Jude Bellingham

minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: minusek »

lukexpl pisze: ndz paź 08, 2023 2:17 am viewtopic.php?f=4&t=23&start=175

A tu możesz podziękować komuś, kto doprowadził do takiego stanu rzeczy ;)
A i owszem :)
Goldschmidt pisze: ndz paź 08, 2023 1:54 pm Dziękować trenerowi za jedyny logiczny wybór. Standardy opadają.
Nom, wszyscy wiedzieli gdzie będzie grał i jak go ustawic. :okok:
Trzech pomocników o podobnej charakterystyce.
Ciekawe którego z nich Carlo permanentnie przyspawa do ławki w nadchodzącym sezonie.

Niemniej jednak dobrze że cokolwiek się dzieje.
Teraz jeszcze pozycje na które transfery są musem a nie luksusem i będzie może lepiej.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Goldschmidt »

Kto wiedział ten wiedział. Wyjaśniło się w 180 minut. Okres próbny dowolnego antywirusa trwa dłużej.
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: minusek »

Potwierdziło a nie wyjaśniło.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Goldschmidt »

No o tym mówię. Spróbował, kontynuował, tak jak powinien. Brawo on.

A kogo przyspawał do ławki tak samo się wyjaśniło.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Goldschmidt »

Judo mój :kot:
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Sandman »

GOATINGHAM.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Goldschmidt »

Już przestaliśmy o nim pisać bo jest o klasę wyżej od kolegów, ale wypada zostawić notkę po takim meczu. To między innymi (głównie) jego zasługa że takie mecze nie kończą się remisami jak przed rokiem.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Volfgang »

Jest znakomity, absolutnie wyjątkowy zawodnik. Crack. Tak jak kolega napisał, po nim widać, że jest level wyżej. Szkoda tego spalonego Frana, szkoda, że ta przewrotka nie weszła… ale karny wykonany słabo. ;)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Wolf »

Ale pomyślunek przy asyście do Carvajala genialny. Brakuje komplementów na jego grę. Dać mu dwóch partnerów z przodu na jego poziomie i możemy demolować świat futbolu ;)
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
minusek
Posty: 1367
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: minusek »

Wszystko perfekcyjnie. No, może miał niedawno krótki okres, w którym troszkę gorzej fizycznie wyglądał, a do tego dość sporo pyskował do przeciwników i sędziego. Drobiazg. Poza tym od początku święci najjaśniej. Sporo się ostatnio naoglądało u nas czy w fcb zawodników, którzy być może łapaliby się do jedenastek wszechczasow. Ale taką magię co ma ten koleś, widziałem tylko u Zidana. Mają jakiś wspólny pierwiastek, zupełnie coś innego niż ma/miał Modric, Xavi, Pirlo, Iniesta, de Bruyne, czy nawet jego krajanie Gerard, Lampard, Scholes. Patrzysz na takiego Pedriego, który wydaje się świetny, a potem widzisz Juda i nie dowierzasz. Kosmos. Ja wiem że często sie przesadza i jara czymś aktualnym, ale to nie to. Chciałbym żeby to trwało i aby na przestrzeni lat trudno było wybrać najlepszy nasz transfer: Cristiano, Luka, Jude.
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Jude Bellingham

Post autor: Gehu »

Mi to wygląda trochę tak jak byśmy mieli znowu nowego Varane'a tylko tym razem w pomocy. Przecież za młodu na swojej pozycji był totalnym rzeźnikiem i wg mnie nie było lepszego obrońcy w tak młodym wieku jak Rafał. Tutaj mamy podobnie z tym, że pozycja jest ofensywna.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 307
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:26 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Wolf »

Interesujące porównanie. Oby nie zaliczył takiego samego regresu po jakimś mundialu jak Varane :D
Natomiast mam jednak wrażenie, że Jude to jednak jeszcze poziom wyżej. On jest topowy nie tylko na swojej pozycji, ale ogólnie jak piłkarz. Ponadto jego wszechstronność czyni go unikatem. Jaki ofensywny gracz z takimi statystykami tak haruje w defensywie choćby?
"Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja - powiedział Śmierć" - Terry Pratchett, Mort
Gehu
Posty: 366
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Jude Bellingham

Post autor: Gehu »

Wypada w złym momencie z chujową kontuzją. Oby nie zerwał nic w kostce.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1716
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Jude Bellingham

Post autor: Goldschmidt »

4 bramki w tym roku kalendarzowym.
Dublet z Gironą, jedna z karnego z Almerią i ta teraz z Barceloną.
ODPOWIEDZ