Eden Hazard [koniec kariery]

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Meh dla niego nie ma pozycji. Na prawej jest chujowy i dwa razy gorszy od Rodrygo oraz Asensio. Na lewej nie zastąpi w większości spotkań Viniciusa bez którego nic nie strzelamy.

Jović plus 9 lat w nogach i wiecznie niedogojona kostka. Za długo trwałoby doprowadzenie go do stanu używalności.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Było całkiem nieźle ;)

Może warto żeby w najbliższym meczu dał na lewej odpocząć Viniemu i łapał pewność siebie.
Mocno wychodziło wczoraj brak zgrania z Benzemą.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Życzę ci zdrówka ty grubasie jeden, opasła świnko. Obyś nie przytył po świętach, aby ci zdrowie dopisało, bo wtedy Papa będzie coś w stanie wyciągnąć za ciebie latem. Lille, Juve i Newcastle niech coś tam posmarują Perezowi.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Super bramka. Od początku wiedział co chce zrobić.
Fajnie wyczekał żeby nie spalić a potem bardzo dobre wykończenie.

:brawo:
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: TWL64 »

Ten gol chyba nic w jego karierze w Madrycie już nie zmieni, ale mimo wszystko wielkie dzięki za wygranie tego gównianego meczu ;)
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

On i Isco w następnym sezonie powinni być poza klubem. Ale dajmy im znaleźć sobie dobre i fajne drużyny i jeśli mogą coś dać w tym sezonie to niech dostają swoje.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Nie chcę wyjść na obrońcę grubego
ale
czy Ancelosaurus mógl mu napluć w twarz mocniej trzymając na ławie cały mecz przy półprzytomnym Rodrygo na boisku?
κύριος Ἰησοῦς
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

Snuję tu teorię spiskową.
Carlo ma już plan na drużynę z Mbappe, Haalandem, Viniciusem, Benzema i Hazardem.
Wie że Perez mu chce Hazarda zabrać więc go nie wystawia żeby nikt nie chciał go kupić 8-)
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Clif »

Ależ Carlo sra na tego zawodnika, skoro półinwalida Bale jest przed nim w kolejce do składu.
κύριος Ἰησοῦς
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Eden Hazard

Post autor: Gehu »

'ten półinwalida ma najlepsze wyniki sprawnościowe spośród wszystkich naszych.. Sportowcem jest, więc nie półinwalida, tylko może po prostu golfista? :D
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: TWL64 »

i jeden i drugi nie wyglądają źle, niestety gramy bez "9" więc skrzydła kuleją, jakie by nie były.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

O co tu kaman. Najpierw było do znudzenia odzyskiwanie Hazarada w zeszłym sezonie. Jak wydawało się że idzie w górę i może być z niego pożytek.

I jeszcze kumam że gra w pierwszym Asensio. Coś tam dorzucił ostatnio dla drużyny. Ale że na PSG w lidze mistrzów mamy zmianę w postaci Rodrygo to już jest mega rozkminka.
Przecież brazol ostatnio nie robił nic dobrego na boisku, nawet żadne doświadczenie go nie broni.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Goldschmidt »

Ni z gruchy ni z pietruchy ta kwestia operacji.
Skoro był zdrów na początku sezonu to chyba został by się przekonać czy da radę odzyskać ciągłość z tą płytką w nodze bez przerw na inne urazy, a plan się nie powiódł przez Viniciusa.
A tu się teraz okazuje, że coś czuł cały czas i go to hamowało jak kiedyś łydki Bale'a?

Szkoda że tak późno i pewnie za bardzo uwierzył, że rok będzie w miarę normalny ale sytuacja kadrowa nie pomogła.
W sumie trudno na coś z jego strony już liczyć więc skoro teraz się zdecydował spisać resztę na straty z uwagi na Mundial to pewnie i na wypożyczenie uda się go wypchnąć, bo inaczej nijak rytmu na Katar nie złapie. Niby Martinez liże mu rowek niezależnie od tego czy gra czy nie, ale myślę że Eden wolałby zagrać regularnie przez te dwa miesiące przed zimą. A jak tak to zostaje nam z nim ewentualnie sezon 23/24 i nic więcej.

Także powoli się żegnamy...?
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Dopłacamy coś Chelsea za Hazarda jak wygramy Ligę Mistrzów? :ptak:
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Eden Hazard

Post autor: novy154 »

Musiałby być w składzie :ptak:
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Alternative »

Był zgłoszony do LM więc jest w składzie. Nie słyszałem o przypadku, aby bonus za wygranie LM byłby warunkowany wystąpieniem w finale.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

Wiadomo ile im zapłacimy w razie czego?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: lukexpl »

Podobno 24mln w razie wygranej :lol:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: kryspiano »

O matulu.... Może jest jakiś zapis, że musi rozegrać określoną liczbę minut, procent spotkań, cokolwiek....
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: vini639 »

Myślę, że w przypadku wygranej LM te pieniądze to będzie mały problem.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: KarBar »

A jak zagrał wczoraj?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Para Siempre »

Trochę za mocno holował piłkę (wymusił co prawda parę fauli w okolicach pola karnego i parę kartek dla rywali), ale ogólnie na plus. Dwie akcje z iskierkami nadziei, że będzie dobrze.

1. Klepka z Kroosem.



Asensio przecież by od razu wycofal w takiej sytuacji.

2.



1:16 - widać, że ma ochotę powalczyć / pokazać się z dobrej strony.
1:26 - potrafi dalej na prędkości wejść w drybling i przykleić piłkę do stopy tak, by przeciwnik miał kłopot z odbiorem.

Potencjał jest, pierwszy raz od dawna pojawia się też dynamika. Jeśli będzie zdrowie i pełny okres przygotowawczy, to Hazard dalej może być top grajkiem.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: minusek »

O, widzę nie ja sam jestem w klubie naiwniaków wierzących, że ten gość może nam sportowo coś jeszcze dać.

Zabieg zrobiony, może fizycznie i psychicznie będzie lepiej. Każdy się pogodził z jego nieobecnością i stratą kasy więc od teraz może być jedynie lepiej.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: Wolf »

Jakby to irracjonalnie nie brzmiało ja tam się cieszę, że zostanie i mam nadzieję, że po usunięciu płytki jeszcze będziemy mieli z niego pociechę. Po prostu lubię gościa i mam nadzieję, że osiągnie tu sukces do którego się konkretnie przyczyni a nie tylko będzie oglądał z boku.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Eden Hazard

Post autor: wonderkid_jr »

Tylko tak właściwie, to po co nam on? Ekskluzywny rezerwowy, któremu trzeba płacić niebagatelne pieniądze. Nie ma sensu stawiać go przed Benzemą, Mbappe, Viniciusem czy rosnącym z meczu na mecz Rodrygo. Jeśli pojawi się choć cień nadziei na jego odejście to trzeba to wykorzystać.
ODPOWIEDZ