Dani Carvajal

Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Dani Carvajal

Post autor: Wolf »

Dlatego w nadchodzącym okienku takie ważne byłoby pożegnanie Lucasa i ściągnięcie realnej konkurencji dla Daniego. Wtedy można przedłużać mu kontrakt wiedząc, że jest alternatywa. Niestety obawiam, że Perez jebnie drugi raz ten sam błąd i przedłuży Lucasa.
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1366
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Dani Carvajal

Post autor: minusek »

Jedyny naprawdę dobry zawodnik w pierwszej połowie. W drugiej trochę bardziej zachowawczo, ale fajnie patrzeć na Daniego w tym sezonie. Nie wierzylem, ze przełamie ten ciągły zjazd i wejdzie na wyższy poziom. Szacunek
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Dani Carvajal

Post autor: Gehu »

Szkoda głupich fauli jedynie. Czasami za ostro przez co później gra naznaczony. Trochę podobnie jak Nacho w tym aspekcie. Ogólnie w tym sezonie mamy najlepszego Carvajala od 3-4 lat. Oby bez kontuzji w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Szefo89
Posty: 78
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:57 pm

Re: Dani Carvajal

Post autor: Szefo89 »

Niesamowity <3 Wydaje się że mógł zachować się lepiej przy golu, bo tylko odprowadził Gundogana wzrokiem, ale poza tym fantastyczny. Cieszy jego forma, bo nie ma nikogo kto mógłby zagrać u nas na tej pozycji w meczu z takim rywalem.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Dani Carvajal

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Daniel CARVAGOAT Ramos.

Na zlotach, z dwójką na plecach, będzie łatwo mnie zlokalizować. ;)
ODPOWIEDZ