Eden Hazard [koniec kariery]

Awatar użytkownika
Sondo
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:30 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Sondo »

A jednak za mało go docenialiśmy kiedy przynajmniej nie przeszkadzał będąc połamanym :pepe:
Obrazek
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

labeleq pisze: śr wrz 29, 2021 2:42 pm
Goldschmidt pisze: wt wrz 28, 2021 7:43 pm Kolejny mecz, kolejny raz pozycja Hazarda totalnie psuje atak. Ciekawe kiedy się zorientują.
osoba*

Najsłabszy wraz z Casemiro.
Czy ja wiem.. statystycznie on się jeszcze broni. Strzela na bramkę a nie w trybuny, celnie podaje, w tym ostatnim meczu bodaj wolny Benzemy po faulu właśnie na nim..

Carlo tłumaczył się że go ustawia w 4-4-2, i niby dobrze bo nie blokuje Viniego na lewej, ale to ewidentnie nie działa bo brakuje szerokości przez to że nikogo nie ma na prawej tak jak zakłada plan.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

@Gold
proszę Cię, nie idźmy w taką retorykę. Przecież nie będziemy gościa za ponad 100 baniek rozliczać z tego, że celnie podał do kolegi na 30 metrze czy oddał dwa celne strzały na bramkę. Nawet fanboje Viniego czy Karima nie bronili ich używając takich argumentów. Za takie coś to można pochwalić siedmiolatka, grającego z dziewięciolatkami.
Gościa trzeba rozliczać za bramki i/lub asysty. Nie broni się serio.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Stary ale co mnie to interesuje ile za niego Perez kretyn zapłacił? Większość tego forum się zgadza że typ z jednym rokiem kontraktu nie powinien być kupiony za może nawet połowę uzgodnionej ceny.
Dotyczą go te same zasady odzyskiwania formy, gry w piłkę i zgrywania się co innych, a twierdzenie że facet za 160 nie ma prawa nie mieć formy lub jej odzyskiwać poprzez małe kroczki jest głupie.

Wg mnie nie bez powodu pojawiały się nawet tutaj głosy że gra w tym sezonie dobrze, tylko jest upychany w dziwnym miejscu. Ja miejsce rozumiem, inni niekoniecznie. Ale nie odmawiałbym mu w miarę dobrej formy gdy największym problemem jest nie postawa, bo nie obija się na boisku i nie ma trzech podbródków, tylko nie pasuje ta rola. Albo nawet nie to że nie pasuje, bo on sam cośtam gra, tylko drużyna nie ma zagrożenia z prawej flanki. Ale może się przyzwyczai. Oby.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Kakamilus »

Ok, może już nie gra tragicznie, ale na pewno nie gra lepiej od Rodrygo. Na moje młody powinien być przed nim do gry, szczególnie, że Hazard lepszy już nie będzie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: minusek »

Ja nie potrafię go przekreślić w głowie, bo widzę jakość i nie wierzę w jego nieprzydatnosc. Chciałbym żeby Carlo znalazl mu miejsce ku dobru całej ekipy. Ciagnie go do lewej strony, ale niezle wygląda w środkowych partiach. Może zaadaptuje sie na dyszce i bedzid grał na całej szerokości boiska? Bo męczyć Luke bez formy, kiedy jest Kroos za plecami... Trudny temat.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Marcins »

Oj czyzby cos yeblo w girze przy tym strzale?
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kleyo »

Parafrazując klasyka: jebany wózek inwalidzki.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: labeleq »

kleyo pisze: pt paź 08, 2021 5:07 am wózek inwalidzki.
Pytanie - czy wóz z węglem nada się na przewóz tego złomu? :potwor:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Gehu »

Oddać gdziekolwiek zwolnić 7 i pensję dla MBP. Im szybciej tym lepiej.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Najgorszy transfer w historii tego klubu.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Jak do stycznia nie będzie rokował, to może odbudują go w Newcastle :ptak:
Tylko ktoś by się za niego przydał wówczas, żeby nie musieć polegać na Asensio jako pierwszym zmienniku.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Kakamilus »

Brahim?
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Carlo woli łamagę Vasqueza zamiast tego cracka z Belgii. Ja pierdolę, Bale chociaż coś w tym klubie zrobił, a z tym nienadającym się do niczego pajacem też będą męczarnie do końca kontraktu.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Nie porównuj gościa, który ma świetne liczby u nas, był swego czasu niezbędnym elementem w układance do pokraki zapasionej z Belgii. To najgorszy transfer w historii Realu i piłki.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: minusek »

Pytanie tylko czy naprawdę Carlo woli taki wybor, czy czasem nie chroni go taką gadką. Gość moze nadal nie jest w pełni gotowy do gry.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Gdzie ma grać?
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Jeśli nie jest teraz gotowy do gry, to chyba już nigdy nie będzie.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Goldschmidt pisze: śr lis 03, 2021 6:17 pm Gdzie ma grać?
Najlepiej gdzieś w Anglii
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Do tego jeszcze daleko.
Może się Newcastle skusi i weźmie na wypożyczenie z klauzulą wykupu za choćby ćwierć ceny jaką zainwestowaliśmy. U nas nie ma miejsca i nie będzie miejsca. Przynajmniej dopóki CKM jest niezatapialne dla każdego trenera.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Rodrygo, Asensio, Bale kwarantanna.
Jak nie teraz to kiedy ma zagrać?
Jeśli Carlo wybierze Vazqueza, to ja naprawdę nie wiem co mam myslec o tym belgijskim pajacu.
κύριος Ἰησοῦς
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: El Dominik »

Jaki on musi być słaby, jak nie zagra. Zobaczymy, ale nie wierze, że nie dostanie pierwszego składu, w takim wypadku.
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Eden Hazard

Post autor: kabanog »

Dziwi mnie to, że Hazard nie pojawiał się na boisku nawet na końcówki. Jego nazwisko jest za duże, aby siedzieć na ławce. Plus mamy dobrego wujka Carlo, który próbował reanimować Bale'a. Coś mi tutaj śmierdzi jakimś specjalnym cichym planem Pintusa. Bo kto jak kto, ale chyba w futbolu tylko Pintus jest wstanie doprowadzić Edena do stanu używalności. Problemem Edena nie była jego nadwaga, tylko to co potem się stało, czyli brak ciągłości i ciągłe łamanie się zaraz po powrocie. Coś czuję, że teraz nasz generał go tam szlifuje. I nie odczytujcie tego jako, że mam jakieś złudzenia, czy oczekiwania co do jego gry, czy wierzę, że Hazard jeszcze wróci, ależ absolutnie. Cieszyłbym się, jakby Papcio go odstrzelił zimą gdzieś dalej.

Chodzi mi o to, że w tym przypadku za dużo rzeczy mi się nie dodaje, że nie gra bo jest słaby. Przecież nawet Marcelo dostawał gówniane minuty przed Miguelem. Nie dostał minut bo był potrzebny, czy dostał szansę na powrót. Dostał po prostu minuty i kolejny mecz za zasługi. Skoro Hazard jest dostępny i nawet nie wącha murawy w takim przypadku to coś tutaj nie pasuje. Dlatego twierdzę, że to jakiś plan Pintusa i reszty sztabu, a w Pintusa będę wierzył w aspekcie przygotowania fizycznego nawet jak udzieli wywiadu i powie, że na płaskiej ziemi rządzą reptilianie.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Łukasz Waskez potrzebny na prawej obronie, więc pokraka z Belgii dostanie swoją szansę. Czy zrobi Jovica z Sociedad? Nie wiem, choc mam przypuszczenia.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: lukexpl »

Hazard nie grał, bo na treningach nie wykazywał także odpowiedniego zaangażowania. Teraz widocznie coś się poprawiło, więc jutro zobaczymy w jakiej jest formie.
ODPOWIEDZ