Vinicius Jr

Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: labeleq »

Oprócz 20 asyst ile razy wywalczył karnego?
minusek
Posty: 1354
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: minusek »

16 asyst + 4 karne.
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Volfgang »

Wolf. 👍

Co to za pomysł aby wywalczenie karnego klasyfikować jako asystę? Sztuczne nabijanie statystyk.
Awatar użytkownika
lukexpl
Posty: 1302
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 8:34 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: lukexpl »

Wszyscy tak liczą, więc żadne sztuczne nabijanie statystyk.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: kryspiano »

Serio wywalczenie karnego jest liczone jako asysta ;0? O matko serio nie wiedziałem :D to samo jest z golami z wolnych? Liczy się asysta temu, który był faulowany?
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: vini639 »

A co w przypadku, gdy faulowany strzela karnego? Asystuje sam sobie?

To jest sztuczne nabijanie statystyk i nie wierzę, że jakakolwiek profesjonalna liga tak liczy.
Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1708
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Goldschmidt »

Nie wszyscy tak liczą, szczególnie ci od StatsBomb i Opta tj. strony takie jak fbref.com, understat.com czy squawka podają np. 3 asysty Hazarda w lidze w 19/20 i nie liczą 3 karnych które wywalczył jak np. transfermarkt wg których ma 6. Na fbref pod kategorią Miscallaneous stats macie osobno 'Penalty kicks won'.
Awatar użytkownika
TWL64
Posty: 321
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:29 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: TWL64 »

Chłopie, czy ty wiesz coś Ty zrobił???

Jesteś już na zawsze w sercach Madridistas, tych obecnych i tych za 50 lat :potwor:
A triunfar en buena lid, defendiento tu color!
Awatar użytkownika
Skurwibak
Posty: 127
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Skurwibak »

Z dwa lata temu broniłem się na FB, że Vini > Fati i mnie wyśmiewali :potwor:
Kocham, po alkoholu każdego chyba kocham. Wspaniały nasz czarny gracz :potwor:
Awatar użytkownika
labeleq
Posty: 501
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: labeleq »

Piękne podsumowanie sezonu. :serce:
Volfgang
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 06, 2021 12:48 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Volfgang »

Skoro nie Karim, to właśnie Vini musiał strzelić tego zwycięskiego gola. Piękny rozegrał sezon, ponad wszelkie oczekiwania. Postawił sobie poprzeczkę wysoko, ale to nic, bo jego sufitu wciąż nie widać. Spektakularny progres zaliczył. Gratulacje chłopcze!
Awatar użytkownika
wonderkid_jr
Posty: 287
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 6:31 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: wonderkid_jr »

Zawsze wierzyłem w tego chloapaka. Jest najlepszy. Złota piłka to kwestia czasu.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: kleyo »

Przy okazji 6 asyst w tym sezonie LM, tylko Bruno Fernandes z United miał więcej.

Ostatnio liczyliśmy, że najwięcej goli w finałach LM mają Di Stefano i Puskas, potem jest Cristiano Ronaldo, później chyba Gareth Bale i jakiś gracz Liverpoolu z lat 70/80, no i wielu którzy strzelili 2 gole w finałach. Skoro Vinicius już teraz zaczyna, może uda mu się strzelić więcej niż Gareth?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: kryspiano »

wonderkid_jr pisze: ndz maja 29, 2022 2:27 am Zawsze wierzyłem w tego chloapaka. Jest najlepszy. Złota piłka to kwestia czasu.
Potwierdzam. Kiedyś to trochę myślałem, ze piszesz takie posty prześmiewczo, ale zmieniłem zdanie. Jest największy obok Benzemy. Wejdzie w jego buty. Mbappe nam niepotrzebny.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
arturzyx

Re: Vinicius Jr

Post autor: arturzyx »

Wczoraj przy Benzemie bywało 2-3 przeciwników, miał mega ciężko. Przy Vinim bywało nawet 3-4 i miał jeszcze ciężej, a i tak się urwał i strzelił. Jest kozak.
Awatar użytkownika
kryspiano
Posty: 377
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:28 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: kryspiano »

Niestety, ale w kolejnym sezonie będzie miał jeszcze trudniej. W zeszłym to można by było go zostawić na czystej pozycji, a i tak na 10 setek 1 wykorzystywał. Ten sezon był dla niego przełamaniem. W kolejnym będzie postrzegany już jako ten najlepszy obok Benzemy, którego trzeba pilnować jak Mbappe, Ronaldo, Salaha i innych.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak w finale wygrywa REAL"
arturzyx

Re: Vinicius Jr

Post autor: arturzyx »

kryspiano pisze: ndz maja 29, 2022 10:00 am Niestety, ale w kolejnym sezonie będzie miał jeszcze trudniej. W zeszłym to można by było go zostawić na czystej pozycji, a i tak na 10 setek 1 wykorzystywał. Ten sezon był dla niego przełamaniem. W kolejnym będzie postrzegany już jako ten najlepszy obok Benzemy, którego trzeba pilnować jak Mbappe, Ronaldo, Salaha i innych.
Już w tym go tak pilnowali. Dlatego trzeba dynamiki po prawej stronie, żeby to wykorzystać i odciążyć Viniego. W tym roku długo Ancelotti nabierał się na Asesnio i tu był problem, bo jego nie trzeba pilnować. Z Valverde i Rodrygo będzie miał więcej miejsca.
Awatar użytkownika
Krul
Posty: 391
Rejestracja: pt cze 04, 2021 10:04 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: Krul »

Marze aby dostał Balona przed Kyliankiem.
UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRUL.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 445
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:46 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: lukecik »

Mam nadzieję, że chłop jeszcze ma duży margines rozwoju, to wtedy stanie się prawdziwym niszczycielem. Wiadomo, że strzał ciągle do najmocniejszej poprawy, ale przydałoby się, żeby częściej próbował wykańczać akcje. Zbyt często szuka Benzemy i woli podać zamiast samemu finalizować. Ale to pewnie kwestia młodego wieku i zapatrzenia w lidera ofensywy, którym jest Karim. No i tego, że te strzały to różnie mu jeszcze wychodzą. To jest i tak kosmos, jakie liczby wykręcił w tym sezonie, jeszcze rok temu wydawało się to kwestią dalekiej przyszłości, a nie kolejnego sezonu.
No soy solo perfecto - soy Madridista tambien.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
arturzyx

Re: Vinicius Jr

Post autor: arturzyx »

lukecik pisze: pn maja 30, 2022 1:45 pm Mam nadzieję, że chłop jeszcze ma duży margines rozwoju, to wtedy stanie się prawdziwym niszczycielem. Wiadomo, że strzał ciągle do najmocniejszej poprawy, ale przydałoby się, żeby częściej próbował wykańczać akcje. Zbyt często szuka Benzemy i woli podać zamiast samemu finalizować. Ale to pewnie kwestia młodego wieku i zapatrzenia w lidera ofensywy, którym jest Karim. No i tego, że te strzały to różnie mu jeszcze wychodzą. To jest i tak kosmos, jakie liczby wykręcił w tym sezonie, jeszcze rok temu wydawało się to kwestią dalekiej przyszłości, a nie kolejnego sezonu.
Benzema będzie grał mniej w przyszłym sezonie. Musi mieć jakiegoś następcę, więc wtedy Vini sam weźmie odpowiedzialność i pociągnie. Były chyba 2-3 takie mecze, gdzie Benzemy nie było to Vini załatwiał punkty. Nie liczę tych, gdzie zagrali z Rodrygo i Modricem w ataku😂 Nawet Jovic coś tam mu asystował i wtedy mógł pokazać jak się ciągnie wózek. W kolejnym sezonie po bramce w finale jeszcze częściej będzie próbował sam kończyć bez patrzenia na mentora, bo to na pewno doda mu pewności siebie. Odstawienie asesnio też mu wyjdzie na dobre, bo często były takie akcje, że przy Benzemie 2, przy Vinim 3-4, a po drugiej stronie asesnio tylko na radarze jednego, bo i tak nie stanowił zagrożenia w meczach z mocnymi rywalami.
Awatar użytkownika
IVAN_ZAMORANO
Posty: 162
Rejestracja: pt mar 11, 2022 12:44 am

Re: Vinicius Jr

Post autor: IVAN_ZAMORANO »

Jesteś wielki, chłopaku.

Trudno nie napisać w takim momencie, że wierzyłem zawsze. Byłem na jego debiucie przeciwko Atletico i gdy tylko zaczął łapać poważne minuty wiedziałem, iż posiada wszystko, by tutaj zatriumfować. Przede wszystkim CHARAKTER. Znacie innego 18-latka, który po odejściu największej postaci w historii tego klubu wziąłby na swoje barki ofensywę Realu Madryt? Znacie innego chłopaka, który marnując raz za razem kolejne okazje strzeleckie w dalszym ciągu prosiłby o piłkę na Bernabeu i jechał na pełnej z obrońcami przeciwników? Wiara w siebie, przebojowość, odwaga, bezczelność, luz w grze, czucie gry. Są rzeczy w piłce nożnej, które zawodnicy albo mają, albo nie. Wiedziałem, że wykończenie czy dokładność podań jest w stanie wypracować, a decyzyjność miała przyjść wraz z doświadczeniem. W wieku 20 lat strzelał przeciwko Barcelonie i asystował przeciwko City, w wieku 21 lat strzelał dublet w Lidze Mistrzów Liverpoolowi. Wszystko w tak młodym wieku - a mimo tego nadal pojawiali się wątpiący. Od początku mówiłem, że to piłkarz na Ligę Mistrzów. Miał skończyć w jebanym Galatasaray (pozdro Zedd), a dziś, po czterech latach, wygrywa swoją pierwszą Ligę Mistrzów, strzelając bramkę w finale, będąc drugą najważniejszą postacią w ofensywie Realu Madryt.

Kocham Cię Vini, jesteś Madridistą, jesteś jednym z nas. Czekam na więcej, z niecierpliwością wyczekuję chwili, w której mainstream zrozumie, że jesteś w stanie walczyć o Złote Piłki z paryskim szczurem. Masz coś, czego ten mały człowiek nigdy mieć nie będzie - właśnie charakter. I to samo, co w temacie Benzemy - takich piłkarzy potrzebujemy. To, że grają tutaj prawdziwi Madridistas to ogromny game changer.

I tak nawiązując do tego, o czym pisałem w temacie transferów - ten sam luz, przebojowość, odwagę i bezczelność widzę u Antony'ego z Ajaxu. Jeśli jest nastawiony na pracę - jak Vinicius - i skupiony na piłce to będzie wielki.
arturzyx

Re: Vinicius Jr

Post autor: arturzyx »

Teraz powinien mieć łatwiej, bo trener wreszcie poznał się na asesnio i widzi, że z poważnym rywalem Real grał w jednego mniej. Asensio nawet jak zostanie, to nie zagra z kimś silnym w podstawie. Jak szła kontra, to do Viniego 2-4, do Benzemy 1-3, a asesnio to może miał jeden na radarze kilkanaście metrów dalej. Widzieli, że potrzebuje miejsca i czasu i że zdążą doskoczyć. Valverde odpalił teraz tryb "ogień" Oddał chyba w dwóch ostatnich meczach 7 strzałów, wychodzi mu to jeszcze słabo, ale zaczną wpadać i muszą go dużo lepiej pilnować. Rodrygo natomiast też jest wielkim zagrożeniem i z niczego potrafi strzelić. Takie nowe okoliczności pomogą Viniemu i dadzą więcej miejsca.
KarBar
Posty: 543
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:57 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: KarBar »

Skąd wiadomo że do stycznia nie dostanie paszportu?
Wszystko będzie dobrze :krzywy:
arturzyx

Re: Vinicius Jr

Post autor: arturzyx »

KarBar pisze: śr cze 08, 2022 8:54 am Skąd wiadomo że do stycznia nie dostanie paszportu?
Z dupy. Ta sama marca pisała w kwietniu, że zaraz dostanie paszport. Więc to info o styczniu można między bajki włożyć, bo jak widać nic w tym temacie nie wiedzą
Awatar użytkownika
Gondola.
Posty: 785
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 3:39 pm

Re: Vinicius Jr

Post autor: Gondola. »

300 tysięcy wniosków czeka w kolejce do rozpatrzenia, gdzieś tam jest też ten Viniciusa. Wszystkie spekulacje dotyczące przewidywanej daty przyznania paszportu naszemu Brazylijczykowi są wyssane z palca, tego tak naprawdę nikt nie wie ile jeszcze to wszystko potrwa.
ODPOWIEDZ