnie zmiennik który wejdzie i coś ustrzeli podmęczonemu rywalowi.
I tyle ;(
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Marco Asensio

Post autor: lukecik »

Asensio to najlepszy dowód na to, że w Carlo w trakcie sezonu doszło do jakiejś przemiany. Pierwsza runda to czas, gdy nasz treneiro nie bał się ryzykowanych decyzji i eksperymentów np. wystawianie Asensio w środku pola. Po świetnym meczu na tej pozycji z Mallorcą (?), gdy walnął hattricka, znowu wrócił na skrzydło, gdzie jest kompletnie bezproduktywny, zwłaszcza z mocniejszymi przeciwnikami. Nie ma chłop ani szybkości, ani przyśpieszenia do gry na skrzydle i tylko robią mu tym krzywdę. Nie wiem, o co chodzi z Hazardem, który będąc zdrowym powinien grać, Bale też odstawiony kompletnie na boczny tor i na siłę pchany jest przez to Asensio. Bez sensu
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
ODPOWIEDZ