Éder Militão

Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Éder Militão

Post autor: labeleq »

A może po prostu zrobił to dziecko z żalu?

żal mu było wyciągnąć
arturzyx

Re: Éder Militão

Post autor: arturzyx »

To wiadomo, ale ludzie się zmieniają, nawet w te kilka miesięcy, a ciąża to duże wyzwanie dla relacji, bo dużo się zmienia w życiu, więc jest pole kłótni.
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Éder Militão

Post autor: emo07 »

IMO za dużo podruchuje na boku i może jej to w końcu przestało pasować jak ciążowe hormony uderzyły do głowy. Alimenty wystarczą.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

eltacondedios pisze: czw lip 07, 2022 7:16 am Ponoć na odwrót, niby to ona zakończyła
Ok, w takim razie cofam słowa z poprzedniego negatywnego komentarza.

PS @emo "podruchuje" :D twoje słowotwórstwo?
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

arturzyx pisze: czw lip 07, 2022 9:58 am To wiadomo, ale ludzie się zmieniają, nawet w te kilka miesięcy, a ciąża to duże wyzwanie dla relacji, bo dużo się zmienia w życiu, więc jest pole kłótni.
Offtop. Czy ludzie się zmieniają? Chyba nie, rzadko. Co innego zmiana stosunku do kogoś. Natrafiając na jakieś informacje o związkach ludzi z showbiznesu, zawsze zastanawiam się co oni mają w głowach, że decydują się na dzieci na początku "budowania" swoich związków. Potem mija okres zakochania, odpowiednie procesy chemiczne w głowie się kończą i zostaje fundament zbudowany przez ten krótki czas, czyli najczęściej piach. To są w dodatku ludzie sportu, aktorzy itd więc ludzie, którym połowa gatunku wskoczyłaby do łóżka i muszą w tym wszystkim zachować rozsądek. Nie dziwi mnie, że jeden czy drugi, albo jedna czy druga mają po 3-4 małżeństwa, ale dziwi mnie że oni z każdego związku mają dzieciaka. Hmmm.. powinien być zakaz robienia dzieci przez pierwsze 2 lata związku. :mrgreen:
arturzyx

Re: Éder Militão

Post autor: arturzyx »

Ej, minusek, brzmi to logicznie z tą chemią i tymi dwoma latami kadencji😅 Nie śledzę tego, kto z kim i co z tego wynika, ale wydaje mi się, że piłkarze, przynajmniej Realu nie zawyżają średniej. W sumie to inny świat, większość nauczona dyscypliny, ciężkiej pracy, laski mogą się zająć domami a nie pracą na cały etat i im jest łatwiej niż kowalskim, których większość małżeństw kończy się rozwodem. W Polsce to 1/3, ale gonimy zachód. A ile Militao był z tą laską? Nie więcej niż te dwa lata?
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

Nie mam pojęcia i weszliśmy juz trochę na grunt pudelkowski. Osobiście mam gdzieś kto z kim i kiedy, aczkolwiek raz na jakiś czas zaświeci mi się lampka, szczególnie przy jakichś problemach, rozstaniach, albo kiedy partnerka ma duże parcie na szkło (np. partnerka Valverde imo). Silne negatywne sytuacje emocjonalne na pewno nie pomagają w skupieniu się na piłce.
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Éder Militão

Post autor: Sandman »

Bardzo dobry dzisiaj. Nawet nie zwróciłem wcześniej jakoś uwagi, że chłop dysponuje takim dobrym przerzutem. Dzisiaj te długie podania chyba wszystkie dotarły do Viniego.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Éder Militão

Post autor: TWL64 »

Co ma Militao w kieszeni? Portfel, telefon i ... Lewandowskiego 8-)
Dawno nie widziałem stopera, który był tak skupiony na konkretnym rywalu. Perfekcyjne zawody, światowy TOP.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukecik »

Przestawiał Lewgo jak pionka na szachownicy. Wzorowy występ bez żadnych wylewów.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Éder Militão

Post autor: Gehu »

Niesamowity plaster. Zaimponował mi, Rudiger pewnie lepiej by tego nie wykonał, a to już jest spora pochwała dla Edera :D
Awatar użytkownika
kabanog
Posty: 258
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 11:33 am

Re: Éder Militão

Post autor: kabanog »

A ZZ pewnie nadal by go wpuszczał co najwyżej na CdR. Niesamowite jak Zidane potrafił z jednej strony wychwytywać talenty, ale jednocześnie tak je marnować.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 159
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Éder Militão

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Gratulacje Eder, jesteś jebanym kretynem. :)

Sabotażysta.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukexpl »



:ptak:
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Éder Militão

Post autor: wonderkid_jr »

Ale to jest szef. 8-)
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

Szefunio, ale bramka na jego konto.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukexpl »

Bramka na konto kryjących lewą część boiska, a więc Vini i Mendy.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

Powinien trzymać Moratę, jak Rudiger trzymał Corree czy tam kogoś innego w drugiej połowie.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukexpl »

Niemniej Molina nie miał prawa tam mieć hektarów wolnego miejsca.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Éder Militão

Post autor: minusek »

Oczywiście, zgadzam się. Cała defensywa dała dupy, ale trzeba tez oddać materacom ze ładnie poklepali.
Awatar użytkownika
madridcampeon
Posty: 628
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:38 pm
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Éder Militão

Post autor: madridcampeon »

Co się z nim dzisiaj dzieje?
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukexpl »

Rok temu po wygranej lidze też grał katastrofalnie. Na szczęście na LM się spinał. Oby teraz było podobnie.
MAS
Posty: 48
Rejestracja: wt cze 01, 2021 5:55 pm

Re: Éder Militão

Post autor: MAS »

Dawać Nacho bo ten gość sie pogubił.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Éder Militão

Post autor: lukexpl »

Animo :cry:
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Éder Militão

Post autor: Gehu »

Przejebane. Start sezonu a my mamy -2 w obronie, gdzie była fajna paczka.

Zostaje nam 3 stoperów:
- Alaba, który nie gwarantuje frekwencji 100% (patrzcie zeszły sezon)
- Rudiger - dobrze że mamy tego dzika jako opcję (wg mnie pogra w podstawie bardzo długo)
- Nacho - papierowy kapitan, który poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, ale topem też nigdy nie był i nie będzie.

Wg mnie ktoś nowy powinien się tutaj pojawić przynajmniej na wypożyczenie roczne.
ODPOWIEDZ