Vinicius Jr

Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

C R A C K
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
zetep
Posty: 53
Rejestracja: śr cze 02, 2021 1:50 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: zetep »

ja pierdole :shock:
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Sandman »

I o to chodzi, to mi się podoba!
Te kocie ruchy, te machnięcia nogami!
Przyśpieszenie, szybkość, drybling, kontrola piłki. Robił różnice, gdziekolwiek dzisiaj się pojawił. Na plus także aktywność w defensywie.
No i wreszcie nie zesrał się w polu karnym rywala. Oby tylko tak dalej.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Gehu
Posty: 362
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Gehu »

Raz sie zesrał :) Powinien mieć 2 bramki. Występ TOP. Motor napędowy Realu Madryt.
tayron36
Posty: 106
Rejestracja: czw cze 17, 2021 7:57 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: tayron36 »

O cie chuj, ale kot :prayer:
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: minusek »

Clif pisze: ndz maja 30, 2021 7:18 pm Kabareciarz, pajac. Do sprzedaży póki są tacy którzy nie zauważyli że gość nie potrafiący przez całą seniorską karierę prosto i mocno kopnąć w kierunku bramki to nie kandydat na Złotą Piłkę, a zwyczajny klaun.
Domel Madridista pisze: ndz cze 20, 2021 1:29 pm Pseudo piłkarz, który przypadkiem tutaj trafił. Poziom Mariano.
:D :D :D :D
Awatar użytkownika
Zedd.
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:43 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Vinicius Jr

Post autor: Zedd. »

Nie wiem kto go podmienił, ale takiej metamorfozy dawno nie widziałem. Nagle z irytującego jeźdźca bez głowy stał się Panem Piłkarzem.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 442
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: lukecik »

Nie poznaję go, początek sezonu ma kosmiczny. Jeszcze parę takich występów i jestem gotów uwierzyć, że będzie lepszy niż Robinho. :ptak:
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Awatar użytkownika
Sandman
Posty: 312
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:30 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Sandman »

Oby tylko nikogo nie zgwałcił.
I’m like Jon Jones, I sound like Sean Combs, and I got trombone-sized stones like John Holmes.
Para Siempre
Posty: 597
Rejestracja: wt cze 01, 2021 3:25 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Para Siempre »

Jest w wieku, w którym Neymar przychodził do Barcelony jeśli dobrze liczę. Gość może być piłkarskim topem najbliższą dekadę, do tego ma Real w sercu co demonstruje regularnie.

Można było wątpić po wydaniu 45 baniek, ale jednak widać, że chłop ma wszystko, by wejść na absolutny szczyt i był wart tej kasy. Oczywiście po drodze może się też wiele spierdolić, więc cieszmy się rozwojem i trzymajmy kciuki. Jednak ciekaw jestem co będzie pokazywał za parę lat, gdy piłkarsko będzie dużo dojrzalszy.
Awatar użytkownika
Sajdak
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:03 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Sajdak »

Od jutra 14 dni kwarantanny za wbiegnięcie w tłum kibiców bez maski...

TOP!
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

Ogólnie, pewnie potencjał i luz ma taki sam jak Neymar czy Robinho.
On to czuje i tyle, albo to się ma albo nie. Zdobył doświadczenie, pewność siebie i jest piłkarzem o klasę wyzej. To dalej gówniarz, ale myśle, że w tym sezonie zrobi nam dużo dobrego. Mam nadzieje, że to będzie taki sezon na przetarcie, a za rok ewentualne transfery nie będą polem do dyskusji kogo zmiennikiem będzie Vini, tylko jak pomieścić na boisku ich i Viniego.

Oby jeszcze Rodrygo odpalił, bo trochę mu kuzyn z faweli odjeżdża, a był chyba moment, że on był wyzej notowany.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Clif
Posty: 341
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:03 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Clif »

Poczekałbym jeszcze z zachwytem kilka meczów, przede wszystkim musi pokazać tą regularność w strzelaniu (pamiętamy co było po Liverpoolu), ale nie ma co owijać w bawełnę - wygląda to naprawdę obiecująco. Miejmy nadzieję że z cyrkowca naprawdę urośnie piłkarz.
κύριος Ἰησοῦς
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: kryspiano »

Najlepszy jego mecz w barwach Realu. Crack jak niegdyś Asensio czy obecnie Hazard.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: El Dominik »

Wow. Ciekawi mnie coraz bardziej, z meczu na mecz, w tym sezonie. Jeśli to nie jest krótkotrwały wybuch, to ja pierdole.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

kryspiano pisze: pn wrz 13, 2021 9:41 am Najlepszy jego mecz w barwach Realu. Crack jak niegdyś Asensio czy obecnie Hazard.
co?
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
minusek
Posty: 1334
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: minusek »

Czyli jak mniemam jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale to trochę niesprawiedliwe, bo przez cały poprzedni sezon stawał sie coraz lepszy w decyzyjnosci, podaniach, więcej widzial. Pomijając przy tym branie na siebie odpowiedzialnosci, bo bezczelność miał od początku. Teraz doszlo najważniejsze czyli skutecznosc i ewidentnie dodało mu to pewności siebie i przekłada się na jeszcze lepsza grę. Niech trzyma zdrowie i formę fizyczna, a będzie bardzo, bardzo, bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
novy154
Posty: 68
Rejestracja: wt cze 01, 2021 8:51 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: novy154 »

Dziękuję Pan Ancelotti. Nie dość, że zaczął strzelać, to jeszcze bosko pachnie.
– Jak pachniał? Dobrze, pachniał ładnie. Bosko. Perfekcyjny chłopak. Edu, był spocony, ale pachniał wspaniale. Obiecuję ci, że to było niesamowite. Coś pięknego. Prawie pociekła mi łza ze wzruszenia. Od razu wszyscy zaczęli do mnie dzwonić.
xD
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Gondola. »

Akcje Viniego wystrzeliły w stratosferę, wszyscy tak bardzo rozpływają się nad nim w zachwytach (na głównej rm.pl na osiem najwyżej notowanych newsów aż trzy są o naszym brazylijskim dzieciaku-cudotwórcy) że aż wychodzą z tego grafomańskie, szkaradne potworki o "pachnącym bosko spoconym Vinim" :psyduck:

Ja poczekałbym z zachwytami, bo być może to chwilowa zwyżka formy, a nie żadne przebudzenie i nowy początek. Niech zagra rundę jesienną strzelając w lidze powyżej 10 bramek, niech pokaże klasę w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a będę mógł napisać, że faktycznie Vinicius wchodzi w buty madryckiej gwiazdy pierwszego formatu.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: KarBar »

Tylko rozgraniczmy jedną sprawę.. Zachwyt nad jego formą a radość dotyczącą skuteczności.

Mnie dużo bardziej od tego że jest w gazie cieszy ten spokój z jakim wykończył tą akcje. I tu nie chodzi tylko o formę, a głównie o to że ostudził głowę i wyćwiczył uderzanie.
To jest w tym wszystkim mega pocieszające i podpala wizję Vini - Haaland - Mbappe
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

Ale dlaczego mamy czekać? On ma 21 lat. W jego wieku na tym poziomie jest Sancho, Halaand, Davies, czy Foden. Oprócz Haalanda, każdy ma wahania formy, a mimo to pewnie osiągną wiele. Zreszta, myśle ze oprócz Norwega jest najlepszym 21 latkiem na świecie.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
Kakamilus
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 31, 2021 12:03 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Kakamilus »

Vini-Haaland-Mbappe to trio które ma wszystko.
KarBar
Posty: 538
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: KarBar »

Kakamilus pisze: pt wrz 17, 2021 4:19 pm Vini-Haaland-Mbappe to trio które ma wszystko.
Nacho i Militao w obronie :psyduck:
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

Ma, ale obu trzeba brać za rok. Na chwile obecna Benzema jest TOP5 na świecie, wiec nie wyobrażam sobie aby siedział.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
El Dominik
Posty: 185
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:46 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: El Dominik »

Przecież nie teraz, tylko w lecie. Wtedy mistrz wróci do Lyonu.
ODPOWIEDZ