Carlo Ancelotti

Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Marcins »

My tu nawet w nic nie gralismy, obrona czetochowy w chuj
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 358
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: eltacondedios »

PSG ma kosmiczny atak - ok, wiadomo. Ale reszta? Tam grają Danilo, Paredesy, w obronie też bez rewelacji, bo Hakimi każdy wie, a Mendes to w zeszłym sezonie miał braki w lidze portugalskiej w tym aspekcie. Kończy się taką padaką w środku i ataku, że wyglądaliśmy jak jakiś Cadiz. Z takim pomysłem na atak to trzeba było dawać Isco albo tego Jovicia zamiast tyle myśleć czy Karim się wyrobi, bez różnicy.
Para Siempre
Posty: 598
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Para Siempre »

Przy żenadzie ze strony Asensio trzeba było wystawić Fede po przerwie by ten środek zaczął przeważać. A ten z Rodrygo, Lucasem na Mbappe, no ja się za łeb łapałem jaki tam jest pomysł. Rewanż bez Casemiro i Mandy'ego będzie bardzo ciężki.

Daje nam jakieś 20% szans.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Marcins »

Przede wszystkim przy takiej psedotaktyce nie mozna grac 433. 442 z Fede za Asensio od poczatku
KarBar
Posty: 548
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: KarBar »

Ale jaki nos do wyboru bramkarza.
Karny obroniony, brawo!

Lucas i Rodrygo to był obraz totalnej nonszalancji.
W ogóle wyszliśmy teoretycznie najlepszym składem a porażeni ze strachu niesamowicie.
Faktycznie atak mają kosmiczny, (choć to dzisiaj w sumie głównie Mbappe był kosmiczny) ale reszta to goście spokojnie do oklepania. Ale to trzeba mieć takie założenie..

Przyjechaliśmy po 0:0 i prawie się udało.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: TWL64 »

W pierwszej połowie Militao jednym wyjściem do przodu zrobił popłoch w szeregach PSG. Fede mógł takich akcji zrobić kilka, może skończyłoby się jakimś podaniem do Benza lub Viniego. A tak środek był kulawy, a napastnicy dostawali podania od Curtoisa.
Może jak odpadniemy z LM to jakimś cudem wygramy Ligę.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Clif »

Doprowadził do sytuacji w której wyglądamy na tle PSG jak jakieś kurwa Troyes. Totalna bezradność i liczenie że nic z tyłu nie wpadnie. A z przodu? Cuda się zdarzają.
W moich oczach podpisał na siebie wyrok i chyba musiałby podnieść uszata, żebym zmienił zdanie.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: TWL64 »

Dziadek teraz ma prawdziwy egzamin - być może ostateczny.
Mam nadzieję (chociaż płonną) że nas zaskoczy i w te 3 tygodnie wymyśli coś, co przynajmniej pozwoli zachować honor.
Do roboty Carlo, czekam na petardę w rewanżu, w końcu nie jesteś już w jakimś Evertonie!!!

:kek:
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Gondola. »

Papa Perez nie zwolni go nawet, jakby skompromitował się w rewanżu z PSG. Dopóki prowadzimy w lidze, Carlo jest bezpieczny. Jedynie przegranie mistrzowskiego tytułu będzie skutkować natychmiastowym wylotem Włocha. W sumie nawet jak wygra ligę, może zostać stracony, gdy nagle okaże się, że na trenerską ławkę chce po raz trzeci wrócić Zizou 8-) Póki co to jednak football-fiction.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: El Dominik »

Niestety, ale w ogóle mnie to nie dziwi, co sie stało wczoraj. Najniższy wymiar kary, jaki mogliśmy dzisiaj dostać. Dno. Ale może w rewanżu stanie sie cud?
NieRealny
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 16, 2022 7:03 am

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: NieRealny »

Przegrał ten mecz wystawiając Asensio, który powinien w 70 minucie zmienić Benzene. Czepianie się o wejście Lucasa czy Rodrygo jest nie na miejscu. W tamtym momencie to najlepszy wybór, biorąc pod uwagę postawę Marco czy Carvy, który był przerabiany od samego początku na PO. Gdyby nie Tibo nikt dziś nie mówiłby o błędzie lucasa przy bramce bo pewnie cofnęliby się po karnym, zreszta koło 80 minuty delikatnie przejęliśmy inicjatywę a to po części zasługa Rodrygo i Lucasa bo coś zaczęli grać z prawej strony.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Marcins »

Na PO jest Nacho i 2 zyciu nie powinien byc przed nim lucas.
NieRealny
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 16, 2022 7:03 am

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: NieRealny »

To nie u Carlo, sprawdziłem na Flashu dla pewności ale oczywiście mogę podeprzeć się realnymi liczbami tylko potrzebuje trochę czasu.
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Marcins »

No wlasnie i w tym jest problem. Nacho grywal sporo na PO, a Carlo w ogole nie bierze go pod uwage na tej pozycji i osmiesza nas wystawianiem lukasza.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: lukexpl »

Carlo spokojnie wyleci jeżeli PSG zwolni Poczeta - a tak zapewne będzie - i wtedy Perez po niego poleci, on tu pewnie też chętnie przyjdzie. Czy to coś zmieni nie wiem, ale Carlo wyczerpał wszelkie limity. Kiedy tutaj przyszedł mówił, iż kibice oczekują ofensywnej gry, że Real musi strzelać wiele goli itp. i na początku rzeczywiście tak było, ale jednocześnie też trochę tych bramek traciliśmy. Teraz jednak mamy kompletną murarkę, atak w ogóle jest odłączony od pomocy, czasami Militao czy Alaba wezmą jakąś długą lagę przerzucą do atakujących i tyle. Wczoraj zagraliśmy jak stare dobre Calcio przykazało, murarka i jakoś to będzie. Tylko Real nie powinien tak grać.

Tak jak pisałem wcześniej, w styczniu był czas na eksperymentowanie i ogrywanie rezerwowych, a Carlo z tej okazji nie skorzystał. Teraz nie mamy nikogo kto mógłby wskoczyć do pierwszego składu i zrobić różnicę. Jedyną nadzieją - o zgrozo - jest Bale, który powinien wrócić na PS. To jedyny zawodnik, który może wprowadzić coś do ataku. Hazard też mógłby być game changerem jeżeli dostawałby więcej szans od Carlo.
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: labeleq »

:pepe:
emo07
Posty: 144
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: emo07 »

Personalia personaliami, ja bym wystawił Bale i Hazarda, bo uważam, że są lepszymi zawodnikami niż Marco i (jeszcze) Vini. Brak reakcji to typowy Carlo, ale tego, że on z mocniejszymi rywalami, próbuje wyprowadzać piłkę od tyłu i grać kontrami, co skończyło się dawaniem tlenu słabej Barcelonie, a teraz totalnym zmiażdżeniem nas przez PSG to ja nie rozumiem totalnie - i najgorsze jest to, że on jest tego zupełnie świadomy i uważa, że to jest ok... Najbardziej znienawidzony obecnie przeze mnie klub wyeliminuje nas prawdopodobnie z LM - tragedia, a w lidze też się męczymy... kroos jest bezużyteczny przy obecnej piłce.

Jeszcze dodam, że ja nie wiem czy ten Kylian do nas przyjdzie jak tak to będzie wyglądać, liczę na to, że decyzja jest już podjęta, ale pod wpływem euforii różne rzeczy mogą się wydarzyć.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

Klopp w meczu 1/8 na wyjeździe sadza Hendersona, Keitę, Milnera i AOC grając 18-letnim Elliottem.

Jeszcze ktoś jakieś wątpliwości?
minusek
Posty: 1370
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: minusek »

A Nagelsmann z kolei ciągle katuje Lewandowskiego i Müllera, zresztą prawie cały skład. Nudzisz Cube. :D
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Clif »

No myślę, że z tym to poczekamy do końca meczu :)
κύριος Ἰησοῦς
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Alternative »

Goldschmidt pisze: śr lut 16, 2022 8:08 pm Klopp w meczu 1/8 na wyjeździe sadza Hendersona, Keitę, Milnera i AOC grając 18-letnim Elliottem.

Jeszcze ktoś jakieś wątpliwości?
Przecież pisałem jakiś czas temu, że trenerzy mają różne osobowości i jedni robią takie akcje, a inni za cholerę tego nie zrobią jak nie muszą, bo to sprzeczne z ich charakterem, to odpowiedziałeś, że to bullshit. :sie:
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

minusek pisze: śr lut 16, 2022 8:20 pm A Nagelsmann z kolei ciągle katuje Lewandowskiego i Müllera, zresztą prawie cały skład. Nudzisz Cube. :D
:lol:
Taka rozmowa. Musiala nie istnieje. :luzik:
Alternative pisze: śr lut 16, 2022 8:24 pm Przecież pisałem jakiś czas temu, że trenerzy mają różne osobowości i jedni robią takie akcje, a inni za cholerę tego nie zrobią jak nie muszą, bo to sprzeczne z ich charakterem, to odpowiedziałeś, że to bullshit. :sie:
Nie. Bullshitem jest trwanie w swoich przekonaniach pomimo pierdyliarda przesłanek, że raczej nie ma się racji.

Idźcie obaj ankietę wypełnić, a nie się odgryzacie :D
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Alternative »

Ale w czym nie miałem racji odnośnie charakteru Carlo, bo nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1719
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

Czego nie rozumiesz?
Alternative
Posty: 394
Rejestracja: pn maja 31, 2021 6:11 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Alternative »

Przecież napisałem.
ODPOWIEDZ