Carlo Ancelotti

Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: lukexpl »

Niestety za ostatnie decyzje nie da się go bronić. Rozumiem wyjściową jedenastkę, ale reakcje na boiskową sytuację fatalne. Nie wiem po co on cały mecz trzyma Casemiro skoro gra gówno. Oby się obudzili jak po blamażu z szeryfem, bo mecz z PSG tuż tuż.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: eltacondedios »

Będzie coraz gorzej, bo nie da się grać co trzy dni na trzech frontach czternastką zawodników, zwłaszcza gdy część z nich nie jest najmłodsza. Carlo ciśnie CKM, bo widzi, że co wystawił inny środek pola, to były straty punktów. Obawiam się, że tu nawet Pintus nie zdziała wielkich cudów. Sytuacja w lidze jest dobra, ale to też nie jest jakaś wielka przewaga żeby uznać, że Sevilla to nie rywal o mistrzostwo na dłuższą metę.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Para Siempre »

Ja nie widzę żadnego problemu w przemęczeniu. Teraz Vini 2 tygodnie odpocznie, początek sezonu i repry są regeneracją dla Krossa. Nie przesadzajmy tez ze Militao czy Alaba nie mogą grac co 3 dni.

Jedynie Modric i Benzema mogą być zajechani na przestrzeni sezonu. Ale tez nie dzis, a w maju.

Gdy nie strzelamy karnego i mamy druzgocącą przewagę na boisku i w stworzonych sytuacjach, to rotacje nie są tu problemem.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

Benzema dostał odpoczynek w środku tygodnia i kilka dni później zszedł z przeciążeniem. Do maja to on jeszcze ze 4 razy wypadnie jak dalej ludzie będą udawać, że nie ma się czym przejmować. Modrić z drugiej strony drugi rok zdrowy jak koń z mięśniówką wypadając w sierpniu i później na 1 mecz po Barcelonie więc szczerze wątpię.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Clif »

No ale z Benzemy to imo Carlo jest usprawiedliwiony - niby kto ma grać pajac Mariano? Tu po prostu nie ma alternatyw.
Mój zarzut dla niego to jest zabetonowane CKM i przyduszenie jedynego gościa który dawał jakąś nadzieję na przyszłość środka pola tj. Valverde. Karim gra bo musi, Vinicius gra bo nie potrzebuje odpoczywać, a Hazard jest już skreślony. Asensio i Rodrygo dostają swoje minuty. Tu bym powiedział jest OK.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

To się jedno z drugim łączy.
Przecież wystarczy by zmienił ustawienie na takie które powoduje, że napastnik o profilu innym niż Benzema nie jest zmuszany do tego by koledzy grali na niego tak jak grają na Benzemę. Zagrał Jović dobry mecz Sociedad? Zagrał.

Tu nikt nie żąda gruszek na wierzbie, tylko tego by wykazał choć minimum zainteresowania wykorzystywaniem większej części talentu jaki ma w kadrze.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: eltacondedios »

Ale ta drużyna nie zacznie grać w inny sposób ze swoją dziewiątką z dnia na dzień. To już nie jest wyłącznie kwestia ustawienia, co po prostu pod Benzemę Real gra od czasu odejścia Higuaina w 2013 roku, to znaczy był jeszcze Cristiano, ale piłki szły do Benza na rozegranie. Moim zdaniem w aktualnym Realu nawet Lewy czy Haaland mieliby początkowo ciężej ze względu na styl gry; trzeba byłoby zmienić cały model atakowania.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: KarBar »

Perez zwolnij go póki nie przegrali wszystkiego jeszcze.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Marcins »

Kolejny karny chuj na czoło. Przejebiesz nam jeszcze lige bo uparłes sie jak osioł na ta swoje once de gale.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

KarBar pisze: czw lut 03, 2022 10:22 pm Perez zwolnij go póki nie przegrali wszystkiego jeszcze.
Wróci Benzi, poratuje golem, może się prześliźniemy z PSG. Na Viniego w takiej strzeleckiej formie nie ma co liczyć raczej.

Ale na pewno się nie zdziwię jeżeli rewanż na SB będzie grać o pozostanie na stołku
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: lukexpl »

Mecz na jego konto, ale ze zwolnieniem to bym się jeszcze wstrzymywał. Tylko ja w przypadku zwolnienia bym się nie cieszył, bo wtedy prawie na pewno przyjdzie jeszcze gorszy Poczet w jego miejsce.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Clif »

Bez sensu zwalniać go teraz, ale rzeczywiście za chwilę się okaże że przepierdoli nawet ligę z Barceloną i Atletico w rozpadzie [']
κύριος Ἰησοῦς
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: KarBar »

Nie ma nas na treningach. Spoko, kumam, wiem.
No ale kurde przecież to wystarczy użyć trochę mózgu. Jak widać że nie idzie totalnie nic to jakiś impuls wrzucić.
A tu mamy zmianę Isco za Viniciusa.
Czyli wstawiamy na boisko typa który po sezonie odchodzi za darmo. I teraz to mu się może chcieć albo nie.
Za to na ławce siedzi Hazard który potrzebuje minut, choćby po to żeby się po niego ktoś zgłosił latem.

Na ławce Fede, Cebula a my męczymy się z Casemiro i Modricem pod respiratorem. To już lepiej było postawić na Jovica i zacząć zabawę na wrzutki.

Mam wrazenie że tu jest tylko jedna taktyka:
Dać się rywalowi wybiegać, zmęczyć i spróbować szczęścia szybkim atakiem. A najlepiej to cisnąć tak do 118 minuty.

Benzema i Vini mega odpalili i to ratowało Carlo dupę przez pół roku, a teraz boleśnie mozemy się przekonać gdzie obecnie jest Real Madryt.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Para Siempre »

O co chodzi z Hazardem i Bale'm, skoro ledwo żywy Vini gra w pierwszym? Nic nie rozumiem z dzisiejszych decyzji. Forma na PSG będzie, bo pewnie całe przygotowania pod to są ustawione, no ale w rotacje to on nie umie.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Clif »

Bale to kurwa chyba na jakąś olimpiadę się szykuje skoro niby fizycznie najlepszy a Anczelot ma to w dupie nawet w sytuacji gdziee po boisku biegają półprzytomni brazylijczycy, Hazarda też szkoda komentować, na szczęście pomógł nam piłkarz w rozkwicie swoich umiejętności Francisco Alorcon [']
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: TWL64 »

W meczu, w którym nic nie idzie zrobił dwie kulawe zmiany, mając na ławce Fede, Hazarda, Bejla i Ceballosa.
Zaczyna już wkurwiać tym swoim parciem na skład możliwie najbardziej zbliżony do OdG, bez względu na okoliczności.
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1291
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: lukexpl »

W styczniu był idealny czas na rotacje i budowanie rezerwowych zawodników w takim CdR czy z gorszymi ligowymi rywalami, ale Carlo niestety tego nie wykorzystał. Teraz ten brak rezerwowych się zemści, zwłaszcza Hazard mógłby mimo wszystko dużo wnieść do tej drużyny i odciążyć trochę Viniego. Bale jest jaki jest, ale też mógłby coś dodać od siebie.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: minusek »

Jakie zwolnienie :mrgreen: Pan zmiana zostaje, jedynie przegrana liga strąci go ze stołka.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: tayron36 »

Wpadłem tu by sobie ulżyć i go zjebać. No ale to już zostało powiedziane. Jak zobaczyłem skład, to sobie pomyślałem "oho", stary Carlo wrócił w całości. Vini, Rodrygo i Casemiro nie mieli prawa się pojawić na boisku, wiedziałby to trener amator. A tak dostaliśmy przemęczonych zawodników, którzy chuja grali i zostali przemęczeni jeszcze bardziej. Brawo Carlo, genialny plan. Jeszcze unikanie pytań o Edena i Bale'a. Ewidentnie są wskazywani palcem i chuja mu da ratowanie się w odpowiedzi Ceballosem czy Vallejo. Wczoraj był idealny mecz dla Edena. O Joviciu nie ma co gadać, bo pewnie wczoraj by nawet piłki nie dotknął znając jego apatyczność.

Pierwszy raz się boję porządnie o ligę.
Awatar użytkownika
eltacondedios
Posty: 353
Rejestracja: czw cze 03, 2021 12:21 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: eltacondedios »

Powaliło gościa. Ta tendencja utrzymuje się od jakiegoś już czasu, ale nie mam pojęcia co on wczoraj odwalił. Byłem spokojny, bo myślałem, że na pewno w drugiej połowie przy 0-0 za Brazylijczyków wpuści Bale i Hazarda żeby ich cisnąć skrzydłami, a tu nic :psyduck:
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: kryspiano »

Beton, beton, beton. Dwie zmiany. Na ch..on trzyma Balea, Hazarda na ławce, a grają kaleki w składzie?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: El Dominik »

Zwolniony teraz nie będzie, bo kto za niego? Raul? Xabi? Nie wiadomo, czy ten drugi by chciał teraz przyjść. Tak, w ogóle, po co? Trzeba robić tę słynną rewolucję z Mbappe, Halandem i nowym trenerem. Nie wspomne o środku pomocy, bo to trzeba zmienić. A z tym betonem, zajedziemy dziadków na amen... Niestety.
emo07
Posty: 141
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:27 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: emo07 »

Ja nie rozumiem tego co się stało z jego myśleniem w stosunku do początku sezonu, gdzie rotował wręcz idealnie i robił mega wyniki. Nie wiem, on chyba w wpada w jakąś bezmyślność i panikę, gdy nie idzie lub przychodzi mocniejszy rywal.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1702
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: Goldschmidt »

IMO nie jest tak trudno 'wytłumaczyć' te wybory.
Carlo wybrał tych którzy mieli największą szansę, w jego mniemaniu, zrobić mu wynik w meczu z trudnym przeciwnikiem gdzie nie wolno się pomylić. Że będą obsrywać zbroję na San Mames gdzie awans rozstrzyga się w 90 minut bez rewanżu to już podejrzewać można było 3 tygodnie temu. To było dość przewidywalne. Dlatego się bałem, bo Benzema zszedł z przeciążeniem i nie wiadomo było co mu będzie po kadrach. Wyszło na to że nie do końca zregenerowany + zajechany i nie można ryzykować by ominął kluczowy z PSG za 2 tygodnie. Czemu nie można? A bo Carlo patrzy na Jovicia i widzi bezużyteczny towar. Sama decyzja o wystawieniu Rodrygo na środku o tym świadczy.

To jest kurwa terror. Strach. Carlo to panikarz bez planu na tę kadrę. Dosłownie jakby nie potrafił się zrozumieć z nikim prócz Alaby (który też ustawia Militao), CKM, Benzemy i rzuca Viniciusa bo jest najlepszy motorycznie i wszystko ciągnie, ale też tylko gdy nie ma spiny przez serię braku goli. Której swoją drogą trener też nie potrafi pomóc mu złamać. Dzisiaj wyszło też że bardziej ufa trupowi Isco znając go z 2013-2015 niż reszcie rezerwy :lol:
On na zrównoważenie tego zespołu nie ma pomysłu. Camavingi i Fede używa na końcówki tylko dlatego że nie może pozwolić by CKM którym bezgranicznie ufa grali cały czas 90, ale gdyby dali radę to pewnie by tak robił.
Patrzy na Hazarda który jest zdrowy praktycznie cały czas poza epizodem z zatruciem żołądkowym i ani nie potrafi zmotywować, ani spożytkować, widzi bezużyteczny brak piłkarza mimo że na jesieni miał chyba najwięcej kluczowych podań z całej jedenastki grając na prawym skrzydle. Ma jakieś kurwa klapki albo osobiste problemy z typem i tłumaczy wygodnie że gość koliduje z Viniciusem, którego z lewej nie może ruszyć. Pomimo tego że cały styczeń wpadł w marazm, bo pewnie kładzie na sobie presję przełamania bezbramkowej passy. A trener oczywiście zrobił sobie taki grunt, że nie chce go posadzić ryzykując utratę zaufania, bo woli by jak Bale 2014/15 sam się przełamał.

Jednak z tego wszystkiego jestem w miarę przekonany, że na Granadę (czy kogo tam mamy w lidze) był plan grania rezerwą, bo Bilbao ciężki mecz, a później też Villarreal, który też jest ciężki i lepiej wygrać by zespół nie zaczął robić pod siebie patrząc na malejącą przewagę w tabeli, więc na Granadę trzeba było dać odpocząć podstawie. Teraz z kolei mam wrażenie, że on ten plan zmieni bo będzie się bał, że drużyna wpadnie w chujową passę która moze się ciągnąć do wyjazdu na Paryż, i zagramy CKM + ewentualnie jakieś minizmiany z przodu i na bokach obrony :lol:

To jest niepojęte.
U niego nie liczy się praktycznie 2/3 kadry. Zawodzi mnie bardziej niż Zidane, bo ten przynajmniej miał jakieś relacje z Fede który robił ogrom roboty w środku pola i sam nieraz nakręcał nieistniejące prawe skrzydło. I w zeszłym sezonie Francuz pomimo pińcet kontuzji i korony trzymał zespół w rywalizacji o ligę. Tu na ten moment nie widzę niczego i jestem ciekaw co on zrobi by odbić się od dna, a ma na to tydzień. Cały czas wygląda na to, że po prostu poprosi Benzemę by trafił i tyle :D
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Carlo Ancelotti

Post autor: KarBar »

Gold w punkt.

Mnie zastanawia jeszcze jak on planuje utrzymać dobrą atmosferę w szatni. Przecież ławka to już w większości musi go nie trawić.

Hazard olewany, Bale olewany, Cebula czy Fede to samo.
Zaraz wyjdą smrody że zastopowany rozwój Camy.
Nie wspominając już o wychowankach którzy mieli dostawać szanse.
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
ODPOWIEDZ