Eden Hazard [koniec kariery]

KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Po prostu patrzymy realnie.
Hazard który porusza się płynnie po boisku, który nie schodzi z urazem daje nadzieje że faktycznie może wrócić do dawnego grania.

Więc każdy udany drybling cieszy.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Krul »

Tutaj nie ma czasu na obiektywizmu. Nie ma szans posadzić Viniego w obecnej formie, nawet po 3 gorszych czasach, bo to przyszłość Realu.
Zaraz przyjdzie Mbappe. W obwodzie Rodrygo. Albo robi jakość albo niech wypierdala
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: minusek »

W odwodzie. ;)
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Najpierw niech Mbappe przyjdzie.
Obecnie Hazard jest numerem 3 po Karimiem i Vinim, więc potrzebujemy go.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: minusek »

0 minut. Vazquez może i taktycznie bardziej pasował Ancelottiemu, ale brak minut? Oby to nie było to, że znów coś poczuł po tym ostrym wejściu z Celta.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Najpierw z lewej go wygryzł jeden młody gówniarz z faweli, teraz na drugą flankę argumenty trenerowi daje drugi.

On musi być największym pechowcem w historii tego klubu...?

E: poszedł Zizou i skończył się parasol ochronny - trener otwarcie mówi na konferencji że woli 20 letniego chłopaka na atakowanie trudnego rywala
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Krul »

A idźcie w chuj z tym Hazardem. Trudno, musimy się pogodzić, że kolejny wielki niewypał po Kace i Bale, choć daj Boże żeby chociaż w połowie dał nam tyle, co Gareth.

Nie ma co się zastanawiać, trzeba szybko gdzieś opychać. Szkoda marnować potencjału młodych, aby Hazard grał tylko za nazwisko.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Patrzę sobie dziś na jego dynamikę i pojedyncze zrywy i mam wrażenie, że powoli wraca.
Jeszcze chwile to może potrwać, ale jest nadzieja, że odżyje pierwszy raz po transferze.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Krul »

Wraca, jest dynamika, ruch, liczby przyjdą z czasem, pod warunkiem jeśli się nie połamie. Na chwile obecna nie mamy lepszej alternatywy, wiec sam walczy o swój byt tutaj.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Nie oglądałem pierwszej połowy. W drugiej zagrał tak jak się spodziewałem.

Dalej nie wiem po co nam on, ani czy jest wart zachodu. Bez niego wyglądamy lepiej.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Fajny był z przodu. Trzymam dalej kciuki za niego.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
El Mou
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 31, 2021 8:45 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: El Mou »

Goldschmidt pisze: ndz wrz 19, 2021 9:39 pm Nie oglądałem pierwszej połowy. W drugiej zagrał tak jak się spodziewałem.

Dalej nie wiem po co nam on, ani czy jest wart zachodu. Bez niego wyglądamy lepiej.
No i kto miałby grać za niego? Jedyną alternatywą na ten moment jest Rodrygo, który też nie jest zawodnikiem na pierwszy skład.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Rodrygo. Nie wiem co „nie jest zawodnikiem na pierwszy skład” ma znaczyć skoro z nim gramy zgoła lepiej niż z Hazardem.
Albo Edu/zdrowy Kroos i zmiana ustawienia, co zresztą pisałem.

Ale niech gra bo i tak grać będzie. Jestem sceptycznie nastawiony skoro po opiniach Carlo trudno sądzić by wrócił na lewą stronę.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Pomyślałem o nim dopiero po końcowym gwizdku.
I wcale mi nie szkoda, że nie wszedł. Dziwne uczucie.

Fajnie że Carlo pomaga byśmy nie zapłacili tych bonusów za występy.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Ale dziwnie, jak drużyna nie potrzebuje swojego najdroższego zawodnika :psyduck:
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Eden Hazard

Post autor: kabanog »

Zaskakujące, że bez swojego lidera i jajec ta drużyna ma większe jaja i determinację do wygrywania niż z nim.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Przecież Benzema gra :sie:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Krul »

Hmmm, ciężki klimat z tym Hazardem. Przecież patrząc realnie, on w tym sezonie nam nic jeszcze nie dał. Dla mnie w piłce, zwłaszcza przy takim nazwisku licza się cyferki. Bramki, asysty, a u niego 0. Co z tego ze jakaś dynamika wraca, już wole ogrywać Rodrygo.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Kakamilus »

Mu już nic nie wróci. Może mówić sobie, że nie jest w optymalnej formie, tyle że to już będzie jego maks. On po prostu jeszcze tego nie zrozumiał. Skończył się tak samo jak Kaka. Będą pewnie jakieś przebłyski ale nie będą zwiastować powrotu do prime, tylko przypominać jakim kiedyś był zawodnikiem.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Sprzedać jak ktoś będzie chętny. Ci katarczycy co nzonziego i Jamesa wzięli może się skuszą...
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Marcins »

Dzisiaj daje win czuje to :roll:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Kolejny mecz, kolejny raz pozycja Hazarda totalnie psuje atak. Ciekawe kiedy się zorientują.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: lukecik »

Nie wiem czy znajdziemy frajera na niego latem. Pewnie nawet w Chelsea będą mieli na niego wyfajkowane, więc będziemy się męczyć z pasożytem do wygaśnięcia kontraktu jak z Balem. Najgorszy transfer w historii futbolu.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: tayron36 »

Goldschmidt pisze: wt wrz 28, 2021 7:43 pm Kolejny mecz, kolejny raz pozycja Hazarda totalnie psuje atak. Ciekawe kiedy się zorientują.
Ja absolutnie nie czaję tej pozycji. Powtarzam się, ale absolutnie nie wiem, czemu on gra na 10 i prawe skrzydło okupuje Fede. Nie czaję w zasadzie gdzie są plusy tego ustawienia.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: labeleq »

Goldschmidt pisze: wt wrz 28, 2021 7:43 pm Kolejny mecz, kolejny raz pozycja Hazarda totalnie psuje atak. Ciekawe kiedy się zorientują.
osoba*

Najsłabszy wraz z Casemiro.
ODPOWIEDZ