Eden Hazard [koniec kariery]

Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Jak to po co? Vini na ławę, a Hazard w podstawie gdy tylko odpali. Od początku taki był plan.

:ptak:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Odpali w 2025
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Wolf »

Pensja jest powodem dla którego realnych szans na jego odejście w tym okienku nie ma. Tym bardziej, że wieści o tym, że nie chce odchodzić docierały już od jakiegoś czasu a teraz wypowiedzi Carlo to potwierdziły. Pensja wielka jak na rezerwowego, ale skoro i tak ją będziemy musieli płacić to fajnie gdyby nie była wyłączenie za siedzenie na ławie tudzież u lekarzy. Jeśli teraz po usunięciu płytki nie będzie przełamania to nie będzie już nigdy. Jedyny minus, że jego pozostanie i przyjście Kyliana raczej wyklucza szansę na dołączeniu Kubo.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Czyli na przyszły sezon:
Środek ataku: Benzema, Mariano*
Lewa strona: Mbappe, Vinicius, Rodrygo, Hazard
Prawa strona: ...

przemyślana polityka transferowa.

*(zakładam że Jovica uda się jednak wypierdolić, darmozjad z Dominikany się nie da na 100%)
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Gondola. »

Clif pisze: pn maja 16, 2022 1:26 pm Czyli na przyszły sezon:
Środek ataku: Benzema, Mariano*
Lewa strona: Mbappe, Vinicius, Hazard
Prawa strona: Rodrygo, Asensio
Poprawiłem. I tak kiepsko to wygląda, ale nie jest tak, że nie mamy napastników zdolnych grać po prawej stronie boiska.

Ciekawe jak pogodzimy Mbappe z Viniciusem, skoro obydwaj najchętniej graliby po 90% spotkań w sezonie. I co z Hazardem? Może delegujemy Belga już na stałe do roboty człowieka od atmosfery w szatni, bo o szanse na grę będzie miał ciężko.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

1. To, że Rodrygo gra na prawej to nie znaczy że to prawoskrzydłowy. Znaczy tyle, że nie mamy prawoskrzydłowych więc wypychamy tam piłkarza z lewej strony.
2. Jeśli zostanie McHazarad to jestem przekonany że Asensio w ramach oszczędności zostanie wypchnięty.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: lukexpl »

Przecież mamy Lucasa, nominalnego PS :ptak: Fede też tam daje radę. Zobaczymy zresztą jakie ustawienie będzie stosował Carlo w następnym sezonie, bo mówiło się o 4-4-2 w kontekście Mbappe.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

I jak dzisiaj zagrał z Polską?
Nie oglądam meczu.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: TWL64 »

Oglądałem przez parę minut, akurat strzelił fajną bramkę z trudnej pozycji, niestety ze spalonego.
Ogólnie bardzo aktywny, jak cała drużyna Belgii, wygląda całkiem nieźle.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Gondola. »

Mocno wierzę w jego powrót do akceptowalnej formy, w meczach reprezentacji wyglądał, jakby grał bez jakiejkolwiek blokady. Mam nadzieję, że ze stopą już wszystko w porządku i Belg będzie mógł wreszcie niczym nieskrępowany pokazać, że wciąż jest piłkarzem wysokiej klasy a nie tylko pobierającym dużą pensję rezydentem gabinetów lekarskich.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Eden Hazard

Post autor: madridcampeon »

Ja jestem raczej pesymistą, nie wierzę już w niego. Co najwyżej może będzie wchodzić w 60./75. minucie, może czasem coś strzeli, może asystuje, a może nadal będzie grał do tyłu i nieudanie dryblował, no i tyle. Będzie to w porywach taki Asensio, tylko że po drugiej stronie.

Gość nie pasuje do Realu ze względu na mental, a to jest, niestety, nie do zmiany. To, że w Belgii czasem zagra lepiej, nieszczególnie mnie jara, bo założy koszulkę Realu i zaś będzie podawał do tyłu, zamiast próbować mijać rywala.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

O drybling jakoś szczególnie bym się nie martwił. Od pierwszego sezonu tutaj jest jednym z najczęściej faulowanych gdy jest na boisku.
arturzyx

Re: Eden Hazard

Post autor: arturzyx »

Bo ma zero szybkości i zamiast na bramkę to ma ciąg na 3 przeciwników, żeby go sfaulowani, a nie odebrali. Można powiedzieć, że poświęcenie dla drużyny xxddd
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

lukexpl pisze: pn maja 16, 2022 2:58 pm Przecież mamy Lucasa, nominalnego PS :ptak:
Ten żart źle się zestarzał w kontekście dzisiejszego newsa, że Odriozola chce zostać.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Dzisiejszego newsa? On o tym mówił już jak mu się kończyło wypożyczenie
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Byłem na meczu, często na niego spoglądałem z trybuny. Luz z piłką, fajnie wyglądał, dobrze się ustawiał, był ciągle pod grą, ale kto fajnie nie wygląda na tle takich kmiotów jak nasza kadra. Świetnie to z nami wyglądali nawet Walijczycy grający na co dzień w 3 lidze angielskiej.
WRACA :kek:
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Gehu »

Jak Was jara to co pokazał w meczach z Polską, to macie zajebiście niskie wymagania. Dla mnie totalnie słaby i niewidoczny, nie robiący różnicy i pierdolący dogodne okazje. Jak to jest ten nowy Hazard to pierdole postoję. Być może dla niego opcją byłoby granie w środku pod Karimem, ale raczej takiego stylu gry bym się nie spodziewał.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Co myślicie o naszej nowej dziewiątce? :kek:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Gehu »

To rozwiązanie nie przyniesie korzyści bramkowych raczej. Prędzej będziemy grać z nim jako F9 która operuje bardziej jak K10 - czyli bez napastnika, gdzie rolę zdobywania bramek przejmują skrzydła. Niestety nawet Vini w tym aspekcie radzi sobie róznie i faluje z formą strzelecką. Kiepesko to wygląda.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: eltacondedios »

Swoją drogą to wiedzieliście, że jest muzułmaninem?
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Gondola. »

Nie :o
arturzyx

Re: Eden Hazard

Post autor: arturzyx »

eltacondedios pisze: pt lip 29, 2022 6:49 am Swoją drogą to wiedzieliście, że jest muzułmaninem?
A kto inny nosi brodę bez wąsa? :lol: Może polaki bez gustu też, bo chcą wyglądać męsko, ale wąs jest dla nich januszowy, więc wyglądają jak muzułmanie jacyś
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Taki z niego muzułmanin jak z Was buddyści :potwor:
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Sandman »

Nie jestem religioznawcą, ale...
Obrazek
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Eden Hazard

Post autor: madridcampeon »

No niestety, nie daje rady mentalnie. Przerasta go Real.
ODPOWIEDZ